Samsung
Samsung Galaxy Note 10 256 GB (Samsung Türkiye Garantili)

Samsung Galaxy Note 10 256 GB (Samsung Türkiye Garantili)

Samsung
kapasite
%
 • iline bugün teslimat seçeneği
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
 • iline bugün teslimat seçeneği
ÇOK GÜZEL CIHAZ 08 Ağustos 2019, Perşembe
İPHONE X' E OKADAR PARA VERECEGINIZE BUNU ALIN .AMA BUNUNDA FIYATI YUKSEK BAYAGİ AMA ARTIK OYLE KABULLENMEMIZ GEREKIYOR TELEFON FIYATLARI BAYAĞI YÜKSELDI.AMA OZELLIKLERI COK IYI CANAVAR GİBI TELEFON TAVSIYE EDERIM devamını göster devamını gizle
M***** K***** Tüm Yorumlar (9)
DSACategoryId/2147483642/371965/60005201

Samsung Galaxy Note 10 256 GB (Samsung Türkiye Garantili)

Samsung Türkiye Garantisi Nedir?
Bu ürün Samsung Türkiye Firmasının Garantisi altındadır. “Samsung Türkiye Garantili” ürünlerde 2 yıl süresince, Türkiye geneline yayılmış KVK , Teleservis ve diğer tüm Samsung yetkili servislerinden garanti kapsamı dahilinde ücretsiz faydalanabilirsiniz. 2 yıl sonrasında ise, Samsung yetkili servislerinden ücretli bir şekilde faydalanmaya devam edebilirsiniz.Telefonunuzda oluşan herhangi bir arıza durumunda tüm Samsung Türkiye servis noktalarından hizmet alabilirsiniz. Samsung Türkiye yetkili servis bilgilerine Samsung Müşteri Hizmetleri üzerinden veya aşağıda yer alan adresten kontrol edebilirsiniz.
https://www.samsung.com/tr/support/servicelocation/
 

Samsung Galaxy Note 10 ve Note 10 Plus Alana 1000 TL Hediye Çeki ve Galaxy Buds Kablosuz Kulaklık Hediye Kampanya Koşulları


- 8 Ağustos 2019 – 31 Ağustos 2019 (bu tarih dahil) tarihleri arasında tek seferde yapılan satıcısı Hepsiburada ve Samsung Türkiye olan Samsung Galaxy Note 10 ve Samsung Galaxy Note 10 Plus alışverişlerinde 1000 TL hediye çekine hak kazanılacaktır. 

- Kazanılan 1000 TL’lik hediye çekleri 25 Eylül 2019 - 31 Aralık 2020 (bu tarih dahil) tarihlerinde yapılan tüm ürünlerde geçerli olacaktır.( altın ve cep telefonu ürünleri hariç)

- Hediye çekleri bölünebilir. Hediye çeki kullanımında alt limit, tek seferde kullanma zorunluluğu gibi kısıtlar bulunmamaktadır.

- Her bir tüketici bu kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir.

- Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan hediye çekini haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir. Kullanım tarihi geçen çekler yeniden aktif hale getirilmeyecektir.

- 8 Ağustos 2019 – 31 Ağustos 2019 (bu tarih dahil) (kampanya dönemi) süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/geri gönderim vs.) hediye çekine hak kazanma durumunu etkileyebilir.

- Kazanılan hediye çekleri kullanım tarihinden bir gün öncesinde hesaplara tanımlanacaktır.
 
-Ürünleri kampanya koşullarına uygun olarak Samsung Türkiye Mağazası dışındaki satıcılardan satın almış olan tüketicilerin 20 Eylül 2019 (23:59) tarihine kadar Google Play Store’dan “Kampanya Zamanı” adlı uygulamayı yeni cihazına yükleyip, bu uygulama üzerinden “Samsung Galaxy Note10 ve Galaxy Note10+ Ön Alım Buds Hediye Kampanyası” adlı kampanyaya ait başvuru formunu doldurması ve yine burada belirtilen kampanya koşullarına uygun hareket etmesi gerekmektedir. 
 
-Kampanyaya yalnızca faturada adı geçen kişi katılımcı olabilir. Kurumsal fatura ile satın alan müşteriler, faturadaki toplam satın alınan ürün adedine bakılmaksızın, sadece 1 adet hediye kazanma şansını yakalayabilir. Kampanyadan aynı kişi en fazla bir ürün için yararlanabilir. Yapılan mükerrer başvurular reddedilecektir. 
 
-Kampanya kapsamında hediye olarak verilecek olan Samsung marka Galaxy Buds Kablosuz Kulaklık ürününe ilişkin tüketici tarafından renk seçimi yapılamayacak olup, sadece Siyah renk hediye edilecektir, hediye ürün stoklarla sınırlıdır. 
 
-Galaxy Buds hediyesini Samsung Türkiye Mağazası dışındaki satıcılardan alacak tüketiciler için geçerli olmak üzere Tüketiciler Ürün’ü fiziken teslim almalarını takiben (planlanan teslimat tarihi 21 Ağustos 2019 sonrasıdır) Google Play Store’dan Kampanya Zamanı adlı uygulamayı kampanyaya katılınacak Samsung Galaxy Note10 veya Galaxy Note10+ telefonuna indirip, üye olup, akabinde uygulama içerisindeki “Samsung Galaxy Note10 ve Galaxy Note10+ Ön Alım Buds Hediye Kampanyası” sayfasından kampanya başvurusu yapacaktır. Tüketiciler bahsekonu sayfada çıkan formu eksiksiz ve hatasız doldurmalı, buna ek olarak ürün faturasının 1.nüshasının (orijinal nüsha) fotoğrafını çekerek uygulama üzerinden sisteme yüklemelilerdir. 
 
-Kampanya başvurusunun geçerli olabilmesi için, fatura üzerinde ürün seri numarası ile kampanya başvurusu uygulamasından başvuru yapılan cihazın seri numarası aynı olmalıdır. Başvuru fatura üzerindeki isim/ünvan (fatura bilgileri) üzerinden yapılmalıdır. Başvuru sırasındaki hatalı ve eksik bildirimlerden dolayı oluşacak hak kaybından sorumluluk kabul edilmeyecektir. 
 
-Formun eksiksiz doldurulduğu, okunaklı faturanın yüklendiği ve kampanya şartlarının eksiksiz yerine getirildiği durumlarda, tüketicilerin kampanyaya katılan online satış noktalarından ön alım yapmaları durumunda geçerli olacak, Samsung marka Galaxy Buds hediyesi, ön alımla aldıkları Samsung Galaxy Note10 veya Galaxy Note10+ cihazı ile birlikte web sitesinde/uygulamada belirttikleri adrese, başvuru süresinin sona ermesinin akabinde 90 gün içerisinde teslim edilecektir.
 
-Samsung kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Samsung kötü niyetli olarak veya sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan ve kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların Kampanya’dan 
faydalanma haklarını iptal etme hakkına sahiptir. Bu kampanyadan faydalanılarak alınan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun’dan doğan istisnalar hariçtir.) 
Satın alınan ürünün iade edilmesi durumunda kullanıcı bu kampanya sebebiyle kazandığı hakkı iade edecektir. Kampanya sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir.

Samsung Galaxy Note 10 256 GB Özellikleri

 

Samsung Galaxy Note 10 256 GB, sinematografik kamera, akıllı telefon, akıllı kalem, bilgisayar ve oyun konsolu gibi işlevlerin tümünü bünyesinde barındıran, çok yönlü bir cihazdır. Mobil deneyimi zenginleştiren bu özel tasarım, ince ve şık görünümüyle öne çıkar. Samsung Galaxy Note 10 256 GB ile teknoloji ve tasarımı bir arada deneyimleyebilir, mobil bir cihazdan beklediğiniz tüm teknik özelliklere Samsung güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Etkileyici Kamera Özellikleri

Samsung Galaxy Note 10 denince ilk akla gelen özelliklerin başında etkileyici kamera donanımı gelir. Arka kamera üçlü yapıdadır. Ultra geniş açı 16 MP F2.2 (123°), geniş açı 12 MP F1.5 / F2.4 OIS (77°), telefoto ise 12 MP F2.1 OIS (45°) şeklindedir. Ön kamera ise 10 MP F2.2 (80°) olarak öne çıkar. Kullanıcılarını yepyeni teknolojilerle buluşturan Galaxy Note 10, yüksek çözünürlüklü ekranı ve sabit fotoğraf ve video çekimlerinde sunduğu yeni imkânlarla profesyonel sonuçlar elde etmeyi mümkün kılar. Canlı video odaklama özelliğine sahip olan ürün ile videoların da fotoğraflar kadar kusursuz olabilmesi adına bulanıklık ayarlaması yapılabilir. Bu amaçla videolara bokeh ve özel efektler eklenebilir. Hareketli çekimlerde en doğal ve akıcı sonuç adına süper dengeli çekim özelliğiyle üretilen Galaxy Note 10, hareket bozukluğu olmadan hi-motion videolar yakalayabilmenizi kolaylaştırır. Bir milyonu aşkın kareden yola çıkarak hareketi öngören kamera ile video çekimlerindeki titreme sorunu minimize edilir.

Telefonunuzdaki Kurgu Stüdyosu

Samsung Galaxy Note 10, bilgisayarlara ve kurgu programlarına ihtiyaç duymadan en pratik şekilde kurgu yapabilmenizi sağlar. Geniş kapsamlı bir kurgu stüdyosu olarak hizmet veren Galaxy Note 10 telefonunuz ile çoklu videoları düzenleyebilir, altyazı ve geçiş ekleyebilir, hızı değiştirebilir ve akıllı S Pen ile videonuza illüstrasyonlar ekleyebilirsiniz. Samsung Galaxy Note 10 256 GB modelleri, ses tasarımlarıyla da oldukça etkileyicidir. Mikrofon, sadece istediğiniz sesleri kaydetmenizi sağlayan sese odaklanma özelliği ile öne çıkar. Yakınlaştırma ve uzaklaştırma ayarları ile sesleri kontrol edebilir ve kaydetmek istediğiniz sesleri kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Çift diyafram, görüntü optimizasyonu ve ultra geniş açı, Galaxy Note 10'un diğer kamera özellikleri arasındadır.

 

Galaxy Note 10 Teknik Özellikler:

·         Ekran Büyüklüğü: 6.3 inç

·         Ekran Çözünürlüğü: 1080 x 2280

·         Ön Kamera: 10 MP

·         Arka Kamera: 12 MP + 12 MP + 16 MP

·         Bellek (RAM): 8 GB

·         Dahili Depolama: 256 GB

 

·         Batarya: 3500 mAh

Zamana Meydan Okuyan Pil Gücü

Geliştirilmiş pil gücüyle öne çıkan Galaxy Note 10, akıllı donanımıyla mobil alışkanlıklarınızı çok daha yakından tanır. Bu sayede şarjınızın uzun süre dayanması adına kendini alışkanlıklarınıza göre ayarlar. Uzun saatler boyunca dayanan bataryanın en önemli özelliklerinden biri de kablosuz güç paylaşımıdır. Hızlı ve kablosuz 2.0 ile sunulan ürün, 25 W güç desteği ile telefonunuzu her yerde hızlı ve pratik bir şekilde şarj edebilmenizi mümkün kılar.

