Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Polar
Polar Loop 2 Crystal Etkinlik Takipçisi Bileklik

Polar Loop 2 Crystal Etkinlik Takipçisi Bileklik

Polar
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483642/371967/60004670
Polar Loop 2 Crystal Etkinlik Takipçisi Bileklik

Polar Loop 2 Crystal Etkinlik Takipçisi Bileklik Özellikleri

 

Polar Loop 2 Crystal Etkinlik Takipçisi bileklik modelleri içerisinde, işlevselliği ve şıklığı ile öne çıkan akıllı bir mücevherdir. Şık ve zarif tasarımı ile günlük yaşamın her alanına adapte edilebilir bir görünüme sahiptir. 7 gün 24 saat, uyku düzeninizi, beslenmenizi, hareket miktarı ve yoğunluğunuzu, arama ve mesajlarınızı, programınızı, hedeflerinizi takip eden ve gerekli durumlarda sizi titreşimli bildirimler aracılığı ile haberdar eden bir aksesuardır.

Tek Bileklikte Çok Fonksiyon

Polar Loop Crystal;

 • Arama, mesaj ve randevularınızı takip eder ve size titreşimli bildirimler yoluyla hatırlatır.
 • Uyku düzeninizi ve uyku kalitenizi takip eder, uyanmak istediğiniz zaman hafif bir titreşim ile sizi uyandırır.
 • Hareket miktarı ve yoğunluğunuzu ölçer ve kaydeder. Kaydedilen verilere dayanarak gelişiminizi takip edebilir, kendinize yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Polar Loop, sizi bu hedefler doğrultusunda destekler ve motivasyonunuzu artırır.
 • Şık tasarımı, rahat ve işlevsel materyalleri ile günlük hayatınıza her daim uyum sağlar.
 • Kolay şarj edilebilir pil, veri aktarımı, bluetooth, usb, diğer aygıtlarla uyumluluk gibi birçok teknolojik avantajı mevcuttur.

Günlük Rutininizi ve İletişim Kanallarınızı Takip Edin

Günlük hayatınızı sürdürürken hangi bildirimleri almak isteyip istemediğinizi, telefonunuzdan ya da egzersiz bilgisayarınızdan ayarlayabilirsiniz. Dilerseniz hiçbir bildirim almayacak biçimde tümünü devre dışı bırakabilir, dilerseniz gelen çağrılar, mesajlar ve anlık bildirimleri görebilir ve yanıtlayabilirsiniz. Haftanın tüm günleri ve günün her saati, etkinliğinizi takip eden Polar Loop, kurduğunuz alarmlar ile sizi uyarabilir, belirlediğiniz hedefler doğrultusunda size bildirimler göndererek sizi harekete geçirebilir.

Uyku Kalitenizi Artırın

Yetişkin bir bireyin uyku ihtiyacı 6 saat ile 9 saat arasında değişim gösterir. Çoğunluk için uygun uyku miktarı 8 saattir. Ancak uyku ihtiyacı, bireyin özelliklerinden, günlük egzersiz miktarına, zihinsel stres miktarından, kondisyona ve uykusuzluk sorununa, birçok etmenden etkilenir. Polar Loop ile uyku düzeninizi takip edebilir, günlük hayatınızdaki değişiklikler ile uyku kaliteniz arasındaki olumlu ve olumsuz bağlantıları tespit edebilirsiniz.

Az hareket ile uyuduğunuz sürelerin dinlendirici, fazla hareket ve pozisyon değişikliği ile uyuduğunuz sürelerin dinlendirici olmayan uyku olarak hesaplandığı sistem sayesinde, uyku kalitenizi değerlendirebilirsiniz. Tüm bu tespitleri ve değerlendirmeleri inceleyip, kendinize en uygun uyku koşullarını belirleyebilir ve bu sayede uyku kalitenizi artırabilirsiniz

Uyku sürelerinizi ve uyku kalitenizi otomatik olarak takip eden sistemi, uyku bilgilerinizi görmek istediğinizde, akıllı telefonunuza yüklediğiniz Polar Flow uygulamasından kontrol edebilirsiniz. Loop Crystal’i uyanmak istediğiniz saate kurabilir ve uyanma zamanınız geldiğinde hafif bir şekilde titreyerek sizi uyandırmasını sağlayabilirsiniz.

Motivasyonunuzun Artışını Gözlemleyin

Polar Loop 2 Crystal Etkinlik Takipçisi Bileklik özellikleri arasında, sizin için en iyisini isteyen ve sizi buna teşvik eden bir dost gibi olması da yer alır. Kan dolaşımı, metabolizma ve enerji yakımı üzerinde olumsuz etkiye sahip hareketsizlik problemini çözmek için, size düzenli olarak hareketsizlikten kaçınmanızı hatırlatır. Sizi her gün hareket etmeye teşvik eden, hareketsizlik bildirimi sistemi sayesinde, 55 dk. oturduğunuzda hareket etmeniz için sizi uyarır. Geceleri, dinlenme anlarında bu tür bildirimler almazsınız.

Polar Coach özelliği sayesinde, kaydedilen kalori yakımını, atılan adım ve aşılan mesafeleri ve hareket etkinliğinizi, antrenörünüz veya bireysel eğitmeniniz de ücretsiz çevrim içi araç sayesinde, basit bir şekilde takip edebilir. Aynı zamanda dünyanın en geniş gıda, kalori ve besin veri tabanına bağlanma yoluyla, beslenme kalitenizi ve gelişiminizi de takip edebilirsiniz.

Hareket Etkinliğinizi Takip Edin ve İyileştirin

Günlük etkinlikler beş dereceye bölünmüş durumdadır. Bunlar; dinlenme, oturma, düşük, orta ve yüksektir.

 • Dinlenme; uyku ve uzanma gibi etkinlikleri,
 • Oturma; oturma ve benzeri pasif etkinlikleri,
 • Düşük; ayakta kalma ve basit ev işleri gibi etkinlikleri,
 • Orta; yürüyüş ve benzeri orta yoğunlukta etkinlikleri,
 • Yüksek; koşma, tempolu koşma ve buna benzer yoğun etkinlikleri ifade eder.

Polar Loop Crystal, günlük aktivitelerinizi bu beş zorluk derecesine göre sınıflandırarak takip eder. Bu işlemler, fiziksel durumunuza ait bilgiler ışığında, hareket sıklığınız, düzeyiniz ve istikrarınıza bağlı olarak hesaplanır. 7 gün 24 saat süresince etkinlikleriniz bu 5 zorluk düzeyinde takip edilerek, günlük kalori yakımı, atılan adım, kat edilen mesafe ve uyku süreniz buna dahil edilir.

Polar Flow uygulaması aracılığı ile yaptığınız egzersizleri ve hareket etkinliğinizi, günlük, haftalık ya da aylık olarak görüntüleyebilirsiniz. Uzun vadede ilerlemenizi izlemeniz için bu rapor ve grafikleri kullanabilirsiniz. Böylece, kendinize, gelişiminize uygun yeni hedefler koyabilir ve bunların etkisini izleyebilirsiniz.

Cihazınız, günlük etkinlikleriniz konusunda sizi bilgilendirdiği gibi, hedeflerinize ulaşmanız için de size rehberlik eder. Bu rehberlik, seçtiğiniz etkinlik düzeyi ve genel durumunuz ışığında sunulur. 20 dk. koşmanız, 50 dk. yürümeniz gibi spesifik ve pratik yol gösterici öneriler sunarak, günlük etkinlik hedefinizi gerçekleştirmeniz için yardımcı olur.

Hem Şık Hem İşlevsel Tasarımın Tadını Çıkarın

Loop Crystal her bileğe tam uyum sağlayan, yumuşak ve esnek yapısıyla oldukça rahat etmenizi mümkün kılan akıllı bir mücevherdir. Paslanmaz çelikten yapılmış tokası ve 85 ayrı LED ışığı sayesinde, günün her saatinde kullanıma uygundur. Swarovski kristalleri ile bezeli Polar Loop Crystal, kullanışlı oluşunun yanında şıklığı ve zarafeti ile dikkat çeken bir tasarıma sahiptir. Günlük kombinleriniz ile ya da şık ve özel kombinleriniz ile kolayca uyum sağlayabilecek kadar ahenkli ve güzeldir.

Taşınabilir Nabız Monitörü Fikri ve Vizyonunun Sahibi; Polar

Polar, 1975 senesinde, bir kayak pistinde, taşınabilir nabız monitörü fikri ile tohumu atılan bir markadır. Finlandiya menşeli marka, 1979 yılında kablosuz kalp atış hızı ölçümü adına ilk patentini alıp, 1982’de dünyanın ilk giyilebilir kablosuz nabız monitörünü piyasaya sunmuştur. Başlangıç seviyesindekiler için hazırlanan temel modellerden, profesyoneller için hazırlanan full antrenman sistemlerine kadar birçok ürünle, sektörün en geniş ürün gamına sahip markası olmayı sürdürmektedir.

Polar Loop Crystal’in Teknik ve Diğer Özellikleri

 • Ölçüler;
  Ağırlık 38 gr.
  Kalınlık 10,8 mm.
  Genişlik 20,0 mm.
  Uzunluk 145-240 mm.
  Çözünürlük: 85 LED
  Suya dayanıklılık: IPX7
 • Sarj edilebilir 38 mAh Li-pol pil
  (Pil süresi: 7 gün 24 saat etkinlik takibi ve günde 1 saat antrenman durumunda, akıllı bildirimler ile birlikte 3 güne, akıllı bildirimler olmadan 8 güne kadar.)
 • Polar Flow uygulamasından, Bluetooth Smart ile kolay ve kablosuz senkronizasyon imkânı
  Polar Flow Sync’den bilgisayar veya Mac ile şarj ve veri senkronizasyonu için USB kontektörü
 • Güncellenebilir yazılım
 • İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Portekizce, Almanca, Japonca, Danca, Flemenkçe, İsveççe, Norveççe, Fince, Lehçe, Rusça ve Çince Polar Flow kullanıcı arayüzü dili imkanı

Teknolojinin Tüm Olanaklarından Faydalanın

Polar Loop Crystal’in Bluetooth Smart özelliği ile olası sensörlere bağlanabilir, verilerinizi mobil olarak senkronize edebilirsiniz. Windows XP/7/8 ve üzeri ile, Mac OS X 10,6/10,7/10,8 ve üzeri ile uyum sağlar. Polar Flow ile kullanım kolaylığı sağlar. Polar Flow ile; yazılım güncellemelerini alabilir, verilerinizi günlük, haftalık, aylık olarak görebilir, diğer Polar kullanıcıları ile etkinlikleriniz ve egzersizleriniz hakkında etkileşime geçebilir, egzersizlerinizle ilgili ayrıntılı analizlere ulaşabilir, gelişiminizi uzun vadeli olarak izleyebilirsiniz.

Siz de Polar Loop 2 Crystal Etkinlik Takipçisi Bileklik fiyatları ve özelliklerini inceleyebilir, değerlendirip karşılaştırabilir, ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinizi uygun ürünü seçebilirsiniz.“Ürün isminde ve açıklamasında aksi belirtilmediği sürece paket içeriğinde sadece data kablosu bulunmakta olup, şarj adaptörü bulunmamaktadır.”
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön