Tüketici elektroniği ürünlerinde dünyanın önde gelen isimlerinden olan Sony markası geniş ürün yelpazesinin yanı sıra sanal eğlence platformu için piyasaya sürdüğü ürünlerle de tanınıyor. Hem tüketici hem de profesyonel pazarlar için ses, video, iletişim ve daha birçok ürün çeşitliliği sağlayan firma, pratik kullanım olanağı sunan sağlam ürünleriyle hizmet kalitesi anlayışını en üstte tutmayı başarıyor. Birbirinden farklı özelliklerde birçok ürünü bünyesinde barındıran markanın şarj aletleri ise kullanıcıların en çok tercih ettiği Sony aksesuar modelleri arasında yer alıyor.

Uzun süreli kullanım ömrü sunarak müşterilerini yarı yolda bırakmayan Sony şarj cihazı modelleri, ihtiyaç duyulan kullanım ömrüne göre çeşitlilik gösteriyor. Akıllı cihazların batarya kullanım süresi yüksek işletim sistemine sahip kapasitelerinden dolayı ve yapılan işlemlerle orantılı olarak kısa sürebiliyor. Özellikle seyahatlerde veya uzun süre dışarıda geçirilecek bir günde ihtiyaç duyulan seyahat tipi şarj cihazı ile kullanıcıların işi oldukça kolaylaşıyor. Bunun yanı sıra dışarıdayken şarjı biten ve cihazını şarja takacak yer bulamayan kullanıcılar için kolay bir çözüm sunan mobil şarj cihazları ile ürün kısa sürede kullanıma hazır bir hale geliyor.

Yalnızca kullanışlı ve uzun ömürlü olmakla kalmayıp, estetik açıdan da göze hitap etmeyi başaran Sony şarj cihazları, boyutları ve hafif yapıları sayesinde kolaylıkla taşınabiliyor. Şarj cihazları özellikle gün boyu akıllı telefon ve tablet gibi elektronik ürünleri sıklıkla kullanan kesime hitap ediyor. Uzun süreli kullanım olanağı sunan Sony şarj cihazı modelleri acil durumlarda elektronik cihazların tekrar kullanılabilir hale gelmesini sağlıyor.

Akıllı telefon ve tablet portföyü ile geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmeyi başaran Sony, sahip olduğu ileri teknolojiyi ürettiği şarj cihazlarında kullanarak ürünlerin sağlam ve güvenilir bir yapıda olmasını kullanıcılarına garanti ediyor. Beyaz ve siyah olmak üzere iki farklı renkte sunulan şarj cihazı modelleri, kullanıcıların görsel zevkine hitap edebilecek nitelikte tasarlanıyor. Aynı zamanda şarj cihazlarında uzun süreli kullanımlarda ortaya çıkan ısınma problemini kullanıcısına yaşatmayan Sony modelleri, bu sayede cihazların uzun süre boyunca rahatlıkla şarj edilebilmesine olanak tanıyor.

İhtiyaca ve kullanım yerine göre farklı mAh kapasitelerinde sunulan Sony şarj cihazı çeşitleri, hemen hemen her akıllı cihaz ile rahatlıkla kullanılabiliyor. Orijinal ve ihtiyaç duyulan testlerden geçmiş anlamına gelen CE belgesine sahip olan Sony şarj cihazı modelleri arasında araç kullanıcılarına yönelik ürünler de bulunuyor. Uzun yolculuklarda veya günlük araç kullanımlarında şarj sıkıntısı yaşayan kullanıcıların sorunlarına çözüm olan araç tipi şarj cihazları ile acil durumlarda akıllı cihazlar kısa sürede kullanıma açılabiliyor. Bunun yanı sıra kablosuz USB tipli şarj aletleri de kablo karmaşası yaşamak istemeyen veya acil durumlarda kolayca cihazına erişmek isteyen kişiler için ideal modeller arasında yer alıyor.

Sony Şarj Cihazı Fiyatları

Üstün teknoloji ile donatılmış ve kullanıcıların ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayan Sony şarj cihazları, her çeşidiyle farklı ihtiyaçlara kısa sürede cevap vermeyi başarıyor. Kaliteli ve sağlam malzemeden üretilmiş olması, ürünün darbe görmesi ya da düşmesi durumunda dahi kullanılabilir olmasını mümkün kılıyor. Bununla birlikte Sony şarj cihazı fiyatları, modellerine göre değişiklik gösterebiliyor. Ortalama olarak herkesin bütçesine hitap etmeyi başarabilen fiyat aralıkları, ürünlerin özellikleriyle karşılaştırıldığında kullanıcılarını memnun eden bir düzeyde yer alıyor.

İhtiyaca yönelik olarak üretilen Sony şarj cihazı modelleri, dayanıklı yapısı ve sunduğu uzun kullanım ömrü ile kullanıcılarını yarı yolda bırakmıyor. Uygun fiyat seçenekleri sayesinde tüm tüketicilerin markanın kaliteli ürün modellerinden yararlanmasını amaçlıyor.

Sony Şarj Cihazı Fiyatları

22 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Sony
  2. Apple
  3. Samsung
  4. Xiaomi
  5. LG
  6. Huawei
  7. Spigen
  8. Case 4U
  9. Anker
  10. Vestel
  11. Syrox
  12. Sunix
  13. S-Link
  14. Subzero
  15. Nokia
  16. INOVAXİS
  17. Mobillife
  18. CoverZone
  19. Ttec
  20. Cepium
  21. KılıfShop
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Bağlantı Tipi
 7. Araç Şarjı
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Sony
DSACategoryId/2147483642/371967/16113
BAŞA DÖN