Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

LG RC90V9EV2W 9 kg Çift İnverter Kurutma Makinesi

LG
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
Loading interface...
DSACategoryId/2147483637/235604/153223


LG RC90V9EV2W 9 kg Çift İnverter Kurutma Makinesi

Bu ürün LG marka çamaşırlar için kurutma makinesi olup, 9 Kg Çift İnverter Kurutucu ThinQ Wi-Fi Enerji Sınıfı A+++(-%10) Metalik Gridir. Oldukça kullanışlı olup zamandan ve enerjiden tasarruf edilmesini sağlar. Üstün kötümser teknolojisi ile çamaşırlara zarar vermez kurutma makinesinden çıktığında çamaşırlar yeni gibi olur. RC90V9EV2W kodudur. internetten bu şekilde aratıp bulabilirsiniz. Tüm sitelerden bakılıp fiyat karşılaştırması yapılabilir, ürün hakkındaki yorumlara bakılabilir.

LG RC90V9EV2W 9 kg Çift İnverter Kurutma Makinesi Teknik Özellikleri 

Bu makinanın bazı teknik özellikleri;

  • DUAL Inverter Heat Pump
  • Eco Hybrid A+++-%10 Enerji Verimliliği 
  • Çift Filtre 
  • Baf Onaylı 
  • Alerji Programı
  • Çift Taraflı Kapak
  • Otomatik Temizleme Kondenseri 

DUAL Inverter Heat Pump

Kurutucu olarak kesintisiz performans ve sürdürülebilir bakım için kesinlikle tercih edilmesi gereken bir makinedir. Yepyeni alışılmışın dışında bir enerji tasarrufu sağlar. Aynı zamanda da rahatlıkla ve sağlıklı kurutma performansının tadını çıkarın. DUAL Inverter Heat Pump la enenerji tasarrufu özelliği ile içinizin rahat edeceği bir performans sağlar. DUAL Inverter Heat Pump kurutucu, aynı zamanda kullanıcısını memnun edecek bir verimlilik düzeyi sunacak biçimde çalışıyor.

A+++-%10 Enerji Verimliliği

A+++ ila D sınıfıdır. IEC standardına göre, enerji Modunda Pamuklu programı mevcuttur. Eco Hybrid özelliği sayesinde enerjiden ya da zamandan tasarruf etmek şimdi çok rahat olmaktadır. Eco Hybrid teknolojisi her makinede olmayan bir özelikle yaşam biçimine göre ayalandığında enerjiden ya da zamandan tasarruf etmenizi sağlayarak çok büyük bir artı sağlar. Nisan 2018 tarihinde Intertek tarafından kontrolleri yapılmıştir. 9 kg IEC standardında yükle pamuklu programı zaman ve enerji modu sayesinde tasarruf etmenize olanak sağlar.

Otomatik Temizleme Kondenseri

Otomatik temizler, gayet takdire şayan bir şekilde çalışır. Otomatik temizleme gibi bir özelliğe sahip olan kondenser, bu makinenin kullanıcısı tüm vatandaşlar adına kurutma performansını korumaya ve uzun süre muhafaza etmeye yardımcı olur. Otomatik Temizleme Kondenseri, otomatik olarak program başına 1 ve 3 defa arasında yıkanma yaparak zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Gününüzü bu iş dışında diğer işlerle değerlendirmenize olanak sağlar. Otomatik temizleme özelliği olan kondenserin çalıştırılma aralığı, çamaşırın çokluğuna ve ıslaklık oranına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Aynı zamanda kondenserin temizliği için olan gereklilik çalışma ortamına süresine ve sıklığına bağlı olarak da değişkenlik gösterebilir.

BAF Onaylı Bir Makinedir!

BAF yani İngiliz Alerji Vakfı onayı almıştır. Buna göre daha sağlık bir performans sunan bubkurutma makinesi solunum ve cilt hastalıklarına neden olabilecek alerjenleri bünyesinde barındırmaz çamaşırları steril bir şekilde çıkarır varsa da yok eder Çift Filtre özelliği ile giysilerin temiz bir şekilde kurutulmasını sağlar. Çift Filtre, uygulaması tüyleri filtreden geçirerek kurutma performansını daha yükseğe taşıyan bir cihazdır.

Diğer Özellikler 

Kumaş Koruması özelliği ile giysiler yeni gibi görünür. Aynı zamanda düşük sıcaklıktaki ısı pompalama teknolojisi ile kırıştırmadan kumaşlardaki çekme oranını azaltır ve hassas giysilere daha hassas davranır. Yıpranma ihtimalini yok eder. Kurutma sensörü özelliği ile kurutma performansı en üst seviyeye çıkar. Daha detaylı özelliklere sahip olan bu kurutma makinesi giyisileri çok fazla ısı hasarından korur. Aynı zamanda akıllı senkronizasyon wifi ve program İndirme özellikleri de mevcuttur.

Program İndirme

Program indirme özelliği, farklı dokuya sahip çamaşırları gerekli hassasiyetle yıkamasını sağlayacak program indirme işlemi mevcuttur. Uzaktan kumanda özelliği ile çamaşırlarınız makinede iken ve istediğiniz mesafeden uzaklıktan müdahale edebilme lüksüne sahipsiniz. Küçük sorunları büyümeden halleden akıllı bir kurutma makinesidir.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön