Kulaklık ve hoparlör üretimi konusunda dünyanın önde gelen markalarından biri olan Jabra, yirmi yılı aşkın süredir piyasada faaliyet gösteriyor. Akıllı cihazlar gelişen teknoloji ile beraber günlük yaşamın vazgeçilmezi oluyor. Kulaklıklar şık görünümleri ve sundukları ses kaliteleri ile müzik dinlerken veya video izlerken kullanıcının keyifli vakit geçirmesini sağlıyor. Jabra kulaklıklar tasarımları ve ses kaliteleri ile kullanıcılar tarafından ilgi görüyor. Jabra ürettiği kulaklık modelleri ile her yaş grubuna hitap edebiliyor. Estetik tasarımlara sahip olan Jabra kulaklıklar kullanıcıya farklı bir hava katıyor. Dayanıklı malzemelerden üretimi yapılan kulaklıklar uzun yıllar deforme olmadan kullanılabiliyor. Jabra Bluetooth kulaklıklar kulağa uygun şekilde ve ince detaylarla tasarlandığı için kulağı rahatsız etmiyor. Böylece kullanıcı konforu sağlanıyor. Geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan Jabra markası kulak üstü kulaklıklar, kulak içi kulaklıklar, spor kulaklıkları ve araç kulaklıkları üretiyor. Kulaklık üretiminde hafif malzemeler kullanılıyor ve böylece kullanıcının konforu destekleniyor. Temiz bir ses sunan Jabra kulaklıklar müzik dinlerken detaylı şekilde dinleme imkanı tanıyor. Aynı durum dizi veya film izlerken de gerçekleşiyor. Temiz bir ses sunulduğu için detaylar kaçırılmıyor. Jabra kulaklıkların özellikleri modeline göre değişiklik gösterebiliyor. Jabra talk serisi kulaklıklar araba kullanırken kullanıcıyı rahat ettiriyor. Güvenli kullanım sayesinde kullanıcı gelen aramaları rahatlıkla cevaplıyor. Bu sayede kullanıcının dikkati dağılmıyor ve gözünü yoldan almadan güvenli bir sürüş gerçekleştirebiliyor. Jabra kulaklıklarda bulunan gürültü önleyici özelliği ile dış mekanlarda ya da kalabalık insan topluluğunda dışarıdan gelen sesler engelleniyor. Bu şekilde kullanıcı dışarıdan gelen seslerden rahatsız olmadan işini yapabiliyor veya dizi izleyebiliyor. Gürültü önleyici teknolojik özellik sayesinde kullanıcılar telefon görüşmesi sırasında karşı tarafın sesini daha rahat duyuyor. Kablosuz Jabra kulaklık modellerini Hepsiburada ile inceleyebilir, beğendiğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz. 

Kablosuz Jabra Kulaklık Özellikleri

Bluetooth kulaklık üretimi yapan Jabra markası ürettiği ürünler ile farklı kullanım ihtiyaçlarına cevap veriyor. Kablosuz jabra kulaklıklar hem işlevsellik sunuyor hemde tasarımları ile çok beğeniliyor. Farklı tasarımlara sahip olan Jabra Bluetooth kulaklıklar profesyonel olarak ya da eğlence amaçlı tercih edilebiliyor. Kablosuz Jabra kulaklık özellikleri modeline bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Kulak içi formda tasarlanan kulaklıklar, spor sırasında kullanıcıyı rahat ettiriyor. Oldukça hafif ağırlığa sahip olan ürünler kullanım esnasında kullanıcıyı yormuyor. Bluetooth bağlantısı ile çalışan kablosuz kulaklıklar Bluetooth desteği olan tüm cihazlarla uyum sağlıyor. Jabra kulaklıklar kullanıcılara kaliteli bir ses deneyimi yaşatıyor. Jabra kulaklık silikonu farklı ölçülere sahip olarak kulaklık ile beraber satışa sunuluyor. Böylece her kullanıcıya uyan bir silikon alternatifi bulunuyor. Kullanıcılar kablosuz kulaklık ile rahatça hareket edebildiği için antrenman sırasında da düşme gibi bir problem yaşamıyor. Esneye takılabilen aparatlara sahip olan Jabra kablosuz kulaklıklar maksimum konfor sağlıyor. Jabra kablolu Bluetooth kulaklık modellerinin bir kısmı modeline bağlı olarak kablosuz olarak da değerlendirilebilir. Kablosuz kulaklıklar USB kablo yardımıyla veya kablosuz olarak şarj edilebiliyor. Tam olarak şarj olan Bluetooth kulaklıklar yüzlerce saate varan bekleme süresi sunuyor. Aynı zamanda 24 saat boyunca aktif şekilde kullanılabiliyor. Jabra kulaklıklar Jabra Assist uygulaması sayesinde kulaklığın şarj durumunu takip edebiliyor. Böylece kulaklığın şarjı bitmeden önlemini alabiliyor. Jabra mikrofonlu kablosuz kulaklıklar rüzgarlı havalarda dahi iyi bir telefon görüşmesini mümkün kılıyor. Jabra kulaklıkların üzerinde bulunan tuşlar ile ses seviyesi ayarlanabilir ve arama yanıtlama işlemi gerçekleştirilebilir. Jabra Bluetooth kulaklık Hear Through teknolojisi ile çevredeki seslerin de işitilmesini sağlıyor. Kulaklıklara bağlanan tablet ya da akıllı telefonlar uzakta olsa bile bağlantı kopmuyor. Su geçirmezlik özelliğine sahip olan kablosuz kulaklıklar spor esnasındaki terden veya dışardaki yağmurdan etkilenmiyor. Jabra Bluetooth kulaklıklar Track Fit hareket sensörü özelliği ile mesafe, adım sayısı, ritim, kalori hesabı ve tempo takibi uygulama üzerinden yapılabiliyor. Böylece spor tutkunu kullanıcıları egzersiz planlaması yapması için motive ediyor. 

