Özel Tasarım Telefon Kılıfı Modelleri

Temel iletişim işlevlerinin yanı sıra teknolojik gelişmelere ayak uyduran dahili donanım ve kameralarıyla gerek iş hayatının gerekse günlük yaşantının vazgeçilmez bir ögesi olan akıllı cep telefonları, tasarımlarıyla giderek daha da ilgi çekici yapıya kavuşuyor. İncelen ve şık birer aksesuara da dönüşen ürünler, farklı markalar tarafından geliştirilen özel tasarım cep telefonu kılıfları ile çok daha güzel görünebiliyor.

Farklı materyaller kullanılarak geliştirilen kılıflar, telefonun; kamerası, ses çıkışı, mikrofonu ve benzeri noktalarını herhangi bir şekilde kapatmadan, telefon kullanım deneyiminin rahat olmasını sağlıyor. Ayrıca kimi üreticiler, sundukları telefon kılıflarıyla birlikte akıllı cep telefonlarının ekranlarına kaplanması için kırılmaz cam ya da ekran koruyucusunu pakete dahil edebiliyor. Bu noktada cep telefonu kılıfı almadan önce gereksinimlerinizi belirlemeniz önem kazanıyor.

Özel Tasarım Kılıf Modelleri

Giyim konusuna özen gösteren ve modayı yakından takip eden teknoloji tutkunlarının sıklıkla başvurduğu özel yapıdaki kılıflar, güncel olan ve olmayan her marka ve modeldeki cep telefonları için uygunluk gösteriyor. Canlı renklerden sade tonlara, taşlı tasarıma sahip modellerden UV baskılı silikon modellere kadar sayısız kılıf, cep telefonlarıyla buluşuyor. Akıllı cep telefonlarını görsel açıdan değiştiren kılıflar, aynı zamanda tercih edilen ürüne göre telefonun düşme ya da çarpma gibi durumlara karşı dayanıklılık göstermesinde etkili rol oynuyor.

Kabartma baskılarıyla hoş bir doku kazanan bazı özel tasarım cep telefonu kılıfları, özellikle gençlerin yöneldiği ürünler arasında yer alıyor. Her tarza uygun yapıda imal edilen kabartma baskılı kılıflar, her güne bambaşka bir kıyafetle merhaba diyen ve en yeni trendleri takip edenler için ideal hale geliyor. Yapıları itibariyle üzerinde bulunan baskıları uzun süreli kullanımlarda solma ya da çıkma yaşamayan modeller, bu özellikleriyle de tercih nedeni haline gelebiliyor.

İş yaşantısında kullandığı akıllı cep telefonunu sessiz konumda bulundurmak durumunda olan kullanıcılar, sahip oldukları aygıtın bildirim özelliği yoksa gelen arama, elektronik posta ya da mesajlardan haberdar olamayabiliyor. Bu durumu tespit eden özel tasarım cep telefonu kılıf üreticileri, USB üzerinden şarj olabilen ve akıllı cep telefonuyla Bluetooth bağlantısı aracılığıyla haberleşebilen kılıflarla, bu olumsuzluğun üstesinden gelmeyi hedefliyor. Telefonun belirli bir bölgesinde beliren aydınlatma, çeşitli şekillerde yanıp sönerek cevapsız arama, mesaj ve farklı platformlardan gelen iletilerle ilgili bildirimde bulunabiliyor. Özellikle geniş kapsamlı toplantılarda akıllı cep telefonuna gelen bildirimleri kontrol edemeyecek durumdaki profesyonellere hitap eden ürünler, sade tasarımları ve zarif duruşlarıyla cep telefonlarının daha şık görünmesine katkıda bulunuyor.

Sahip olduğu telefonu boş zamanlarında çoklu ortam dosyası takip etmek için kullanan ve bu esnada telefonunu bir alana sabitleyerek görüntüleri izlemek isteyenler için özel olarak tasarlanan yapışan yapıdaki kılıflar dikkat çekmeyi başarıyor. Pürüzsüz yapıdaki her türlü yüzeye tutunarak akıllı cep telefonunun farklı alanlara konumlandırılabilmesini mümkün kılan özel tasarım kılıf modelleri, telefonların şıklığını daha üst noktaya taşıyor.

Birden fazla özelliği bir arada bulunduran özel tasarım cep telefonu kılıfları, geniş kitleler tarafından kullanılmaya devam ediyor. Telefonun ekran kısmını da kaplayan cüzdan yapısına sahip pencereli kılıflar, kılıfı açmaya veya çıkarmaya gerek kalmaksızın aramalara anında yanıt verilebilmesine imkan tanıyor. Kalem ve kırılmaz cam gibi paket ayrıntılarıyla kullanıcıların beğenisi kazanan ürünler, akıllı cep telefonlarının düşme ve çarpma gibi olumsuzluklar karşısında zarar görmelerinin de önüne geçiyor. Her yaştan cep telefonu kullanıcısına seslenen özel tasarım cep telefonu kılıfları, kendilerine has tasarımları ve işlevsel özellikleriyle popüler olmaya devam ediyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Özel Tasarım Cep Telefonu Kılıfları

+10.000 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Telefon Modeli A-Z
 4. Uyumlu Marka A-Z
 5. Markalar A-Z
  1. Spigen Tasarım Kılıflar
  2. Case 4U Tasarım Kılıflar
  3. Baseus Tasarım Kılıflar
  4. Onadair Tasarım Kılıflar
  5. Lopard Tasarım Kılıflar
  6. Cekuonline Tasarım Kılıflar
  7. Cupcase Tasarım Kılıflar
  8. Kılıf Madeni Tasarım Kılıflar
  9. Kılıf Merkezi Tasarım Kılıflar
  10. Kılıfland Tasarım Kılıflar
  11. Melefoni Tasarım Kılıflar
  12. Spoyi Tasarım Kılıflar
  13. Kapak Olsun Tasarım Kılıflar
  14. GiphyCase Tasarım Kılıflar
  15. Aksesuarkolic Tasarım Kılıflar
  16. Eiroo Tasarım Kılıflar
  17. Fenerbahçe Tasarım Kılıflar
  18. Casethrone Tasarım Kılıflar
  19. Moodcase Tasarım Kılıflar
  20. Wolf Dizayn Tasarım Kılıflar
 6. Fotoğraflı Değerlendirme
 7. Güncel Değerlendirme
 8. Fırsat Ürünleri
 9. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483642/371967/60003561
Başa dön