Kulaklıklar etrafı rahatsız etmeden ya dışarının gürültüsünü hissetmeden müzik dinlemenin, film izlemenin ya da oyun oynamanın en iyi yoludur. Kulaklıklar, cep telefonu, bilgisayar ve tablet kullanırken, seyahatlerde, yürüyüş yaparken, işe veya okula gidip gelirken, spor, ev işi ya da alışveriş yaparken yani neredeyse sürekli kullanılır. Bluetooth özelliğinin gelişmesiyle kulaklıklar, kablo derdi olmadan daha rahat bir kullanım sunmaya, kullanıcılarına maksimum hareket özgürlüğü sağlamaya başlamıştır. 

Günümüzde kullanım amaçlarına göre farklı teknik özelliklerle donatılmış birçok bluetooth kulaklık bulunmaktadır. Müzik dinlemeyi sevenler, amatör ya da profesyonel olarak müzikle uğraşanlar için gelişmiş ses kalitesine ve daha geniş frekans aralığına sahip kulaklıklar varken, aynı anda birden fazla işi yapanlar için kolay kullanım tuşlarıyla donatılmış ve sesli komut algılama özelliğine sahip modeller, kulaklığı özellikle telefon görüşmeleri için kullananlar için tek taraflı olanlar bulunur. Spor yaparken müzik dinlemek ya da videoların sesini duymak için kulaklık kullananlar için daha hafif ve esnek, terden etkilenmeyen kulaklıklar, oyun oynayanlar için ise oyundan alınan zevki arttıracak, gürültü engelleme özelliğine sahip kulaklıklar vardır. Plantronics’te bütün kullanım amaçlarına uygun olarak geliştirilmiş kulaklık modelleri bulunur. Plantronics bluetooth kulaklıklar, kulak içi çengelli, düz ve kanal ve kulak üstü modelleriyle her tipte insanın ihtiyaçlarına cevap verir. Kulak içi çengelli modelleri kulaklığı kulağınıza sabitleyerek düşme riskini azaltır; kulak içi düz modelleri kulaklığın kulağınızı rahatsız etmesini önler, daha kolay takılıp çıkartılabilir. Kulak içi kanal modelleri hem kulaklığın kulağınıza daha iyi oturmasını, hem de kulaklıktan gelen sesleri daha iyi duymanızı sağlar. Kulak üstü modelleri ise kulağınızın üstüne tam oturarak dışarıdan gelen gürültüleri engeller, size daha keyifli bir deneyim sunar. İstediğiniz özelliğe uygun, bütçenize göre bluetooth kulaklıkları Plantronics bluetooth kulaklıklarda bulabilirsiniz.

Plantronics Bluetooth Kulaklık Modelleri

Plantronics bluetooth kulaklıkların araç kullananlar için özel olarak geliştirilmiş modelleri, sürüş esnasında direksiyon kabiliyetinizi azaltmadan ve sizin dikkatinizi dağıtmadan telefon görüşmelerinizi gerçekleştirmenizi sağlar. Araç şarjı, iki kulağa da takılma özelliği ve birden fazla cihaza bağlanma seçeneği ile size ekstra kullanım kolaylığı sunar. Spor yapmak isteyenler için geliştirilmiş modelleriyle Plantronics bluetooth kulaklıklar, sadece egzersiz yapanların kabloya takılmadan rahatlıkla aktivitelerine devam etmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ter ve sudan etkilenmez, hafif ve esnek yapısı sayesinde kullanıcılarını rahat ettirir. Üstelik Plantronics özel ışıklandırmalı modelleriyle karanlıkta ya da gece spor yapmak isteyenlere için ideal ürünler sunar. Amatör ve profesyonel müzikle uğraşan ya da sürekli müzik dinlemeyi sevenler için geliştirilmiş Plantronics bluetooth kulaklık modelleri, zengin ses kalitesine, geniş frekans aralığına, güçlü baslara sahiptir. Ayrıca kulağın şeklini alarak hiç kulaklık takmamışçasına rahat hissettirir. Gürültüyü engelleyen özelliği sayesinde kullanıcılarının dışarıdan gelen gürültüleri duymadan müziğin sesine daha iyi konsantre olmasını sağlar. 

Plantronics Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Plantronics bluetooth kulaklıklar uzun pil ömrü, ses kalitesi ve berraklığı ile kaliteli ve uzun ömürlü dinleme keyfi sunar. Plantronics bluetooth kulaklıklar uzun menzili ve kulağı acıtmayan yapısıyla size rahat bir kullanım sağlar, siz bir işe uğraşırken telefonunuza dokunmadan gel aramalara yanıt verme, sesi artırıp azaltma, video ve müzikleri duraklatıp yeniden başlatma olanağı sunar. Plantronics bluetooth kulaklıklar modellerinde bulunan sesli komut algılama özelliği ile telefonunuza komut gönderebilirsiniz. Plantronics bluetooth kulaklıklardaki uyku modu sayesinde pil tasarrufu sağlar. Gürültü engelleme özelliği size müziği daha iyi hissetme olanağı sunar, yaptığınız işteki konsantrasyonunuzu arttırır, çevreden gelen istenmeyen sesleri sizden uzak tutar. Plantronics bluetooth kulaklık fiyatları ise kullanıcının ulaşabileceği bir aralıkta bulunur. 

 

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Plantronics Bluetooth Kulaklık Fiyatları

.
Marka
.
Bluetooth Versiyon
DSACategoryId/2147483642/371967/16218/plantronics