JBL Bluetooth Kulaklık


Şehirlerin yoğun hayat temposu içerisinde zamanın gitgide daha büyük önem kazandığı günümüzde insanlar, toplu taşımada, temizlik yaparken, ofiste çalışırken veya spor yaparken yani günlük hayatın olağan hengamesi içerisinde, bir yandan işleriyle ilgilenirken bir yandan da kulaklarına taktıkları kulaklıklar aracılığıyla diledikleri müzik, podcast veya arka planda çalabilecek herhangi bir içeriği dinleyebilmekte, bu sayede kaliteli zaman geçirmektedirler. Siz de kulağınıza takacağınız kulaklık ile dilediğiniz içeriği dinleyebilir, zamandan ve mekândan bağımsız bir şekilde kendinizi tükettiğiniz içeriğin akışına kendinizi bırakabilirsiniz. Özellikle müzik dinlemek için tercih edilen bu ürünler sayesinde, dış dünyayla olan bağınızı en aza indirip kendinizi müziğin ritmine bırakabilirsiniz. Büyük şehirlerde yaşayan insanların ulaşımda kaybettikleri zamanı değerlendirmek adına sıkça tercih ettiği kulaklıklar, bu açıdan incelendiğinde de bir ihtiyaç olarak nitelendirilmektedir. 


Gelişen teknolojiyle birlikte kulaklıklar da gün geçtikçe daha kaliteli hale gelmekte ve daha üstün fonksiyonlar kazanmaktadırlar. Birkaç sene öncesine kadar kulaklık kabloları, bu ürünü tercih eden kişiler için en büyük problemlerin başında gelmekteydi. Sık sık dolaşan, arızalanan kulaklık kabloları bu yanlarıyla, kullanıcılarının başını ağrıtmaktaydı. Kulaklıklarda bluetooth teknolojisinin kullanılmaya başlanmasıyla birlikte kablosuz olarak üretilmeye başlanan ürünler piyasada büyük talep görmektedir. Ses sistemi, hoparlör, ev sinema sistemi, araç içi ses sistemi gibi ürünler üreten ve ses teknolojileri sektöründe dünya çapında önde gelen firmalardan biri olan JBL bluetooth kulaklık kategorisinde de oldukça iddialı bir ürün yelpazesine sahiptir. Kişisel kullanıma yönelik uzun ömürlü, estetik ürünleriyle dikkat çeken ve kullanıcılarına kaliteli bir ses deneyimi vaat eden marka her zevke ve ihtiyaca hitap eden modellerden oluşan zengin bir ürün kataloğuna sahiptir.


JBL Bluetooth Kulaklık ile Tarzınızı Yansıtın


JBL bluetooth kulaklık kulak içi modelleri esnek ve rahat tasarımlarıyla farklı ihtiyaçlara ve bütçelere göre üretilmektedir. Gelişen teknolojiyle beraber adeta birer tamamlayıcı aksesuar haline gelen ürünler kullanıcılarının tarzlarını da yansıtmaktadırlar. Farklı zevklere hitap edecek şekilde farklı renk ve stillerde piyasaya sürülen ürünler kullanıcılarına kaliteli bir ses deneyimi sunmalarının yanı sıra oldukça şık tasarımlarıyla birer aksesuar olarak da kullanıcılarının tarzlarını tamamlamaktadır. Bu açıdan incelendiğinde ürünlerin kalitelerinin yanı sıra tasarımları da kullanıcılar için büyük önem taşımaktadır. En çok tercih edilen modellerden biri olan JBL siyah bluetooth kulaklık fonksiyonlarının yanı sıra şık tasarımıyla da kullanıcılarının her kombinle rahatça tercih edebileceği ve şıklıklarını tamamlayacak bir üründür. Marka kulaklık renklerini ustaca kullanan tasarımcılar tarafından modern tasarım trendleri doğrultusunda dizayn edilmektedir. Temel renkler kullanılarak tasarlanan JBL kulaklık mavi ve
JBL bluetooth kulaklık pembe modelleri beyaz veya siyah kulaklıkların tercih etmek istemeyen kullanıcılar için çok iyi alternatifler haline gelmiştir. Bluetooth kulaklık siyah markanın piyasaya sürdüğü modeller arasında bir klasik olarak yerini alırken pembe bluetooth kulaklık ve JBL mavi bluetooth kulaklık sahip oldukları renk ve temsil ettikleri dinamizm ile özellikle gençler tarafından tercih edilmektedir. 


