Syrox, elektronik alanında ürettiği yararlı ve pratik ürünlerle tüketicilerin hayatına zaman kazandırıyor. Kullanışlı tasarımlara sahip ürün modelleri, birçok cihazla bir arada kullanılabilmeye uygun olmalarıyla beğeni kazanıyor. Bilgisayarlarla cep telefonları arasında bağlantı kurmayı sağlayan Syrox micro USB kabloları veri aktarımı konusunda alıcılarına yardımcı oluyor. Telefona kaydedilen fotoğraf ve videolar, micro USB kablosu aracılığı ile hızlı bir şekilde bilgisayara akatarılabiliyor. Benzer şekilde, bilgisayarda yer alan bir film, micro USB kablosu sayesinde telefonun hafızasına kopyalanabiliyor ve bu sayede seyahatlerde film izleyebilmek mümkün hâle geliyor. Aynı zamanda telefonları şarj etmek için de yararlanılabilen bu kablolar sayesinde işlevsel bir kullanıma erişiliyor. Bükülme sonucu oluşabilecek kırılmalara karşı dayanıklı olan kablo teknolojisi, temassızlık ve şarjın yarım kalması gibi problemleri ortadan kaldırarak etkili bir kullanım vadediyor.

Syrox markası, günlük hayatta kullanıcılarına sunduğu avantajlarla dikkat çekiyor. Şarjı bitmiş ya da şarjının bitmesine çok az kalmış telefonların çabuk bir şekilde şarj edilebilmesini mümkün kılan Syrox, hızlı şarj cihazları ile günlük hayata artı katılıyor. Birçok telefon modeline uyumlu olan teknolojisi ile dikkat çeken Syrox şarj cihazları, birden fazla farklı telefonun şarj edilebilmesini olanaklı hâle getiriyor. Küçük boyutlu yapısı sayesinde hem iş hayatında hem de seyahatlerde kolayca taşınabiliyor. Düşürülme problemine karşı dayanıklı olan dış kaplaması, sağlıklı bir şarjı destekliyor. Telefon bataryasına herhangi bir zarar vermeyen şarj teknolojisi, uzun ömürlü bir telefon kullanımı için tüketicilere yardım ediyor. 

Çok sayıda telefon markası ve telefon modeli için ürettiği ekran koruyucularla dikkat çeken firma, dokunmatik telofonlarda sıklıkla yaşanılan düşürme problemine karşı tam koruma sağlıyor. Darbe emici etkisiyle düşüş sonucunda oluşan şiddetin ekranı parçalamasını önleyen ekran koruyucular sayesinde çizik ya da kırıklara sahip bir telefona kullanmak zorunda kalınması engelleniyor. Saydam renkli yapıları ile telefon ekranının net bir şekilde görülebilmesini destekleyen ekran koruyucular, hafif ve ince olmaları ile de telefonun yapısında bir değişiklik oluşturmuyor. Yağışlı havalarda telefonlarının ekranlarının ıslanmasını istemeyen kullanıcılar için ideal bir ürün olarak göze çarpan Syrox ekran koruyucu modelleri, etkili bir koruma yapıyor.

Markanın, USB girişlerini micro USB'ye dönüştüren ürün modelleriyle efektif bir kullanıma erişiliyor. Syrox, seyahat hâlinde ya da gece saatlerinde yüksek sesle müzik dinleyebilmek ve film izleyebilmek isteyen kullanıcıların bu ihtiyacına cevap veren kulak üstü kulaklık modelleri ile kaliteli bir ses deneyimi yaşatıyor. Kulağı tamamen saran yumuşak yapıları sayesinde uzun süreli kullanımlar için uygun olan Syrox kulaklıklar, sesin dışarıya yansımasını önleyen yastıkları ile göz dolduruyor. Sadece müziğe veya sadece videoya odaklanmak isteyen kullanıcıların takdirini toplayan Syrox kulak üstü kulaklıklar ile ekstra bas elde etmek de mümkün hâle geliyor. Bas özelliğiyle daha gerçekçi ve daha etkili bir ses deneyimi yaşanıyor. 

Telefonlarını işe giderken ya da seyahat ederken şarj edebilme şansına sahip olmak isteyen otomobil sahiplerinin dikkatini çeken Syrox araç şarj başlıkları da verimli bir şarj imkanı oluşturuyor. Yeni ve eski nesil birçok araba modeline uyum sağlayan araç şarj başlıkları ile yolculuklarda telefonların şarjının bitmesi önleniyor. Bu sayede İnternet'te daha çok vakit geçirilebiliyor; başlanılan filmler tamamlanabiliyor. Farklı renklerle tasarlanmış olan Syrox USB kablo modelleri ile bilgisayarlarının tasarımına ve telefonlarının rengine en uygun düşecek ürünü tercih etmek, kullanıcılar için oldukça kolay bir hâl alıyor. Katlanabilir olan kabloları sayesinde minimum alan kaplayan USB kablolar, hızlı veri aktarımı özellikleriyle göz dolduruyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Syrox

10.000+ ürün listeleniyor
Bilgisayar
Telefon
Ev Elektroniği
Foto / Kamera
Spor Outdoor
Kitap Film Müzik
Hobi ve Oyun Konsolları
Yapı Market / Bahçe / Oto
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler