iPhone 13 Pro

Teknolojidevi Apple markasının iPhone 13 Pro modeli, sonteknoloji ile geliştirilen özellikleri ile bir adım öne çıkar. Etkileyicitasarımı ve ikonik özellikleri ile beğeni toplayan model, yüksek performansısayesinde beklentileri sonuna kadar karşılar. Gelişmiş özellikler ile donatılanmodel, ayrıcalıklı bir kullanıcı deneyimi sunar. Büyük ekranı ile akıllıtelefon kullanımını keyifli hale getiren model, tüm işlemleri konforlu şekildeyapmanıza olanak tanır. Farklı renk ve hafıza kapasitesi seçenekleri ilesunulan modeli, hem kendiniz hem de sevdikleriniz için gönül rahatlığı iletercih edebilirsiniz. Apple kalitesini ve tecrübesini yansıtan model, heraçıdan avantajlı özellikleri sayesinde birçok kullanıcının favorileri arasındayer alır.

Kusursuz Tasarım Detayları ile iPhone 13 Pro

Teknolojidünyasına yön veren ürünleri kullanıcılar ile buluşturan Apple markası, 13 Promodel akıllı cep telefonu ile dikkatleri üzerine çeker. Seçkin tasarıma sahipmodel, göz alıcı tarzı ile bir adım öne çıkar. Farklı zevklere hitap eden renkseçenekleri ile satışa sunulan model, modern çizgileri sayesinde son derece şıkbir duruş sergiler. iPhone 13 Pro grafit, altın, gümüş ve Sierra mavisi gibidikkat çekici renklerde size sunulur. Koyu renkli tasarıma sahip olan iPhonegrafit, tercihini sadelikten yana kullananların öncelikli tercihleri arasındayer alır. Apple’a özel renk tonlarını taşıyan modeller, özgün tarzları ilebeğeni toplar. iPhone 13 Pro altın renkli model de parlak görünümü iledikkatleri üzerine çeker.

Altın sarısıtonlarının uyumlu karışımını yansıtan model, eşsiz tasarım detaylarını oldukçaetkileyici şekilde taşır. Açık rengi ile öne çıkan gümüş model de farklı tarzıile beklentileri karşılar. Sierra mavisi ise markanın özel renk skalası içindeyer alır. Özgün renk tonuna sahip model ile şıklığınızı tamamlayabilir, eşsiztasarımın tadını çıkarabilirsiniz. 13 Pro model cep telefonu, Ceramic Shield önyüzeyi sayesinde son derece konforlu bir dokunma hissi sunar. Dokulu yapıyasahip mat cam yapısı, kullanım oldukça kolay ve keyifli hale getirir. Yüksekkaliteli malzemelerden üretilen model, çizilmeye karşı dayanıklı ekran yapısısayesinde güvenlikli bir kullanım sağlar. Paslanmaz çelik tasarım detayları ilesatışa sunulan cihaz, her açıdan ayrıcalıklı bir kullanıcı deneyimi için özelolarak geliştirilmiştir.

iPhone 13 Pro’nun Donanım Özellikleri

Yüksekteknoloji ile geliştirilen iPhone 13 Pro, donanım özellikleri ilekullanıcıların beklentilerine cevap verir. Hız, depolama, batarya gibikonularda üstün performans sergileyen model, farklı hafıza kapasitesiseçenekleri ile sunulur. iPhone 13 Pro 128 GB, 256 GB, 512 GB ve 1 TB depolamaalanına sahiptir. Kullanım tarzınıza göre farklı modelleri tercih edebilir, tümverilerinizi güvenli şekilde saklayabilirsiniz. Depolama seçeneklerinin yanısıra 8 GB RAM ile avantajlı kullanım sunan model, yüksek performansı iledikkatleri üzerine çeker. LPDDR5 RAM kullanılan Apple iPhone 13 Pro, hızlıyapısı sayesinde farklı işlemleri kolaylıkla tamamlamanıza yardımcı olur.Serinin diğer modelleri ile benzer özellikleri taşıyan model, işlemci konusundada beklentileri karşılar.

