Yakın dönemde yaptığı teknoloji yatırımları ile dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden biri haline gelen ve piyasadaki payını her geçen gün artıran Meizu, Türkiye’de de kullanıcıların dikkatini çekmeyi başaran bir markadır. Her bütçeye ve talebe uygun akıllı telefonlar üreterek pazara servis eden Meizu, Android işletim sistemli cihazlarıyla konforlu bir kullanıcı deneyimi yaşamanıza olanak tanır. Kolay bir kullanıma sahip olup hızlı ve etkili bir performans sergileyen Meizu’nun Android tabanlı akıllı telefonlarıyla siz de özgürce internette gezebilir, sevdiklerinizle konuşabilir, oyun oynayabilir ve güzel fotoğraflar çekebilirsiniz.

Tek Tuşla Ölümsüz Anlar Yakalayın

Meizu’nun Android işletim sistemli akıllı telefonlarının hem ön hem de arka kameralarıyla yüksek çözünürlüklü görüntüler yakalayabilirsiniz. Sevdiklerinizle geçirdiğiniz bir vakti ölümsüzleştirmek için cihazınızın ön kamerasını açarak selfie çekebileceğiniz gibi arka kamerayı kullanarak güzel bir manzaranın önünde dostlarınızla beraber poz vererek hoş görüntüler elde edebilirsiniz. Çektiğiniz fotoğraf ve videoları cihazınızda saklayabileceğiniz gibi hızlı bir şekilde sosyal medya hesaplarınıza yükleyerek takipçilerinizle paylaşabilirsiniz ya da bağlantı kablosuyla bilgisayara veya akıllı televizyona aktarabilirsiniz.

En Çok Kullanılan İşletim Sistemi: Android

Meizu sayesinde dünyanın en çok kullanılan işletim sistemi Android'e uyumlu binlerce uygulamayı ve oyunu hızlı bir şekilde cihazınıza yükleyebilirsiniz. Google Play Store aracılığıyla kullandığınız uygulamaların güncellemelerinden anında haberdar olursunuz ve uygulamaların güncel halini kullanarak güvenli bir şekilde akıllı telefon deneyimi yaşayamaya devam edebilirsiniz. Ayrıca Meizu’nun Android işletim sistemli akıllı telefonlarıyla Google’ın sunmuş olduğu pek çok servisi de ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Daha Geniş Depolama Alanı Mümkün

Çok fazla fotoğraf ve video çekenler ya da akıllı cihazına çok sayıda uygulama yüklemek isteyenler için de Meizu’nun güzel bir haberi var. Meizu’nun tüm akıllı telefonları artırılabilir hafızayı destekleyen özelliktedir. Eğer cihazınızın depolama alanını genişletmek isterseniz akıllı telefonunuzun desteklediği boyutlarda bir SD kart ile daha fazla fotoğraf, video, dosya ve uygulamayı gönül rahatlığıyla saklayabilirsiniz. Ayrıca Meizu’nun Android telefonlarında yüklü olarak gelen Google Drive uygulaması sayesinde bazı dosya, fotoğraf ve videolarınızı bulut teknolojisi ile Drive’a aktarabilirsiniz. Bu sayede akıllı telefonunuzun alanında yeni yerler açarak daha çok dosya depolayabilirsiniz.

İnternette Özgürce Dolaşın

Meizu Android telefon modelleri sanal dünyada özgürce dolaşmanıza olanak tanır. İster kablosuz ağ ile ister mobil veri ile kolayca internete bağlanabilirsiniz ve bir taraftan dünyada yaşanan son gelişmeleri öğrenip diğer taraftan sosyal medyada takip ettiğiniz kişilerin son gönderilerini inceleyebilirsiniz. Meizu’nun akıllı telefonlarıyla Netflix, YouTube, Blutv gibi izleme platformlarından sevdiğiniz dizi, program ve yayıncıların yeni içeriklerini seyredebilir, mail uygulamanızdan ya da WhatsApp hesabınızdan gelen mesajlara yanıt verebilir, uzaklarda olan bir sevdiğinizle yüksek kalitede görüntülü konuşma yaparak hasret giderebilirsiniz.

Meizu’nun Her Bütçeye Uygun Android Telefonları

Meizu Android telefon fiyatları incelendiğinde markanın her bütçeye uygun cihaz ürettiğini söylemek mümkündür. Bir akıllı telefondan beklediğiniz özelliklere ve bütçenize göre çeşitli Meizu markalı akıllı telefonlara rastlayabilirsiniz. Teknoloji dünyasının büyüyen markası Meizu, her isteğe yanıt veren ve her sosyoekonomik statüden kullanıcıya hitap eden farklı ürünleri ile pazarda cihaz çeşitliliğini artıran bir markadır.

Her Geçen Gün Büyüyen Marka: Meizu

Uzakdoğu merkezli bir teknoloji devi olan Meizu, 2003 senesinde kurulmasına rağmen başarılı üretimleri ile şöhretini dünyanın her köşesine yaymaya devam eden bir markadır. Henüz 16 sene önce kurulsa da akıllı telefon pazarında önemli bir paya sahip olan Meizu, 2015 senesinde dünyanın en büyük 11. akıllı telefon üreticisi olarak piyasadaki devlerin arasına girmeyi başardı. İlk akıllı telefonunu 2008’de üreten ve Android işletim sistemli ilk ürününü 2011’de tanıtan Meizu, geliştirdiği akıllı cihazlar ile kısa sürede Uzakdoğu’dan diğer kıtalardaki pazarlara girip dünyada milyonlarca kullanıcıya erişmeyi başardı.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Meizu Android Telefon Fiyatları ve Modelleri

2 ürün listeleniyor
RAM Kapasitesi
DSACategoryId/2147483642/371965/60005201/meizu