Tüketici elektroniği alanında attığı yenilikçi adımları, modern akıllı telefonlara da yansıtan Tayvan menşeli Samsung, Android işletim sistemi kullanan ürünleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Her bütçeye ve görsel beğeniye seslenen telefonlarıyla teknoloji dünyasının en konuşulan isimlerinden biri haline gelen marka; şık, işlevsel ve uzun soluklu kullanımlara müsait aygıtlarla teknoloji tutkunlarını sevindiriyor.

Galaxy adını verdiği ürün ailesini, çeşitli harf ve rakamlarla isimlendirerek, geliştirdiği ürünleri sınıflandırma yoluna giden Samsung, ekran genişlikleri 4 inçten 6.3 inçe kadar uzanan birçok telefon modelini kullanıcılarla buluşturuyor. Dokunmatik yapıdaki geniş ekranları sayesinde; iletişim, eğlence, dijital içerik üretimi ve daha sayısız alanda görev alabilen Samsung Android telefon çeşitleri, donanım ve kamera kabiliyetleri açısından farklılık gösterebiliyor. Giriş segmentinde bulunan ve erişilebilir fiyatlarla kullanıcılara sunulan modeller, iletişim araçlarının ve multimedya içeriklerinin takibini mümkün kılarken, fiyat-performans segmentinde yer alan telefonlar ise gelişmiş üç boyutlu oyunların da keyifle oynanabilmesini sağlıyor. Bayrak gemisi şeklinde nitelendirilen üst segmentte yer alan Samsung Android telefonlar ise ek aparatlar yardımıyla bilgisayar gibi kullanılabilirken her türlü uygulama, oyun ve yüksek çözünürlüklü çoklu ortam içeriğinin eksiksiz çalıştırılabilmesini temin ediyor.

İş yaşantısında dijital kişisel asistan kullanmak isteyen profesyonellerin de takdirini kazanan Samsung, geliştirdiği yeni nesil üst düzey telefonlara Bixby adını verdiği dijital kişisel asistanı entegre ediyor. Telefonun doğrudan doğruya sesle kontrol edilerek tüm özelliklerinin eksiksiz değerlendirilebilmesini mümkün hale getiren Bixby, aynı zamanda çekilen fotoğraflar hakkında da araştırma yaparak internet üzerinden benzer pozları kullanıcılara gösterebiliyor. Resimden metin çıkarma ve çeşitli tavsiyeler verme noktasında da gayet başarılı çalışan Bixby, belirli periyotlarda güncellenerek yepyeni özelliklere kavuşuyor. Samsung’un henüz İngilizce ve Çince gibi yaygın kullanılan dillerde destek verdiği Bixby’nin Türkçe ve diğer Avrupa dillerine de geçmesine kesin gözüyle bakılıyor. Dikte üzerine inşa edilen benzeri dijital kişisel asistanlardan farklı olarak, arkasında bulut kaynaklı yapay zekâ olan ve kullanıcılarının davranışlarını zaman içerisinde öğrenerek, bu doğrultuda çözümler sunan Bixby, Samsung Android telefon modellerinin elini güçlendiriyor.

Samsung Android Telefon Fiyatları

Teknoloji tutkunlarının günlük yaşamda ya da iş hayatında değerlendirebilecekleri telefonlar, tercih edilen modele göre farklı Android sürümleriyle gelebiliyor. Markanın güncelleme programı kapsamında, en yeni Android işletim sistemi sürümüne yükseltilebilen cihazlar, güvenlik ve performans noktasında beklentileri karşılamayı başarıyor. Android güncellemelerine ek, arayüz ve Samsung’un geliştirdiği uygulamaların güncellemeleri de düzenli olarak gerçekleştirilerek, kullanıcı memnuniyeti daima üst seviyede tutuluyor. Ayrıca bayrak gemisi niteliğindeki yüksek performanslı akıllı cep telefonları, çeşitli beta programlarına katılarak, teknoloji meraklılarının, henüz olgunlaşma aşamasında olan yeni işletim sistemi sürümleri hakkında yazılım geliştiricilere sağlıklı geri bildirim verebilmeleri sağlanıyor.

Samsung’un TouchWiz ve Samsung Expreince biçiminde isimlendirdiği ve Android işletim sisteminin varsayılan kullanıcı arayüzüne alternatif olarak geliştirdiği arayüz, yeni nesil telefonlarla yeni tanışacakların hayatını kolaylaştırıyor. Menüler arasında hızlı şekilde gezinebilmekten işletim sistemindeki uygulamalara rahat erişime, alternatif yüklemelerle arayüz kişiselleştirebilme işlemlerinden kolay mod ile kullanıma kadar birçok özellik, Samsung’un kullanıcı arayüzleriyle mümkün oluyor. Samsung Android telefon modellerinde yer alan; Samsung Themes, Galaxy Apps, Samsung Health, Samsung Notes gibi uygulamalar, aygıtlara değer katarken, kullanıcıların, edindikleri telefonu daha verimli kullanabilmelerinin önünü açıyor.

Eski nesil cep telefonlarına veda ederek, güncel akıllı telefonlara geçmeyi planlayanların öncelikli tercihi olan ürünler, donanım ve kamera kabiliyetlerinin yanında, gelişmiş yazılım özellikleriyle de adından söz ettiriyor. Samsung’un uzun yıllara dayanan tasarım ve geliştirme tecrübesini yansıttığı birbirinden başarılı modeller Samsung Android telefon fiyatları üzerinden kolaylıkla edinilebiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Samsung Android Telefon Fiyatları ve Modelleri

166 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Dahili Hafıza