Kullanımı kolay olan ve içerisinde birçok özelliği barındıran Poco telefonlar kaliteli ve göz kamaştıran tasarımları ile sizlere sunulur. Geniş ekran boyutlarına sahip olan bu telefon markası farklı görüntü kaliteleri ile sizlere tercih imkanı sağlar. Bu telefon modelleri ile yüksek çözünürlükte çekimler yapabilir ve bu çekimlerinizi görüntü kalitesi düşmeden saklama alanında bulundurabilirsiniz. Yüksek görüntü kalitesinin sağlamış olduğu canlılık ile daha iyi videolar izleyebilir ve daha akıcı oyunlar oynayabilirsiniz. Poco 5G telefonları, ekran kalitesinin sunmuş olduğu birçok avantajın yanında sizlere ekranın her noktasına dokunabilme fırsatı verir bu sayede ekrandaki tüm bölgeleri aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı renk seçeneklerine sahip olan bu telefon modelleri sizin renk ve doku olarak beğendiğiniz modeli seçmenize yardımcı olur. Bir telefonda olmasını istediğiniz renk seçeneğini birbirinden farklı modeller üzerinde bulabilir ve istediğiniz özellik ve renge göre seçim yapabilirsiniz. Renk seçeneklerinin yanında telefon modelleri kendi içerisinde doku hissi olarak mat ve parlak doku seçenekleri ile sizlere sunulur.

Farklı Özelliklere Sahip Poco Telefon Modelleri

Yüksek kaliteye sahip bu telefon modelleri birbirinden farklı özellikleri ile sizlere sunulur. Renk, görüntü kalitesi, fotoğraf çekme özellikleri ve satın alma maliyetleri her modelde farklılık gösterebilir. Bu nedenle Poco telefonları da özellikleri bakımından farklılık gösterir. İçerisindeki özellikleri tam anlamıyla yansıtan Poco telefonlar, iç kısmına yerleştirilen tüm materyaller ile sorunsuz bir şekilde çalışarak sizlere akıcı bir şekilde kullanma imkanı sağlar. Farklı kamera tipleri ve pikselleri ile sizleri karşılayan bu telefon modelleri farklı kalitelerde fotoğraf çekme özelliğini de sizlere sunar. Geniş açılarda fotoğraflar çekebilmeniz için ayrı dar açılarda daha kaliteli ve pikseli yüksek fotoğraflar çekebilmeniz için ayrı kamera özelliklerine sahiptir. Tüm bunların yanında, kameraların telefon modelleri ile olan dış tasarımındaki uyum da sizlere hoş bir görüntü sunar. Ön ve arka olmak üzere toplamda 3 ila 5 kameraya sahip telefon modelleri bulunur. Telefonların kasa farklılıklarından dolayı kamera konumları da farklılık gösterebilir. Kamera kısımlarının camları hasar görmemesi için kamera koruyucu ile uzun süre koruma sağlayabilirsiniz. Ayrıca, telefon ekranını olası kazalardan korumak adına ekran koruyucu kullanabilirsiniz. Kaliteli dış görünüme sahip olan telefonlar plastik ve metal olmak üzere birbirinden farklı kasa modelleri ile sizlere tercih yapma imkanı sağlar. Parmak izi ve yüz tanıma özellikleri ile sizlere sunulan Poco marka telefonlar geliştirilmiş arayüz ile hızlı geçiş imkanlarını sizlere sunar.

Tüm Detaylarıyla Poco Telefon Modelleri

Gelişen teknolojik alt yapısı ve akıcı arayüzleriyle sizlere sunulan Poco cep telefonu modelleri aynı işletim sistemini farklı modeller arasında kullanır. Android 12 ve üzeri işletim sistemini telefonlarında kullanır. Güncellemeler geldikçe değişim gösteren bu işletim sistemi içerisinde bulunan tüm uygulamaları sorun yaşamadan kullanma imkanı sağlar. Yüksek kapasiteye sahip dahili hafıza seçenekleri ile içerisinde birçok belge, dosya ve fotoğraf saklayabilirsiniz. Bu hafıza sistemi ile telefonlardaki uygulamaları açarken ve uygulama içi depolama yaparken sorunsuz bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Hızlı şarj özelliğine sahip olan bu telefon modelleri kısa süre içerisinde telefonunuzu şarj etme imkanı sunar. Yüksek RAM kapasitesi ile açılması zor olan birçok dosya ve uygulamaları rahat bir şekilde açabilirsiniz. Bunlarla beraber uzun ömürlü pil gücüne sahip olan telefonlar kullanım şartlarına göre yüksek kapasiteli bataryaları ile sizlere uzun süre kullanma fırsatı sunar. Poco cep telefonu satın almadan önce detaylı özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • 4000 mah üzeri pil gücü ile sizlere gün içerisinde telefonunuzu şarj etmeden rahat bir şekilde kullanma imkanı sağlar.
  • 6,5 inç geniş ekrana sahip olan bu ürünler sizlere daha geniş ve daha kaliteli çözünürlük elde etme imkanı sağlar.
  • Çift hat özelliği ile aynı anda iki hattı takarak farklı numaralarla işlem yapabilirsiniz.
  • 13 MP ile 108 MP arasında değişen kamera çözünürlüğü ile sizlere kaliteli fotoğraflar çekme imkanı sunar. 12 MP ve üstü ön kamera özelliğine sahip bu telefonlar ile net bir şekilde özçekimler yapabilirsiniz.
  • IPS, LCD, AMOLED ve LCD gibi farklı ekran özelliklerine sahip telefon modellerini seçebilme imkanını sizlere sunar.
  • Arttırılabilir hafıza özelliği ile yedek hafıza kartları desteğini kullanarak cihazın hafızasını yükseltebilirsiniz.
Poco Telefon Modelleri Fiyatları

