VR Gözlük Fiyatları

Sanal gerçeklik gözlükleri - VR gözlük, gelişen teknolojisinin son ürünlerinden olan, kullanıcıları tarafından oldukça ilgi çeken giyilebilir teknolojidir. Sanal gerçeklik oyunların, 360 derece videoların ve sinema keyfinin en uç noktalarda yaşanılabilmesi için tasarlanmış olan sanal gerçeklik gözlükleri - VR gözlük birçok farklı çeşit ve özelliği ile kullanırken keyif alacağınız bir ürün. Sanal gerçeklik gözlükleri - VR gözlük birçok kişi tarafından rağbet gören ve özellikleri açısından teknolojinin sunduğu ayrıcalıkları ayağınıza kadar getiren bir giyilebilir teknoloji ürünüdür. Sanal gerçeklik ya da bir diğer bilinen ismi ile VR gözlük fiyatları, özelliklerine ve markalarına bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Telefon ile bağlantılı olarak kullanılan modeller daha ucuzken harici bir cihaza bağlanarak kullanılan modellerde daha yüksek fiyatlara rastlanabiliyor.

Sanal Gerçeklik Gözlüğü Nedir?

Özellikle son zamanlarda adından sıklıkla söz ettiren sanal gerçeklik gözlükleri - VR gözlük, aslında hala tam olarak yayılmış ve özellikleri iyi bilinen bir ürün değil. Sanal gerçeklik gözlükleri - VR gözlük, farklı cihazlarda deneyimleyebileceğiniz farklı ekran görüntülerini daha gerçekçi ve canlı göstermek için tasarlanmış bir ürün. Göz yanılmaları, illüstrasyonlar ve detaylı teknoloji hileleri yardımı ile kullanıcılarına unutulmaz bir medya deneyimi tattıran sanal gerçeklik gözlükleri - VR gözlük oldukça başarılı bir teknolojik gelişme olarak anılabilir. Sanal gerçeklik gözlükleri - VR gözlük kullanıcılarına telefon, bilgisayar, tablet gibi LED, LCD, plazma teknolojileriyle üretilen ürünlere kıyasla yüksek kaliteli bir görüntüleme deneyimi sunuyor. Gerçekçi bir görüntü deneyimi elde etmenize yardımcı olarak, aktivitelerden daha çok keyif almanızı sağlıyor. Sanal gerçeklik gözlükleri - VR gözlük ile benzersiz seyir deneyimleri elde edebilirsiniz. Onlarca sanal gerçeklik gözlüğü seneçeği arasından, farklı özellik ve detaylarını inceleyerek yapacağınız seçim ile unutulmaz bir medya deneyimi elde edebilirsiniz.

Sanal Gerçeklik Gözlüğü Özellikleri

Film izlerken ya da oyun oynarken cihazınızın sahip olduğu üstün görüntü teknolojisi sayesinde daha gerçekçi ve ieğlenceli bir görsel şölen yaşayacaksınız. Sanal gerçeklik gözlükleri, günümüz teknolojisini yansıtan en dinamik buluşlardan biri olarak bilinen, kullanışlı ve farklı özellikli ürünler arasında yer alıyor. Boş zamanlarınızı eğlenceye dönüştürecek farklı markalarca üretilmiş ve farklı özelliklere sahip sanal gerçeklik gözlükleri - VR gözlük genel olarak sahip olduğu özellikler sayesinde teknoloji severlerin dikkatini üzerine topluyor.

 • Unutulmaz ve macera dolu bir sanal gerçeklik görüntüsü deneyimlemenizde yardımcı olur ve boş zamanınızı keyifle geçirirsiniz.
 • En hassas kafa hareketlerine bile yanıt verebilir.
 • 360 derece videoları keyifle deneyimlemenizi sağlar.
 • Canlı ve gerçek bir seyir imkanı sunarak diğer teknolojik ürünlerden daha net bir görüş kazandırır.
 • Uygulamalarda VR araması yapmanız durumunda birçok uygulama indirerek sanal gerçeklik gözlüğü özellikleri sayesinde farklı aktivitelerde yer alabilirsiniz.
 • Geniş model ve seçenekleri ile kişisel tercihlerinize uygun bir sanal gerçeklik deneyimleyebilirsiniz.
 • Uzaktan sezgisel keşifler yaparak oturduğunuz yerden birçok farklı yeri görebilirsiniz.
 • 3D interaktif ses işitme özelliğine sahip olan sanal gerçeklik gözlükleri sayesinde duyu yetiniz açılır ve sesleri üst seviyede hissedersiniz.

Sanal Gerçeklik Gözlüğü Nasıl Kullanılır?

Sanal gerçeklik gözlükleri - VR gözlük, temel olarak iki çeşit olması ile biliniyor. Sık kullanılan ilk versiyonuna akıllı telefonunuzu yerleştirerek görüntü deneyimi yaşamanıza imkan veriliyor. Kutu biçimindeki bu sanal gerçeklik gözlüğü ile uygulama mağazalarından indirebileceğiniz 3D oyun, video ve filmleri gerçekliğe en yakın şekilde izleyebilirsiniz. Sanal gerçeklik gözlükleri - VR gözlük, başınız ve rahatlığınıza uygun olarak ayarlayarak ses ve yakınlık düzeyini odak ayarları sayesinde belirleyebilirsiniz. Sanal gerçeklik deneyiminizin yarıda kesilmemesi ve uzun süre kullanılabilmesi için bu cihazlara telefonunuz bağlıyken şarj edebilme imkanınız da var. İkinci tip sanal gerçeklik gözlükleri - VR gözlük ise bilgisayarlarınız ya da oyun konsollarınız gibi harici bir medyaya bağlayarak kullanabileceğiniz ürünlerden oluşuyor. Ekstra bir akıllı telefon bağlantısı gerekmeden kullanabileceğiniz bu sanal gözlük çeşitleri sayesinde görüntüleri harici cihazınızdan ayarlama yapmanız ile yansıtabiliyorsunuz.

Sanal gerçeklik gözlükleri - VR gözlük gerçeğe çok yakın, eşsiz bir heyecan sunuyor. Giyilebilir teknoloji ürünlerinden olan sanal gözlüklerin ağırlıklarının çok fazla olmaması ve büyüklüklerinin taşımaya engel olmaması ise büyük kolaylık sağlayan özelliklerinden. Gittiğiniz her yerde yanınızda taşıyabileceğiniz sanal gerçeklik gözlükleri - VR gözlük dokunmatik özelliklere sahip teknolojik aletlerdir. Baş hareketleriniz ile komut vererek kullanabileceğiniz gözlükler ile teknolojinin sizlere sunduğu avantajlardan keyifl bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Sanal Gerçeklik Gözlükleri Farklı Modellerdeki Özellikler

Odak uzaklıkları arasında farklılıklar gösteren, lens büyüklükleri modellere göre değişen farklı açılardaki geniş görüş teknolojisi sağlayan gözlüklerden kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

 • Case 4u Bobo VR Z4 3D kulaklıklı kumandalı sanal gerçeklik gözlüğü, istediğiniz her ortamda 3D IMAX filmleri sinema ortamı kalitesinde izleyebilmeniz için tasarlanan ürünlerden biri. Japon teknolojisi  kullanılarak geliştirilmiş olan bu sanal gerçeklik gözlüğü ile 120 derecelik bir görüş açısına sahip oluyorsunuz. İnsan görüşüne en yakın şekilde tasarlanmış olan Case 4u Bobo VR Z4 3D kulaklıklı kumandalı sanal gerçeklik gözlüğü teknoloji severler tarafından ilgi gören bir sanal gerçeklik gözlüğü. Geliştirilmiş ses efekti özelliği sayesinde ise tamamen gerçeklikle paralel bir deneyim elde etmenizde kolaylık sağlıyor. Daha iyi ses efektleri iletebilmesi açısından fonetik mühendisleri tarafından geliştirilmiş diyafram içeren sanal gerçeklik gözlüğü ile unutulmaz bir deneyim elde ediyorsunuz. Özel olarak geliştirilmiş çok katmanlı tasarımı sayesinde gözlük camında buharlanma yaşamadan aktivitelerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.
 • Piranha 5501 sanal gerçeklik gözlüğü 360 derece görüş desteği ile panaromik bir seyir imkanı sunan sanal gerçeklik gözlükleri arasında yer alıyor. 3.5 & 6.0 İnç Akıllı Telefonlarla uyumlu olan bu gözlük sayesinde keyifle oyunlar oynayabilir, video ve film izleyebilir ve müzik dinleyebilirsiniz.

 • Samsung Gear VR (2016) sanal gerçeklik gözlüğü - SM-R323 by Oculus, Samsung Galaxy akıllı telefonunuza bağlanarak kablosuz bir şekilde sanal gerçeklik deneyimi tatmanıza yardımcı oluyor. Geliştirilmiş hareket algılayıcıları ve görüntü teknolojisi sayesinde sanal gerçekliğin dört bir yanınızı saracağı bu gözlükle macera dolu bir görüş kazanırsınız.

 • Everest VR-0023 3D sanal gerçeklik gözlüğü 360derece panaromik özelliği sayesinde mükemmel bir görüntü deneyimi sunarak duyularınıza gerçekçi efektler sunar. Ayarlanabilir odak mesafesi sayesinde gözleriniz yorulduğunda kendinize göre değiştirebileceğiniz ve rahatlıkla kullanmaya devam edebileceğiniz bir sanal gerçeklik gözlüğüdür. Portatif kapak sayesinde, cihazınızın ısınması durumunda kapağı çıkararak soğutma işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Gözlük ile kullanım da sağlayan sanal gerçeklik gözlüğü kutusunu birçok slim-fit gözlük çerçeveniz zarar görmeden kullanmaya devam edebilirsiniz.

 • Mattel View Master Virtual Reality sanal gerçeklik gözlüğü etkileyici bir ses deneyimi için bir kulaklık konektörü sunar. Geniş görüş alanı desteleyen lensleri ve odak ayarları bulunan sanal gerçeklik gözlüğünü belirli akıllı telefon modelleri ile rahatça kullanabilirsiniz. Bu modeller; iPhone 6s artı, iPhone 6s, iPhone 6 artı, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iOS 8.1, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S6 Edge +, Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy Note5, Samsung Galaxy Note4, LG G5 , LG G4, LG G3, LG Nexus 5X, LG Nexus 5, HTC One, Huawei Nexus 6P, Motorola Nexus 6, Motorola Moto X (2014), Motorola Droid Turbo ve 5-6 inch genişlikte ekranlara sahip olan Android işlemcili cep telefonlarını içerir.

 • Vestel VR Bluetooth Kumandalı 3D sanal gerçeklik gözlüğü, 4.7” ve 5.5” ekran boyutları arasındaki akıllı telefonlarla uyumluluğa sahip olan bir sanal gerçeklik gözlüğüdür. Ayarlanabilir kafa bandı ile rahat bir görüntü deneyimi sunarak 96 derece görüş açısına sahiptir. Bluetooth kumanda ile kullanılabilir olması sayesinde kullanımda kolaylık sağlar. Gözlük çerçevenizin tipine bağlı olarak ince ve çok büyük olmayan çerçevelerle rahatlıkla kullanılabilir.

 • Htc Vive Pro sanal gerçeklik seti yüksek çözünürlük ve yenileme hızı sayesinde unutulmaz bir sanal gerçeklik deneyimi sunuyor. Ayarlanabilir kafa bandı ile ergonomik bir kullanım sağlayan sanal gerçeklik gözlüğü, yüksek ses ve görüntü kalitesine sahip teknolojilerden bir tanesi. 110 derece görüş alanı ile video, oyun, film gibi görsel kullanımlarınızı keyifle gerçekleştirmenizi sağlıyor.

 • Everest Vr-0021 Glasses VR Box sanal gerçeklik gözlüğü, 360 derece panaromik görüş açısına sahip olan, gerçekliği sanal dünyada sizlerle buluşturan giyilebilir bir teknoloji ürünü. Görüntü boyutunu ayarlamakta oldukça başarılı olan lenslere, yüksek çözünürlük geliştirilmiş bir yapıya ve akıllı telefonunuzu kolayca yerleştirerek sorunsuz bir şekilde deneyimleyebileceğiniz bir sanal gerçeklik imkanına sahip. Akıllı telefonunuzun sağladığı görüntüyü dağıtıp bozmadan kaliteli bir şekilde size yansıtır. Bu sanal gerçeklik gözlüğü, ekran boyutları 3.5 inç - 5.6 inç ekran uzunluğu 15.4cm'den küçük ve ekran genişliği 8.2cm'den daha küçük olan akıllı telefonlar için uygundur.

 • Bobo VR Z4 (Beyaz) sanal gerçeklik gözlüğü 4,7 inch ile 6 inch arası boyutlardaki tüm akıllı telefonlarla çalışan bir sanal gerçeklik gözlüğüdür. 120 derece geniş izleme görüşüne sahiptir. Ayarlanabilir göz aralığı mesafesi ile konforlu bir sanal gerçeklik deneyimi sunar. Akıllı telefonunuza bağlayabileceğiniz dahili kulaklıklar sayesinde yüksek kaliteli bir ses efekti deneyimi elde edersiniz.

 • Oculus Go 32GB sanal gerçeklik gözlüğü bilgisayar veya farklı bir cihaz kullanımı gerektirmeden sizlere sunduğu bağımsız VR kulaklığı ile unutulmaz bir ses efekt deneyimine sahip. Yüksek kaliteli görüş açı ve netliği sayesinde mükemmel bir sanal gerçeklik deneyimi elde etmenizi sağlıyor. Konforlu yapısı ve ayarlanabilir özellikleri ile Oculus Go 32GB sanal gerçeklik gözlüğü oldukça başarılı bir teknolojik ürün.

Farklı markalara ait farklı özelliklerdeki sanal gerçeklik gözlükleri - VR gözlük , konforunuz ve zevklerinizi göz önünde bulundurarak farklı teknolojik ayarlamalarla geliştiriliyor. Giyilebilir teknoloji ürünü olan sanal gerçeklik gözlükleri - VR gözlük, her yerde rahatça kullanarak boş zamanlarınızı güzel bir şekilde değerlendirebilmenizde sizlere yardımcı oluyor. Farklı akıllı telefon modelleri, bilgisayarlar veya diğer harici cihazlarla bağlantılı olarak kullanabileceğiniz sanal gerçeklik gözlükleri eşsiz bir gerçeklik deneyimini görsel ve işitsel medya ile buluşturuyor. Çeşitli aksesuar seçenekleri de bulunan sanal gerçeklik gözlüklerinin özelliklerini kişisel olarak değiştirebilirsiniz. Bluetooth uzaktan kumanda, kablosuz kulaklıklar, kablosuz çevirme adaptörleri, kılıflar, şarj istasyonları ve sanal gerçeklik gözlüğü eldivenleri ile tam donanımlı bir sanal gerçeklik deneyimi edinebilirsiniz. Kişisel zevk ve taleplerinize uygun olan sanal gerçeklik gözlükleri - VR gözlük seçiminiz için farklı ürünleri araştırarak tercihinizi yapabilirsiniz. Görüş açıları, lens özellikleri, ayarlanabilir odak, soğutma ünite ve ses efekti özellikleri ile dilediğiniz gözlükle unutulmaz bir aktiviteye dahil olabilirsiniz. Kendinize uygun olan sanal gerçeklik gözlükleri - VR gözlük seçiminizi yaparak bir an önce sipariş vermek için seçtiğiniz ürünü sepetinize ekleyerek alışverişinize devam edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sanal Gerçeklik Gözlükleri - VR Gözlük

329 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 36 / 329 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?