Taotronics Bluetooth Kulaklık Fiyatları

2007 yılında kurulan Sunvalley Group’un alt kuruluşlarından biri olan ve geliştirdiği teknolojik aksesuarlarla sektörde kendine ayrı bir yer edinen TaoTronics, ortaya koyduğu bluetooth kulaklık modelleriyle de dikkat çekiyor. Bluetooth teknolojilerinin gelişimine paralel olarak ürün gamındaki teknolojileri güncelleyen ve tasarım, batarya kapasitesi, dayanıklılık gibi pek çok unsuru güçlendirerek kullanıcıların beğeniyle kullanacakları kulaklıklara imza atan marka, hem kulak üstü hem de kulak içi kulaklıklar üretiyor. TaoTronics bluetooth kulaklık fiyatları ise ürünlerin teknik özellikleri ve yapıları doğrultusunda çeşitlilik gösteriyor.

TaoTronics Bluetooth Kulaklık Modelleri ile Multimedya İçeriklerinin Tadını Çıkarın

Akıllı cihazlarınızla ve bilgisayar gibi birimlerinizle kolayca eşleştirebileceğiniz TaoTronics bluetooth kulaklık modelleri kulak üstü ve kulak içi olmak iki ana gruba ayrılsa da ürünler kendi içlerinde teknik özelliklerine göre dallanıyor. Markanın en popüler çözümleri arasında ise TWS formundaki ürünler bulunuyor. En yeni bluetooth teknolojileri kullanılarak üretilen modeller, fiziksel açıdan şık görünürken üzerlerinde bulunan dokunmatik veya fiziksel kontrol alanları sayesinde multimedya yönetimi ve gelen aramalara yanıt verme gibi işlemlerde kolaylık sağlıyor. Geniş sürücüleri aracılığıyla sürükleyici bir stereo ses sunan TaoTronics bluetooth kulaklık modelleri, seçtiğiniz ürüne göre akıllı ya da aktif gürültü engelleme özellikleriyle geliyor. Bu sayede kendinizi dış mekân gürültüsünden izole ederek işitsel içeriklerin sunduğu zenginliğe daha rahat adapte edebilmeniz mümkün kılınıyor.

En az TWS kulaklıklar kadar popülerlik kazanan TaoTronics ürünleriyse boyun bantlı bluetooth kulaklıklar oluyor. Gündelik yaşamda konforlu bir bluetooth kulaklık kullanım deneyimi yaşamak isteyenlere ve spor süreçlerinde güvenle değerlendirebilecekleri bir kulaklık arayışında olanlara seslenen modeller yüksek kaliteli sesler oluşturan sürücüleriyle fark yaratıyor. Uzun soluklu bir multimedya takip süreci vadeden ve bunu geniş kapasiteli bataryalarıyla sağlayan ürünler yenilikçi tasarımlarıyla kendilerine hayran bırakıyor.

Kulak Üstü Kulaklıklarla Sıra Dışı Bir Müzik Deneyimine Hazırlanın

Evde, iş yerinde ya da dış mekânda kullanabileceğiniz şekilde tasarlanan, yolculuklarınızda ise çantalarınıza kolayca yerleştirebilmeniz adına katlanabilirlik özellikleri sunan kulak üstü TaoTronics Bluetooth kulaklık modelleri, sizlere sıra dışı bir müzik deneyimi yaşatıyor. 40 mm ve üstü genişlikteki sürücüleriyle tüm frekanslardaki sesleri aslına en uygun biçimde oluşturan ürünler, Hi-Fi sınıfı çözümler arasına girmeye aday hâle geliyor. Baş bandı ve kulaklık yastıklarıyla kullanım esnasında konfordan ödün vermemenizi sağlayan kulaklıklar, yüksek kapasiteli bataryalarıyla tüm gün boyunca kesintisiz müzik keyfi yaşamanıza kapı aralıyor.

Aktif gürültü engelleme konusunda son derece başarılı olan kulak üstü kulaklıklar, dinlediğiniz içeriklere odaklanmanıza yardım ediyor. Aynı anda birden fazla cihazla eşleştirerek kullanabileceğiniz kulak üstü TaoTronics bluetooth kulaklık modelleri, eşleştirildikleri cihazlarla 10 metre ve üstü mesafelerden iletişim kurabiliyor.

Soru 1: TWS yapısında bluetooth kulaklık arıyorum, böyle modellerde telefon görüşmeleri yapabilmeme yardım eden mikrofonlar var mı?

Cevap 1: TaoTronics tarafından üretilen TWS bluetooth kulaklık modellerinin tamamında, telefon görüşmelerinde ve ses iletimi sağlamanız gereken uygulamalarda değerlendirebileceğiniz mikrofonlar bulunmaktadır.

Soru 2: Yüksek kaliteli müzik akışı sağlayan platformlarda üyeliğim var; bu müzikleri kayıpsız olarak dinlememe imkân tanıyan aptX teknolojili TaoTronics kulaklıklar mevcut mu?

Cevap 2: Markanın ürün yelpazesi içerisinde kulak üstü ve kulak içi kulaklıkların birçoğunda hem aptX hem de aptX-HD özellikleri sunan Hi-Fi sınıfı çözümler var.

Soru 3: Hareketli bir yaşantım var ve antrenmanlarımda da günlük yaşamda kullandığım kulaklıkları kullanmak istiyorum; fiziksel olarak dayanıklı bir TaoTronics ürünü var mı?

Cevap 3: TaoTronics, doğrudan doğruya sporculara ve aktif bir yaşamı benimseyen teknoloji tutkunlarına yönelik, tere karşı dayanıklı olan bluetooth kulaklıklar üretiyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Taotronics Bluetooth Kulaklık Fiyatları

12 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
Toplam 12 / 12 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?