Poco telefon özellikleri kadar fiyat olarak da sizlere birçok imkan sunar. Özellikleri gibi fiyatlar da telefonların işlevine ve iç aksamındaki malzemelere göre değişiklik gösterir. Geniş AMOLED ekran boyutu ve hafif olmasının verdiği rahatlığın yanında Poco telefonları fiyatları da bir o kadar satın alınırken rahatlık sağlar. Cihaz kasasını korumak ve cihazlarda kendi tarzınızı yansıtmak adına telefon kılıfı da kullanabilirsiniz. kaliteli telefonlara indirimli fiyatlarla sahip olmak isterseniz kampanyaları takip edebilirsiniz. Poco fiyatları performanslarının sunmuş olduğu değişikliğe göre de fiyat olarak farklılık gösterebilir. Ürünlerin içerisinde yer alan RAM, dahili ve harici hafıza, pil özelliği, ekran özellikleri ve kamera performansları satın alırken etkili olabilir. Sıklıkla telefon üzerinden işlem yapıyorsanız yüksek pil gücüne sahip olan telefon modellerini tercih edebilirsiniz. Telefonların dış kasa kozmetiğine önem veriyorsanız mat ve parlak plastik seçenekleri sizler için uygun olabilir. Poco en ucuz telefon modellerini içerisinde barındırır. İşlevsel özelliklere sahip, dayanıklı ve kullanışlı Poco telefon modellerine Hepsiburada üzerinden ulaşabilirsiniz.

Poco Telefon Modelleri Pil ömrü Yeterli mi ?

Pil mAh seviyeleri ürünlerin taşıdığı özelliklere göre farklılık gösterebilir. Poco telefon modelleri pil konusunda başarılı bir kullanma tasarrufunu sizlere sunar. 4000 ile 5100 mAh pil içeriği sunan bu ürünler gün içerisinde aktif olarak telefon kullanımı yapmanız durumunda size yeterli performansı sunar.

Poco Telefon Modellerinin Arayüz Kullanımı Kolay mıdır ?

Android 12 ve üzeri işletim sistemi ile sizlere sunulan bu telefonlar içerisindeki arayüz konusunda kolay ve akıcı bir geçiş sistemini içinde barındırır. Telefon özelliklerine göre 2 veya 3 adet ekran arayüze sahip bu ürünler, sizin için kullanımı en kolay olan hangisi ise onu seçebilir ve o arayüz üzerinde kendi kullanımınıza göre geliştirici olarak görev alabilirsiniz.

RAM ve Hafıza olarak Poco Telefon Modelleri Kullanışlı Olur mu ?

Poco telefon modelleri içerisinde birbirine entegre olmuş birçok farklı iç aksam ile sizlere sunulur. Bu iç aksamda yer alan malzemelerin birbirlerine karşı olan performanslarının en üst seviyede olması için benzer tipte kullanılarak sizlere önerilir. RAM ve hafıza olarak birbirine uyum sağlayan bu telefonlar kaliteli kullanım imkanı ile sizlere sunulur.

Poco Telefon Modellerinin Çift Hat Özelliğinde İşlemci Farkı Var mı ?

Poco telefon modelleri içerisinde çift hat özelliği ile sizlere sunulur. Bu çift hat özelliği ile aynı anda iki hattınızı kullanabilir ve arama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ana hat kısmı olan birinci hat bölgesi çift işlemci özelliğini sizlere sunar. İkinci hat bölgesi ise tek işlemci özelliğine sahiptir. Kullanış konusunda sizleri etkilemeyen bu özellik, hat işlemci farkı içerir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

POCO Cep Telefonu Fiyatları ve Modelleri

31 ürün listeleniyor
Telefon
Telefon
Cep Telefonu
Cep Telefonu
Android Telefonlar
Android Telefonlar
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
RAM Kapasitesi
Toplam 30 / 30 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?