S-Link Şarj Cihazı Fiyatları

Türkiye’deki teknoloji meraklılarının yakından bildiği pek çok markayı kendi çatısı altında toplayan Segment Bilgisayar’ın markalarından S-Link, hayatınızı kolaylaştıracak aksesuarlar geliştirmeye tüm hızıyla devam ediyor. Gündelik yaşantınızın ve iş hayatınızın vazgeçilmez bir parçası hâline gelen akıllı cep telefonu ve tabletlerinizi en konforlu, güvenli ve hızlı şekilde şarj edebilmenizi sağlayan S-Link şarj cihazı modelleri büyük çeşitlilik gösteriyor. Marka, ürün grubunu ev şarj adaptörü, araç şarj adaptörü, kablosuz şarj cihazı ve çoklu şarj cihazı olmak üzere dört ana başlıkta topluyor. İlgili çözümlerle birlikte değerlendirebileceğiniz kablolar da geliştiren S-Link, hazırladığı ürünleri, teknik yeterlilikleri ve kullanım alanları doğrultusunda farklı fiyat aralıklarına yerleştiriyor. Bu nedenle S-Link şarj cihazı fiyatları seçeceğiniz ürüne göre değişebiliyor. Ancak markanın kullanıcı dostu fiyat politikası sayesinde hemen her ürün erişilebilir aralıklarda yer alıyor.

S-Link Şarj Cihazı Modelleriyle Ev ve İş Yerinde Konforlu Şarj İmkânlarından Yararlanın

Yeni nesil teknoloji trendlerini takip etmekle kalmayıp zaman kaybetmeden bu trendleri geliştirdiği ürünlere yansıtan S-Link, kullanıcılardan aldığı geri bildirimler doğrultusunda oldukça başarılı şarj birimlerine imza atıyor. Markanın, şarj cihazı başlığındaki ürünleri arasında öncelikli dikkat çeken çözümler, ev ve iş yerlerinde kullanılabilecek şekilde tasarlanan, prize bağlanarak çalışan adaptörler ve çok portlu ürünler oluyor. Prizlere takılan cihazların sırt ya da üst kısımlarına konumlandırılan USB-A formundaki girişlere, hem normal hem de hızlı şarj destekli akıllı cihazlar bağlanabiliyor. Aynı zamanda adaptörlerin sağladıkları güç yüksek değerlerde seyrettiği için USB portundan güç alarak çalışan bazı taşınabilir bilgisayarlar da ilgili adaptörler aracılığıyla çalıştırılabiliyor ve şarj edilebiliyor.

Seyahat esnasında akıllı telefonunuzu navigasyon cihazı ve kablosuz iletişim aygıtı formunda kullanıyorsanız, telefonunuzu kolayca şarj edebileceğiniz araç şarjları beklentilerinize yanıt veriyor. Araçlarınızdaki çakmaklıklara takarak değerlendirebileceğiniz ürünler tek ya da çok portlu olabiliyor. Düz veya spiral kablolarla desteklenen modeller kullanım rahatlığı sağlıyor.

Qi Destekli Akıllı Cihazlarınızı S-Link Şarj Cihazı Modelleri ile Şarj Edin

Bundan yıllar önce teknoloji tutkunlarının hayallerini süsleyen kablosuz şarj teknolojisi, bugünün standart teknolojilerinden biri hâline gelmiştir. Kablosuz şarj destekli ürünler için de birbirinden başarılı kablosuz şarj stantları üretiliyor. Evinizde, iş yerinizde hatta aracınızda kullanabileceğiniz şekilde dizayn edilen S-Link kablosuz şarj cihazları, Qi teknolojisiyle donatılan akıllı cep telefonu ve benzeri cihazlarla uyumluluk gösteriyor.

Seçeceğiniz aygıtlar farklı değerlerde güç sunarken kablosuz hızlı şarj özelliğine sahip akıllı cihazlarınız markanın geliştirdiği ürünler sayesinde kısa sürede tam doluluğa ulaşabiliyor. Dekoratif yönden de son derece başarılı olan S-Link kablosuz şarj cihazları, kullanımda olmadıkları anlarda çalışma masanızın şık ve teknolojik bir parçasına dönüşüyor.

Soru 1: Hızlı kablosuz şarj destekli bir akıllı cep telefonu kullanıyorum, S-Link’in ürünleri arasında telefonumla birlikte değerlendirebileceğim kablosuz şarj cihazları var mı?

Cevap 1: Marka, Qi standartlarını destekleyen ve 10 Watt’ın üstünde güç sağlayabilen hızlı kablosuz şarj cihazları üretiyor.

Soru 2: Aracımda telefonumu şarj etmek istiyorum, S-Link’in çakmaklığını kullanarak çalıştırabileceğim bir ürünü mevcut mu?

Cevap 2: Çakmaklık kullanarak çalıştırabileceğiniz tek USB portlu ve çok USB portlu birçok S-Link şarj cihazı bulunmaktadır.

Soru 3: Kalabalık bir aileyiz ve prizleri şarj cihazlarının işgal etmesini istemiyoruz; S-Link’in aynı anda çok sayıda akıllı cihazı şarj edebilecek yeterlilikte adaptör veya şarj cihaz çözümleri var mı?

Cevap 3: S-Link, doğrudan prize bağlayabileceğiniz ya da âdeta bir uzatma kablolu grup priz gibi hazırlanan çoklu USB girişine sahip kapsamlı şarj cihazları üretiyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

S-Link Şarj Cihazı

98 ürün listeleniyor
Telefon
Telefon
Cep Telefonu Aksesuarları
Cep Telefonu Aksesuarları
Şarj Cihazları
Şarj Cihazları
Araç Şarj Cihazları
Araç Şarj Cihazları
Kablosuz Şarj Cihazları
Kablosuz Şarj Cihazları
Çoklu Şarj Cihazları
Çoklu Şarj Cihazları
Ev Şarj Adaptörü
Ev Şarj Adaptörü
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Bağlantı Tipi
Toplam 24 / 98 ürün
DSACategoryId/2147483642/371967/16113/slink