Huawei Kulaklık Seti

Kulaklıklar modern dünyada insanların sürekli yanlarında taşıdıkları aksesuarlardan biri haline gelmektedir. Yalnızca müzik dinlemek değil, telefonla konuşmak ve çeşitli işlevleri gerçekleştirmek için de kullanılabilen kulaklıklar gelişen bir sektör olarak günden günde daha da büyümektedir. Cihazlarınızdaki sesleri doğrudan kulağınıza taşıyan teknoloji harikası bu ürünlerin elbette kaliteli ve üstün özellikler göstermesi de kullanıcıların beklentileri arasında önemli bir yer tutmaktadır. Huawei kulaklık sahip olduğu yeri; ürünlerin kaliteli yapıları, özgün ve gelişmiş özellikler, ses performansı ve cihaz uyumluluğu gibi avantajlar sayesinde elde etmiştir. Diğer cihazlarında olduğu gibi kulaklık alanında da ismini duyurmayı başaran marka, farklı tarzlarda ve özelliklerde modeller ortaya koymakta ve kullanıcıların çeşitli ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Öncelikleri arasında uzun ömürlü kullanım bulunan ürünler kullanıcılarından tam not almayı başarmakta ve zorlu koşullara karşı dayanıklı ürünleri sizlere sunmaktadır.

Bir kulaklıktan beklenen en önemli kriteri de layığıyla başaran marka, kullanıcılarını üstün ses teknolojisi ile buluşturmaktadır. Hem müzik dinlerken hem telefonla konuşurken etkili bir performans gösteren Huawei kulaklık seti içerisinde çeşitli özelliklere sahip farklı ürünler yer almaktadır. Kablosuz modeller, sportif seçenekler, kulak içi veya kulak dışı alternatifler gibi pek çok ürün bu yelpaze içerisinde sizlere sunulmaktadır. Aynı zamanda mobil cihazlarla da oldukça uyumlu şekilde kullanılabilen bu ürünler performansı ile sizleri daha da büyülemeyi başarmaktadır. Tasarımları ve kullanımları da konforlu bir deneyim sunarak sizlere ideal ürünü ortaya koymaktadır. Çeşitli renk ve desenlere sahip bu ürünleri günlük hayatınızın bir parçası haline getirebilir, hayatın ritmini daha iyi bir şekilde duyabilirsiniz. Özel teknolojileri ve gelişmiş performansı ile kendine sağlam bir yer edinen marka, birbirinden farklı seçeneği de kullanıcıların zevkine sunmaktadır.

Huawei Kulaklık Hem Teknolojik Hem Estetik

Markanın sunmuş olduğu ürün skalası içerisinde yer alan modeller hem özgün tasarımlara hem de kaliteli ve yüksek performanslı özelliklere sahiptir. Yalnızca müzik dinlerken değil telefon konuşması yaparken de ses kalitesinden ödün vermeyen Huawei orijinal kulaklık gün içerisindeki koşturmanızda her daim yanınızda. Mobil cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışması ve kolayca senkronize olabilmesi sayesinde hem müzik zevkinizi artıran hem de telefonla konuşabilmenizi sağlayan modeller ortaya koyulmaktadır. Sağlanan aksesuar desteği ve cihaz uyumluluğu sayesinde markanın yalnızca kendi ürünleriyle değil diğer ürünlerle de çalışabilmesine olanak tanınmaktadır. Markanın pek çok kişi tarafından tercih edilmesindeki diğer bir etken ise Huawei kulaklık modelleri içerisinde birbirinden farklı özelliklere ve tasarımlara sahip ürünlerin yer almasıdır. Farklı teknolojiler ile desteklenen ve özgün tasarımlarla kullanıcılarına sunulan tüm bu modeller hem şık hem de fonksiyonel olmaları ile ilgiyi üzerlerine toplamaktadır. Farklı cihazlarla rahat bir şekilde kullanılabilmesi için farklı çıkışlara sahip modeller de ürünler içerisinde yer almaktadır. Kablolu modellerde sıklıkla yaşanan bu soruna marka çözüm getirmektedir. Yalnızca cihazlarla değil çeşitli kulak yapılarına da uygun olan bu modeller herkes rahatlıkla kullanabilecektir. Ses kalitesinde görülen iyileştirmeler ve değişiklikler her yeni modelde daha da belirgin hale gelmekte ve kullanıcılarını tatmin etmeyi başarmaktadır.

Fiziki tasarımları ile de desteklenen modeller fonksiyonel olarak ses yalıtımı imkanını sizlerle buluşturmaktadır. Bu sayede dışarıdan gelen sesleri duymanız engellenmekte ve müziğe kendinizi daha kolay bir şekilde kaptırabilmektesiniz. Yalnızca dışarıdan gelen sesleri değil kulaklığınızdan çıkan sesleri de engelleme teknolojisine sahip modelleri tercih ederek dışarıda da rahatlıkla istediğiniz gibi istediğiniz şeyleri dinleyebilirsiniz. Yalıtım konusunda göstermiş olduğu hassasiyet ile kullanıcılarına konforlu bir kullanım imkanı yaratan marka kaliteyi fonksiyonellikle bir araya getirmeyi başarmaktadır. Huawei kulaklık yorumları ise modellerin kullanıcılar tarafından oldukça beğenildiğini ve tercih edildiğini tekrar tekrar kanıtlamaktadır. Kulaklıklarda sağlanan yalıtımın mikrofonlarda da gerçekleştirilmesi sayesinde yüksek kalitede ses kayıtları alabilirsiniz. Dış gürültülerin ve parazitlerin en aza indirgendiği bu kayıtlar dışında telefon konuşmalarınızı da daha rahat yaparak sesinizi karşıya net bir şekilde iletebilirsiniz. Çeşitli model, renk ve özellikler sunan marka kalite ve fiyat performansı konusunda da ön planda tutulan markalar arasında yer almaktadır. Kaliteli kullanımı ve konforu dizayn becerileri ile harmanlayan ürünler, sizlere olabilecek en yüksek kaliteyi en uygun fiyata vermeye çalışmaktadır. Üstün performans, uygun fiyatlar ve özgün tasarımlar ile model skalası oldukça genişlemektedir.

Huawei Kulaklık ile Zincirleri Kırın

Gelişen kulaklık sektörü zaman içerisinde kablolardan kurtulmuş ve özgürce hareket edebileceğiniz modeller ön plana çıkarmaktadır. Kablosuz kulaklık alanında da geride kalmayan Huawei Bluetooth kulaklık modelleri ile zincirleri kırmanıza ve müziğin özgür tınısına kendinizi bırakmanıza yardımcı olacak modelleri sizlere sunmaktadır. Huawei yeni kulaklık modelleri içerisinde yer alan FreeBuds serisi, kablosuz kulaklık deneyimini en üst seviyede yaşamanız için çeşitli özelliklerle zenginleştirilmiş ürünler meydana getirmektedir. Her yeni tasarlanan modelde gürültünün daha da fazla engellenebilmesi ve dış dünya ile olan bağların kesilebilmesi gittikçe daha mümkün hale gelmektedir. Tekrardan geliştirilen gürültü engelleme özelliği sayesinde kendi dünyanızın sınırlarını zorlayabilirsiniz. Huawei gürültü engelleyici kulaklık modellerinde hibrit bir çalışma prensibi bulunmaktadır. Yani hem içeride çalan müziğin hapsedilmesi ve dışarıdan duyulmaması sağlanmakta hem de dışarıdan gelen gürültülerin sizin kulağınıza aktarılması önlenmektedir. Gürültü sinyallerini algılayarak anti gürültü sinyalleri üreten teknolojisi harikası bu modeller sayesinde huzurlu ve konforlu bir kullanım sağlayabilirsiniz. Çevresel sesler ve gürültüler kulaklılarınız tarafından algılanabilmekte ve bu sinyaller aktif bir şekilde çalışabilmektedir. Farklı modları bulunan gürültü engelleme fonksiyonu özellikle yüksek sesli seyahatler sırasında sizleri daha keyifli bir deneyime sürükleyen ultra modu ile müziğin içerisine hapsetmektedir. Rahat mod ise daha sessiz alanlarda kullanılan ve arada sırada meydana gelen sesleri engelleyen bir çalışma modudur. Sokaklarda, kafelerde veya insanların bulunduğu alanlarda etkili bir ses deneyimi içinse genel modu rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Dış dünyayla bağlantınızın kopabileceği ve sizleri kulaklıkların büyüsüne hapsedebileceği gibi aynı zamanda hızlı bir şekilde tekrar çevrenizle etkileşime geçmeniz de sağlanmaktadır. Kulaklıklarınıza uzun bir şekilde basarak farkındalık modunu aktif hale getirebilir, böylelikle dış dünyaya tekrar merhaba diyebilirsiniz. Benzersiz ses modu ise özellikle insan seslerini daha da ön plana alarak çevresel gürültüleri azaltmaya yardımcı olmaktadır. Dış seslerin uzaklaştırılması ile kalmayan Huawei kulaklık ses dengesi konusunda da benzersiz bir deneyimi sizlerle buluşturmaktadır. Özellikle basları rahat bir şekilde duyabilmenize ve hissedebilmenize yardımcı olan manyetik bir yoğunluk kullanılmaktadır. Kulaklıklarınızı takma yönteminize veya şeklinize göre en yüksek performanslı deneyimi yaşamanız için ses dengesi otomatik olarak kurulmaktadır. Müzik, oyun veya seyir keyfine ek olarak telefon konuşmalarınızda da sizlere berrak ve canlı ses deneyimi sunan marka, 3 mikrofona ve 1 kemik sesi sensörüne sahip yeni modeli ile kullanıcıları oldukça etkilemeyi başarmaktadır. Kemik ses sensörü insan seslerini daha iyi tanıyarak bunları geliştirmeye yardımcı olmakta 3 mikrofonlu sistem ise daha net bir şekilde ses iletimi gerçekleştirmektedir.

