Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Get Yayınları
KÂBE VR Gözlük Mekke Medine Sanal Gerçeklik Seti

KÂBE VR Gözlük Mekke Medine Sanal Gerçeklik Seti

Get Yayınları
275,00 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483642/371967/60005915
KÂBE VR Gözlük Mekke Medine Sanal Gerçeklik Seti
Kâbe Gözlük; Sanal Gerçeklik Gözlüğü ve Mobil Uygulama İle "Dilediğiniz Her An" Kâbe-i Muazzama, Mekke-i Mükerreme ve Medine-i Münevvere'yi Ziyaret Edebilmenizi Sağlayan Bir Üründür.
Kabe Gözlük VR Mekke Medine Sanal Gerçeklik Seti

 

KÂBE GÖZLÜK

Kâbe-i Muazzama, Mekke-i Mükerreme ve Medine-i Münevvere yi Ziyaret ve O Eşsiz Hazları 360 Derece Görüntü Tekniğiyle Kâbe Gözlük le, Dilediğiniz Her An Yaşayabilme Fırsatı!

 

ANLATIM ve DUALAR: Yazar-TV Programcısı M. Fatih ÇITLAK

SESLENDİRME: Ali Nuri TÜRKOĞLU- Bahadır YENİŞEHİRLİOĞLU

SENARYO: ART-HİTİ Dijital Sanatlar- Nuran Taydaş ÇAL

AKADEMİK DANIŞMAN: Prof. Dr. Abdülkerim BAHADIR

 

Yapım: ART-HİTİ Dijital Sanatlar A.Ş. 

Yayınevi: GET- Gerçeklik Teknolojileri ‘AR-VR Yayınları 

Basım Tarihi: Nisan 2019- Ebat: 13 x 22 X 22- Barkod No: 9786058115736

 

KÂBE GÖZLÜK SET İÇERİĞİ:

360° SANAL GERÇEKLİK FİLMLERİ: Kâbe-i Muazzama- Mekke ve Medine de Olan Ziyaret Yerleri

(360° Fragman+ 10 Bölüm- Toplam 50 Dakika- Tamamı Yerinde Çekilmiş Özgün Görüntüler)
VR/SANAL GERÇEKLIK GÖZLÜGÜ: KÂBE GÖZLÜK (Özel Üretim Plastik VR Gözlük)
MOBIL UYGULAMA: KÂBE GÖZLÜK Mobil Uygulama (iOS-Android)
KİTAP: Her An Kâbe-i Muazzama da Olabilmek ‘Hac ve Umre Rehberi

KİTAP: Huzûr-u Dâimî ‘Hac ve Umre Albümü 
TABLO: Kâbe-i Muazzama- Kalın Mukavva Tablo (Ayarlanabilir Ayaklı Masa Tablosu 20X20)
TABLO: Mescid-i Nebevi- Kalın Mukavva Tablo (Ayarlanabilir Ayaklı Masa Tablosu 20X20)

TABLO AYAĞI: Ayarlanabilir Plastik Tablo Ayağı (1 Adet)
İŞARET DİLİ: İşitme Engell Bireylere İşaret Dili Ile Anlatım 
BETİMLEME: Görme Engelli Bireylere Betimleme İle Anlatım

KULLANIM: Kullanım Kılavuzu, Bireysel Aktivasyon Kodu, Dış Kutu

 

1.FIRSAT (TANITIM FİYATI): 30 Nisan 2019 Tarihine Kadar 235 TL YERİNE 199,0 TL (%18 KDV Dahil)

 

2.FIRSAT (UMRE SEYAHATİ HEDİYESİ): 30 Haziran 2019 tarihine kadar Kâbe Gözlük Seti alıp

aktivasyon yapan her 6.000 nci ve katlarına denk gelen toplam 30 kişiye, M. FATİH ÇITLAK Hocamızla UMRE SEYAHATİ HEDİYESİ FIRSATI! (Çekiliş değildir. Aktivasyon nosuna göre umre hediyesi verilir.)

 

3.FIRSAT (İNDİRİMLİ UMRE SEYAHATİ): 30 Haziran 2019 a kadar Kâbe Gözlük Seti alıp aktivasyon yapan HER BIREYE M. FATİH ÇITLAK Hocamızla Birlikte ÖZEL İNDİRİMLİ UMRE SEYAHATİ FIRSATI

 

4.FIRSAT (HEDİYELER): 30 Haziran 2019 a Kadar Her 100, 500 ve 1.000 Kişilere Özel Hediyeler

 

NEDEN ve KİMLER İÇİN HAZIRLANDI?: KÂBE GÖZLÜK, ‘Dilediğiniz Her An, Kâbe-i Muazzama, Mekke-i Mükerreme ve Medine-i Münevvere yi Ziyaret Edebilmek ve O Eşsiz Hazları Tekrar Tekrar Yaşatabilmek maksadıyla hazırlanmıştır. KÂBE GÖZLÜK; Hac ve umreye hiç gitmemiş, daha önce gidip tekrar tekrar o hazzı yaşamak isteyenlerle birlikte, sağlık ve engel durumları nedeniyle gidemeyecek kişiler için hayata geçirilmiş bir ziyaret programıdır. Aynı zaman da engelli bireylerin de ziyaret programından faydalabilmesi için görme engelli bireylere betimleme, işitme engelli bireylere de işaret dili ile anlatım tekniği kullanılmıştır. KÂBE GÖZLÜK, 45 kişilik bir kadro ile 15 ayda hazırlanmıştır.

