Yeni nesil akıllı cep telefonları, tabletler ve benzeri cihazlar Micro-USB arabirimlerinden yavaş yavaş kurtulup USB-C standartlarına doğru ulaşıyor. Ürünlerin kutu içeriklerinden çıkan şarj cihazları ve kabloları, zaman içerisinde aşınıp kullanılamaz hâle gelebiliyor veya kullanıcılar, ilgili kablolardan birkaç tane edinerek seyahat ve benzeri durumlarda, orijinal şarj kablolarını yanlarında taşımak istemeyebiliyor. Tam bu noktada devreye giren Philips Type-C kablo modelleri, teknoloji meraklılarının, akıllı cihazlarının şarj ve veri aktarımı süreçlerinde gereksinimlerine yanıt veriyor. Bir ucu USB-C formunda diğer ucu ise yine USB-C ya da USB-A formunda olan kablolar uzunlukları, şarj aktarım imkânları, renkleri, konnektör/kablo yapıları ve benzeri unsurlara bağlı olarak farklı fiyat aralıklarında yer alıyor.

Cep Telefonu ve Tabletlerinize Philips Type-C Kablo Modelleriyle Güç Verin

Hayatınızın her aşamasında son teknoloji cihazlardan destek alıyor, ilgili cihazları, kendileriyle uyumlu aksesuarlarla birlikte değerlendiriyorsanız, Philips’in sunduğu çözümleri değerlendirebilirsiniz. USB-C portuna sahip akıllı cep telefonu, tablet, taşınabilir hoparlör ve benzeri aygıtlarınıza güç aktarımı için kullanabileceğiniz Philips Type-C kablo modelleri, güç adaptörü ya da bilgisayar, taşınabilir şarj cihazı gibi birimlerle uyumluluk gösteriyor. Tercih edeceğiniz kablo modeline bağlı olarak yeni nesil akıllı cihazlardaki hızlı şarj akım değerlerini destekleyebilen çözümler, vakit kaybetmeden cihazlarınızı tam doluluğa ulaştırmanıza yardım ediyor.

Uzunlukları ise Philips’in geliştirdiği kablolarda dikkat çekici unsurların başında geliyor. Standart uzunluklara sahip çözümlerin yanı sıra size daha esnek bir kullanım sunacak, uzunluk bakımından standartları aşan ürünler de bulunuyor. Marka tarafından çeşitli dayanıklılık testlerine tabi tutulan kablolar, on binlerce defa bükülmeye mukavemet gösterirken Philips’in dayanıklılık noktasında ne denli titiz davrandığını da gözler önüne seriyor.

Farklı Konnektörler, Aynı Kullanım Deneyimi

Hazırladığı USB-C kabloların bir her iki ucunda aynı veya farklı konnektörlere yer vererek kullanım alışkanlıklarınıza en uygun çözümleri sizlerle buluşturan Philips, ürettiği kabloları USB-IF sertifikalarıyla taçlandırıyor. Endüstri standartlarını karşılaması açısından güvenle kullanabileceğiniz Philips USB Type-C kablolar, yeterliliklerinden aldığı güçle yalnızca güç aktarımı konusunda değil veri aktarımı tarafında da başarılı bir profil çiziyor.

Akıllı cihazlarınızı bilgisayarlarınıza kabloyla bağlamak istiyorsanız, saniyede 480 Mbps ve üstü hızlarda veri aktarımına zemin hazırlayan Philips USB-C kablolar, alışveriş listelerinize girmeyi bekliyor. Cep telefonu ve tabletlerinizi, bilgisayarınızla senkronizasyonunu kusursuz şekilde gerçekleştirmeniz için yönelebileceğiniz ürünler, kullanım esnasında ya da sonrasında, özel dokuları sayesinde dolanma ve birbirine karışma gibi sorunlarla sizi karşı karşıya bırakmıyor. Dokuları farklı materyallerden üretilen, örgülü kuman, kauçuk ve metal gibi kaplamalarla zenginleştirilen Philips Type-C kablo modelleri, günlük yaşantınızın ve iş hayatınızın bir parçası olmayı başarıyor.

Yeni nesil hızlı şarj imkânlarına sahip bir telefonum var; Philips’in USB-C kablolarını kullanarak telefonumu kısa sürede şarj edebilir miyim?

Markanın ürün yelpazesindeki USB-C kablolardan bazıları standart şarj aktarım olanaklarına sahipken bazıları ise 60 Watt hızlı şarj desteği sunuyor; hızlı şarj destekli cihazlarınız için böylesi ürünlere yönelebilirsiniz.

USB şarj ve veri aktarım kablosu konusunda dayanıklılığa çok önem veriyorum, kıvrılmaya dayanıklı Philips USB-C kablolar var mı?

Çevresi örgülü alüminyumla kaplanmış yapıda Philips USB-C kablolar mevcut, bu tür ürünler beklentilerinizi karşılayacaktır.

İşim gereği farklı markalara ait USB-C portlu cep telefonları kullanıyorum, satın alacağım Philips USB-C kablolar, bütün telefonlarımla uyumlu mudur?

Markanın resmî ürün açıklamalarında kabloların farklı markalara sahip akıllı cihazlarla uyumlu şekilde çalıştığı belirtiliyor; bu nedenle satın almayı düşündüğünüz kabloları hâlihazırda kullandığınız telefonlarla birlikte değerlendirebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Philips Type-C Kablo

Marka
Toplam 24 / 30 ürün
DSACategoryId/2147483642/371967/29010123/80314034/philips