Marka teknolojik ürünün teknolojik tarafında olduğu gibi tasarımsal açıdan da değişime önem veren, çağın tasarımsal gereksinimlerini karşılayan estetik ürünleri bünyesinde barındırmaktadır. Renk ve tasarımlarının yanı sıra bu ürünler çalışma süresi, pil ömrü, şarj süresi, ses kalitesi ve ses yüksekliği gibi teknik özellikleri açısından farklılaşmaktadırlar. Diğer teknik özelliklerin yanında özellikle pil ömrü kullanım kalitesi açısından oldukça büyük bir öneme sahiptir. Son derece kaliteli, şık bir tasarıma sahip ancak pili çok kısa bir sürede tükenen bir kulaklık, hiçbir kullanıcıyı mutlu etmeyecektir. Bluetooth kulaklık özellikleri arasında yer alan uzun pil ömrü bu sebeple oldukça önemlidir. Lityum iyon pil ile çalışan ürünler, kullanıcılarını mutlu edecek ve gün boyu aralıklı kullanım şansı sunacak uzun bir pil ömrüne sahiptir. Bu sayede diğer kaliteli özellikleriyle size kaliteli ses deneyimi sunan ürünü müzik zevkiniz bölünmeden uzun saatler boyu kullanabilirsiniz. Ses teknolojileri sektöründe öncü firmalardan biri olan marka, sunduğu yüksek kaliteli ürünler ile kullanıcılarına en iyi ses deneyimini, şık bir tasarım ve ulaşılabilir fiyatlarla sunmayı amaçlamaktadır. JBL bluetooth kulaklık fiyatları incelendiğinde markanın kalite ve tasarımı uygun meblağlarla kullanıcılarla buluşturduğu rahatlıkla ifade edilebilir. 


JBL Bluetooth Kulaklık ile Özgürlüğü Keşfedin

JBL bluetooth kulaklık kablosuz tasarımıyla, kablonun yol açtığı tüm sorunları hayatınızdan çıkarmakta ve sizlere büyük bir özgürlük sunmaktadır. Kullanımı oldukça kolay olan bu ürünü bluetooth özelliği olan cihazınızla kolayca eşleştirip dilediğiniz içeriği yüksek kalitede dinleyebilirsiniz. Cihazınıza kulaklıkları bir kere tanıttıktan sonra bu işlemi tekrarlama ihtiyacı duyulmaz, cihazınız ve kulaklıkların doğrudan senkronize olmaktadır. Tek yapmanız gereken şarj edilmiş kulaklıklarınızı kulağınıza takmak, telefonunuzun Bluetooth’unun açık olduğundan emin olmak ve müziğin keyfini sürmektir. Bazı telefon markaları, şarj girişi ve kulaklık girişini tek noktada toplayan modelleri bünyesinde barındırmaktadır. Bu durum kablolu kulaklık kullanan kullanıcılar için büyük bir problem teşkil etmektedir. Kablosuz kulaklıklar yani özellikle ekstra bir kulaklık girişi olmayan yani şarj girişi ve kulaklık girişini tek noktada toplayan telefon modelleri için kullanım kolaylığı sağlayan ürünler sayesinde telefon şarj edilirken kulaklık da rahatça kullanılabilmektedir. Yani eve gelip telefonunuzu şarja takıp, kulaklıklarınız sayesinde telefonunuz şarj olurken telefon görüşmelerinizi yapabilir, müzik dinleyebilirsiniz. 