Hızlı Bağlantı, Kesintisiz Güç

Artık daha güçlü ve daha seri olan Samsung Galaxy Note 10, verilerin çok daha hızlı işlenmesini sağlar. Çoklu görevlerde işlemcisiyle fark yaratan Galaxy Note 10 ile göz açıp kapayana kadar oyun indirebilir ya da yavaşlama sorunu yaşamadan oyun oynayabilirsiniz. Bu arayüzle telefonunuzu bağlar bağlamaz bilgisayarınızın ekranında açılan pencereden tüm uygulamalarınıza ulaşabilir, istediğiniz işlemi hızlıca yapabilirsiniz. Samsung Galaxy Note 10'un 7nm akıllı işlemcisi, en çok kullandığınız uygulamaları tanır ve hızlı başlamaları için önceden yükler. Ürün, dosya aktarımı söz konusu olduğunda da hızlı, pratik ve sorunsuz bir kullanım sunar. Telefonunuzu bilgisayara bağladıktan sonra dosyalarınızı hızlı şekilde aktarabilir, büyük ekranda istediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz. Üstelik Samsung Galaxy Note 10, USB kablo ile bağlıyken bile telefonunuzda çalışabilmenize imkân verir. 

En Gelişmiş S Pen Özellikleri

Yenilikçi geliştirmelerle birlikte yeniden tasarlanan S Pen ile birlikte sunulan Samsung Galaxy Note 10, telefonunuzu basit hareketlerle kolaylıkla yönetebilmenize imkân verir. Parmak hareketlerini takip eden S Pen, 11 saatlik kullanım süresiyle çok daha uzun süre yazıp çizebilmenizi sağlar. S Pen ile kamera açısını değiştirebilir, fotoğraf çekebilir, galeride gezinebilir, telefonunuzun sesini kısabilir ya da açabilirsiniz.Gerçekçi Oyun Deneyimi

Samsung Galaxy Note 10 256 GB, oyuncular için de kusursuz özelliklerle donatılmıştır. Üründe bulunan özel soğutma sistemi, yapay zeka ve artırılmış NPU, en heyecanlı oyunları tempoyu düşürmeden oynayabilmenizi sağlar. Sinematik sonsuz ekran özelliği mobil oyun deneyimine zenginlik katarken, Dolby Atmos teknolojisiyle sunulan yapay gerçeklik ile en gerçekçi oyun tecrübesine sahip olabilirsiniz.

Samsung Hakkında

Samsung, 1938 yılında Güney Kore'de Lee Byung Chul tarafından kurulmuştur. Marka, her ne kadar piyasaya farklı yatırımlarla girmiş olsa da, Samsung Elektronik alt markası giderek büyümüş ve zaman içerisinde dünyanın en iyi tüketici elektroniği markalarından birisi haline gelmiştir. Samsung Elektronik çatısı altında üretilen beyaz eşya, küçük ev aletleri, bilgisayar, akıllı telefon, dijital kamera ve telefon gibi ürünler, kullanıcıların farklı beklentilerine cevap veren teknolojik cihazlardır. Samsung Elektronik, teknolojiyi merkeze alarak ürettiği inovatif ürünleriyle en çok tercih edilen markalardan biri olmaya devam etmektedir.

Samsung Galaxy Note 10 256 GB Kullanımı

Samsung Galaxy Note 10, çok yönlü özellikleriyle her an kullanabileceğiniz özel bir akıllı telefondur. Günlük hayatta profesyonel video ya da fotoğraflar çekmek, çektiğiniz videoları pratik bir şekilde kurgulamak için Note 10'u tercih edebilirsiniz. Eğer akıllı telefonunuzu yoğun olarak kullanıyorsanız, güçlü batarya ve süper hızlı şarj özelliği ile aradığınız konfora ulaşabilirsiniz. Telefonunuzu bir not defteri olarak kullanmak ve önemli toplantılarda seri şekilde not almak istiyorsanız, ürünün S Pen ile ekrana yazı yazma özelliğini kullanabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 10, yer açmak için telefonundaki video ve fotoğrafları düzenli olarak silmek zorunda kalan kişiler için de idealdir.Galaxy Note 10, ev dışında hız sorunu yaşamadan oyun oynamak isteyenler tarafından da güvenle tercih edilebilir. Ekran kalitesi ve artırılmış yapay gerçeklik özelliği ile öne çıkan ürün ile mobil oyun oynama deneyiminin tadına varabilirsiniz. Samsung Galaxy Note 10 256 GB fiyatları, benzer ürünlere kıyasla daha uygun rakamlarla öne çıkar. Siz de multi fonksiyonel bu cihazı satın alarak teknoloji ve tasarımın gücünü bir arada deneyimleyebilirsiniz. 