Kablosuz Jabra Kulaklık Modelleri

Kablosuz Jabra kulaklık modelleri tasarımı ve işlevselliği sayesinde her kullanıcı zevkine ve ihtiyacına yanıt verebiliyor. Jabra Sport Pace kablosuz kulaklıklar hafif bir ağırlığa sahip ve günlük yaşamda rahatlıkla kullanılabilir. Kulaklık kulağa takılıyor ve gün içerisinde aktif şekilde kulakta kalsa dahi varlığı unutuluyor. Yumuşak ve esnek yapıdaki kablosuz kulaklıklar kullanıcının kulağına kolayca uyum sağlıyor. İyi bir ses sunan Jabra kulaklıklar ile müzik dinlerken her ayrıntı duyuluyor. Kulağa tam olarak yerleşebilen kablosuz kulaklıklar müziğin ya da karşı taraftaki kişinin net şekilde duyulmasına imkan tanıyor. Jabra kulaklıklar renkleri ve tasarımları ile kullanıcıya günün her saatinde uyum sağlayabiliyor. Toza ve suya karşı dayanıklı olan Jabra kablosuz kulaklık modelleri konforlu bir kullanım vadediyor. Kablosuz yapıdaki kulaklıklar kullanıcıya özgürce hareket etme imkanı tanıyor. Kullanıcı kablosuz kulaklıklar sayesinde spor yapabiliyor, evde günlük işlerini halledebilir ya da araç kullanabiliyor. Akıllı telefonlarla bağlantı kurabilen kablosuz kulaklıklar sayesinde telefona hiç dokunmadan müzik durdurulabiliyor veya gelen arama cevaplanabilir. Ses yalıtımlı Jabra kulaklık modelleri kesintisiz ve net şekilde duyulan bir iletişim kurma deneyimi yaşatıyor. Ergonomik bir tasarıma ve hafif ağırlığa sahip olan kablosuz Jabra kulaklık modelleri rahat bir kullanım sunuyor. Kulağa tam olarak oturan Bluetooth kulaklıklar kullanıcı hareket halindeyken kaymıyor ya da düşmüyor. Akıllı cihazlar ile kısa süre içerisinde eşleşen kablosuz kulaklık modelleri ile müzik dinleniyor, film izleniyor veya telefon görüşmesi yapılabiliyor. 

Jabra Bluetooth Kulaklık Serileri 

Jabra markası ürünlerinde gelişen teknolojiden yararlanıyor ve yapay zeka destekli cihazlar üretiyor. Farklı kulaklık modellerine sahip olan Jabra kulaklıkların tasarımları değişiklik gösteriyor. Jabra markasının farklı kulaklık serileri bulunuyor. Jabra Bluetooth kulaklık serileri:

  • Jabra Elite Serisi Kulaklıklar

Jabra Elite serisinde yer alan kulakiçi modeller Bluetooth ile bağlantı kuruyor. Her ortamda rahatça kullanılabilen Jabra Elite kulaklık modeli uzun süren şarj süresi ile gün boyu kullanılabiliyor. Farklı renk seçeneklerine sahip olan kulaklıklar her kullanıcı zevkine hitap edebiliyor. Jabra kablosuz kulak içi kulaklık modelleri işte ve günlük yaşamda kullanılabiliyor. Kulaklık kulağa tam oturuyor ve düşmüyor. Jabra kulaklıkların dört mikrofonlu modelleri arama kalitesi maksimuma çıkıyor. Spor yaparken konforlu bir kullanım sunan kulaklıklar ile verimli bir spor deneyimi yaşanabiliyor. Jabra Elite serisi arasında kafaüstü kulaklık modeli de bulunuyor. Dışarıdaki gürültüyü engelleyen bu modellerde kesintisiz müzik keyfi sürdürülebilir. Aktif gürültü önleyici özelliği bulunan kablosuz kulaklıklar çevredeki sesleri analiz ediyor ve kullanıcıya daha iyi bir ses deneyimi sunuyor. 

  • Jabra Talk Serisi Kulaklıklar

Jabra Talk serisi kulaklıklar genellikle iş görüşmeleri yaparken, araç kullanırken ya da spor yaparken tercih ediliyor. Dış ortamdaki sesleri kolayca algılayan bu kulaklıklar ortama uygun ses seviyesini kendisi ayarlıyor ve kulaklıktan iyi bir verim alınmasını sağlıyor. Pratik kullanıma imkan tanıyan Talk serisi kulaklıkların sezgisel açma kapatma düğmesi bulunuyor. İki cihaza aynı anda bağlanabilen Jabra Talk serisi kulaklıklar kullanıcıların hem iş telefonuna hemde kişisel telefonuna aynı anda bağlanabiliyor. Bu sayede işten ya da özel hayattan gelen telefonlara her yerde kolayca yanıt verilebiliyor. Jabra Talk serisi kulaklıklar özel mikrofon teknolojisi sayesinde iyi bir iletişimi mümkün kılıyor. Dışarıdaki sesleri filtreleyen kulaklıklar kullanıcının sesinin karşı tarafa net bir şekilde iletilmesini sağlıyor. Talk serisi kulaklıkların dayanıklı şarj süresi ile uzun saatler telefon görüşmesi yapılabiliyor. Kulağa tam olarak oturan Talk serisi kulaklıklar kullanıcıyı rahatsız etmiyor. Jabra Talk serisi kulaklıkların bazı modellerinde yer alan GPS teknolojisi ile cep telefonu üzerinden yön bilgisi alınarak takip yapılabiliyor. Power nap teknolojisi kullanan Talk serisi kulaklıklar bir saat boyunca herhangi bir cihaza bağlanmazsa otomatik olarak kendini kapatıyor ve güç tasarruf ediyor. 

Jabra Bluetooth Kulaklık Tasarımları

Jabra Bluetooth kulaklık tasarımları modeline bağlı olarak alternatif seçeneklerle üretiliyor. Hızlı şarj, sesli komut ve gürültü önleme özelliği bulunan Jabra kablosuz kulaklıkların şarj aleti de kendisi ile beraber geliyor. Jabra kulaklıkların şarj aleti dışında kulaklık süngerleri de bulunuyor. Kulaklıkların hem iç kısmında hemde dış kısmında dayanıklı malzemeler kullanılıyor. Kulakla temas halinde olan Jabra kulaklık süngeri titizlikle üretiliyor. Gün boyu kullanılsa dahi kulağı sıkmıyor ya da terletmiyor. Jabra kulaklığın süngerleri istenildiği zaman değiştirilebilir. Yumuşak formdaki kulaklık süngerleri uzun süre takılsa dahi acı hissettirmiyor. Suya ve toza karşı dayanıklı olan Jabra kablosuz kulaklıklar oldukça hafif yapıda üretiliyor. Kulaklıklarda yer alan fonksiyonel tuşlar ile arama cevaplama ya da müziği açma kapama işlemleri telefona dokunmadan yapılabiliyor. Şık tasarımları ile ilgi gören Jabra Bluetooth kulaklıklar ergonomik yapıdaki boyutu sayesinde cepte veya çantada kolayca taşınabilir. 

Jabra Bluetooth Kulaklıkların Ses Kalitesi Nasıl?

Jabra bluetooth kulaklık modellerinin ses kalitesi oldukça yüksek. Farklı teknolojileri bir arada kullanan Jabra kulaklıklar ile hem müzik dinleme keyfi hemde telefon görüşmesi rahatlıkla yapılabiliyor. Jabra kablosuz kulaklıklar ile müzik dinlenirken temiz bir ses duyuluyor. Kulaklıklar ile arama yapılırken ise karşı tarafa dış ortamdaki gürültülü seslerin gitmesi engelleniyor ve sadece kullanıcının sesi iletiliyor. Stereo ses yapısına sahip olan Jabra kulaklıklar kullanıcının müzik dinleme keyfini arttırıyor. Bluetooth üzerinden cihazlarla bağlantı kuran kablosuz kulaklıklar ile herhangi bir kopma sorunu yaşanmıyor. Kullanıcı dilediği her yerde telefon görüşmesini yapabiliyor ya da dizi izleyebiliyor. 

Jabra Bluetooth Kulaklık Satın Alırken Hangi Özelliklerine Bakılmalı?

Kulaklıklar kullanıcıların dışardaki gürültülerden bağımsız olarak pürüzsüz ve net şekilde ses duyulmasını mümkün kılıyor. Kullanıcılar kulaklıkları gerek günlük yaşamda gerek iş hayatında profesyonel olarak kullandıkları için ürünlerden üstün bir performans beklentisi içinde olabilir. Bu sebeple kullanıcıların Jabra kablosuz kulaklık almadan önce ürünün özelliklerini detaylı şekilde incelemesi gerekiyor. 

  • Jabra kulaklıklar modeline bağlı olarak farklı şarj süresi ve kullanım süresi sunuyor. Kullanıcının ürünü almadan önce buna dikkat etmesi öneriliyor. 
  • Kablosuz kulaklığın birçok farklı modeli bulunuyor. Bazı modeller kulak içine tam otururken bazı modeller enseden oturacak şekilde desteklenebilir. Kullanıcının rahatlığını göz önünde bulundurarak tercihini yapması tavsiye ediliyor. 
  • Kulaklıkların modeline bağlı olarak hafifliği de değişkenlik gösteriyor. Hafif bir ürün arayışında olan kullanıcılar kulak içi kulaklığı tercih edebilir. 
  • Çok fonksiyonlu ürün arayışında olan kullanıcılar iki cihaza aynı anda bağlanabilen Jabra kulaksız modellerini seçebilir. 

 

Jabra Bluetooth Kulaklık Kullanımı

Jabra Bluetooth kulaklık kullanımı oldukça pratik. “Jabra Bluetooth kulaklık nasıl kullanılır?” sorusu yanıtını buluyor. Bluetooth destekli cihazlarla saniyeler içerisinde bağlantı kuran Jabra kablosuz kulaklıklar ile tüm gün görüşme yapılabiliyor. Hafif yapıdaki Jabra kablosuz kulaklıklar kullanıcıyı yormuyor hatta varlığını dahi unutturuyor. Toza ve suya karşı dayanıklılık gösteren kablosuz kulaklıklar yağmurda ya da spor esnasında kullanılabiliyor. Her an her yerde kullanıma uygun olan Jabra kablosuz kulaklıklar işte, evde ya da araçta konforlu bir kullanım vadediyor. Kullanıcı kulaklığı takarak hem telefonda görüşme yapıp hemde elindeki işi halledebiliyor. Araçta trafik esnasında kullanılan kablosuz kulaklıklar ile kullanıcı görüşmeyi güvenli şekilde yapabiliyor. Gözünü yoldan ayırmadan telefon görüşmesini sürdüren kullanıcının dikkati dağılmıyor. Ses yalıtımı ve gürültü önleyici özelliği bulunan kablosuz kulaklıklar kalabalık ortamlarda ya da dışardayken net şekilde ses sunuyor. Dışarının sesini engelleyen kablosuz kulaklıklar ile kullanıcı cafede dahi dizi izleyebiliyor. 

Jabra Kulaklık Fiyatları

Jabra kulaklık modelleri farklı özellikler içeriyor. Dolayısıyla farklılaşan modeller farklı fiyat seçenekleri ile satışa sunuluyor. Jabra kulaklık fiyatlarını belirleyen etkenler arasında şarj süresi, tasarımı, teknolojik özellikleri yer alıyor. Birçok farklı çeşitte Jabra kablolu veya kablosuz kulaklık bulunuyor. Jabra kablosuz kulaklık modelleri arasında ise kulak içi, kulak üstü ya da enseden destekli modeller yer alıyor. Kullanıcının Jabra kulaklık için fiyat araştırması yapmadan önce nasıl bir kulaklığa ihtiyacı olduğunu belirlemesi gerekiyor. Kulaklıkların özellikleri için filtreleme özellikleri kullanılabiliyor. Filtreleme yapılarak listelenen Jabra kulaklıkların özellikleri ve fiyatları arasında karşılaştırma yapılabiliyor. Bu sayede kullanıcı kendisi için en uygun olan Jabra kulaklık modeline ulaşabiliyor. Jabra kulaklık fiyatları azalandan artana veya artandan azalana doğru sıralanabilir. Kullanıcılar cazip fiyatları görüntüleyerek değerlendirebilir ve bütçesini koruyabilir. Bunun dışında kullanıcılar kendi bütçelerine göre fiyat aralığı belirleyerek de araştırma yapabilir. Bu şekilde kendi bütçesinin dışına çıkmadan alışverişini tamamlayabilir. 

Jabra Kulaklık İndirim ve Kampanyaları

Online alışveriş siteleri yılın belli dönemlerinde indirim ve kampanyalar düzenleyebilir. Bu dönemler; anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, kurban bayramı, Ramazan bayramı, yılbaşı olarak sıralanabilir. Bunun dışında özel günlerin haricinde de bazı günler ürünler indirime girebiliyor. Kullanıcıların ürün alışverişlerinde indirimleri ve kampanyaları değerlendirmesi bütçelerinden tasarruf etmelerine yardımcı oluyor. Jabra kulaklık için fiyat araştırması yapılırken Hepsiburada’da yer alan “Süper Fiyat, Süper Teklif” ya da “Kampanyalar” kısmına bakılması tavsiye ediliyor. Kullanıcılar aradıkları ürünün indirimde ya da kampanyada olup olmadığını kolayca görüntüleyebiliyor. Kullanıcıların aradığı ürün kampanyada değilse ya da satın alma işlemini daha sonraya ertelemek isterse ürünler için fiyat alarmı kurabiliyor. Fiyat alarmı aktif hale geldiğinde ürünün fiyatında bir değişiklik olduğunda kullanıcı bilgilendiriliyor. Kullanıcı ürünü beğeni listesine ekleyerek daha sonra satın almak için kontrol edebiliyor. Güvenli online alışveriş hizmeti sunan Hepsiburada ile dilediğiniz her yerde alışveriş yapabilirsiniz. Dilerseniz bilgisayarınızdan siteye giriş yapabilir, dilerseniz de akıllı telefonunuza veya tabletinize Hepsiburada’nın uygulamasını indirebilirsiniz. 

Kablosuz Jabra Kulaklık Yorumları

Kablosuz Bluetooth kulaklık alışverişi yaparken kararsız kalmanız durumunda ürünü daha önce satın almış ve deneyimlemiş kullanıcıların yorumlarına göz atabilirsiniz. Kablosuz Jabra kulaklık yorumları ürün hakkında fikir edinmenizi sağlıyor. Kullanıcılar ürünler hakkında olumlu veya olumsuz düşüncelerini yazıyor. Bu yorumlardan yola çıkarak alışveriş kararı netleştirilebilir. Yorumlar dışında ürünler için değerlendirme puanları da veriliyor. Bu puanlara da göz gezdirerek ürünün iyi olup olmadığı hakkında fikir yürütebilirsiniz. Ürünü satın aldıktan ve kullandıktan sonra sizde kendi düşünceleriniz yorum yaparak belirtebilirsiniz. Böylece sizden sonra aynı ürünü satın almak isteyen kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz. Jabra kulaklık yorumlarında kullanıcıların hangi satıcıdan alışveriş yaptığı da görülüyor. Farklı satıcı seçeneklerinden dilediğinizi seçerek ürünü sepete ekleyebilirsiniz. Ürünle ilgili aklınıza takılan herhangi bir soru olursa “satıcıya sor” kısmından sorunuzu sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde cevabı alarak alışverişinize devam edebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Jabra Kulaklık

84 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Kullanım Tipi
Toplam 24 / 84 ürün
DSACategoryId/2147483642/371967/16218/jabra