Günümüzde pek çok kişi telefon konuşmalarını kulaklıklar vasıtasıyla gerçekleşmektedir. JBL mikrofonlu bluetooth kulaklık modelleri içerdikleri dahili mikrofon ve uzun süreli pil ömürleriyle kullanıcılarına telefon görüşmelerini rahatça gerçekleştirme imkânı sunmaktadır. Tasarımıyla dışardan gelecek sesi büyük ölçüde engelleyen ürün, kaliteli ses aktarımıyla da sizlere kaliteli bir telefon görüşmesi sunmaktadır. Oldukça hafif bir tasarıma sahip olan ve taktığınızda kulağınızda varlığını bile unutabileceğiniz bu ürün sayesinde telefonunuzu elinizde tutmanıza veya kulaklık kablosuyla uğraşmanıza gerek kalmadan özgürce ve yüksek kalitede görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Uzun pil ömrüne sahip olan modellerde, uzun saatler boyu kesintisiz kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir kablonun kısıtlaması olmadan, tek tuşla konuşmanızı başlatıp, tek tuşla bitirebilir ortalama 10 metrelik çekim alanı içerisinde dilediğiniz gibi hareket ederek konuşmanızı yapabilirsiniz. Tuşlu modellerin yanı sıra dokunmatik modeller de markanın geniş ürün yelpazesinde kendine yer bulmaktadır. Modellerde yer alan akıllı şarj kutuları vasıtasıyla hem kulaklığınızı kullanmadığınızda zarar görmesini engelleyerek muhafaza edebilir hem de şarj edebilirsiniz. Böylece kulaklığınızı herhangi bir prize, elektrik kaynağına ihtiyaç duymadan kendi kutusu içerisinde şarj edebilir ve kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Akıllı şarj kutularını belirli aralıklarla şarj ederek gün içerisinde kulaklığınızı muhafaza ederken, aynı zamanda şarj edilmesini sağlayabilirsiniz. Tek şarjla 6 saate varan dinleme süresi sunan ürün, akıllı şarj kutusunda 14 saate varan dinleme saatini ihtiva etmektedir. Akıllı şarj kutusunda 10 dakika şarj olarak 1 saate yakın kesintisiz müzik dinleme süresini kullanıcılarına sunmaktadır.


JBL Bluetooth Kulaklık ile Benzersiz Spor Deneyimi

Spor yaparken müzik dinlemek pek çok kişinin motivasyonunu arttırmaktadır bu sebeple sıkça tercih edilmektedir. Marka spor kulaklık ürün kataloğunda yüksek eforlu bir şekilde spor yaparken düşmeyecek ya da herhangi bir rahatsızlık vermeyecek şekilde tasarlanan modeller bulunmaktadır. Spor yapan kişiler genellikle daha küçük ve kompakt tasarıma sahip olduğundan kulak içi kablosuz modelleri tercih etmektedirler. JBL spor bluetooth kulaklık standart modellerden farklı olarak ek bir kulak üstü aparatı içermektedir. Kulağın üzerinden geçen bu aparat sayesinde kulaklık, kulağınıza daha iyi yerleşir ve spor yaparken gevşeme, yerinden oynama ve düşme riskini ortadan kaldırmaktadır. Bu sayede siz sportif performansınızı özgürce sergilerken kulaklığınızdan dilediğiniz içeriği tüketebilir ve motivasyonunuzu arttırabilirsiniz. Ürünler yağmur veya ter gibi sıvı temaslarında kulaklığınız sağlamlığından ödün vermez. Performansınızı sergilerken esnek ve rahat yapısıyla kulağınızı saran model ses kalitesi açısından tatmin edici bir kaliteye sahiptir. 


Sporcuların performans sergilerken dinlemeyi sıkça tercih ettiği müzik türlerinde yer alan basları oldukça güçlü bir şekilde kullanıcılarına aktaran ürün, ses seviyesi açısından da oldukça tatmin edicidir. Dış mekânda veya gürültülü bir spor salonu gibi bir ortamda performans sergilerken tercih ettiğiniz müziğin ritmine kendinizi bırakabilmeniz ve performansınıza odaklanabilmeniz açısından ses seviyesi çok kritiktir. Kulaklığınızı kulağınıza geçirip dilediğiniz müziği açtıktan sonra kulaklığınız adeta vücudunuzun bir parçası haline gelir ve size sadece sporunuzu yaparken müziğin keyfini çıkarmak kalır. Farklı zevklere hitap eden dokunmatik ve tuşlu modelleri bünyesinde barındıran markanın sunduğu pek çok spor model arasından ihtiyacınıza ve beğeninize göre dilediğinizi seçebilirsiniz. JBL mıknatıslı bluetooth kulaklık modelleri de spor yapan kullanıcılar tarafından büyük ilgi görmektedir. Çift stereo özelliğe sahip kulaklık 10 metreye kadar çekim mesafesine sahipken, diğer ürünler gibi iOS ve Android uyumludur. Telefona ve kablolu kulaklıklara bağlı olarak yapılan spor takılma, düşme ve sakatlanma gibi sorunları beraberinde getirebilir. Bunun yanı sıra kablo ile telefonunuz yerinden hareket edebilir ve telefonunuzda da düşmeye bağlı kırılma, çizilme gibi olumsuzluklar meydana gelebilir. Bluetooth teknolojisiyle üretilen bu ürün, kablosuz oluşuyla kablonun sebep olduğu tüm olumsuzlukları ortadan kaldırır.  JBL bluetooth kulaklık özellikleri içerisinde pek çok kolaylık bulunmaktadır. Spor yaparken gelen aramalarınızı, telefonunuzu elinize almadan cevaplayabilir ve görüşme sonunda yine aynı şekilde sonlandırabilirsiniz. Kulaklığınızı taktıktan sonra boynunuza denk gelen yerdeki kabloyu klipsi kullanarak kısaltıp uzatabilir, kendi boynunuza göre ayarlayabilirsiniz


JBL Bluetooth Kulaklık ile Ritmi Yakala


JBL kulak içi bluetooth kulaklık ailesi oldukça geniştir ve pek çok farklı özelliğe sahip modeli barındırmaktadır. Bluetooth teknolojisine sahip ürünler kablosuz olmasıyla ön plana çıksa da buna istisna olarak üretilen JBL kablolu bluetooth kulaklık modelleri de mevcuttur. Bu üründe iki kulaklık birbirlerine bir kabloyla bağlıyken, kulaklıklar bilgisayar veya telefon ile kablosuz olarak, bluetooth sayesinde iletişim kurmaktadırlar. Bu ürün tasarımı sayesinde, kulaklıkların tekini kaybetme riskini de ortadan kaldırmaktadır. Markanın ürün yelpazesinde yer alan kulak içi modeller spor yaparken, çalışırken, spor yaparken yani elleriniz meşgulken görüşmelerinizi hızlıca yapmanıza imkân sağlar ve size kesintisiz bir müzik deneyimi sunar. Akıllı telefonlarda bulunan sesli asistanlardan Siri ve Google Asistan entegrasyonu bulunan modelleri bünyesinde barındıran marka hareket halindeyken rahatça kullanabilmeniz için tasarlanmıştır. Dinlediğiniz içeriği değiştirmek, duraklatmak, çağrı almak veya sesli komut vermek için tasarlanmış ve kulaklıkların üzerinde yer alan ergonomik kontroller yer almaktadır. JBL bluetooth kulaklık fiyat performans açısından değerlendirildiğinde oldukça avantajlı bir üründür. Ailenin bir diğer üyesi JBL kulak dışı kulaklık bluetooth kulaklık ise ses kalitesinden ödün vermek istemeyen kullanıcıların tercihleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Kulakçık altında bulunan tuş ve ışık yardımıyla bluetoothlu cihazınızla kolayca kulaklığınızı eşleştirebilirsiniz. Kulaklığınızı cihazınızla eşleştirdikten sonra kulaklığı her açtığınızda doğrudan cihazınızı tanıyıp, bağlanmaktadır. Bu yönüyle de oldukça kullanışlı olan ürün, hızlı şarj olması ve uzun pil ömrüyle kesintisiz müzik dinleme imkanı sunmaktadır. 

 

Güçlü bir basa sahip olan ürün, kullanıcılarına maksimum konfor ve güçlü bir ses deneyimi sunmaktadır. Aynı anda iki bluetooth cihaza birden bağlanma özelliğine sahip olan ürün, pek çok işlemi aynı anda takip etmenize olanak sağlamaktadır. İki cihaza aynı anda bağlanabilme fonksiyonuyla öne çıkan model tabletinizden dizi izlerken, telefonunuzdan gelen aramayı da kulaklığınız vasıtasıyla cevaplayabilme imkânı sunmaktadır. Hafif ve katlanabilir bir tasarıma sahip olan ürün yastıklı kulaklıklarıyla kullanıcıların kulak konforunu arttırırken önemli ölçüde ses yalıtımı da sağlayarak dışardan gelen sesleri büyük ölçüde engeller ve sizin müziğin tadını tam anlamıyla çıkarabilmeniz adına uygun ortamı sunar. JBL kulaküstü bluetooth kulaklık modelleri sunduğu kalite ve şıklık ile fiyatı göz önüne alındığında ürünün, yüksek kalite ve estetiği oldukça makul fiyatlara sunduğu ifade edilebilir. Her zevke, ihtiyaca ve bütçeye göre ürünleri geniş bir yelpazede kullanıcılarına sunan markanın modellerini inceleyebilir ve size uygun olanı kolayca sipariş edebilirsiniz.  

JBL Bluetooth Kulaklık Avantajlar Sunuyor


Son yıllarda büyük bir değişim geçiren kulaklık sektörünün en önemli oyuncularından biri olan marka piyasaya sürdüğü kaliteli, uzun ömürlü ve her bütçeye uygun modelleriyle sıkça tercih edilmektedir. Kullanıcılara ait JBL bluetooth kulaklık yorum ve görüşler incelendiğinde ürünün sunduğu avantajlar daha da net bir şekilde görülebilir. Zarif, canlı, modern bir tasarım diliyle dizayn edilmiş olan modeller yine en çok rağbet görecek renklerde üretilip, tüketicilerin beğenisine sunulmaktadırlar. Markanın insanların zihnindeki pozitif algısının yanı sıra ürünlerin dayanıklı olması, ürünlerin üretiminde kullanılan hammaddelerin kalitesi, ürünün ergonomik yapısı da tüketicileri memnun eden önemli unsurlardandır. Özel silikondan üretilen bu ürünler, kulağın ergonomik yapısına uygun şekilde tasarlanmıştır. Sıkma, acıtma gibi yan etkiler olmadan kulağı saracak ve tutacak şekilde dizayn edilen ürünün hammaddesinin silikon olmasıyla dış mekândan gelen seslerin izolasyonunda da oldukça başarılıdır. Ses kalitesi konusunda piyasada iddialı bir konumda olan marka, bu özelliğiyle de kullanıcıların takdirini kazanmaktadır. 


Kulaklığı ev dışında kullanan ve özellikle gürültülü ortamlarda müzik dinleyen veya içerik tüketmeyi seven kullanıcıların üründen en büyük beklentilerinden biri ses yüksekliğidir. İyi bir ses yalıtımına sahip ürünler aynı zamanda tatmin edici bir ses yüksekliğine de sahiptir, bu sayede ürünü kullanırken kendinizi dış dünyadan soyutlayabilir, müziğin büyülü dünyasının kollarına kendinizi atabilirsiniz. Bazı modellerde yer alan Ambient Aware teknolojisiyle etrafta olup bitenin farkında olabilir, TalkThru teknolojisiyle kulaklığı kulağınızdan çıkarmadan çevrenizdekilerle iletişim kurabilirsiniz. Yine bazı modellerde yer alan ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğiyle müzik ile aranızdaki tüm sınırları kaldırabilir, müziği en saf haliyle işitebilir ve kendinizi ritme kaptırabilirsiniz. Ürün bu özellikleriyle toplu taşımada dış seslere maruz kalmadan müziğinizi dinlemenizi sağlarken, müziğinizin dışarıya rahatsızlık verecek derecede iletilmemesi konusunda da oldukça başarılıdır. Ürünü rakiplerine kıyasla öne çıkaracak bir diğer özellik ise pil performansıdır. Görece hızlı bir şarj süresine sahip olan ürün, uzun pil ömrüyle sizleri gün içerisinde müziksiz bırakmaz. Sizler de Hepsiburada’da yer alan markanın geniş ürün yelpazesi arasından JBL bluetooth kulaklık renkleri içerisinden zevkinize, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olanı seçebilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz. 

Jbl Bluetooth Kulaklık Nasıl Bağlanır?


Kulaklığınızı ilk defa bağlarken, bağlantı kurulacak olan cihazınızın bluetooth arama ekranına ilerlemeniz gerekmektedir. Ardından kulaklığınızın bağlantı butonuna basılı tutmak suretiyle, bağlantıya açık hale getirmelisiniz. Cihazları eşleştirmek için bağlantı kurulacak olan cihazın ilgili ekranından kulaklığınıza ait isme dokunmanız yeterli olacaktır. Ardından cihazınızı her kullanımınızda otomatik olarak bağlantı kurulabilecektir. (Bağlantı özellikleri modeller arasında farklılık gösterebilir.)


JBL Bluetooth Kulaklık Nasıl Şarj Edilir?


Bluetooth kulaklığınız eğer kulak içi model ise kulaklıklarınızı kutularına yerleştirdiğiniz anda şarj edilmeye başlayacaklardır. Kutuyu ise USB bağlantısı ile şarj edebilirsiniz. Kulak üstü bluetooth kulaklık modelleri ise doğrudan kablolu bağlantı ile şarj edilmektedir.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

JBL Bluetooth Kulaklık Fiyatları

101 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Kullanım Tipi
Toplam 37 / 101 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?