Ağırlık 168 g
Arttırılabilir Hafıza Yok
Assisted GPS (Baz İstasyon Destekli Küresel Konumlama Sistemi) Var
Bağlantı Hızı 42.2 Mbps
Bekleme Süresi Bekleme süresi ile ilgili kesin bir bilgi bulunmamaktadır, ürünün modeline göre değişiklik gösterebilmektedir.
Bluetooth Var
Boyutlar 151.0 x 71.8 x 7.9 mm
Çift Hatlı Yok
Dahili Hafıza 256 GB
Dahili Modem Var
Dokunmatik Ekran Var
Ekran Boyut Aralığı 6 inç ve Üzeri
Ekran Boyutu 6,3 inç
Ekran Çözünürlüğü 1080 x 2280
Ekran Renk Çözünürlüğü 16 Milyon
Ekran Tipi OLED Dynamic AMOLED
E-mail Desteği Var
Entegre Flaş Var
Entegre Kamera Var
Garanti Tipi Resmi Distribütör Garantili
Görüntülü Konuşma Var ( Uygulama ile data kullanır )
Göz Taraması Var
GPS (Küresel Konumlama Sistemi) Var
Hafıza Kartı Tipi Micro SD
HandsFree (Eller Serbest) Var
İşletim Sistemi Android 9.0 (Pie)
İşletim Türü Android
Kablosuz Şarj Var
Kamera Çözünürlüğü Aralığı 13 - 19,9 MP
Kamera Çözünürlüğü 12 MP + 12 MP + 16 MP
Kamera Zoom (Yakınlaştırma) 3x, Var
Klavye Yok
Konuşma Süresi Maksimum 24 Saat (3G ile)
Mobil Bağlantı Hızı 4.5G
MP3 Çalma Var
NFC (Yakın Alan İletişimi) Var
Ön (Selfie) Kamera Aralığı 8 - 13,9 MP
Ön (Selfie) Kamera 10 MP
Parmak İzi Okuyucu Var
Pil Gücü Aralığı 3500 - 3999 mAh
Pil Gücü 3500 mAh
Pil Türü Li-Ion
Radyo Yok
RAM Kapasitesi 8 GB RAM
Ses Kayıt Var
Şarj Girişi Type-C
Şebeke 850/900/1800/1900
Telefon Hafızası Var
Telefon Tipi Bar Tipi
Video Kayıt Var
Video Oynatma Var
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax
Yüz Tanıma Var
Zil Tipi Polifonik - MP3
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000M2S97
Samsung Galaxy Note 10 256 GB (Samsung Türkiye Garantili) Yorumları
Tüm yorumları gör (9)
 • FY
  Olmamış

  düşük çözünürlüklü 1080p ekran hafıza kartı yuvası yok aşırı yüksek fiyat

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (15) Hayır (22)

 • EY
  pahalı

  almayı düşünüyordum ama fiyatı görünce vazgeçtim note 8e devam o kadar parayı vermem

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (23) Hayır (9)

 • ŞÇ
  çok memnun

  bu telefonu ben almadım ama bir arkadaşım var oda almadı. kimsede alacak gibi değil

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (46) Hayır (11)

