ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
LG
Lg RC90U2AV2W 9 kg Çift Inverter Kurutucu

Lg RC90U2AV2W 9 kg Çift Inverter Kurutucu

LG
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483637/235604/153223
Lg RC90U2AV2W 9 kg Çift Inverter Kurutucu

Teknolojik özellikleriyle öne çıkan LG RC90U2AV2W 9 kg Çift Inverter Isı Pompalı Kurutma Makinesi, çamaşırlarınızı kurutmak için tasarlanmış olan 14 farklı program seçeneği ile dikkat çekiyor. Düşük ses seviyesi sayesinde çalışırken rahatsızlık vermeyen kurutma makinesi, konforlu bir alan oluşmasına yardımcı oluyor. Alerji programına sahip olan LG RC90U2AV2W kurutma makinesi, çamaşırlardaki alerjenleri %99,9 oranında azaltarak ekstra hijyen avantajı sunuyor. Paslanmaz çelik tambur yapısıyla uzun ömürlü kullanım fırsatı sunan ürün, dikkat çeken beyaz rengi ve kompakt boyutlarıyla estetik görünüyor. Dijital ekranı sayesinde merak edilen tüm ayrıntıların görülmesini sağlayan kurutma makinesi, mekanik kontrol paneliyle kolay kullanım imkanı sunuyor.

Çift Inverter Teknolojisinin Ayrıcalığı

DUAL Inverter Heat Pump özelliği ile dikkat çeken LG kurutma makinesi, gelişmiş inverter teknolojisi sayesinde yüksek enerji verimliliği avantajı sunuyor. %22'ye varan enerji tasarrufu sağlayan bu özellikle saha az enerji harcanıyor. A+++ enerji sınıfı ile öne çıkan kurutma mekinesi, inverter teknolojisiyle birleştiğinde yüksek performans avantajının yanı sıra enerji tasarrufuna yardımcı oluyor. Öne çıkan teknolojik özelliklerinin yanı sıra tasarımıyla da dikkat çeken ürün, gizli açma kolu sayesinde görüntü kirliliğini engelleyerek daha estetik bir görünüm sunuyor. Kapağın açılmasıyla karşılama aydınlatmasının devreye girdiği ürün, karanlıkta bile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlıyor. 

Çamaşırlarınız İçin Güvenli Kurutma Avantajı

 • Eco Hybrid modu sayesinde hem zamandan hem de enerjiden tasarruf etmenizi sağlayan kurutma makinesi, daha kısa sürede kurutma imkanı sunuyor. 

 • Hassas programı sayesinde düşük sıcaklıkta kurutma yapan ürün, geliştirilmiş ısı pompası teknolojisiyle kıyafetlerinizin çekmesini engelliyor ve kumaşı koruyor. 

 • Yüksek kurutma performansını korumak için geliştirilen otomatik kurutma kondenseri, ihtiyaç duyulan hava akışını sağlatarak temizlik gerektirmeyen filtresi ile zaman tasarrufu yapmanıza imkan tanıyor. 

 • Çift filtreye sahip olan LG RC90U2AV2W kurutma makinesi, tiftikleri çamaşırlardan ayırarak maksimum performansın korunmasına yardımcı oluyor. 

 • Çift inverter kurutucuda bulunan sensörler çamaşırlardaki ıslaklık oranını tespit ederek gerekli olan zamanı otomatik olarak ayarlıyor ve ekstra çaba harcamanızı önlüyor. 

 • Yaşam alanına uygunluk konusunda kolaylık sağlayan kurutma makinesinin kapağı sol ya da sağa doğru açılması için entegre edilebiliyor. 

LG RC90U2AV2W Kurutma Makinesi Teknik Özellikleri

 • Enerji Sınıfı: A+++
 • Kurutma Kapasitesi: 9 kg
 • Kurutma Teknolojisi: Isı Pompalı
 • Kontrol Paneli: Mekanik
 • Genişlik: 60 cm
 • Derinlik: 69 cm
 • Yıllık Harcanan Enerji: 176 kWh

LG Markası Hakkında

1947 yılında Güney Kore'de In Hwoi Koo tarafından kurulmuş olan LG, ülkede plastik sektöründe faaliyete başlayan ilk şirket olarak iddiasını göstermiştir. 1959 yılında Kore malı ilk radyonun üretilmesini sağlayan marka, sonraki yıllarda elektronik alanında daha fazla ürün üretmeye başlamıştır. 1969 yılında Kore yapımı ilk çamaşır makinesini üreten LG, birçok ilke imza atarak sektörde önemli bir yer edinmeyi başarmıştır. Günümüzde elektrikli ev aletleri, beyaz eşya ve iklimlendirme seçenekleri de dahil olmak üzere birçok kategoride üretim yapan firma, kaliteli ürün tasarımı ilkesi sayesinde kullanıcıların güvenini kazanarak başarısını devam ettiriyor. 

Maksimum Performans İçin Doğru Kullanım

Yüksek performans için LG RC90U2AV2W 9 kg Çift Inverter Isı Pompalı Kurutma Makinesi kullanım talimatlarına özenle dikkat edilmesi gerekiyor. Çamaşırlarınızın kurutma sırasında zarar görmesini engellemek için mutlaka etiketlerine dikkat etmelisiniz. Bazı hassas kumaşların kurutmaya uygun olmaması mümkündür. Diğer yandan verimli kullanım için kurutma makinesi kapasitesinin üzerinde çamaşırla makineyi çalıştırmak hasara neden olabilir. Kurutma işleminin ardından cihazın bir sonraki kurutmaya hazır olmasını sağlamak için filtrelerini temizlemeniz de önemlidir.


9 Kg Çift İnverter Kurutucu, Kurutma sensörü, Beyaz renk, Smart ThinQ (Wi-Fi)
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön