Teknoloji tutkunları, gün boyunca aktif olarak kullandıkları akıllı cep telefonu ya da tabletlerini, olabildiğince hızlı ve güvenli şekilde şarj etmek istiyor. İlgili aygıtlarla birlikte sunulan seyahat şarj kitleri, arızalandığı veya sürekli taşınamadığında ise devreye, alternatif markaların geliştirdiği şarj cihazları giriyor. Şarj cihazı üretimi konusunda iddialı markalar arasında yer alan Syrox, gerek akıllı aygıtların gerekse eski nesil cep telefonlarının şarj edilebilmesini mümkün kılan çok sayıda ürünüyle yüz güldürüyor. İmza attığı şarj cihazlarını, son derece ulaşılabilir fiyat aralıklarına konumlandırarak kullanıcılarıyla buluşturan Syrox, hem seyahat şarj cihazı hem de araç şarj cihazlarıyla beklentilere yanıt veriyor.

Syrox Şarj Cihazı

Kapasitesi fark etmeksizin birçok telefon ve tabletin bataryasını kısa sürede şarj edebilecek teknik özelliklerle donatılan Syrox şarj cihazı çeşitleri, aygıtların ihtiyacı olan akımı eksiksiz sağlayabiliyor. Telefonunu iletişim amacıyla kullananların ve bu nedenle sıklıkla batarya azalması sorunu yaşayanların yönelebilecekleri ürünler; evde, iş yerinde ve araçlarda rahatlıkla değerlendirilebiliyor. Sunduğu akım oranları, tercih edilen modele göre değişiklik arz eden Syrox şarj cihazı modelleri, beraberlerinde getirebildikleri kablolar aracılığıyla kullanılabiliyor. Üzerlerinde bir veya daha fazla USB bağlantısıyla bulunan ürünler, şarj için konumlandırılan akıllı aygıtları aynı anda şarj edebiliyor. Özellikle ev ya da iş yerlerinde aynı şarj cihazını kullanmak durumunda olanların edinebilecekleri çoklu çıkışa sahip modeller, kullanıcıların şarj performansından taviz vermeden, şarj işlemini gerçekleştirebilmelerine yardımcı oluyor.

Ortaya koyduğu ürünlerini ev şarj adaptörü ve araç şarj cihazları olarak sınıflandırarak teknoloji tutkunlarının beğenisine sunan Syrox, kutu içeriğinde kablo bulunabilen modelleriyle gereksinimlere yanıt veriyor. 2.4 ampere kadar güç verebilen ev şarj adaptörleri, hızlı şarj özelliğiyle güçlendirilen akıllı cep telefonu ve tablet bataryalarının, üretici markaların belirlediği süreler içerisinde tam doluluğa ulaşmasını mümkün kılıyor. Yeterli uzunluğa sahip kabloları sayesinde, ilgili aygıtların şarj sırasında da değerlendirilebilmesinin önünü açan Syrox şarj cihazı çeşitleri, şarj sürecine dair detaylı veriler elde etmek isteyen kullanıcıların ilgisini çekiyor. LCD ekranlarıyla öne çıkan ürünler, şarj edilen aygıtın batarya doluluk oranının anbean görüntülenebilmesini sağlıyor. Telefonunu kapatarak şarj eden teknoloji meraklılarının tercih edebilecekleri cihazlar, telefonunun doluluk oranını görerek şarjdan çıkarmayı hedefleyenlerin alışveriş listelerine giriyor.

Syrox Şarj Cihazı Modelleri

Hâlihazırda kullanılan pek çok cep telefonu için de şarj cihazı üreterek, eski cihazların uzun yıllar boyunca değerlendirilebilmesine katkı sağlayan Syrox, bu yönüyle de takdiri hak ediyor. Tümleşik kablolu olan şarj cihazları, cep telefonlarının şarj yuvalarıyla uyumlu olduğu için ek bir dönüştürücüye ihtiyaç olmaksızın doğrudan kullanılabiliyor.

Syrox şarj cihazı modelleri arasında, farklı kabiliyetlere sahip araç şarj cihazları da bulunuyor. Seyahatleri boyunca akıllı telefonlarını veya tabletlerini navigasyon modunda kullanan ve bu nedenle ilgili aygıtları şarj etmek isteyenlerin öncelikli tercihi olan ürünler, seçilen modele bağlı olarak hızlı şarj özelliği ile gelebiliyor. Amper düzeyi yüksek olan ve birden fazla USB portu sayesinde, aynı anda iki adet akıllı aygıtın bataryasını doldurabilen cihazlar, modern hemen her akıllı cep telefonuyla uyumluluk gösteriyor. Son derece sağlam materyallerden geliştirilmiş olmasıyla beğeni toplayan Syrox araç şarj cihazları, seyahat esnasında akıllı aygıtların arzu edildiği gibi kullanılabilmesine zemin hazırlıyor.

Sahip olduğu telefon veya tabletin orijinal şarj cihazı arızalanan ve bu aygıtları, sorunsuz şarj edebilecek ürünleri edinmeyi amaçlayan teknoloji tutkunlarına, çok sayıda alternatif sunan Syrox, sektörün önemli markalarından biri oluyor. Birbirinden başarılı ve işlevsel Syrox şarj cihazı modelleri, yeni kullanıcılarını bekliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Syrox Şarj Cihazı

2245 ürün listeleniyor
Telefon
Telefon
Cep Telefonu Aksesuarları
Cep Telefonu Aksesuarları
Şarj Cihazları
Şarj Cihazları
Araç Şarj Cihazları
Araç Şarj Cihazları
Çoklu Şarj Cihazları
Çoklu Şarj Cihazları
Ev Şarj Adaptörü
Ev Şarj Adaptörü
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Bağlantı Tipi
Toplam 24 / 2245 ürün
DSACategoryId/2147483642/371967/16113/syrox