 • EY
  PC+TELEFON+KAMERA

  apple xr kullanıcısı olarak çok güzel telefon yapmışlar kesinlikle tercih edilir bir cihaz.Kamerası hafızası ve batarya olarak çok iyi kalem çok kullanışlı oluyor.Ama bu paralara laptop+kamera+telefon alınır üzerine kalanlada bisiklet alınır biraz tercihlerimizi yaparken ihtiyacımıza göre yaparsak daha mutlu oluruz

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (45) Hayır (9)

 • UE
  Kesinlikle almalısınız

  aldim harika bir telefon. herkese tavsiye ederim

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (81)

 • AY
  Ürün Süper

  Ürün harika derecede iyi, gece çekimleri olsun, video cekimindeki optik görüntülemesinin harika olması mi diyim, son cikan islemcinin olmasi mi diyim baska söze gerek yok ama şuan ki kurla alınacak gibi değil. Nasıl ki apple nin satışları durduysa bununda duracak. Fiyat optimizasyonu lazım.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (38) Hayır (21)

 • MK
  ÇOK GÜZEL CIHAZ

  İPHONE X' E OKADAR PARA VERECEGINIZE BUNU ALIN .AMA BUNUNDA FIYATI YUKSEK BAYAGİ AMA ARTIK OYLE KABULLENMEMIZ GEREKIYOR TELEFON FIYATLARI BAYAĞI YÜKSELDI.AMA OZELLIKLERI COK IYI CANAVAR GİBI TELEFON TAVSIYE EDERIM

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (25) Hayır (181)

 • AG
  Beş Yıldız

  Telefon gayet güzel ama biraz pahalı gibi, iş adamları, zengin kişiler tercih etmeli.Ekranı tam film seyredilmelik çok ağır değil hafif bile (168gr). SD kart almaya gerek yok 256GB, kamera almak yerine bu telefonu alın. Hem depolama alanı yüksek hem de kamera kalitesi iyi.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (31) Hayır (96)

 • NL
  yook artık

  bu fiyatlara telefon alabilenlere bravo valla 😀

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (201) Hayır (30)

 • Tüm yorumları gör (9)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Xiaomi Redmi Note 7 64 GB (Xiaomi Türkiye Garantili)
Samsung Galaxy A20 32 GB (Samsung Türkiye Garantili)
Samsung Galaxy A30 2019 64 GB (Samsung Türkiye Garantili)
Samsung Galaxy A50 2019 64 GB (Samsung Türkiye Garantili)
%18
2.199,00 TL 1.799,90 TL
%19
1.849,00 TL 1.499,00 TL
Sepette %5 indirimli fiyat
1.429,90 TL
%17
2.299,00 TL 1.899,00 TL
Sepette %3 indirimli fiyat
1.849,63 TL
%23
3.099,00 TL 2.379,89 TL
Satıcı
Hepsiburada
BittiBitiyor 9,9
BittiBitiyor 9,9
Hepsiburada
Yorumlar
(726)
(125)
(206)
(597)
Dahili Hafıza 64 GB 32 GB 64 GB 64 GB
Ekran Boyutu 6,3 inç 6,4 inç 6,4 inç 6,4 inç
İşlemci Kapasitesi 2,2 GHz Quad Core + 1,8 GHz Quad Core 1,2 GHz Dual Core + 1,6 GHz Hexa Core 1,6 GHz Quad Core + 1,8 GHz Quad Core 2,3 GHz Quad Core + 1,7 GHz Quad Core
Kamera Çözünürlüğü 48 MP + 5 MP 13 MP + 5 MP 16 MP + 5 MP 25 MP + 5 MP + 8 MP
Ön (Selfie) Kamera 13 MP 8,0 MP 16 MP 25 MP
Pil Gücü 4000 mAh 4000 mAh 4000 mAh 4000 mAh
RAM Kapasitesi 4 GB RAM 3 GB RAM 4 GB RAM 6 GB RAM
BAŞA DÖN