LG Android telefon modelleri, güçlü donanım özellikleri, modern tasarımları, neredeyse profesyonel çekimler yapan kameraları ve çok daha fazlasıyla bir akıllı telefondan beklediklerinizin çok daha fazlasını sunmayı başarıyor. Geliştirilmiş batarya özelliklerine sahip olan ürünler, gün boyu kesintisiz bir şekilde iletişimde kalmanıza olanak tanıyor. Şık tasarımlarıyla modernliği ve zarafeti en iyi şekilde yansıtmanıza imkan veren LG akıllı telefon modelleri, gelişmiş dahili hafıza ve RAM kapasiteleriyle de dikkatleri üzerine topluyor. 128 GB'a varan dahili hafıza kapasiteleri sayesinde tüm verilerinizi güvenle depolayabilmenize olanak tanıyan ürünler, arttırılabilir hafıza destekleriyle de beğeni kazanıyor. LG Android telefonlar, güçlü RAM özellikleriyle ise aynı anda birden fazla uygulamayı rahatlıkla çalıştırabilmenize olanak tanıyor. Böylelikle donma ve kesilme gibi problemler LG akıllı telefonlarla tarihe karışıyor.

LG markası, V, Q, G ve K isimlerine sahip akıllı telefon serileriyle, teknolojiyi baştan yaratmaya devam ediyor. Her bir akıllı telefon serisi, kendine özgü teknolojik özellikleri sayesinde kullanıcıların ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamayı başarıyor. Tüm özellikleriyle LG akıllı telefon modelleri, günlük hayatınızdaki en iyi yardımcılarınızdan biri oluyor.

LG V Serisi Akıllı Telefon Modellleri

 • Yeni nesil çerçevesiz ekran tarzını benimseyen yeni V serisi akıllı telefonlar, sınırları ortadan kaldırarak daha verimli bir akıllı telefon deneyimine şahit olmanıza imkan veriyor.
 • 128 GB'a varan dahili hafıza kapasitesine ve arttırılabilir hafıza desteğine sahip olan ürünler, tüm verilerinizi rahat bir şekilde saklayabilmenize olanak tanıyor.
 • Ürünler, sesle ekran kilidini açma, yüz tanımlama ve çift dokunuşla kilit açma gibi seçenekleriyle güvenliği en üst seviyelere çıkarıyor.
 • Ürünlerde yer alan hızlı şarj özelliği sayesinde en kısıtlı zamanlarınızda bile telefonunuzun şarjını doldurmanıza imkan veriliyor.
 • Güçlü ekran özelliklerine sahip olan ürünler, Full HD görüntü kalitesini en iyi şekilde yansıtmayı başarıyor.
 • Ürünler, kusursuz tasarımları sayesinde modern ve zarif bir görünüm elde etmeniz konusunda sizlere büyük ölçüde yardımcı oluyor.

LG markasının V serisi akıllı telefon modelleri, geniş ekran boyutlarıyla ve güçlü kameralarıyla dikkatleri üzerine topluyor. 6 inç'e varan ekran boyutları sayesinde sınırları tamamen ortadan kaldıran ürünler, video izleme ve oyun oynama gibi eğlenceli aktivitelerinizden daha fazla keyif alabilmenize olanak tanıyor. Estetik tasarımları ve ergonomik kullanım imkanlarıyla kullanıcılarına büyük fayda sağlayan LG V serisi akıllı telefon modelleri, 128 GB'a varan dahili hafıza seçenekleri sayesinde telefonunuza onlarca uygulama indirebilmenize, binlerce fotoğrafı ve videoyu depolayabilmenize ve çok daha fazlasına imkan veriyor. Aynı zamanda ürünler, 2 TB'a varan harici hafıza destekleriyle de kullanıcıların hafıza desteği ihtiyacını karşılamayı başarıyor.