 

NASIL YAPILDI?: KÂBE GÖZLÜK, VR/Sanal Gerçeklik Teknolojisi kullanılarak, 360 Derece Görüntü Tekniğiyle DÜNYADA İLK DEFA HAZIRLANMIŞ, EN NİTELİKLİ ve UZUN VR/HAC ve UMRE ZİYARET PROGRAMI dır. Toplam 50 dakikayı bulan 11 bölümden oluşan tamamı yerinde çekilmiş 360 derece özgün görüntüler, seslendirmeler, dualar ve özgün müzikler eşliğinde Kâbe-i Muazzama, Mekke-i Mükerreme ve Medine-i Münevvere de bulunan mübarek beldeler, KÂBE GÖZLÜK le dilenilen her an eşsiz bir şekilde ziyaret edilebilmektedir.

 

PROJEDE TANINMIŞ İSİMLER YER ALDI: KÂBE GÖZLÜK Ziyaret Programının anlatım ve duaları Yazar ve TV Programcısı M. Fatih ÇITLAK, seslendirmeleri ise Sinema Sanatçıları Ali Nuri TÜRKOĞLU ve Bahadır YENİŞEHİRLİOĞLU tarafından yapılmıştır. ART-HİTİ Dijital Sanatlar Senaryo Ekibi ile birlikte Nuran Taydaş ÇAL tarafından senaryosu hazırlanan Kâbe Gözlük Ziyaret Programı nın Akademik Danışmanlığını ise Prof. Dr. Abdülkerim BAHADIR yapmıştır. Projenin yapımcılığını ART-HİTİ Dijital Sanatlar A.Ş. gerçekleştirmiştir.

 

KULLANIM ŞEKLİ: Kâbe Gözlük; Cep Telefonu, VR/Sanal Gerçeklik Gözlüğü ve Mobil Uygulama ile birlikte seyredilmektedir. Kullanım için öncelikle Kâbe Gözlük Mobil Uygulama, Google Play Store veyahut Apple Store dan cep telefonuna ücretsiz olarak indirilir. Kâbe Gözlük Seti satın alındığında kullanım kitapçığında bulunan aktivasyon kodu ile uygulama aktif edilir. Bu işlemlerden sonra, uygulama cep telefonundan açılarak ‘Kâbe Gözlük VR/Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile seyredilebilmektedir. KÂBE GÖZLÜK kurulum ve kullanımı görüntülü olarak seyretmek için, kullanım kılavuzunda bulunan karekodlar cep telefonu ile okutulmalıdır. KÂBE GÖZLÜK cep telefonu ile normal olarak, VR/Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile de oradaymış gibi 360 Derece görüntülerle manevi haz alarak izlenebilir. Görüntülerin kullanım hakkı 1 yıldır. Devam eden yıllar için yeni aktivasyon kodu satın alınmalıdır.

 

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ:
CİHAZ: KÂBE GÖZLÜK, iPhone ve Android telefonlar ve VR/Sanal Gerçeklik Gözlükleri ile kullanılabimektedir. 
JIROSKOP: 360 derece görüntü özelliğinin kullanabilmesi için Jireskop özellikli android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlar olması gerekmektedir. 
JİROSKOP (Görüntünün 360 derece dönmesini sağlayan sensördür)

GÖRÜNTÜ KALİTESİ: KÂBE GÖZLÜK, 1080 ve 4K olmak üzere iki farklı görüntü kalitesinde seyredilebilmektedir. Daha yüksek görüntü kalitesinde izleyebilmeniz için Kâbe Gözlük Mobil Uygulama girişindeki seçenekler arasında yer alan 4K özelliğini kullanmanız tavsiye edilir. Cep telefonunuz 4K yı desteklemelidir.

DEPOLAMA: KÂBE GÖZLÜK Mobil Uygulaması nda bulunan 11 bölüme ait bütün videoları cep telefonlarına indirmek 1080 görüntü kalitesi için 2,84 GB, 4K için 7 GB depolama alanına ihtiyaç vardır. Depolama alanının yeterli olmaması durumunda bölümler halinde olan videoları ayrı ayrı indirebilirsiniz. Bölümlerin boyutları 1080 için 110 MB ile 390 MB arasında değişmektedir. 4K için 340 ile 900 MB arasında değişmektedir. İşitme engelli engelli versiyonu 120 MB ile 430 MB, görme engelli versiyonu ise 10 MB ile 20 MB arasındadır.
Uyumlu Marka Universal
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 12
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000J2N4S
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön