Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tribest Solostar Ss-4200-f Soğuk Sıkım Cold Press Meyve Ve Sebze Slow Juicer Sıkacağı SS-4200

Tribest
21.300,00 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (2)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

50.109,44 TL
DSACategoryId/2147483637/22001/22020
Tribest Solostar Ss-4200-f Soğuk Sıkım Cold Press Meyve Ve Sebze Slow Juicer Sıkacağı SS-4200

 

Tribest Solostar Soğuk Sıkım Katı Meyve, Sebze ve Çimen Sıkacağı

Solostar Soğuk Sıkım Katı Meyve, Sebze ve Çimen Sıkacağı, küçük gövdesine rağmen güçlü bir çiğneme metoduyla çimen ve diğer meyve/sebzelerinizi 47 RPM gibi düşük bir hızda tüm besin öğelerini oksitlenmeden ve ısıdan koruyarak sıkar.

Tribest Solostar Soğuk Sıkım Katı Meyve, Sebze ve Çimen Sıkacağı’nın yeni çarpıcı tasarımı, mühendislik dehası ile birleşti. Göz alıcı dış gövdesi, daha az elektrik ile daha fazla güç üreten etkili itme sistemini barındırır. Düşük hızla işleme sistemi, soğuk-baskı sıkma özelliği ve arttırılmış su çıkartma kapasitesi sayesinde günlük enzim, vitamin ve besin alım potansiyelinizi maksimum seviyeye taşır. Dünyanın en iyi yatay tek dişli cihazıdır.   Akıllı tasarımı sayesinde, Solostar, %33 daha fazla dönme kuvveti üretirken, %20'ye kadar daha az elektrik kullanarak rakiplerine üstünlük sağlar. Dişli hız azaltma düzeneği, 5.4 HP bir motora eşittir. Daha fazla dönme kuvveti, daha az sıkışma anlamına gelir ve daha az elektrik, karbon ayak izinizi azaltırken aylık faturanızda tasarruf demektir. Aerodinamik görüntüsü, modern tasarımı ve fazla yer kaplamayan boyutu ile mutfak tezgahınıza görsellik katar.Ayrıca gıda ile temas eden parçalarının tümü, BPA ve BPS içermeyen malzemeden yapıldığı için ailenizi zararlı kimyasallardan korumak konusunda da bir endişeniz olmaz.  

Solostar Nasıl Çalışır?

Solostar, 47 RPM hız çalışma özelliği ile piyasadaki en yavaş ve tek dişli yatay sıkacaktır. Yavaş ve nazik sıkma süreci neredeyse tüm ısı ve oksidasyonu yok ederek değerli besin ve enzimlerin korunmasını sağlar. Dolayısı ile daha fazla sağlık ve besin değeri olan sular elde edilir. Sınıfının öncülüğünü yapan dişli boyutu ve iki aşamalı öğütme süreci maksimum miktarda sıvı alımını sağlar.

 

2 Aşamalı Öğütme Süreci

 

Ultem dişli öğütücü, diğer tip plastiklerden 8 kat daha güçlü olduğu için, gıdaların sıkacağa beslenmesini kolaylaştıran, daha agresif bir dişli tasarımını destekler. Sonuç olarak daha fazla ve daha kaliteli sıvılar elde edilir ve kullanımı daha kolaydır.

 

Dişli Öğütücü

 

Hareketli hayatımızda, tükettiğimiz gıdalardan ihtiyaç duyduğumuz besin değerlerini elde etmek için zaman ayırmakta bazen zorlanırız. Aslında toplumun %90'ı yeterince meyve ve sebze tüketmez. Soğuk sıkım meyve ve sebze suları ihtiyaç duyduğumuz besini almamız için hızlı ve kolay bir imkan sunuyor. Yeterli miktarda besini aldığımızda daha iyi görünür, daha iyi hisseder daha sağlıklı bir hayat yaşarız. Gerçek güzellik içte başlar. Solostar ile siz de iç güzelliğine sahip olabilirsiniz.

 

Z-Star dönüşüm kiti

 

Solostar makinenisin önündeki sıkma aparatını Z-Star dönüşüm kiti ile beraber kullanarak çimen suyunuzu heryerde manuel olarak sıkabilirsiniz.

  • Daha fazla sıvı – Çift aşamalı öğütme ve daha büyük dişli boyutu, daha fazla yüzey alanı ve maksimum verim anlamına gelir.
  • Daha fazla enzim, vitamin ve mineral – Aşırı yavaş 47 RPM hız ile ısı ve oksidasyon önlenir.
  • Daha az tıkanma - %33 tork ile 5.4 HP bir motora eşit dişli hız azaltma düzeneği.
  • Daha fazla alan – İdeal boyutu, aerodinamik ve akıllı tasarımı ile mutfak tezgahında daha az yer kaplar.
  • Daha fazla tasarruf - %20 daha az elektrik tüketimi ve daha yüksek sıvı verimi ile gıda harcamalarından tasarruf.
  • BPA’sız malzeme - Gıda ile temas eden tüm parçaların üretiminde BPA’sız ve BPS’siz malzeme kullanılmıştır.
  • Z-Star ile uyumluluk - Tribest Z-Star manuel kullanım aparatı ile uyumluluğu sayesinde sıkma işlemini hareketli yaşantınıza adapte eder.
  • 2 yıl garanti

 

Teknik Özellikler

Ürün: Solostar Tek Dişli Yatay Öğütücü Mekanizma

Model: SOLOSTAR 4 (SS-4200)

Elektrik Sınıfı: AC 230V, 50-60Hz

Elektrik Gücü: 120W

Boyutları: 48 cm (Genişlik) x 25 cm (Yüksekliği) x 20 cm (Derinliği)

Ağırlığı: 7 kg

Tribest Solostar Ss-4200-f Soğuk Sıkım Cold Press Meyve Ve Sebze Slow Juicer Sıkacağı SS-4200 Özellikleri

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV000009PC5S
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön