Kampanya koşulları
 • 26 Haziran 2020 (00.01) – 30 Haziran 2020 (23.59) (kampanya dönemi) tarihleri arasında yapılacak Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy S20 Plus, Samsung Galaxy S20 Ultra, Samsung Galaxy A71, Samsung Galaxy S10 Lite ve Samsung Galaxy Note 10 Lite alışverişlerinde “Eskiyi Getir Yeniyi Götür” kampanyasından faydalanan kullanıcılara cihaz tutarına ek olarak kampanya tutarında ek geri ödeme yapılacaktır.
 • Kampanya hepsiburada satıcılı Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy S20 Plus, Samsung Galaxy S20 Ultra, Samsung Galaxy A71, Samsung Galaxy S10 Lite ve Samsung Galaxy Note 10 Lite modellerinde geçerlidir.
 • Eskiyi Getir Yeniyi Götür kampanyasından faydalanarak “Nakit olarak almak istiyorum” alanından başvuran kullanıcılara eski telefonunun tutarına ek olarak aşağıdaki tutarlarda ödeme yapılır:
    Samsung Galaxy S20 serisinden yapılacak alışverişlerde 1.000 TL ek geri ödeme yapılacaktır:
    https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/samsung-store-samsung-galaxy-s-serisi-s20-modeli

    Samsung Galaxy A71 serisinden yapılacak alışverişlerde 500 TL ek geri ödeme yapılacaktır:
    https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-a71-2020-128-gb-samsung-turkiye-garantili-p-HBV00000R6F0U

    Samsung Galaxy Note 10 Lite serisinden yapılacak alışverişlerde 500 TL ek geri ödeme yapılacaktır:
    https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-note-10-lite-128-gb-samsung-turkiye-garantili-p-HBV00000QXQII

    Samsung Galaxy S10 Lite serisinden yapılacak alışverişlerde 500 TL ek geri ödeme yapılacaktır:
    https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s10-lite-128-gb-samsung-turkiye-garantilii-p-HBV00000QXQIE
 • Kampanyadan Hepsiburada satıcılı Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy S20 Plus, Samsung Galaxy S20 Ultra, Samsung Galaxy A71, Samsung Galaxy S10 Lite ve Samsung Galaxy Note 10 Lite model telefonlardan satın alan müşteriler yararlanabilecektir.
 • Müşteri tarafından Eskiyi Getir Yeniyi Götür kampanya kapsamında cihaz tutarına ek ödeme tutarından faydalanabilmek için “Nakit olarak almak istiyorum” alanından başvuru yapılır. Müşterinin bu kampanyadan yararlanabilmesi için belirtilen Samsung model telefonlardan birini satın alması ve ürün bedelinin tamamını ödemesi gerekir. Başvuru sonrasında kullanıcı tarafından gönderilen cep telefonunun müşteri tarafından beyan edilen özelliklere uygun olması ve müşteri tarafından belirtilen Samsung model telefonlardan birinin satın alınması halinde başvuru sırasında teklif edilen cihaz tutarı ve buna ek olarak kampanya tutarı olan ek ödeme tutarı müşterinin belirttiği hesabına aktarılır.
 • Belirtilen Samsung model telefonlardan birini satın alan müşterilerin Eskiyi Getir Yeniyi Götür kampanyasına başvurusu esnasında ekranının son kısmında teklif olarak yer alan tutar müşteriye aktarılacak toplam tutar olmayıp bu tutar başvuru tamamlandığında sunulan cihaz teklif tutarıdır. Cihaz teklif tutarına ek olarak her bir model için yukarıda belirtilen ek ödeme tutarları ayrıca müşteriye ödenecektir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Hepsiburada kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • 26 Haziran 2020 (00.01) –15 Temmuz 2020 (23.59 ) (kampanya dönemi) tarihleri arasında yapılacak Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy S20 Plus ve Samsung Galaxy S20 Ultra, Samsung Galaxy A71, Samsung Galaxy S10 Lite ve Samsung Galaxy Note 10 Lite siparişlerindeki herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/iade vs.) kampanyadan yararlanma durumunu etkileyebilir.
 • Kampanyadan her müşteri sadece 1 defa yararlanabilir. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda, Hepsiburada kazanılacak olan ek ödeme meblağını haber vermeden iptal etme hakkında sahiptir.
 • Kampanyadan her müşteri sadece 1 defa yararlanabilir. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada.com kazanılacak olan ek ödeme meblağını haber vermeden iptal etme hakkında sahiptir.
 • Kampanya Hepsiburada satıcılı ürünlerde geçerlidir.
Başa dön