Telefonu aracılığıyla işitsel ağırlıklı dijital içerikleri takip eden ve sesli iletişim olanaklarından yararlanan kullanıcılar, kulaklık seti seçimlerini dikkatle yapıyorlar. Teknoloji tutkunlarından aldığı geri bildirimlerle ürünlerini şekillendiren, daima daha iyisi için çalışmalarını sürdüren Samsung, geliştirdiği kulaklık setleriyle kalite ve performans çıtasını hayli yukarı taşıyor. Her marka ve model telefonla değerlendirilebilecek şekilde tasarladığı kulaklık setlerini, alternatif renk seçenekleriyle kullanıcılara sunan marka, zengin ve detaylı sesler veren ürünleriyle beğeni topluyor

Kablolu veya kablosuz yapıdaki Samsung kulaklık seti, telefonu aracılığıyla müzik dinlemekten hoşlananların öncelikli tercihi oluyor. Sürücü olarak isimlendirilen mini hoparlörlerle güçlendirilen ürünler, kulağa tam oturan yapılarıyla büyük konfor sunuyor. Sürücü genişliklerine göre ortaya koyduğu ses derinliği ve zenginliği değişiklik gösteren Samsung kulaklık seti çeşitleri, dengeli tiz ve mid seslerin yanı sıra derin baslar oluşturabiliyor. Telefonlar üzerinden gerçekleştirilebilecek ekolayzır ayarlarıyla arzu edilen ses seviyesi ve kalitesinin yakalanabilmesini mümkün kılan aygıtlar, uzun süreli kullanımlarda rahatsızlık yaşatmıyor. Değişebilen ve farklı boyutlara sahip olabilen kulak içi silikonlarla güçlendirilen modeller, ses azaltıp yükseltme, şarkı durdurma ve başlatma gibi fonksiyonlarla desteklenen kumandalarıyla pratiklik sağlıyor. Aynı zamanda, sesli görüşmelerde görev alan mikrofonlara da ev sahipliği yapan kumandalar, ürünlerin işlevselliğini tepe noktaya taşıyor.

Dayanıklılık konusunda sınıfı rahatlıkla geçen Samsung kulaklık seti, uzun yıllar boyunca kullanılabilecek şekilde dizayn ediliyor. Seçilen kimi modellerde yer alan su ve su sıçraması geçirmeme özelliği, kulaklık setini kullandığı esnada antrenman yapan veya yağmurlu havada dışarıda olmak durumunda kalanları memnun ediyor.

Stil sahibi tasarımlarıyla göz doldururken performansıyla hayranlık uyandıran kablolu modeller, yeterli düzeydeki uzunluklarıyla hareket anında kullanıcıların konforlarını sürdürebilmelerini temin ediyor. Dolanmayacak yapıda imal edilen ve dış parazitlerden etkilenmeyecek biçimde yapılandırılan kablolu ürünler, 3.5 mm’lik jak yardımıyla telefonlara bağlanabiliyor. Ses kaynağından aldığı sinyalleri, kayıpsız olarak ses dönüştüren aygıtlar, müzik dinlemenin yanı sıra film izleme ve oyun oynama gibi süreçlerde de değerlendirilebiliyor. Arzu edildiği takdirde akıllı cep telefonu veya tabletlerin yanı sıra farklı ses birimlerine takılarak da kullanılabilen Samsung kulaklık seti çeşitleri, kullanıcılarından tam not alıyor.

Rahatlığı ve esnekliği ön planda tutanların tercih ettikleri kablosuz formdaki ürünler, teknik özellikleriyle ve ses kaliteleriyle dikkat çekiyor. Boyun askısıyla estetik bir görünüm kazanırken, hareket esnasında sabit kalabilen modeller, kablolu kulaklıklarda olduğu gibi son derece tatmin edici seslere hayat veriyor. Bluetooth üzerinden iletişim gerçekleştiren kablosuz Samsung kulaklık seti, telefon görüşmelerinin de sorunsuz yapılabilmesine zemin hazırlıyor. Gelen aramaların, kumandaları aracılığıyla yanıtlanabilmesini ve görüşmelerin, yine kumanda aracılığıyla sonlandırılabilmesini sağlayan cihazlar, telefonların çantada veya cepte olduğu anlarda kullanıcılarına büyük kolaylık sunuyor. Kısa sürede şarj edilebilen ve tam doldurulduktan sonra saatler boyunca çalışabilen ürünler, hâlihazırda kullandığı kulaklık setlerini değiştirmeyi hedefleyenleri cezbediyor.

Samsung Kulaklık Seti Fiyatları

Kompakt tasarımları ve düşük ağırlıkları sayesinde, kullanıldığı esnada kulaktaki varlıkları çoğu zaman hissedilmeyen Samsung kulaklık seti modelleri, gün içinde sıklıkla telefon görüşmesi gerçekleştirenlerin de takdirini kazanıyor. Beraberinde getirdiği teknik özelliklere bağlı olarak farklı fiyat aralıklarına konumlandırılan aygıtlar, her bütçeden kullanıcının beklentilerini ve gereksinimlerini karşılıyor. Bu noktada Samsung kulaklık seti fiyatları, büyük çeşitlilik gösteriyor.

Samsung’un elektronik konusundaki uzmanlığının ve ses aygıtları odaklı üretim yapan şirketlerle kurduğu ortaklığın birer meyvesi olan Samsung kulaklıklar, markanın sektördeki yerini sağlamlaştırmasına katkı sağlıyor. Ses konusunda hassas olanların ve telefon görüşmelerini en iyi şekilde yapmayı amaçlayanların alışveriş listelerine girmeye hak kazanan ürünler, yeni sahipleri ile buluşmayı bekliyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Samsung Kulaklık Seti Fiyatları

21 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Samsung Kulaklık Setleri
  2. Apple Kulaklık Setleri
  3. Xiaomi Kulaklık Setleri
  4. Anker Kulaklık Setleri
  5. Spigen Kulaklık Setleri
  6. Case 4U Kulaklık Setleri
  7. Huawei Kulaklık Setleri
  8. Beats Kulaklık Setleri
  9. Sennheiser Kulaklık Setleri
  10. Baseus Kulaklık Setleri
  11. Sunix Kulaklık Setleri
  12. Teleplus Kulaklık Setleri
  13. Philips Kulaklık Setleri
  14. Ally Kulaklık Setleri
  15. Ttec Kulaklık Setleri
  16. Lenovo Kulaklık Setleri
  17. Hytech Kulaklık Setleri
  18. Joyroom Kulaklık Setleri
  19. Kz Kulaklık Setleri
  20. Powerway Kulaklık Setleri
 4. Kullanım Tipi
 5. Kullanım Alanı
 6. Renk
 7. Kulaklık Tipi
 8. Fotoğraflı Değerlendirme
 9. Fırsat Ürünleri
 10. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Samsung
DSACategoryId/2147483642/371967/16117/samsung
Başa dön