Apple A15Bionic işlemci, %7 oranında daha hızlı ve etkileyici bir performans sergiler.Yapay zekâ desteği konusunda da ideal olan cihaz, enerji verimliliğiyle debaşarı yakalar. Yüksek kaliteli ve performanslı işlemci sayesinde cihazınızıkeyifle kullanabilir, son teknoloji ile geliştirilen özellikler sayesindesorunsuz kullanım elde edebilirsiniz. A15 Bionic çipi destekleyen 4 adetverimlilik çekirdeği, CPU ve GPU hızında verimli performansı ile dikkat çeker.6 çekirdekli CPU ve yen, 5 çekirdekli GPU ile donanım konusunda da iddialısonuçlar sunar. 16 çekirdekli Neural Engine teknolojisi ile donatılan model,özellikle hız konusunda alışılmışın dışında performansı ile başarı yakalar.Geniş dahili depolama alanı, yüksek kaliteli ve performanslı işlemcisi vezevkli tasarım detayları ile iPhone 13 Pro’yu vazgeçilmezler arasında yerinialır. Binlerce resim, video ve dosyayı depolamak için elverişli olan modeldeuygulamaları rahat şekilde kullanabilirsiniz.

Etkileyici Kamera Performansı ile iPhone 13 Pro

Yüksekstandartlarda tasarlanan iPhone 13 Pro, desteklediği fotoğraf vevideo formatları ile kalitesini bir kere daha kanıtlar. Gelişmiş pro kameralarile yüksek çözünürlüklü kusursuz kareler çekebilir, anılarınızı yüksek kalitedekayıt altına alabilirsiniz. Ultra geniş görüş alanına sahip model, sonteknoloji ile geliştirilmiş lensi sayesinde oldukça kaliteli görüntüler eldeetmenizi sağlar. 12 MP Pro kamera sistemi, farklı diyafram açıklığındakilensleri sayesinde gerçeğe yakın görüntü kalitesi sunar. Modelin telefoto lensif/2.8 diyafram, geniş açılı lensi f/1.5 diyafram, ultra geniş lensi ise f/1.8diyafram açıklığı ile dikkat çeker. 120 dereceye kadar görüş alanı sunan model,3 kat optik yakınlaştırmaya ve 2 kat optik uzaklaştırmaya sahiptir. 6 kat optikzoom aralığı sunan modelde, 15 kata kadar dijital zoom özelliği de bulunur.

Lidartarayıcısı yardımıyla gece portre çekimi imkânı sunan ürün, göz alıcı efektlerisayesinde fotoğraflarınızı mükemmel hale getirir. Geliş bokeh efektine sahipportre modunda, profesyonel çekimler yapabilir, kaliteli fotoğraflar ile eşsizbir albüm oluşturabilirsiniz. Doğal, stüdyo, sahne, mono, kontur gibi farklıefektler sunan cihaz, portre ışığı ile göz kamaştırıcı görüntüler elde etmenizeyardımcı olur. Çekim açınıza uygun efektleri anında devreye sokabilir,efektleri işlevsel olarak keyifle değerlendirebilirsiniz. Kamera, çift optikgörüntü stabilizasyonu ve sensör bazlı optik görüntü stabilizasyonu iletelefoto ve geniş açılı lenslere anında geçiş yapar.

iPhone 13 Pro Ön ve Arka Kameraların Özellikleri

TOF 3D LiDARdesteği ile geliştirilen kameralar, hem ön hem de arka kamera lenslerindeetkileyici çekim performansı sergiler. Modelin özçekim kamerası 12 MP genişaçılı lensi sayesinde arka kamera ile aynı kalitede çekim kalitesi sunar. Yavaşsenkron özelliğine sahip True Tone Flash ile donatılan model, alışılmışındışında çekimler yapmanıza olanak tanır. Panorama çekimleri yüksek kalitelilensler ile tamamlayabilir, geniş açılı çekimin tadını çıkarabilirsiniz. Farklıpozlama ayarlarını pratik şekilde tamamlayabilir, beklentinizi karşılayan çekimmodları ile profesyonel fotoğrafçılar gibi çekim yapabilirsiniz. Fotoğrafçekimlerinin oldukça düzgün olmasına yardımcı olan sensörler, siz hareketetseniz bile fotoğrafın kusursuz çıkmasına olanak tanır. iPhone 13 Pro kameraözellikleri arasında aynı anda birden fazla fotoğraf çekmenize olanak tanıyanseri çekim modu da bulunur. Hareketli anların tümünü kaydetmek için ideal olanseri çekim modu hem arka hem de ön kamera ile yapılan çekimlerde kullanımauygundur.

HEIF ve JPEGgörüntü biçimlerini destekleyen model, fotoğrafa konum bilgisi eklemenize deimkân sağlar. Fotoğraf çekimi sırasında ışık ve flaş gibi etkenlerden kaynaklıoluşan kırmızı göz problemi, iPhone 13 Pro ile ortadan kalkar.Gelişmiş kırmızı göz düzeltme modu sayesinde her açıdan kusursuz fotoğraflarelde edebilir, düzeltmeleri saniyeler içinde tamamlayabilirsiniz. Deep Fusionözelliğine sahip model az ve çok ışıklı ortamları otomatik olarak analiz ederekuygun çekim modunu otomatik olarak ayarlar. Tüm ışık tonlarında kusursuzfotoğraf çekimleri için son teknoloji ile donatılan model, geniş renk yelpazesiile fotoğraflarınızı daha etkileyici hale getirir. Hem sabit fotoğraflarda hemde canlı fotoğraflarda geniş renk yelpazesi ile çekim yapabilir, kaliteligörselliğin tadını çıkarabilirsiniz.

iPhone 13 Pro ile Yüksek Kaliteli Video Çekimi

Fotoğrafçekim kalitesine yüksek kaliteli video çekimi ile taçlandıran model, kamerasistemi ile beğeni toplar. Sinematik modda video çekimi sunan cihaz, saniyede1080 piksel kalitede 30 kare çeker. Dolby Vision ile güçlendirilen kamerasistemi 4K HDR video kaydı almanıza olanak tanır. Telefoto ve geniş açılensler, çift optik görüntü stabilizasyonu sayesinde kusursuz açılarda çekimyapmanızı sağlar. 3 kat optik yakınlaştırma ve 2 kat optik uzaklaştırma iledilediğiniz video kaydını konforlu şekilde yapabilirsiniz. 9 kata kadar dijitalzoom ve 6 kat optik zoom aralığı, görüntünün kalitesini bozmadan kayıt altınaalır. Ağır çekim video desteği ile donatılan model, dikkat çekici görüntülerelde etmenize yardımcı olur. Video çekiminde yeteneklerinizi konuşturabilir,etkileyici kamera özellikleri ile sınırsız çekim yapabilirsiniz. Ağır çekimvideonun yanı sıra QuickTake video desteği de iPhone 13 Pro’nun kamerasındabulunur. Stabilizasyon özelliği sayesinde hızlı çekimlerde bile sorunsuzsorunsuz görüntüler elde etmenize yardımcı olur.

iPhone 13Pro ilevideo çekimi yaparken ışığın yeterli derecede olup olmadığı gibi dışfaktörlerden kaynaklı sorunlarınız olmaz. Gece karanlığında bile yüksekkaliteli görüntü sunan model, özel modları sayesinde ışık ayarlarını otomatikyapar. Gece modunda hızlı çekimi devreye sokabilir, gelişmiş özellikleri heralanda değerlendirebilirsiniz. Video kaydederken fotoğraf çekimine de olanaktanıyan özel kamera, çok yönlü kullanımı ile hayatı kolay hale getirir. 4Kvideo kaydederken 8 MP kalitede fotoğraf çekebilir, unutmak istemediğinizanları her açıdan kaydedebilirsiniz. HEVC ve H.264 video biçimlerinidestekleyen model, akıllı HDR 4 desteği ile üstün kalitede çekim yeteneğisunar.

iPhone 13 Pro’nun Ekran Özellikleri

6.1 inç OLEDekrana sahip olan iPhone 13 Pro, ideal ekran boyutu ile konforlukullanım sunar. Yuvarlatılmış köşe yapısına sahip olan model, kıvrımlı zariftasarımı sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Avuç içine tam oturan cihaz 71,5mm genişliğe, 146,7 mm uzunluğa, 7,65 mm derinliğe sahiptir. Hafif yapısı iledikkat çeken model, 203 gram ağırlığı ile uzun süreli kullanımlarda bilerahatsızlık hissetmenize engel olur. HDR kalitede görüntü sunan ekran genişrenk yelpazesi ile her tonu ayrı şekilde görmenize olanak tanır. Gerçeğe yakıngörüntü sunan ekran, üstün izleme performansı ile kullanıcısına ayrıcalıklı birdeneyim yaşatır. Dizi, film ve video içerikleri 2532 x 1170 piksel ekrançözünürlüğü ve 460 ppi yoğunlukta izleyebilirsiniz. 120 Hz’e kadaruyarlanabilir yenileme hızı sunan cihaz, hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan videolarıizlemenize olanak tanır. Mobil oyunlarda da avantaj sunan ekran sayesinde yenibaşarılara imza atabilir, yüksek kaliteli performansın tüm alanlarda tadınıçıkarabilirsiniz.

iPhone 13Pro’nun ekranı parmak izine dayanıklı özel bir yapıya sahiptir. Yağ tutmayanekran tabakası, ekranın her zaman parlak görünmesine yardımcı olur. Telefonunuzile vakit geçirirken, ekran lekesi ile bozulan görüntü problemini iPhone 13Pro’da yaşamazsınız. Yeni nesil teknoloji ile geliştirilen malzemelerdenüretilen model, 2.000.000:1 kontrast oranı ile renkleri oldukça etkileyicigörüntüde sunar. Gözü yormayan ekran ışığını kolaylıkla değiştirebilir, gece vegündüz kullanımlarda konfor elde edebilirsiniz. 1000 nit maksimum tipikparlaklık sunan model, 1200 nit HDR parlaklığı ile beğenileri toplar. Özelolarak tasarlanan ekran birden fazla dil ve karakter desteği sayesinde farklıdilleri aynı anda ekranda görüntülemenize olanak tanır.

Gelişmiş Pil Teknolojisi ile iPhone 13 Pro

Yüksekkapasiteli batarya sahip olan iPhone 13 Pro, dayanıklı pil ömrü ilearalıksız kullanım avantajı sağlar. 3.095 mAh batarya, 25W hızlı şarj ve 15WMagSafe teknolojileri ile donatılmıştır. Pil kullanım süresinde 1,5 saatlikiyileştirme ile geliştirilen model, batarya performansı ile kullanıcılarınbeklentilerini sonuna kadar karşılar. Üstün kapasiteli batarya 22 saate kadarvideo oynatma, 20 saate kadar online video izleme ve 75 saate kadar ses çalmaperformansı ile şarj aralıklarının uzun olmasına yardımcı olur. Yerleşik lityumiyon pil yapısına sahip olan batarya, kablosuz şarj için de elverişlidir.