Huawei Kulaklık ile Kolay Kullanım

Huawei kablosuz kulaklık modelleri ile sizlere benzersiz deneyimler yaşatan özel seri hem fonksiyonel anlamda hem de dış tasarımı ile kullanışlı ürünler sizlere sunulmaktadır. Gürültü önleme fonksiyonuna ek olarak dışarıdan gelen rüzgar ve rüzgarın yarattığı ıslık seslerini de engellemeye yarar hassas bir teknoloji kullanılmaktadır. Bu rüzgar sesini geçirmeyen ergonomik yapı sayesinde esintiyi duymadan hissetmenin keyfine varabilirsiniz. Huawei BT kulaklık modellerinizi her daim kullanabilmek için geniş bir kapsama alanı oluşturulmaktadır. Çiftli antene sahip bu yeni seri ile cihazınızı isterseniz daha uzakta tutarak dahi müzik zevkinizi devam ettirebilirsiniz. Akıllı çift antenler 360 derecelik kapsama açısı sağlamaktadır bu sayede kesintisiz deneyimin tadını çıkarırken cihazlarınızı çantada veya cebinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gelişmiş yonga seti ise gecikmeyi minimuma indirgeyerek kesintisiz müzik, konuşma veya seyir deneyimi sağlamaktadır. Yalnızca müzik dinlerken değil; film, dizi veya video seyrederken de ultra ses deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz. Oyunlarınızı daha gerçekçi ve aksiyonlu oynayabilmek, içerisine daha rahat dahil olabilmek için size yüksek performanslı bir ses deneyimi sunan yeni seri renk seçeneklerini de sizlerin zevkine bırakmaktadır. Beyaz, gri veya siyah renkleri ile ürün skalası içerisindeki yerlerini alan bu modeller estetik bir tarza sahiptir. Huawei kulak içi kulaklık deneyimini en konforlu ve kaliteli şekilde yaşayabilmek için yumuşak pamukçuklar ve kulakta stabil duran bir duruş sergilemektedir. Kulak içinde sirkülasyonu sağlayan pamukçuklar üç farklı boyda üretilmekte bu sayede her tip kulağa uyum sağlayabilmektedir.

Uzun süreli kullanımlarda da rahatlık sağlaması amacıyla kulağınızda oldukça hafif bir his yaratacak bu modeller hafif ve kompakt tasarımlarla üretilmektedir. Kulaklığınızın üzerinde çeşitli komutlar vererek daha işlevsel bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Huawei dokunmatik kulaklık sensörüne sahip olan modellerde oldukça hızlı komut alınmaktadır. Bu sayede kaydırarak, basarak veya kısarak çeşitli işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Kulaklıklarınızdan birisine uzun süre dokunursanız farkındalık moduna geçebilirsiniz. Birinde kaydırma hareketi yaparsanız ve bu hareket yukarı doğru ise ses açılır, aşağı doğru ise ses kısılır. Kulaklıklardan bir tekini sıkarsanız müzik durur veya başlar buna ek olarak arama yanıtlanır veya arama sonlandırılır. Tek bir kulaklığınızı iki kez sıkarsanız sıradaki şarkıya geçer, üç kez sıkarsanız önceki şarkıya dönerseniz. Hem tasarımları hem de kullanımları ile sizlere ergonomik ve konforlu modeller sunan marka sayesinde müzik dinlemek, video seyretmek, oyun oynamak ve telefonla konuşmak çok daha keyifli bir hale gelmektedir.

Huawei Kulaklık Çeşitli Modelleri ile İlgiyi Topluyor

Huawei Sport bluetooth kulaklık ise özellikle spor yapanların çokça tercih ettiği modeller içerisinde yer almaktadır. Bu ürünlerde modunuzu yükseltecek ve gününüzü hareketlendirecek canlı, parlak renklere sahip tasarımlar kullanılmaktadır. Bu sayede aktif bir şekilde gününüze devam ederken aynı zamanda bu tasarımlarla kendinizi daha da enerjik hissedebilirsiniz. Bağlantı konusunda oldukça başarılı olan bu ürünleri tek değil iki cihaza birden sorunsuz bir şekilde bağlayabilmek mümkün. Telefonlarınızı, tabletlerinizi veya bilgisayarlarınızı seçmek zorunda kalmadan istediğiniz cihaza bağlayabileceğiniz bu ürünlerinizi kullanırken bir cihazdan diğerine sorunsuz şekilde geçiş yapabileceksiniz. Örneğin bilgisayarınızda müzik dinlerken telefonunuza bir arama gelirse ve aramayı kulaklık ile yanıtlarsanız görüşmenizi gerçekleştirebilir, görüşme sonrasında ise otomatik olarak bilgisayarınızdaki müziğe geri dönebilirsiniz. Tekrar tekrar cihazınızı tanıtmanıza gerek kalmadan kolayca kullanım sağlayabilirsiniz. Bağlantı ve kapsama alanına girdiğinizde cihazlarınız ile otomatik olarak bağlanabilen bu modelleri ilk tanım da oldukça kolaydır. Huawei kulaklık ayarları ve tanıtımı yapmak için cihazınızda bluetooth açmanız ve kulaklığınızın modeline bağlanmanız yeterlidir. Kullanım esnasında dış sesleri içeri iç sesleri dışarı taşırmayan üstün teknolojileri sayesinde özellikle spor yaparken oldukça keyifli bir müzik deneyiminin tadına varabilirsiniz. Spor esnasında sizlere ayak bağı olan kablolardan kurtulmanızı sağlayan bu modelleri salon veya doğa sporlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Buna ek olarak kulağınızda stabil bir duruş sağlaması ve kulak uygunluğu ile sizlere konforlu bir kullanım sunması ile de sık tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Huawei kulak üstü kulaklık modelleri de marka tarafından özellikle oyuncular ve bilgisayar başında sıkça zaman geçirmeyi sevenler için kurtarıcı rol oynamaktadır. Başınızı sıkmayan ve sanki yokmuş gibi bir hissiyat sunan bu modeller uzun süreli kullanımlarda dahi terleme yapmamaktadır. Bu sayede uzun saatler boyunca rahat bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Bluetooth bağlantılı kablosuz, kulak üstü veya spor modellerinde fark etmeksizin ürünlerin uzun bir pil ömrü bulunmaktadır. Bu sayede gelişmiş performans, üstün ses kalitesi, yüksek pil kapasitesi ile harmanlanarak sizlere hem keyifli hem de uzun bir deneyim yaşama imkanı sağlamaktadır. Hızlı bir şekilde şarj olan kulaklık modelleriniz aynı zamanda kutularında da şarjlı bir yapıya sahiptir. Bu sayede kulaklıklarınızı kutuya koyduğunuzda da şarj olmalarını sağlayabilirsiniz. Çeşitli renk seçenekleri ve özel tasarımları, gelişmiş şarj kapasitesi, üstün ses teknolojisi ile buluşarak sizlere uzun yıllar kullanabileceğiniz dayanıklı ürün seçenekleri sunmaktadır. Bu sayede müziğinizin tadını çıkarabilir, uzun telefon görüşmeleri yapabilir, video seyretme ve oyun oynama deneyimlerini sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

Huawei Kulaklık ile Ruhunuza Bağlanın

Piyasaya sürdüğü ürünlerle dünya çapında müşterilerinin ihtiyaçlarını kaliteli, uzun ömürlü ve kullanışlı bir biçimde karşılayan marka modellerinde yer alan güçlü bas özelliğiyle rakiplerinden ayrışmaktadır. Piyasaya çıkan ürünlerinin sağladığı yüksek kalitede bas performansı ile müziğin ritmine kendinizi kaptırmanızı sağlayacak olan ürünler kullanıcılarına bir müzik stüdyosunda müziğin içindeymişçesine kaliteli ve canlı bir ses performansı sunmaktadır. Kulaklık tercihi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biri ürünü kullanmak istediğiniz cihazın ses giriş tipidir. Bu sebeple satın almadan önce hem kendi cihazınızı hem de kulaklığı kontrol etmekte fayda vardır. Firma müşterilerinin zevk ve ihtiyacına göre ürünlerini dizayn etmektedir. Huawei Type C kulaklık yine müşterilerin ihtiyacını gidermeye yönelik olarak tasarlanmış ve piyasaya sürülmüştür. Bu modellerde yer alan Active Noise Canceling teknolojisi ile dilediğiniz içeriği oldukça net bir şekilde dinleyebilir, telefon görüşmelerinizi rahatça yapabilirsiniz. Farklı renk ve modellerde üretilen Huawei C tipi kulaklık ergonomik tasarımı ve yüksek kaliteli ses aktarımıyla kullanıcılarının beklentilerini karşılamaktadır. C type girişe sahip teknolojik cihazlara uyumlu olan aleti kolayca takıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Markanın piyasaya sürdüğü ürünler arasında en dikkat çekenler şüphesiz kablosuz teknolojiye sahip olan modellerdir.

Kablonun verdiği tüm zahmet ve rahatsızlıktan bizleri kurtaran bu modeller uzun pil ömürleri, şarj süreleri, kaliteli ses aktarımları ve zarif tasarımlarıyla dikkat çekmektedirler. Ürünler ana işlevlerinin dışında şık tasarımlarıyla kullanıcıların tarzlarını da yansıtmalarını sağlamaktadırlar. Huawei bluetooth kulaklık fiyat açısından incelendiğinde oldukça avantajlı olduğu rahatlıkla görülebilmektedir. Kaliteli materyallerden üretilen ürün bu yapısı sebebiyle oldukça uzun ömürlüdür. Kulağınıza rahatça oturan ergonomik bir tasarımı, yüksek ses kalitesi, güçlü bası ile müşterilerin beğenisine sunulmuştur. Renk, model ve fonksiyon anlamında oldukça zengin bir ürün kataloğuna sahip marka, müşterilerine kalite ve şıklığı ekonomik fiyatlarla sunmaktadır. Sizler de Hepsiburada’nın zengin ürün kataloğunu inceleyerek zevkinize ve ihtiyacınıza uygun ürünü kolaylıkla sipariş edebilir ve yüksek kaliteli müziğin ritmine kendinizi bırakabilir veya podcast gibi içerikler tüketerek zamanınızı değerli bir biçimde geçirebilirsiniz.

Huawei Kulaklık Seti Neler Içerir?

Huawei marka bluetooth kulaklık setleri arasında iki çift kablosuz kulak içi kulaklık, kulaklık uçları, şarj kutusu ve şarj aleti içeren modeller bulunmaktadır. Modellerin içerikleri birbirinden farklı olabilmektedir.

Hangi Huawei Kulaklık Seti Alınmalı?

Huawei marka kulaklık setleri arasından seçiminizi kendi kullanım tarzınıza ve zevkinize göre yapabilirsiniz. Kulak içi kulaklık kullanmak istiyorsanız ilgili modelleri değerlendirebilir veya bu modelleri kullanmakta güçlük yaşıyorsanız kulak içi olmayan seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Huawei Kulaklık Seti Fiyatları

10 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?