Samsung Şarj Cihazı 

Son teknoloji ile zenginleştirilen Samsung şarj cihazı, dayanıklılığı ve yüksek performansı ile kullanıcıların beğenisini kazanan seriler içerisinde üst sıralarda yer alıyor. Farklı teknolojik aletler ile uyum sağlayan modelleri, her kullanıcı ihtiyacına hitap ediyor. Akıllı telefonlar, tablet ve bilgisayar ile kolaylıkla bağlantı kurabiliyor. Uzmanlar tarafından titizlikle tasarlanılan yapısı, başlık ve kablo olmak üzere iki ana parçadan oluşuyor. Başlığı ve kablosu birbirinden ayrılabiliyor. Bu özelliği, pratik bir kullanımı beraberinde getiriyor. Kablolu modellerin yanı sıra kablosuz modelleri ile de dikkatleri çekiyor. Elektronik cihazınızın giriş türüne göre doğru seçeneği geniş ürün yelpazesi içerisinden rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Dijitalleşen dünyada vazgeçilmeziniz haline gelen bu ürünler, şarjın azalması ve bitmesi sorununu saniyeler içerisinde çözüme kavuşturuyor. Zaman ve mekandan bağımsız olarak kullanılabiliyor.

Çantalarınızın içerisinde mutlaka bulunması gereken ve nerede olursanız olun sizlere yardımcı olan orijinal Samsung şarj cihazları, yüksek kaliteli ve sağlam materyaller kullanılarak üretiliyor. Yıpranma, ezilme, kırılma gibi sorunları ortadan kaldıran güçlü ve ergonomik yapısı ile kullanıcıların memnuniyetini kazanıyor. Özellikle telefonlarınızın batarya sağlığını korumak amacıyla orijinal modellere yönelmeniz tavsiye ediliyor. Orijinal seriler sayesinde bataryanızın kullanım ömrü artıyor. Priz adaptör kısmı ve USB kablosu ile gözler önüne serilen kablolu modelleri aktif hale getirmek için elektrik akımının olduğu bir prize bağlamak yeterli oluyor. Adaptör kısmını prize, USB kablosunun ucunu ise telefonunuzun giriş kısmına bağlayarak şarj etme işlemini kolay bir şekilde başlatabilirsiniz. Dilerseniz USB kablo ve adaptörü birbirinden ayırıp USB kablosunu iki cihaz arasındaki dosya aktarımları için de kullanabilirsiniz. Esnek bir kullanım imkanı sunan bu ürünler sayesinde telefon, tablet, MP3 ve daha birçok elektronik aletinizi dilediğiniz süre boyunca kullanabilirsiniz. Samsung şarj aleti fiyatı çeşit, özellik, renk ve donanımlarına göre değişkenlik göstermekle beraber bütçe dostu aralıklarıyla da yüzünüzü güldürüyor. Farklı seriler içerisinden ihtiyacınıza ve zevkinize uygun olan ürünü bulabilir, bu benzersiz deneyime şahit olabilirsiniz.

Birbirinden Kullanışlı Samsung Şarj Cihazı Modelleri 

Günlük hayatınızda önemli bir yere sahip olan Samsung şarj orijinal cihaz modelleri, her anınızda ihtiyaç duyabileceğiniz bir yardımcı olarak sizlere eşlik ediyor. Akıllı telefonlarınızı şarj etmek, bu ürünler sayesinde daha pratik bir hale dönüşüyor. Elektrik akımını, telefonunuzun bataryası ile buluşturuyor. Birbirinden kullanışlı modelleri, farklı bağlantı tiplerine sahip olabiliyor. Bağlantı tipi çeşitliliği sayesinde kendi cihazınızın girişine uygun olan şarj aletini kolayca bulabiliyorsunuz. Her cihazın şarj yuvası farklı şekillerde olduğu için ihtiyaçları da farklılaşıyor. Bu sebeple, doğru giriş tipini bulmak sağlıklı bir kullanım için gerekli unsurlar arasında yer alıyor. Samsung şarj aleti micro USB bağlantı tipi, kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği bir çeşit oluyor. Üst kısmı oval ve alt kısmı düş olan bu giriş, USB kablosunun ucunda yer alıyor. Farklı markaların telefon ve tabletleri ile uyum gösterebiliyor. Geniş kullanım alanı yelpazesi ile dikkatleri çekiyor. Standart ucu adaptöre, micro USB ucu elektronik aletlerinizin girişlerine bağlanılarak kullanılan bu modeller; veri aktarımı konusunda da sizlere yardımcı oluyor. Teknoloji severlerin olmazsa olmaz bir yardımcısı olmayı başarıyor.

Samsung şarj aleti type C bağlantı tipi ise son model akıllı telefon ve tabletler ile uyum sağlayan bir çeşit oluyor. Aynı şekile sahip olan alt ve üst kısmı ile dikkatleri çekiyor. Bu bağlantı tipine sahip olan modeller, kullanışlı şekilleri sayesinde ters veya düz takma problemini ortadan kaldırıyor. Herhangi bir kontrole gerek kalmadan ve zaman kaybetmeden bağlantı kurabilmenizi sağlıyor. Her iki ucunun aynı olmasıyla dikkatleri çekiyor. Bu özelliği sayesinde aynı girişe sahip olan iki telefonunuzun birbirini şarj etmesini mümkün hale getiriyor. Telefon, taşınabilir bilgisayar ve tabletlerinizi şarj etmek ve bağlantı kurmak için kullanabileceğiniz farklı modeller, şarj aleti hakkında bildiğiniz tüm ezberleri bozuyor. Tecrübe birikimi ve uzman bilgisiyle dizayn edilen onlarca farklı ürün, birer teknoloji harikası olarak karşınıza çıkıyor. Samsung şarj aleti kafası ve kablosu ayrı olarak da kullanılabiliyor. Portatif tasarımıyla kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Farklı boyut ve renk seçenekleriyle göz dolduruyor. Birçok kullanım amacına uyum sağlaması ve orijinal giriş tipleri ile farkını ortaya koyuyor. Yüksek performans sergileyen kablosuz, kablolu, araç şarjı ve daha birçok model ile bataryalarınız her zaman sizlerin hizmetinde oluyor.

Samsung Hızlı Şarj Cihazı Serisiyle Zamana Meydan Okuyun

İhtiyacınız olduğu her anda kurtarıcınız olmaya devam eden Samsung şarj aleti hızlı serisi ile zamana meydan okuyor. Bu seri sayesinde, telefonunuzun şarjı bitecek diye endişe etmenize gerek kalmıyor. Evde, ofiste, okulda ve diğer yaşam alanlarınızda yanınızda bulundurduğunuz bu ürün ile elektronik cihazlarınızın bataryası her zaman yüksek seviyelerde oluyor. Hızlı bir şekilde kullanıma hazır hale geliyorlar. Telefonunuzu gün içerisinde birden çok kez şarj etmenize gerek kalmıyor. Quick Charge olarak da isimlendirilen bu özellik, yüksek güç seviyelerine ulaşabiliyor. Elektronik cihazınızın desteklediği uyumlu bir hızlı şarj aleti sayesinde bataryanızın dolması için uzun saatler boyunca beklemenize gerek kalmıyor. Sadece kablolu modellerde değil kablosuz seçeneklerde de desteklenen bu özellik, kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Samsung kablosuz hızlı şarj cihazı 1000 mAh ve diğer seçenekleri ile hizmetinize sunuluyor. Taşınabilir yapısıyla dikkatleri çekiyor. Hızlı şarj özelliğiyle uyumlu telefon, saat ve benzeri teknolojik ürünlerin bataryasını kısa süre içerisinde doldurabiliyor. Aynı anda iki batarya doldurabilme yeteneğine sahip oluyor. Kendi akıllı saatinizi kablosuz olarak şarj ederken arkadaşınızın akıllı telefonu için de kablolu bir şekilde yardımcı olabiliyorsunuz. Saatlerce priz başından beklediğiniz günler geride kalıyor. Kısa sürede yüksek performans sergileyen bu ürünler, hayatınıza yeni bir soluk getiriyor.

Farklı markalar ile uyum sağlayabilen Samsung hızlı serisi, başarılı teknik özellikleriyle gözler önüne seriliyor. Seyahatleriniz için ideal bir yardımcı oluyor. Çevre dostu yapısı, siyah, gold ve beyaz renkleri ile buluşuyor. Oval formu ile şık bir duruş sergileyen seriler, hızlı kullanım için herhangi bir ek ürüne ihtiyaç duymuyor. Kablolu modeller; micro USB ve type-C bağlantı tipleri ile ön plana çıkıyor. Stand şeklinde bulunabilen kablosuz modelleri ise yenilikçi tasarımlarıyla dikkatleri çekiyor. Ürünler, sizlere kusursuz bir hizmet sunuyor. Sorunsuz çalışan ve uzun ömürlü kullanımı mümkün kılan kaliteli seriler, pratik kullanımlarıyla her kullanıcı tipine hitap ediyor. Samsung hızlı orijinal şarj aleti fiyatı sahip olduğu özelliklere göre değişkenlik gösterebiliyor. Qualcomm Quick Charge özelliğinin entegre edildiği modellerin, standart bekleme sürenizi dört kata kadar azaltabildiği görülüyor. Birçok yeniliği beraberinde getiren bu ürünler, dolum süresini kısaltarak işlerinizi ertelemeden yapabilmenize yardımcı oluyor. Hızlı batarya dolumu hayallerinizi gerçeğe dönüştüren bu ürünler ile hayatın tek bir anını bile kaçırmadan yaşayabilirsiniz. 

Kablosuz Samsung Şarj Cihazı Konforuyla Tanışın 

Samsung şarj aleti kablosuz serisiyle konforun tadını çıkarabilirsiniz. Dağınık kablolardan kurtulmak isteyenlerin tercihi olan bu modeller, akıllı telefonunuzu herhangi bir kablo bağlantısı olmadan şarj edebilmenize imkan tanıyor. Telefonunuzu standın üzerine yerleştirerek diğer işlerinizle ilgilenebilirsiniz. İnce tasarımlarıyla estetik bir görünüme sahip oluyor. Yer kaplamayan boyutu, taşınılabilir bir ürün olmasını sağlıyor. Hızlı şarj özelliğinin bulunduğu modelleri, kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Farklı modeldeki akıllı telefonlarla uyumlu olan serileri ile hizmetinize sunuluyor. Tamamen kablosuz bir yaşamı sizlerle buluşturuyor. Kablolu şarj edebilme imkanını da tanıyor. Aynı şarj standı ile bir yandan kablolu bir yandan da kablosuz şarj etme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Aynı anda hem akıllı saatinizi hem de telefonunuzu şarj ederek güne eksiksiz bir şekilde başlayabilirsiniz. Sevdiklerinizle paylaşarak onların da bu benzersiz deneyimi yaşayabilmelerine yardımcı olabilirsiniz. 

Kablosuz Samsung şarj aleti siyah, gold ve beyaz renkleri ile her zevke hitap ediyor. Stand formundaki seçenekleri, pratik bir kullanım sunuyor. Akıllı telefonunuzu yatay veya dikey olarak yerleştirebiliyorsunuz. Konforlu bir yaşam tarzını sizlerle buluşturan bu ürünler, minimal tasarımları ile beğenilerinizi kazanıyor. Hem telefonunuzu hem de kendinizi özgür bırakmanıza yardımcı oluyor. Zamandan tasarruf etmenizi sağlayarak hem kendinizle hem de sevdiklerinizle daha çok vakit geçirebilmenizi sağlıyor. Tüm prizler dolu olduğunda veya bulunduğunuz alanda priz bulamadığınızda endişe duymanıza gerek kalmıyor. Bataryanız dolarken de telefonunuzu kullanabiliyorsunuz. Daha hızlı ve yüksek performans sergileyen kablosuz modeller, keyifli bir kullanımı beraberinde getiriyor. Kendine özgü dairesel formu ile göz dolduruyor. Kaymayan yüzey yapısı, telefonunuzu üzerine güvenli bir şekilde bırakmanızı sağlıyor. Deri hissi veren modeller, kaliteli malzemesi ile hem telefonunuzun kaymasını engelliyor hem de eşsiz bir deneyim yaşatıyor. İkili olarak tasarlanan modeller, eş zamanlı olarak iki farklı akıllı cihazın bataryasını doldurabiliyor. Hızlı tanımının anlamını değiştiren birbirinden kullanışlı seriler, uyumlu oldukları telefon modelleri ile dikkatleri çekiyor. Samsung ve daha birçok markanın akıllı ürünleri ile birlikte kullanılabiliyor. Seyahatlerinizde de yanınızda taşıyabileceğiniz bir model oluyor. Modern görünümleri ve estetik detayları ile bulunduğu ortama yeni bir hava katıyor. Kablosuz Samsung şarj cihazı fiyatları sahip olduğu teknik özelliklere göre değişkenlik gösteriyor. Onlarca farklı ürün çeşidi içerisinden kendi akıllı cihazlarınız için doğru modeli bulabilir, kablosuz deneyimin konforundan yararlanabilirsiniz. 

Samsung Hızlı Taşınılabilir Şarj Cihazı Serisi ile Mekandan Bağımsız Kullanım 

Esnek kullanım imkanına sahip olan Samsung taşınabilir şarj cihazı 20000 mAh ve 10000 mAh seçenekleri ile hizmetinize sunuluyor. Fiziksel mekan sınırlamalarını ortadan kaldıran bu seri, seyahatlerinizde kurtarıcınız olmayı başarıyor. Pembe, gümüş, gri, siyah ve beyaz renk seçenekleri ile gözler önüne seriliyor. Hareket halinde olsanız bile hızlı şarjı sizlerle buluşturuyor. Quick Charge özelliğine sahip seçenekleri ile dikkat çekiyor. OCP teknolojisi sayesinde yüksek akım seviyesinin akıllı telefonunuza zarar vermesi gibi bir durum söz konusu olmuyor. Güvenli bir şekilde kullanılabiliyor. Farklı giriş tipleri ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Telefonun, tablet, saat ve diğer akıllı ürünlerinizi kısa süre içerisinde tekrardan kullanabilmenizi sağlıyor. Verimli şarj performansı ile dikkatleri çekiyor. Çift yuvaya sahip olan modelleri, iki farklı cihazın aynı anda zahmetsiz bir şekilde bağlanmalarına imkan tanıyor. Yüksek kapasitesi ile ihtiyacınız olan gücü sizlerle buluşturuyor. Üstün kalitesi ile beraber sahip olduğu ergonomik tasarımları ile de farkını ortaya koyuyor. İnce ve hafif tasarımıyla da kolay taşınılabilme avantajını sunuyor. Kendi tarzınıza uyum sağlayacak farklı renkleriyle göz dolduruyor. Batarya sorununu ortadan kaldırarak gittiğiniz her yerde gücü hizmetinize sunuyor. Okulda, yolda, işte ve her anınızda imdadınıza yetişiyor. Pil paketi ve kablosu ile pratik bir kullanım sağlıyor. 

Samsung şarj aleti uzun kablo seçenekleri sayesinde dilerseniz bir yandan çantanızda bulunan taşınılabilir cihaz ile akıllı telefonunuzu bağlayabilir, diğer yandan da telefonunuzdan kontrol etmeniz gereken işlerinizi zaman kaybetmeden halledebilirsiniz. Taşınılabilir modeller, yüksek depolama kapasiteleri ile uzun süreli bir kullanım imkanı tanıyor. Hem kullanışlı hem de hafif olmalarıyla sizlere ayak uydurmayı başarıyor. Zor zamanlarınızda kurtarıcınız olacak bu modelleri sevdiklerinizle birlikte de kullanabiliyorsunuz. İster çantanızda ister ofis çekmecenizde yer alabiliyor. Önemli görüşmelerinizi bataryanız sebebi ile ertelemenize gerek kalmıyor. Akıllı telefonunuz şarj olurken kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Kablosuz Samsung şarj aleti fiyatları orijinal modeller arasında güç, renk ve diğer özelliklerine göre değişkenlik gösterebiliyor. USB girişli birçok cihaz ile uyum gösteriyor. Micro USB ve type-C kablo tipleri bulunuyor. Uyumlu telefonların bataryalarını yaklaşık yarım saatte yüzde elli seviyesine ulaştırabiliyor. Dönüştürücü kablolar ile de kullanılabiliyor. Taşınılabilir, kablolu, kablosuz, seyahat ve daha birçok seri içerisinden kendi ihtiyacınıza uygun olan ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Dijitalleşen dünyadaki yerinizi alırken sizlere yardımcı olacak Samsung şarj aleti çeşitleri ile güvenli adımlar atabilirsiniz.

Samsung Şarj Cihazı Çeşitleri Uygun Fiyatlarıyla Hepsiburada’da!

Samsung şarj aleti ucu ve adaptörü ile birbirinden kullanışlı çeşitleri sizlere sunuyor. Hayatınızı kolaylaştıran bu ürünler, sahip oldukları zengin teknik özellikleriyle gözler önüne seriliyor. Hızlı şarj teknolojisi ile zamanın akıp gitmesine izin vermiyor. Bu modellerin adaptörlerinin ön yüzünde Adaptive Fast Charging yazısı yer alıyor. Arka yüzünde ise çıkış değerleri yer alıyor. Standart şarj işlemlerine göre yüzde kırk oranında daha hızlı çalıştığı biliniyor. Araç tipi modeller ise küçük ama güçlü yapıları ile ön plana çıkıyor. Metalik modeller, arabanız ile benzersiz bir uyum sağlıyor. Kompakt tasarımı ile dağınıklığı ortadan kaldırıyor. Siz araç kullanırken cihazlarınızı hızlı bir şekilde şarj ediyor. Samsung şarj aleti başlığı ve farklı bağlantı tiplerine uyum sağlayan kablosu ile hizmetinize sunuluyor. LED ışığı, araç kullanırken ürünün çalışıp çalışmadığını kolayca anlamanıza yardımcı oluyor. Tek ve ikili yuva seçenekleriyle ihtiyacınızı karşılıyor. Gün içerisinde aracında uzun süre vakit geçiren kullanıcılara yol arkadaşı oluyor. Araç tipi, stand, taşınılabilir, kablosuz, kablolu ve daha birçok çeşidi ile akıllı cihazlarınızın bataryasını güvenilir bir şekilde dolduran bu ürünler; Samsung kalitesini sizlerle buluşturuyor. Micro USB, type-C, USB bağlantı tipleri ile karşınıza çıkıyor. 

Samsung şarj aleti kablo renkleri, geniş yelpazesi ile her zevke hitap ediyor. Kaliteli malzemelerle üretilen kablo yapıları, yıpranmalara karşı gösterdiği dayanıklılığı sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Çevre dostu yapısı, hem doğayı hem de bütçenizi koruyor. Teknik özellikleri ile verimli bir şekilde çalışıyor. Quick Charge teknolojisiyle donatılan modeller, zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Samsung şarj aleti 15 W ve diğer güç seçenekleriyle yüksek performans sergiliyor. Bataryanızı sağlıklı bir şekilde doldurarak ömrünü uzatıyor. İleri teknolojiler ile donatılan yapısı sayesinde farklı kullanıcı ihtiyaçlarına hitap ediyor. Beyaz, siyah, gri, pembe ve diğer renkleriyle beğenilerinizi kazanıyor. Veri aktarımı ve diğer amaçlar ile de kullanılabiliyor. Geniş ürün yelpazesi içerisinden kendi ihtiyaç ve isteklerinize uygun olan modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Samsung marka şarj aletlerine uygun fiyatlarla sahip olabilmek için doğru adres Hepsiburada! Ürün sayfasını ziyaret ederek birbirinden kaliteli ve kullanışlı modellere hemen şimdi sahip olabilirsiniz.

Samsung Şarj Cihazı Ne Kadar Sürede Şarj Eder?

Cihazın pil gücüne göre şarj süresi değişmektedir. Bazı modellerde hızlı şarj özelliği özelliği bulunur. Bu kısma bağlantı girişi sağlayarak kısa sürede cihazınızın şarjını doldurabilirsiniz. 

Samsung Şarj Cihazı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Öncelikle cihazın gücüne mutlaka bakılmalıdır. Sık sık şarj dolumu için kullanacaksanız güçlü bir model seçebilirsiniz. Dönemsel kullanımlar için orta seviyede bir ürün seçimi yapabilirsiniz. 

Samsung Şarj Cihazı Özellikleri Nelerdir?

Şarj cihazının USB girişi birçok cihaza uyumludur. Bunun yanı sıra şarj dolum gücü yüksek olduğundan, verimli ve etkin bir şarj deneyimi sunar. Bazı modeller aynı anda 2 farklı batarya dolumu yapabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Samsung Şarj Cihazı

241 ürün listeleniyor
Telefon
Telefon
Cep Telefonu Aksesuarları
Cep Telefonu Aksesuarları
Şarj Cihazları
Şarj Cihazları
Araç Şarj Cihazları
Araç Şarj Cihazları
Kablosuz Şarj Cihazları
Kablosuz Şarj Cihazları
Çoklu Şarj Cihazları
Çoklu Şarj Cihazları
Ev Şarj Adaptörü
Ev Şarj Adaptörü
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Bağlantı Tipi
Toplam 24 / 241 ürün
DSACategoryId/2147483642/371967/16113/samsung