Akıllı telefonların artık neredeyse ayrılmaz bir parçası haline gelen taşınabilir şarj cihazları, telefonlar ve aksesuarlar ana başlığı altındaki cep telefonları aksesuarları seçeneğinin içinde bulunuyor. Mobil iletişimin kesintisiz devam edebilmesi için tasarlanan Trust taşınabilir sarj cihazı, her alandaki ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilmenizi sağlayan ürün çeşitliliği ve güvencesiyle satışa sunuluyor.

Akıllı telefonların sarj sorununu ortadan kaldırmak için tasarlanan Trust taşınabilir şarj cihazı fiyatları, tercih edilen özelliklere göre farklılık gösterirken, her model kullanım kolaylığını ve ergonomik tasarımı bir arada sunuyor.

Cep telefonlarının pek çok farklı özelliği bir arada bulundurması ve akıllı telefonların bir şekilde sürekli kullanılıyor olmasından kaynaklanan pil sorunu, Trust taşınabilir şarj cihazı ile çözüme kavuşuyor. Kullanım yoğunluğundan kaynaklanan farklı ihtiyaçları karşılamak için farklı güçlerde taşınabilir şarj cihazı üreten Trust, renk, boyut ya da ince tasarım gibi geniş ürün yelpazesiyle kullanıcılarından tam not alıyor.

Yalnızca akıllı telefonlarınızı değil, aynı zamanda tabletlerinizi de güvenle şarj edebileceğiniz bu mobil cihazlar, dışarıda vakit geçireceğiniz zaman sizleri şarj aleti taşıma zahmetinden kurtarıyor. Öte yandan Trust taşınabilir şarj cihazı sayesinde sürekli priz, enerji girişi, uzatma kablosu arama gibi dertler de ortadan kalkıyor.

Trust Taşınabilir Şarj Cihazı Fiyatları

Farklı enerji seviyelerine bağlı olarak değişen Trust taşınabilir şarj cihazı fiyatları,  2600 Mah dan, 13000 Mah'a kadar uzanan farklı güçlerdeki cihaz seçenekleri ile bütçenize uygun alternatifler sunuyor. Farklı güç seviyelerindeki bu cihazlar minimum ağırlık, maksimum performans esasına göre üretiliyor.

Genellikle tek girişli olan 2600 Mah’lık cihazlar, akıllı telefonların pilini bir kez dolduruyor ve pantolon cebinde bile rahatlıkla taşınabilecek kadar küçük boyutuyla son derece pratik bir kullanım sağlarken, Trust taşınabilir şarj cihazı fiyatları açısından uygun bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Cep telefonunun pili iki ya da daha fazla kez şarj etmek istendiğinde 8800 ya da 10000 mah’lık bir Trust taşınabilir şarj cihazı tercih etmek gerekiyor.  12.500 ya da 13.000 Mah’lık taşınabilir şarj aletleri, cep telefonlarını dört ya da beş kez tam olarak doldurabiliyor.  Telefonunuzun kaç kez şarj edilebileceği bataryanızın miliamper gücüne göre değişiyor. Ayrıca telefonunuzun markası ve modeli de pilinizin dolum süresini etkiliyor.

 Yüksek enerjili taşınabilir şarj cihazlarının iki farklı usb girişi bulunması, iki farklı telefonun ya da hem tablet hem telefonun aynı anda şarj edilebilmesine olanak tanıyor. Bir diğer önemli ayrıntı olarak, Trust taşınabilir şarj cihazı üzerindeki ışıklar sayesinde bağlanan cihazların dolup dolmadığından emin olmanızı sağlıyor.

Her detayı incelikle düşünen ve kalitesinden ödün vermeyen Trust, şarj cihazlarının usb girişlerine de ayrıca önem vererek, kullanımdan kaynaklanabilecek gevşemelerin de önüne geçiyor çünkü usb kablosunun yuvasına tam oturması ya da kablonun kalitesi taşınabilir şarj aletlerinden alınacak verimi etkiliyor. Tüm usb sarj kablolarıyla sorunsuz çalışan Trust taşınabilir şarj cihazı,  yeni nesil usb şarj kablolarıyla daha iyi sonuçlar verebiliyor.

Yalnızca işlevselliği değil, şıklığı ile de kullanıcılarından tam not alan Trust taşınabilir şarj cihazı, daha renkli görünmeyi sevenler için mavi ve kırmızının sıcaklığını yansıtırken, klasik çizgisinden ödün vermeyenler için siyah ve beyaz alternatifleri sunuyor. Elegan bir şıklık isteyenler ise gold ve silver tonlarının yanı sıra inceliğiyle göz kamaştıran slim tasarımları tercih ediyor.

Fiyat kalite dengesi, ürün çeşitliliği, kullanım kolaylığı gibi pek çok özelliği tek markada buluşturan Trust taşınabilir şarj cihazı, Hepsiburada güvencesiyle hayatınızı kolaylaştırmak için sizleri bekliyor.

Trust Taşınabilir Şarj Cihazları

36 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Trust
  2. Xiaomi
  3. Anker
  4. Spigen
  5. Case 4U
  6. Samsung
  7. AUKEY
  8. Ttec
  9. Romoss
  10. TP-LINK
  11. Sony
  12. S-Link
  13. Joyroom
  14. Baseus
  15. Dexim
  16. Philips
  17. GP
  18. GOB2C
  19. Cellular Line
  20. Toptancı Kapında
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Pil Gücü
 7. Şarj Durumu Göstergesi
 8. USB Çıkış Sayısı
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Trust
DSACategoryId/2147483642/371967/60004584/trust
BAŞA DÖN