Adaptörüngücüne bağlı olarak şarj etme süresinde değişiklik görülebilir. 20 W ve dahagüçlü adaptörler ile 30 dakikada %50 oranında şarj olan model, her açıdankullanıcısına bambaşka bir dünyanın kapılarını aralar. Hızlı şarj desteğini herortamda değerlendirebilir, telefonunuzu aralıksız olarak kullanabilirsiniz.iPhone 13 Pro modelini, USB portu bulunan bilgisayarlarda da kısa sürede şarjedebilirsiniz. Lightning şarj kablosu ile kullanıma uygun olan model,kullanışlı tasarım detayları ile dikkat çeker. Cihaza mükemmel biçimdehizalanan manyetik kablo ucu sayesinde cihazınızı hatasız ve tam performans ileşarj edebilirsiniz.

iPhone 13 Pro’ya Özel Uygulamalar ve Özellikler

Apple’a özelyerleşik uygulamalar yüklü şekilde size sunulan model, son derece kullanışlıyapısı ile farklı ihtiyaçlarınıza cevap verir. iPhone 13 Pro modelinde AirPlay,Artırılmış Gerçeklik Uyumu, Dolby Atmos, Apple Pay, Ekran Yansıtma, GürültüÖnleyici 2 Mikrofon, Siri, Yüz Tanımlama (3D), MagSafe, iCloud Drive, FaceTime,Face ID gibi servis uygulamaları yer alır. Son teknoloji ile tasarlananprogramları, işlevsel olarak kullanabilirsiniz. Wi-Fi 6 ve Bluetooth 5.2 gibigelişmiş teknolojileri destekleyen model, ayrıcalıklı tarzı ile hayatıkolaylaştırır. Uydu iletişimine uygun olarak tasarlanan model, telefongörüşmelerinde yüksek kaliteyi de beraberinde getirir. İkonik yenilikler iledonatılan iPhone 13 Pro akıllı cep telefonu, her ayrıntısındaApple kalitesini ve zarafetini taşır. Güvenlik açısından da yeni özellikler iledonatılan modelde, kişisel verilerin gizliliği konusunda da önemligüncellemeler yer alır. Mükemmel özelliklere ev sahipliği yapan cihaz sayesindetelefon kullanma deneyimini kolaylıkla bir üst basamağa taşıyabilirsiniz.Hücresel ağlar ve Wi-Fi bağlantıları üzerinden FaceTime görüşmeler yapabilir,1080 piksel kalitede görüntülü konuşma deneyimi yaşayabilirsiniz. FaceTime ilegörüşme sırasında portre modunu devreye sokabilir, görüşmelerinizi yüksekkalitede gerçekleştirebilirsiniz. iOS 15 işletim sistemine sahip model,gizlilik konusunda da kullanıcıların güvenini kazanan özellikleri sayesinde üstdüzey koruma sağlar.

iPhone 13Pro Ne Kadar?

iPhone 13Pro fiyatları modelinteknik özelliklerine, rengine, depolama alanına göre değişiklik gösterir.Farklı fiyat seçenekleri ile sunulan modellerin 128 GB, 256 GB, 512 GB ve 1 TBhafıza kapasitesine sahip çeşitleri birbirinden farklı fiyat seçenekleri ilesunulur.

iPhone 13 ProErişilebilirlik Özellikleri Nelerdir?

iPhone 13Pro görme, işitme, hareket ve bilişsel engelleri bulunan bireylerin farklıihtiyaçlarına cevap veren özelliklere sahiptir. Cihazda bulunan yerleşikerişilebilirlik özellikleri, engelli bireylerin en iyi şekilde yararlanmasınaolanak tanır. VoiceOver, Büyüteç, Büyütme, Gizli Altyazılar, Seslendirilenİçerik, AssistiveTouch, Büyütme, Siri’ye Yaz ve Arkaya Dokun gibi özelliklerengelli bireylerin daha rahat kullanımı için özel olarak geliştirilmiştir.

iPhone 13Pro’nun Ücretsiz Uygulamaları Nelerdir?

iPhone 13Pro’da ücretsiz Apple uygulamaları size sunulur. iMovie, Pages, Keynote, AppleStore, Numbers, iTunes Remote, Clips, Destek ve GarageBand gibi uygulamalaraücretsiz şekilde ulaşabilirsiniz.

 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Apple iPhone 13 Pro Modelleri

3 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Marka
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?