Regal Buzdolabı

Ev ve ofislerde yaygın olarak kullanılan beyaz eşyalar arasında buzdolabı çok önemli bir yere sahiptir. Her evde ve ofiste farklı markalarda, boyutlarda ve renklerde mutlaka bir buzdolabı bulunur. Gıda maddelerinin, yiyecek ve içeceklerin taze kalması, dondurulması ve soğutulması için kullanılan buzdolapları günlük yaşamın vazgeçilmez elektronik eşyaları arasındadır. Gelişen teknoloji ile birlikte, yıllardır alışılagelmiş fonksiyonlarının dışında artık çok çeşitli işlev ve özelliklere sahip olan buzdolapları arasında seçim yapmak için değerlendirilebilecek kriterler arasında olan marka ve fiyat şüphesiz ki en önemli noktalardır. Bu aşamada Regal gibi hem geniş ürün yelpazesine sahip hem de her türlü bütçeye uygun farklı modeller sunan bir markayı değerlendirmek tüketicilerin alışverişte avantaj sağlamasına yardımcı olur.

Ev ve iş yerlerinde kullanılabilecek farklı modeller, tercihe ve ihtiyaçlara göre çeşitli hacimlere sahip buzdolapları, ortamdaki mevcut dekorasyona kolaylıkla uyum sağlayabilecek beyaz, gri ve siyah renk çeşitleri ile Regal buzdolabı modelleri mutfaklarda tanınan ve güvenilen bir yapı taşı olmuştur. Modern mutfakların baş köşesinde yerini sağlamlaştıran ve kullanıcılara kalite ile şıklığı bir arada sunan Regal buzdolaplarının sahip oldukları teknoloji sayesinde günlük hayat kolaylaşır. Dış tasarımları ile gözlere hitap eden buzdolapları, iç tasarımları ile de gıdaları düzenlemeyi daha rahat hale getirip, kullanım deneyimini optimum seviyeye taşıyor. Siz de ihtiyacınız olan buzdolabını Regal modelleri arasından seçerek mutfağınıza kaliteli bir yatırım yapabilir, yiyecek ve içeceklerinizi en sağlıklı şekilde muhafaza edebilirsiniz. Buzdolabı sık satın alınmayan, önemli bir beyaz eşya olduğundan, tercihinizi Regal’den yana kullanarak kendinize ve evinize kıymetli bir hediye verebilirsiniz. Böylece buzdolabının kapağını her açtığınızda ilk günkü gibi memnuniyet duyacağınız bir ürünü satın almış olmanın haklı gururunu yaşarsınız. 

Regal Buzdolabı Tasarımları 

Regal buzdolabı çeşitleri arasında, sizin de mutfağınıza uyum sağlayacak bir model mutlaka vardır. Buzdolabının bir mutfağa boyutları ve rengi açısından uyum sağlaması tüketici deneyimi için ve kullanıcıların göz zevki için önemlidir. Evinizdeki mevcut beyaz eşyalara uygun bir model seçmek istiyor ya da yepyeni bir set oluşturmak istiyor olabilirsiniz. Bu noktada üç farklı renk seçeneği arasından ihtiyaçlarınıza ve dekorasyon tarzınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Beyaz eşya kalıbı buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi eşyalar için eskiden beri kullanılan bir kalıp olsa da, artık beyaz dışında birçok renkte bu eşyaları bulmak mümkün. Eviniz ya da ofisiniz için satın alacağınız buzdolabını klasik renk seçimi yaparak beyaz alabilirsiniz. Her zaman şık ve temiz görünen beyaz renkli eşyalar ortamı ferah ve geniş de gösterir. Mutfağınızdaki ankastre eşyalar gri ya da metalik ağırlıklı ise, ürün yelpazesi arasından Regal gri buzdolabı seçebilirsiniz. Gri elektronik eşyalar leke göstermedikleri ve birçok mutfağa uyum sağladıkları için son dönemde oldukça yoğun olarak tercih edilmeye başlamıştır. Öte yandan daha modern ve iddialı bir tercih yapmak istiyor ve mutfağınıza alışılmışın dışında yepyeni bir hava katmak istiyorsanız, siyah buzdolabı da alabilirsiniz. 

Siyah da minimalist ve çağdaş mutfakların beğenilen renklerinden olduğu için diğer eşyalarınızla ve hatta granit tezgahınızla uyumlu bir dekorasyon yapmanız zor olmayacaktır. Özellikle metrekare bakımından geniş mutfaklara çok yakışacak olan bir Regal siyah buzdolabı, mutfaktaki siyah ocak, siyah fırın ve hatta siyah mutfak bataryasını bile tamamlayacak eşya olabilir. Diğer beyaz eşyalar gibi buzdolabı da sürekli yenisi alınan bir eşya olmadığından, görünüşünün ve tasarımının içinize sinmesi önemlidir. Mutfağınızda ciddi bir alanı kaplayacak, mutfağa her girildiğinde görülen ilk şey olacak ve günde birçok kez kullanacağınız bir buzdolabının, içi ve fonksiyonları kadar dış kaplaması ve rengi de üzerinde düşünülmesi gereken detaylardır. Bu sebeple mevcut düzeninizi ve dekorasyon renklerinizi düşünüp ya da değişim planlarınızı değerlendirip, dolabınızın rengini de o doğrultuda belirleyebilirsiniz. Aslında üç renk de her dönem ve her ortamda kullanılabilecek şık ve zamansız renklerdir. Ancak dekorasyonda renk uyumuna önem veriyor ve alışverişinizi ona göre yapmak istiyorsanız, aralarında tercih yapabileceğiniz birçok Regal modeli var. Renk tercihinizi yaptıktan sonra dondurucu kısmı altta ya da üstte olan modelleri de ayrıca değerlendirebilir ve kullanım alışkanlıklarınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. 

Regal Buzdolabı Modelleri  

Buzdolabınızın rengini seçtikten sonra modellerin özelliklerini ve fonksiyonlarını daha detaylı inceleyebilir, böylece daha rahat seçim yapabilirsiniz. Buzdolabını kullanacağınız ortama ve mevcut alana göre buzdolabının hacmi belirlenir. Örneğin, Regal büro tipi buzdolabı modelleri genelde büro ve ofislerde kullanılan ya da mutfağı ufak olan evlerde tezgahın altına yerleştirilebilen modellerdir. Regal marka buzdolaplarının genelinde olduğu gibi, bu dolaplarda da kapının açılma yönünü değiştirme özelliği vardır. Alandan tasarruf etmek için tercih edebileceğiniz Regal küçük buzdolabı, bu özelliği ile kullanım alışkanlığınıza ve mutfak düzeninize göre kapısını farklı bir yöne doğru açmanıza da olanak tanır. Regal ofis tipi buzdolabı çeşitleri, ihtiyaca göre farklı hacimlere sahip şekilde tasarlanmıştır. İç hacimleri 90 litre ile 140 litre arasında değişen bu küçük dolaplar, ofisinizde ve mutfağınızda minimum yer kaplarken maksimum performans ile yiyecek ve içeceklerinizi taze tutarlar. Genelde evlerdeki mutfaklarda kullanılan çift kapılı buzdolabı modelleri de çeşitli hacimlerde üretilir. Dolabın iç hacmi ile birlikte doğal olarak dış boyutları da değişkenlik gösterir. Yani her alana ve her mutfağa uyacak, sadece sizin istediğiniz kadar yer kaplayacak bir buzdolabı modelini Regal’de mutlaka bulabilirsiniz. 

250 - 300 litreden 600 litreye kadar çeşitlilik gösteren modeller arasından iç hacim ve boyut olarak mutfağınıza en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Enerji tüketimi açısından hem çevreye hem de bütçenize duyarlı Regal A+ buzdolabı modelleri, no-frost ve kar önleme özellikleriyle de sebze, meyve ve etleri güvenle dondurmanıza yardımcı olur. Regal çift kapılı buzdolabı çeşitlerinde, dondurucu kısmının üst ya da alt kısımda olduğu farklı modeller vardır. Dondurucu kısmı normal soğutucu kısım kadar sık kullanılmadığından son dönemlerde dondurucunun aşağıda olduğu modeller daha sık tercih edilmeye başlamıştır. Büro tipi buzdolaplarında olduğu gibi çift kapılı modellerin de neredeyse hepsinde kapı açılış yönünü değiştirme özelliği bulunur. Böylece sadece dolabın sığabileceği kadar bir alan açmanız yeterlidir. Çünkü kapı açılış yönünü istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Örneğin, 540 litrelik, oldukça geniş hacimli bir buzdolabı istiyor olabilirsiniz. Böyle bir dolap için mutfağınızın herhangi bir yerinde 192x70x71,2 ölçülerinde, boy, genişlik ve derinliğe sahip bir alan açmanız yeterli olur. Dolabın kapağını o alanda nasıl rahat ediyorsanız, o yönde açılacak şekilde ayarlayabilirsiniz. 

Regal Buzdolabı ile Gelen Kolaylıklar

Regal buzdolabı modellerinin iç kısmında kırılmaya dayanıklı cam raflar bulunur. Böylece büyük ve dolu tencerelerinizi cama zarar verme korkusu yaşamadan dolabınızda rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Çift ve tek kapılı olabilen ve ofis tipi olmayan, yani tezgah altına sığan modellerden daha büyük olan klasik boy buzdolabı modellerinin birçoğunda özel bir kahvaltılık bölmesi bulunur. Bu bölme, “çok amaçlı bölme” olarak da adlandırılır. Çünkü kahvaltılık gıdaları muhafaza edebileceğiniz bu bölümde sıcaklık sıfır derece olduğundan, buzdolabının dondurucu bölümünden çıkardığınız gıdaların bu bölümde çözünmesini sağlayabilirsiniz. Regal buzdolabı derece ayarı ile buzdolabının içindeki sıcaklık derecesini istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz. Ayrıca no-frost özelliğiyle dolapların dondurucu kısmında herhangi bir karlanma oluşmazken, akıllı de-frost özelliği de buzdolabının içindeki ürünler üzerinde de buzlaşma olması engellenmiş olur. Böylece dondurmak istemediğiniz ve dondurucuya koymadığınız ürünlerin ekstrem derecelere maruz kalmasının ve buzlanmasının önüne geçebilirsiniz. Bu özellikler yiyeceklerin lezzetini ve tazeliğini daha uzun süre korumasına yardımcı olur. Çünkü her gıda dondurulmaya uygun olmayabilir. Regal buzdolaplarının kullanıcıyla birçok kişiselleştirme olanağı sunan, ekonomi modu ve hızlı dondurma modu gibi ayarları olan kontrol sistemi, herhangi bir elektrik kesintisinde dolabın içindeki ürünlerin 24 saate kadar muhafaza edilebilmesine de yardımcı olur.

Regal buzdolabı soğutma ayarı yapılmasına imkan tanıyan mekanik kontrol panelleri sayesinde hem dolap içindeki soğukluğu ayarlayabilir hem de mevcut modlar arasından tercih yaparak uzun süre evde olmadığınızda da buzdolabınızın istediğiniz şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bu ayarları kullanarak, tatile çıkacağınız zaman buzdolabının sadece dondurucu bölümünün çalışmasını sağlayabilir, soğutucu bölümü kapatabilirsiniz. Bu şekilde siz evde yokken ve dolabınızın soğutucu kısmı boşken elektrikten de tasarruf edebilirsiniz. Böylece dolabınızdaki yiyecekler uzun süre elektrik kesintisi yaşadığınızda bile bozulmaz ve sizi zarardan korur. Soğutma sistemleri no-frost ve statik olarak değişkenlik gösterebilen buzdolaplarında havalandırma sistemlerinde de farklılık görülebilir. Real no-frost buzdolabı modellerinde, gıdalar buharlaşma yöntemiyle soğutulurlar. Yani dolabın içinde gıdalar ile oluşturulan sıcaklık çekilir, böylece dolap ve gıda maddeleri arasında yoğuşma veya buzlanma yaratacak bir sıcaklık farkı oluşmaz. Regal statik buzdolabı modellerinde ise, diğer statik sistemlerde olduğu gibi, önce dolabın hava kanallarındaki hava soğutulur, sonra da bu soğuk hava dolabın içine verilir. Bu işlem sırasında dolaba koyulan yiyecek ve içecekler kendi sıcaklıklarında olduklarından, üzerlerinde buzlanma olabilmektedir. Her iki soğutma sisteminin de farklı avantajları vardır. 

Kullanım Alanlarına Göre Regal Buzdolabı Çeşitleri 

Regal buzdolabı fiyatları, dolapların hacimlerine göre ve modelleri arasında farklılık gösterir. İhtiyacınız olan kriterleri belirledikten sonra kendi bütçeniz ile uyumlu bir buzdolabını bu markada rahatlıkla bulabilirsiniz. Kalite ve konfordan ödün vermeden, çoğu zaman ömürlük bir yatırım olan bu alışverişi rahatlıkla yapabilirsiniz. Buzdolaplarının teknik özelliklerini inceledikten sonra, dolapta muhafaza edeceğiniz gıda yoğunluğunu, donduracağınız ürünlerin hacmini, genel kullanım alışkanlıklarınızı ve buzdolabından beklentilerinizi belirleyip, bu doğrultuda bir dolap seçmeniz sizin yararınıza olacaktır. Buzdolabını bir ev için almıyorsanız, ofis ortamında kullanımı daha rahat olan Regal mini buzdolabı çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bu modeller çok az yer kapladığı için tezgahların altına, bulaşık makineleri için ayrılmış olan boşluklara da yerleştirilebilir. Boyları küçük olmasına rağmen performansları son derece kuvvetli olan bu dolaplar, iş yerinize götürdüğünüz yemekleri, molalarda tüketmek istediğiniz soğuk içecekler ve daha birçok gıda maddesini taptaze ve buz gibi tutar. Küçük buzdolapları genelde “ofis tipi” olarak bilinse de, büyük boy ve donduruculu bir dolaba ihtiyaç duyulmayan her yerde kullanılabilirler. Örneğin, terasınızda keyif yaparken içeceklerinizi ve meyvelerinizi soğuk tutmak istiyorsanız, bir köşede çok az yer kaplayacak küçük boy bir buzdolabı bulundurabilirsiniz. 

Diğer yandan daha büyük hacimli, tek ya da çift kapılı, donduruculu buzdolapları da her evin demirbaşlarındandır. Hem yeni kurulan hem de değişim ihtiyacı duyulan evlerde, buzdolabı akla gelen ilk beyaz eşyadır. Satın alınan ya da hazırlanan yiyecek ve içeceklerin soğuk ve taze tutulması dışında da dondurucu gibi paha biçilemez bir hizmet sunan buzdolapları, günlük hayatımızda baş köşededir. Mevsiminde alınarak dondurulan sebze ve meyveleri, mevsimi geçince bile ilk günkü tazeliğinde tüketmek, hem no-frost hem de statik buzdolaplarının dondurucu bölmesi ile mümkündür. Hem dondurucu hem de soğutucu bölümlerde gerek duyduğunuz hacmi ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirleyebileceğiniz Regal buzdolapları, mutfağınızın büyüklüğüne göre de farklı boyutlarda satışa sunulmuştur. Enerji tüketimi konusunda bilinçli bir teknoloji ile üretilmiş olan buzdolaplarını farklı modlarda kullanım ile hem ofis hem de ev hayatınıza uyarlamanız oldukça kolaydır. Bir buzdolabında ihtiyaç duyduğunuz özellikleri belirlerken, buzdolabını nasıl kullandığınızı düşünmelisiniz. Örneğin, sürekli taze gıdaları donduruyor ve sonradan kullanıyorsanız, dondurucu hacmi daha büyük olan bir dolap tercih edebilirsiniz. Dondurucunun hacmini yoğun bir şekilde kullanıyor olmanız, o bölümü sürekli açıp kapattığınız anlamına gelmeyebilir. Bu sebeple dondurucunun dolabın alt kısmında olduğu modelleri tercih etmek isteyebilirsiniz.