Ürünler, suya ve toza dayanıklılık özelliklerine sahip olduklarından uzun ömürlü bir kullanım imkanı sağlıyor. Bazı V serisi akıllı telefon modellerinde yer alan arka kapağa entegre edilmiş parmak izi okuyucu, telefonunuzun güvenliğini arttırıyor ve verilerinize yalnızca sizin erişmenize olanak tanıyor. Yüz tanımlama ve sesle kilit açma gibi farklı güvenlik seçeneklerine de sahip olan ürünler, verilerinizin güvenliği konusunda sizlere benzersiz imkanlar sağlıyor. Güvenlik özelliklerinin yanı sıra LG V serisi akıllı telefon modelleri, güçlü kamera özellikleriyle de beğeni kazanıyor. Ürünler, 16 MP + 12 MP'e varan çift arka kamera desteğine sahip olan modelleriyle, profesyonel kareler yakalayabilmenize imkan veriyor. Canlılığı ve netliği en üst seviyelere çıkaran LG V serisi akıllı telefonlar, anılarınızın en gerçekçi hâlleriyle beraber sizlerle birlikte kalmasına yardımcı oluyor. Güçlü ön kamera özelliklerine de sahip olan ürünler, her açıdan kusursuz fotoğraflar yakalayabilmenize olanak tanıyor.

OLED ekran teknolojisine sahip olan ürünler, ekranlarında üst düzey canlılık ve netlik sağlıyor. Böylelikle izlediğiniz videolardaki tüm detaylar en ayrıntılı hâlleriyle karşınızda yerini alıyor. Ürün modelleri, yenilikçi bataryaları sayesinde ise sizi hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor ve gün boyu bağlantıda kalmanıza olanak tanıyor. Diğer tüm özellikleriyle LG V serisi akıllı telefon modelleri, bir akıllı telefondan beklediklerinizin çok daha fazlasını karşılamaya yetiyor.

LG G Serisi Akıllı Telefon Modelleri

 • Akıllı özellikleriyle büyük bir beğeni kazanan LG G serisi akıllı telefonlar, güçlü kamera teknolojileri sayesinde canlı ve gerçekçi fotoğraflar yakalayabilmenize yardımcı oluyor.
 • 3000 mAh'e varan batarya kapasitesine sahip olan G serisi akıllı telefon modelleri, gün boyu kesilmeyen bir akıllı telefon deneyimine şahit olmanıza olanak tanıyor.
 • Güçlü ekran özellikleriyle ürünler Full HD görüntü kalitesini sizlere en iyi şekilde yansıtıyor.
 • Ürünler, çeşitli güvenlik özellikleri sayesinde diğer kişilerin verilerinize erişim ihtimalini ortadan kaldırmayı başarıyor.
 • G serisi modelleri, güçlü ses özellikleri sayesinde videolarınızı daha keyifli izlemenize ve müziklerinizi dinlerken daha fazla zevk almanıza yardımcı oluyor.
 • Geniş RAM ve hafıza kapasiteleri sayesinde G serisi akıllı telefonlar, performanslarını en üst seviyelere çıkarmayı başarıyor.

LG'nin ThinQ adı verilen yapay zeka teknolojisine sahip modelleriyle öne çıkan G serisi akıllı telefonlar, yapılması gereken birçok işinizi sizin yerinize yapıyor. Kullanıcılarına daha önce görülmemiş bir kolaylık sağlayan ürünler, 64 GB'a varan hafıza kapasiteleri sayesinde tüm verilerinizi depolayabilmenize imkan veriyor. Aynı zamanda ürünler, 4 GB'a varan RAM kapasiteleriyle aynı anda birden fazla uygulamayı çalıştırabilmenize ve bu uygulamalar arasında hızlıca geçişler yapabilmenize yardımcı oluyor. Çift kamera teknolojisine sahip modelleriyle öne çıkan LG G serisi, son derece gerçekçi kareler yakalayabilmenize olanak tanıyor. Aynı zamanda ürünler, geniş açılı kamera özellikleri sayesinde oldukça geniş bir alanı rahatlıkla görüntüleyebiliyor.

6.1 inç'e varan ekran boyutlarıyla benzersiz bir görünüm yakalayan LG G serisi ürünleri, sınırları ortadan kaldırıyor ve aktivitelerinizin daha keyifli bir hâle gelmesine yardımcı oluyor. Geliştirilmiş ekran teknolojileri sayesinde Full HD görüntü deneyimlerine şahit olmanıza imkan veren ürünler, film ve dizilerinizi izlerken daha fazla ayrıntıyı görebilmenize de olanak tanıyor. LG G serisi, Qualcomm Snapdragon yonga setine sahip olan modelleri sayesinde hızlılığı ve verimliliği bambaşka boyutlara taşıyor. Isınma problemini de ortadan kaldıran ürünler, uzun ömürlü bir akıllı telefon deneyimi yaşamanıza imkan veriyor.

Yeni nesil ses özellikleriyle sizlere çok yüksek seviyelerde ses deneyimleri yaşatan ürünler, diğer tüm özellikleriyle beklentilerinizi tam anlamıyla karşılıyor. Parmak izi okuma ve yüz tarama gibi çeşitli güvenlik özellikleriyle de öne çıkan LG G serisi akıllı telefon modelleri, telefonunuzun yalnızca size özel olmasını sağlıyor. Bu sayede verileriniz her an ve her yerde güvende kalıyor.

LG Q Serisi Akıllı Telefon Modelleri

 • LG'nin yeni nesil Q serisi akıllı telefonlar arasında yer alan üç arka kameralı modeller, profesyonel fotoğraflar çekebilmek için bir kameraya ihtiyaç duyma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor.
 • Ürünler, HD+ çözünürlüğe sahip ekranları sayesinde oyunlarınızdan aldığınız keyfi ikiye katlıyor.
 • 64 GB'a varan dahili hafızaları ve arttırılabilir hafıza özellikleri sayesinde ürünler, tüm fotoğraf, video ve uygulama gibi verilerinizi depolayabilmenize olanak tanıyor.
 • Ürünlerde yer alan yüksek kapasiteli batarya teknolojisi, 550 saate varan bekleme süresi sunuyor. Böylelikle gün içerisinde sürekli priz arama sorunu tarihe karışıyor.
 • Çeşitli bağlantı özelliklerine sahip olan LG Q serisi akıllı telefon modelleri, yeni nesil ağ bağlantısı teknolojilerini desteklemeleriyle de dikkatleri üzerine topluyor.
 • Yüksek performanslı donanım özelliklerine sahip olan ürünler, indireceğiniz oyunları ve uygulamaları son derece hızlı ve kesintisiz bir şekilde çalıştırmayı başarıyor.

LG'nin en yeni teknolojik özelliklere sahip akıllı telefon serilerinden biri olan Q serisi, Android işletim sisteminin getirdiği yeni nesil özelliklerden en iyi şekilde faydalanabilmenize olanak tanıyor. İşletim sisteminin sunduğu uygulamalar sayesinde kullanımını oldukça basit bir hâle indirgeyen ürünler, kolay anlaşılır kullanıcı ara yüzüyle de beğeni kazanıyor. İşletim sistemlerinin yanı sıra yeni nesil donanım özellikleriyle de öne çıkan ürünler, en çok güç gerektiren uygulamaları bile kesintisiz bir şekilde çalıştırabiliyor. Bazı Q serisi modellerinde yer alan üçlü kamera özelliği, Bokeh efektini en iyi şekilde uyguluyor ve fotoğraflarınıza daha önce görülmemiş bir derinlik katıyor. Yenilikçi ön kamera özellikleriyle de beğeni kazanan Q serisi akıllı telefon modelleri, her açıdan benzersiz kareler yakalayabilmenize olanak tanıyor.

6.26 inç'e varan devasa ekran boyutlarına sahip olan LG Q serisi akıllı telefonları, tüm sınırları ortadan kaldırarak yalnızca ekrana odaklanmanıza imkan sağlıyor. Bu sayede siz oyunlarınızı oynarken ve en sevdiğiniz içeriklerinizi izlerken hiçbir ayrıntının sizi rahatsız etmesine izin verilmiyor. Güçlü ekran özellikleri sayesinde Full HD görüntü kalitesi sağlayan ürünler, fotoğraflarınızı ve videolarınızı daha net bir şekilde görüntüleyebilmenize olanak tanıyor. Sosyal medya hesaplarınızda gezinmeyi daha eğlenceli bir boyuta taşıyan LG Q serisi, teknoloji tutkunlarının büyük ölçüde beğenisini kazanan modelleriyle dikkatleri üzerine topluyor.

8 çekirdeğe varan işlemci özelliğiyle son derece hızlı ve verimli çalışan LG Q serisi akıllı telefonlar, geniş RAM kapasiteleri sayesinde ise en zorlu uygulamaları bile rahatça çalıştırabilmenize olanak tanıyor. LG'nin Q serisi akıllı telefon modelleri, kullanıcılarına daima kolay bir kullanım imkanı sağlıyor. Bunun yanı sıra teknik detaylarıyla benzersiz bir işlevsellik sağlayan ürünler, akıllı telefon deneyiminizi en üst seviyelere çıkarmayı başarıyor. Sizlere ise yalnızca kolay kullanıma ve güçlü performansa sahip akıllı telefonunuzla sosyal medyanın tadını çıkarmak kalıyor.

LG K Serisi Akıllı Telefon Modelleri

 • 16 GB'a varan dahili hafıza kapasitesine sahip olan K serisi akıllı telefon modelleri, fotoğraf ve video gibi tüm dosyalarınızı rahatlıkla depolayabilmenize imkan veriyor.
 • Ürünlerin bazı modellerinde yer alan arka kapağa entegre edilmiş parmak izi sensörü, verilerinizin güvenliğini en üst seviyeye çıkarmayı başarıyor.
 • 5.3 inç'e varan ekran boyutuna sahip olan ürünler, sınırları ortadan kaldırıyor ve daha geniş bir bakış açısına sahip olmanıza olanak tanıyor.
 • Ürünler, 2 GB'a varan RAM kapasiteleri sayesinde birden fazla uygulamayı rahatlıkla çalıştırabilmenize imkan veriyor.
 • Ürünler, güçlü ekran özelliklerine sahip olduklarından Full HD görüntü kalitesiyle içeriklerinizi izleyebilmenize ve oyunlarınızı oynayabilmenize yardımcı oluyor.

Güçlü özellikleriyle öne çıkan LG K serisi akıllı telefon modelleri, beklentilerinizi tam anlamıyla karşılamayı başarıyor. Yenilikçi ekran özelliklerine sahip olan ürünler, ekrandaki tüm detayları rahatlıkla görüntüleyebilmenize olanak tanıyor. 16 GB'a varan dahili hafıza kapasitesine ve arttırılabilir hafıza desteğine sahip olan LG K serisi akıllı telefon modelleri, verilerinizi rahatlıkla depolayabilmenize yardımcı olurken, geniş RAM kapasiteleriyle ise uygulamalar arasında hızlıca geçişler yapabilmenize imkan veriyor. 

Ürünler, Android işletim sistemiyle birlikte sizler sunuluyor. Bu sayede Android işletim sisteminin sağladığı tüm faydalardan yararlanabilmenize olanak tanınıyor. Kullanışlı kullanıcı ara yüzü sayesinde karmaşıklıkları tamamıyla ortadan kaldıran LG K serisi akıllı telefon modelleri, güçlü kameraları, gelişmiş güvenlik özellikleri, yenilikçi donanım teknolojileri ve çok daha fazlasıyla beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyor.

Siz de LG Android telefon fiyatları ve modelleri arasından seçiminizi kolayca yapabilir ve hayatınıza üst düzey teknolojiyi getirmek için ilk adımı hemen atabilirsiniz!

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

LG Android Telefon Fiyatları ve Modelleri

8 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
RAM Kapasitesi
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?