Android ve iOS işletim sistemli cep telefonlarının yoğunluklu olarak değerlendirildiği son yıllarda kendine özgü tasarımı ve işletim sistemiyle öne çıkan Nokia telefonlar, temel iletişim ve eğlence gereksinimlerini fazlasıyla karşılıyor. Geleneksel tuşlu telefon formunda olabilen ürünlerin yanı sıra geniş boyutlu dokunmatik ekranlı cep telefonları da kullanıcılarıyla buluşuyor. Edindiği telefondan çok gelişmiş donanım ve kamera yetenekleri beklemeyen teknoloji tutkunlarının rahatlıkla tercih edebilecekleri Nokia diğer telefonlar, benzersiz tasarımları ve göz alıcı renkleriyle şık birer obje haline geliyor.

Seçilen modele bağlı olarak farklı işletim sistemleri ve kullanıcı arayüzleriyle donatılan cep telefonları; bilgisayar ve benzeri ortamlar aracılığıyla yüklenen ses ve video dosyalarını başarıyla çalıştırabiliyor. Seyahatlerde ve boş zamanlarında multimedya içerikleriyle zaman geçirmek arzusundakileri memnun eden bu özellik, ilgili modellerin hafıza kartı desteğiyle daha verimli değerlendirilebiliyor. Bu bağlamda, telefonun depolama alanının yetersiz gelmesi halinde, telefonun desteklediği boyutlarda hafıza kartları pratik şekilde takılarak ürünlerin, depolama alanları arttırılabiliyor. FM radyo yayınlarının takip edilebilmesine de izin veren bazı modeller, sevilen radyo programlarının daima dinlenebilmesine yardımcı oluyor. Radyo hafızası sayesinde favori kanallara hızlı erişim imkanı sağlayan Nokia cep telefonları, yüksek batarya kapasiteleri ile uzun saatler boyunca kullanılabiliyor. Günlerce bekleme süresi ve bir günü geçen konuşma süresi vadeden yüksek kapasiteli bataryalar, doğru şarj etme yöntemleriyle doldurulduğunda, performansından yıllarca taviz vermiyor.

Tuşlu yapıdaki Nokia diğer telefonlar, temel düzeyde güç sunan dahili donanımları ve kameralarıyla pek çok açıdan yeterlilik gösteriyor. Kullanıcı arayüzü kolayca kişiselleştirilebilen ürünler; boyutları ve düşük ağırlıkları sayesinde konforlu biçimde taşınabilirken, tatmin edici genişlikteki ekranları ile sorunsuz şekilde kontrol edilebiliyor. Yeni nesil tuşlu telefonlar üreten Nokia, 1990’lı yıllara damgasını vuran kimi modellerinin yenilenmiş versiyonlarını da genç teknoloji meraklılarının beğenisine sunuyor. Eski nesil telefonların aksine renkli ekranlarla zenginleştirilen ve modern uygulamalarla güçlendirilen ürünler, eskiyle yeninin mükemmel buluşması olan modeller, yeni nesil kullanıcıların ilgisini çekiyor. Artık Nokia ile özdeşleşen; zil sesleri, uygulamalar ve oyunları beraberinde getiren cep telefonları, USB portlarıyla dijital içeriklerin kısa sürede aktarılabilmesine olanak veriyor.

Daha gelişmiş işletim sistemleriyle gelen dokunmatik ekranlı Nokia diğer telefonlar, Nokia’nın uygulama marketi üzerinden edinilebilecek yazılımlarla günceli yakalıyor. Bluetooth, NFC, Wi-Fi gibi kablosuz bağlantı imkanlarına sahip cep telefonları, sosyal ağların etkin şekilde değerlendirilebilmesini sağlıyor. Telefonlarda yer alan yüksek çözünürlüklü kameralar, özellikle gündüz saatlerinde hayli başarılı kareler elde edilebilmesini mümkün kılarken, kaydedilen pozlar Wi-Fi ve 3G üzerinden sosyal ağlarda paylaşılabiliyor. Gerek iletişime gerekse eğlenceye yönelik uygulamaların en iyi şekilde çalıştırılabilmesine zemin hazırlayan telefon ekranları, Corning Gorilla Glass teknolojisi ile çizilmeye karşı dayanıklılık sergiliyor. AMOLED ClearBlack teknolojisiyle geliştirilebilen ekranlar, düşük enerji tüketmeleri sayesinde telefonun daha uzun süre çalışmasına katkı veriyor. Nokia tarafından geliştirilen harita uygulamalarının da eksiksiz kullanılabilmesine imkan tanıyan telefonlar, uzun yolculuklardaki en önemli yardımcılardan biri oluyor. 3.5 mm kulaklıklarla ya da Bluetooth kulaklıklarla birlikte değerlendirilebilen Nokia cep telefonları, dayanıklı kasa yapılarıyla beğeni topluyor.

Eski nesil cep telefonlarıyla iletişim ihtiyaçlarını karşılayan ancak yeni nesil teknolojilere de meraklı olan teknoloji tutkunlarının, alışveriş listelerine çekinmeden ekleyebilecekleri modeller, birçok özelliğiyle güncel gereksinimlere çözüm sunuyor. Sahip olduğu telefonu genellikle iletişim amaçlı kullanan ve eğlence temelli içeriklere de zaman ayırmak arzusundakilerin yönelebilecekleri aygıtlar, Nokia’nın yenilikçilik anlayışını yansıtıyor. Taşınabilirlik sınırlarında kalan ve hem donanımlarıyla hem de yazılımlarıyla memnuniyet yaratan ürünler, yeni sahiplerini bekliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Nokia Diğer Telefonlar & Windows Telefonlar

17 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Değerlendirme Puanı
Toplam 17 / 17 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?