Samsung Akıllı Saatler

Samsung akıllı saatler; Samsung telefonların tamamlayıcısı niteliğiyle teknolojinin tadını hayatın her alanına taşımanıza yardımcı oluyor. Her çıkardığı yeni akıllı saat modeli ile kullanıcılarının beklentilerinin oldukça üzerine çıkan Samsung; bir telefon ve saatten çok daha fazlasını talep eden müşterilerinin isteklerini her zaman ön planda tutuyor.

Samsung Akıllı Saat

Günümüzde cep telefonları, her ne kadar pratik kullanım göz önünde tutularak üretilseler de, teknolojik özellikleri arttıkça büyüyen boyutları sebebiyle, arzu edilen kolay kullanımı sunamayabiliyor. Samsung; Galaksi S5 modeli gibi oldukça büyük cep telefonu modellerini Samsung severler cep telefonlarının sunduğu artılardan vazgeçmeden kullanabilsinler diye, birer birer farklı özellikle donatılmış akıllı saatlerini piyasaya sürmeye başladı. 2013 yılında ilk ürettiği Galaxy Gear’da kullanıcılarının beklentilerini ve taleplerini ölçen Samsung; her yeni modeli ile birlikte kusursuz teknolojiye yaklaştı.

Samsung’un Galaxy Gear’la başlayan giyilebilir teknoloji ürünleri; bluetooth bağlantısı sayesinde uzaktan cep telefonunu idare etmenize yarayan, ihtiyaç duyduğunuz her an telefonunuzun özelliklerini saniyeler içerisinde kullanmanıza yardımcı olan kompakt ürünlerdir. Tek başına akıllı saat lüks gibi görünse dahi, Samsung cep telefonu ile birlikte kullanacağınız Samsung akıllı saat, teknolojiyi bütünüyle hayatınıza entegre etmenizi sağlar.

Samsung Akıllı Saat Fiyatları

Samsung akıllı saat fiyatları; seçmiş olduğunuz modelin teknik özellikleri, tasarımı, kullanılan malzemesi ve ekstra özellikleri ile birlikte değişir. Yeni yeni yaygınlaşan akıllı saat teknolojileri içerisinde, Samsung ürünlerinin sunmuş olduğu performansın yanında, oldukça uygun fiyatlara sahip olduğu gerçeği kullanıcılar tarafından sıklıkla dile getirilir.

Akıllı saat modelleri arasından, ihtiyacınıza ve telefonunuzun özelliklerine uygun bir seçim yaparak, daha yüksek performans almanız, dolayısıyla daha fazla kâr etmeniz mümkün. Modellerine sunduğu geniş renk seçeneklerini arttırmayı düşünen Samsung; oldukça işlevsel, kaliteli tasarıma ve pratik kullanıma sahip akıllı saat modelleri ile şıklığı, hızı ve geleceğin teknolojilerini bir arada sunuyor.

Samsung Akıllı Saatler

Samsung; ilk piyasaya sürdüğü akıllı saat Galaxy Gear’da Adroid tabanlı bir işletim sistemi tercih etse de, yeni nesil Galaxy Gear modelleri olan Galaxy Gear 2, Galaxy Gear 2 Neo ve Galaxy Gear Fit’te işletim sistemi olarak tercihini Tizen işletim sisteminden yana kullandı.

Tizen işletim sistemi maksimum 2 gün olan pil ömrünü 3 kat arttırmasının yanı sıra daha performanslı bir kullanım sundu. Geliştirilmiş özellikleri sebebiyle özellikle Galaxy Gear Fit; piyasaya çıkar çıkmaz satış rekorlarına imza attı.

Samsung Akıllı Saat Özellikleri

Samsung’un ürettiği yeni nesil akıllı saatlerin en büyük artısı çok daha fazla telefonla uyumlu olması. Gear 2 ve Gear 2 Neo, 16 farklı cihazla çalışabilirken yeni nesil fitness bilekliği olarak görülen Gear Fit’te bu rakam 20 cihaza kadar çıkıyor. Diğer taraftan eklenen toza ve suya karşı koruma özelliği, ürünleri herhangi bir endişe duymadan kullanmanızı sağlarken saatlerin ömrünü de uzatıyor. Mobil fitness sektöründe çığır açmaya niyetlenen Samsung, her üç modelini de uyku monitörü ve adım sayar sensörleri ile donatırken Gear Fit’te ekstra kalp ritm ölçer bulunuyor. Cep telefonlarının tamamlayıcı olarak tasarlanan üç modelde de gelen aramaları, mesajları ve bildirimleri oldukça şık olan ekranlarına yansıtmanız mümkün. Autofocus özelliğine sahip kameraları sayesinde Gear 2 ve Gear 2 Neo’da istediğiniz görüntüleri cep telefonunuzu çıkarmadan çekme ve bluetooth özelliğiyle hem cihazın hafızasında hem de cep telefonu hafızasında saklama özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Cep telefonuna ihtiyaç duymadan her üç modelde de gelen aramaları kabul ya da red edebilir, oluşturduğunuz taslak mesajlar sayesinde mesaj gönderebilirsiniz.

Gear Fit’in minimal ve hafif tasarımı tüm beğenileri üzerine toplarken Gear 2 ve Gear 2 Neo modellerini kullanmadığınız zaman, seçtiğiniz analog saat görünümü ile tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Samsung Akıllı Saat Fiyatları

37 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fiyat Aralığı