Teknolojinin her yeni gelişmesini ürünlerine entegre ederek kullanıcılarına hayatı kolaylaştıran ürünler sunan Samsung, son dönemlerde tasarladığı Bluetooth kulaklık modelleri ile ön plana çıkıyor. Özel olarak tasarlanan kulaklık modelleri, tek kulak ya da iki kulak olmak üzere iki farklı grupta toplanıyor. İsteğe göre sadece bir ya da iki kulağınız için Samsung Bluetooth kulaklık modellerinden beklentilerinizi karşılayan ürünü tercih edebilirsiniz. Genel olarak araç sürücülerinin sıklıkla tercih ettiği tek kulak kulaklıklar, araba sürerken telefon görüşmesi yapmayı daha güvenli ve konforlu hale getiriyor. Ayrıca organizatörlerin de işlerinde büyük kolaylık sağlayan tek kulak özellikli ürünler, günün yoğun temposuna ayak uydurmaya yardımcı oluyor. İş hayatının dışında özel kullanım için kulaklık satın almayı düşünüyorsanız, çift kulak Bluetooth özellikli bir ürün seçiminde bulunabilirsiniz. Günün her anında müzik dinlemek ve telefon görüşmesi yapmak için kullanabileceğiniz bu ürün modelleri, sesi eşit ve kaliteli şekilde iletmeye yardımcı oluyor. 

Samsung Bluetooth Kulaklık Modelleri 

Evde, otobüste, sokakta, iş yerinde ve aklınıza gelebilecek diğer her alanda özgürce müzik dinlemek ve saatlerce yorulmadan telefonla konuşmak için özel olarak tasarlanan Samsung Bluetooth kulaklık modelleri, günün her anında kullanıcının rahatını ve konforunu en üst düzeye çıkarmayı hedefliyor. Samsung kulaklık modellerinde tercih edilen materyaller, yumuşak ve esneyebilme özelliklerine sahip olduğundan boyun bantları daha konforlu ve keyifli bir kullanıma imkan tanıyor. Kulaklık modellerinde tercih edilen mikrofon ise telefon görüşmelerinde karşı tarafın sesini kristal netliğinde size ulaştırıyor. Ses kalitesinin maksimum düzeye çıkarıldığı ürünler, kullanıcının bu konuda beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. Samsung'un kullanıcı tarafından büyük ilgi gören Level U kulaklık modelinde yer alan çoklu cihaz bağlantı özelliği, kulaklığın aynı anda iki telefona bağlanmasına olanak sağlıyor. Bluetooth aracılığı ile gerçekleştirilen bu bağlantı sayesinde, ürün aktif olan cihaza otomatik bir şekilde kolayca bağlanıyor. 

Samsung Bluetooth Kulaklık Özellikleri 

Hareket kabiliyetini kısıtlayan kulaklıklardan şikayetçi olan kullanıcılara hitap eden Samsung Bluetooth kulaklık modelleri, sınırları kaldırarak özgürce hareket etmeye yardımcı oluyor. Ses ayarı ve ileri- geri sarma tuşları ile müzik dinleme sırasında istenilen ayarlamalar yapılabiliyor. Ayrıca uzun saatler kesintisiz konuşma ve müzik dinleme imkanı sunan ürün modellerini, kolay bir şekilde şarj ederek kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ürünlerin batarya kapasitelerine göre kullanım süreleri ise değişkenlik gösterebiliyor. Son derece hafif ve kullanışlı olan Samsung Bluetooth kulaklıkları, dilediğiniz yere pratik bir şekilde taşıyabilir ve ihtiyacınız olduğunda aktif hale getirebilirsiniz. Hareketli ve yoğun bir yaşam biçimine sahip olan kullanıcıların beğenisini kazanan model, spor yaparken, araba kullanırken, alışveriş yaparken ya da iş sırasında günlük hayatı kolaylaştırması sayesinde tüm ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor. 

Samsung Bluetooth Kulaklık ile Konforlu Kullanım

Samsung teknolojileri ile tasarlanan ürün modelleri, tasarımlarında kullanılan teknik özellikler ve kaliteli materyaller sayesinde uzun yıllar dayanıklılığını koruyor. Kadın-erkek ya da genç-yaşlı fark etmeksizin herkesin tercihleri arasında yer alan Bluetooth kulaklıkların suya ve tere karşı dayanıklı olan modelleri, cihazların kullanım sürelerini uzatıyor. Kulaklık modellerinin kutusunda şarj cihazı, yedek kulaklık uçları ve kullanım kılavuzu bulunuyor. Kullanım kılavuzunu detaylı bir şekilde okuyarak ürünün tüm özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve kulaklığınızı daha verimli kullanabilirsiniz. Uzun süreli kullanım sonrasında yıpranan kulaklık uçlarını, yenileri ile değiştirebilirsiniz. Samsung Bluetooth kulaklık fiyatları ürünlerde kullanılan teknolojilere ve materyallere göre çeşitli aralıklarda kullanıcının beğenisine sunuluyor. Samsung kulaklık modelleri arasında yer alan ürünleri inceleyerek beklentilerinize cevap veren tasarımları kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Samsung Bluetooth Kulaklık Fiyatları

İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Fiyat Aralığı
Toplam 14 / 14 ürün
DSACategoryId/2147483642/371967/16218/samsung