Teknolojinin Mutfağınızdaki Temsilcisi Regal Buzdolabı 

Regal’de her kullanıma uygun bir buzdolabı modeli bulmak mümkündür. Mesela dolabınızın dondurucu kısmını her gün açıp kapatacak şekilde bir kullanım alışkanlığınız yoksa, dondurucunun altta olduğu modelleri tercih edebilirsiniz. Dondurucunun altta olduğu modellere, “kombi tipi” buzdolabı da denir. Böylece soğutucu kısmı alta denk gelmemiş olduğundan, her gün kullandığınız ve tükettiğiniz malzeme ve gıdaları almak için eğilmek zorunda kalmazsınız. Ayrıca günlük olarak tükettiğiniz ürünler göz seviyenizde olacağından onlara erişiminiz daha kolay olur. Bunun yanında dondurucunun üst kısımda olduğu modeller de yine kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre sizin için avantajlı olabilir. Örneğin, sık sık buz kullanıyor veya buzlu içecekler hazırlıyorsanız, buzluğunuzun aşağıda olmasındansa göz seviyesinde olmasını tercih edebilirsiniz. Kısacası dondurucunun alt ya da üst tarafta bulunması kullanıcının zevkine ve alışkanlıklarına bağlı olan bir detaydır. Buzdolabının kullanılacağı evde yaşayan kişi sayısı, buzdolabının hacminin belirlenmesinde rol oynar. Kalabalık bir ailenin tüketimi ve ihtiyaç duyacağı dolap hacmi tek başına yaşayan birine göre daha fazla olacaktır. 

Çok çeşitli büyüklük ve hacimlere sahip olan buzdolapları arasında, siz de tercihinizi maksimum depolama alanından yana kullanmak istiyorsanız, Regal 600 lt buzdolabı ya da 540 lt buzdolabı seçenekleri sizin için doğru model olabilir. 500 - 600 litre arasındaki modeller hem tüketim hem de yer açısından size uygun değilse, 250 litre gibi daha küçük hacimli modellere de göz atabilirsiniz. Eğer çok daha küçük bir dolabın sizin için yeterli olacağını düşünüyorsanız, 90 - 140 litre arasındaki Regal buzdolabı mini modellerini inceleyebilirsiniz. Bu modellerin daha büyükçe olanlarında dondurucu da bulunur, ve tam boy bir buzdolabından alacağınız verimin aynısını küçük buzdolabından da rahatlıkla alabilirsiniz. Kırılmaz cam raflar, değiştirilebilen kapı açılma yönleri, çeşitli soğutma sistemleri, tek ve çift kapılı modeller, akıllı sistemler ve kontrol panelleri gibi onlarca farklı teknik özelliğe sahip olan buzdolabı modelleri ile Regal markası her tüketiciyi memnun edebilecek bir alternatife sahip. Eski dolabınızı yenileyerek mutfağınıza yeni bir soluk getirmek, yepyeni evinize en kaliteli ürünleri satın alarak taze bir başlangıç yapmak ya da ofisinizdeki kısıtlı mutfak alanı için uygun olacak bir buzdolabı almak istiyor olabilirsiniz. Çok çeşitli Regal buzdolabı modellerine Hepsiburada üzerinden ulaşabilir, dolapların fiyatlarını ve teknik özelliklerini inceleyebilir, güvenle ve rahatlıkla alışverişinizi yapabilirsiniz. 

Regal Buzdolabı Kaç Derece Olmalı?

Mevsimlere göre oluşan sıcaklık değişimleri sebebiyle Regal buzdolabınızın derecesini rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Yazın daha düşük dereceler tercih edilirken kışın ortalama düzeyde tutulabilir. 

Regal Buzdolabı Ölçüleri Nedir?

Regal buzdolapları modellerine göre farklı ölçülerde üretilmektedir. Mutfağınızın boyutuna göre geniş ürün yelpazesi içerisinden seçim yapabilirsiniz. 

Regal Buzdolabı Ne Kadar Enerji Tasarrufu Yapar?

Kullanıcı bütçesini gözeten bu ürünler düşük enerji tüketimleriyle dikkat çekmektedir. Farklı modeldeki ürünler farklı tüketimlere sahiptir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Regal Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

82 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam Hacim
Toplam 36 / 82 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?