Profesyonellere ve amatör kullanıcılara yönelik ses teknolojileri üreten JBL firması, köklü geçmişi ile tüm dünyada tanınmaktadır. Kulaklık, hoparlör ve taşınabilir ses ekipmanları gibi geniş ürün yelpazesine sahiptir. JBL Bluetooth kulaklıklar ise teknolojinin gelişmesi ile beraber kullanıcıların hayatlarını pratik hale getirmek ve farklı bir kullanım deneyimi yaşatmak için geliştirilmiştir. Farklı tarz ve fiyat aralığında modelleri vardır. 

Bluetooth kulaklıklar, günlük hayatında sürekli olarak telefonla konuşan kullanıcılar için veya spor yaparken müzik dinleyen kullanıcılar için oldukça pratik bir kullanım sunar. Kablo karışıklığından sizleri kurtarır. Aynı zamanda kompakt yapıları sayesinde kolay taşınır. 
 

Bluetooth Kulaklık Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? 

Her türlü kulaklık seçiminde ilk olarak dikkat edilmesi gereken özellik rahatlık ve konfordur. Özellikle uzun süreli kullanımlarda konforlu olmayan veya size göre ağır olan bir kulaklık çeşitli ağrılar yaşamanıza sebep olabilir. Bu sebeple konfora bakıldıktan sonra kulaklığın ağırlığına da dikkat etmek gerekir. Daha sonrasında ise ne tarz bir kulaklık kullanmak istediğinize karar vermelisiniz. Kafa bantlı modellerden kulak içi modellere kadar pek çok modelde bluetooth özelliği vardır. Bu sebeple hangi tarz modeli sevdiğinize veya pratik olduğuna karar verip tercih yapmak daha sağlıklı olur. 

Bu teknolojiye sahip kulaklıklar modellere göre ayrılmış olsa da en önemli özellikleri ergonomik yapıya sahip olmalarıdır. Kolay taşımak ve saklamak istiyorsanız eğer, almadan önce ürünün ergonomikliğine dikkat etmelisiniz. Spor yaparken kullanmak için özel olarak tasarlanan bazı modellerde suya karşı dayanıklılık özelliği bulunur. Kullanım alanlarınızda suyla temas etme ihtimali varsa bu tarz modellere yönelmeniz ürünün kullanım süresini uzatır. 
 

Bluetooth Kulaklığın Avantajları 

İster profesyonel olarak kullanın ister kişisel kullanımlar için tercih edin bluetooth kulaklıklar farklı ve pratik bir kullanım deneyimi sunar. Kablolardan kaynaklı olarak yaşanan problemleri yaşamazsınız. Arıza ihtimallerini oldukça düşüren bu özellik, aynı zamanda sizleri kablo karmaşasından da kurtarır. Birçok model tasarlanırken üzerinde farklı fonksiyonlara sahip tuşlar ile üretilir. Tuşların fonksiyonu modelin tasarlanma amacına göre değişkenlikler gösterir. Tuşlar aracılığı ile telefonunuza ihtiyaç duymadan kulaklık üzerinden ayarlama yapma imkanı sunar. Bazen dinlendiğiniz müziğin sesini açıp kapatmak için bazen de çağrı cevaplamak için kullanabilirsiniz. 

Bu ürünleri spor yapan kullanıcıların tercih etme sebeplerinin başında kablosuz olma özelliği gelir. Ancak bazı modellerde yer alan suya karşı olan dayanıklılık da bir diğer avantajdır. Ses engelleme özelliği de kalabalık spor salonlarında sizin dikkatinizi dağıtacak tüm sesleri engeller. Aynı zamanda bu özellik dış ortamda kulaklığı kullanan diğer tüm kullanıcılar için faydalı bir özelliktir. Tüm dış seslerden sizleri izole eden kulaklık ile seslere daha iyi odaklanabilirsiniz. 
 

Bluetooth Kulaklık Modelleri 

JBL markası her tarzda kullanıcıya hitap eden bluetooth kulaklık serisine sahiptir. İster kafa bantlı ister kulak içi kulaklık isteyin hepsinin farklı özelliklerde ve fiyatlarda modelleri vardır. JBL Free modeli gibi oldukça küçük ve kompakt kulaklık modelleri olduğu gibi Endurance Dive modeli gibi su geçirmez dahili MP3'e sahip modelleri de tercih edebilirsiniz. Bu modelleri uzun batarya ömürleri ile gün içerisinde şarj etme ihtiyacı olmadan kullanabilirsiniz. Sportif amaçlı tasarlanan ürünlerde de en yoğun antrenmanlarda dahi sabit kalması için düşünülmüş tasarımsal detaylar mevcuttur. Telefonunuza dokunmadan şarkılar arası geçiş yapabilir, ses açıp kapayabilir ya da çağrı cevaplayabilirsiniz. Geniş kullanım alanları ile mikrofonlu, su geçirmez, dahili MP3'ü bulunan bluetooth kulaklıklar geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Her bütçeye ve kullanıma uygun ürünü bulabilirsiniz. 

JBL Bluetooth Kulaklık Fiyatları

11 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. JBL
  2. Apple
  3. Samsung
  4. Plantronics
  5. Anker
  6. Meizu
  7. Spigen
  8. Case 4U
  9. Jabra
  10. Bang & Olufsen
  11. GOB2C
  12. Awei
  13. Schulzz
  14. Baseus
  15. Fineblue
  16. TWS
  17. Ttec
  18. Motorola
  19. Evastore
  20. Ally
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Çift Telefon Desteği
 6. Kulaklık Tipi
 7. Müzik Dinleyebilme
 8. Satıcı A-Z
 9. Renk
 • Marka JBL
DSACategoryId/2147483642/371967/16218/jbl
BAŞA DÖN