Mobil cihazların hayatımızda yer almasıyla beraber farklı çözüm ve ihtiyaçlara gerek duyulduğu 1997 yılından beri Türkiye’de mobil cihaz sektörünün öncüsü olarak yola çıkan Ttec; bluetooth kulaklıklardan, taşınabilir şarj cihazlarına kadar uzanan zengin ürün çeşitliliğiyle ihtiyaçlarınızı karşılamak için hepsiburada.com'daki yerini almış bulunuyor.

Teknoloji ile modayı harmanlayan ve kullanıcıya yaratıcı çözümler sunan Ttec, kullanıcının değişen ihtiyaçlarına kalıcı ve hızlı çözümler sunmayı hedefleyen ürünleri ile alıcıların karşısına çıkıyor. Bu bağlamda telefon kapakları, telefon koruma kılıfları, araç içi telefon tutucu, araç şarj cihazları gibi birçok ürünü sizlerin beğenisine sunuyor.

Ttec Türkiye teknoloji pazarına sadece güvenilir ve yenilikçi ürünler sunmakla kalmaz, aynı zamanda mobil cihazlarda moda ve tasarımda da öncü olmayı hedefler. Cep telefonlarına yönelik çözümlerinin yanında masaüstü telefonlar, mikrofonlu kulaklıklar gibi ürünleriyle de bu alandaki yerini sağlamlaştırmayı hedefler.

Uzman ar-ge ekibi kontrolünde üretilen ürünlerini, tüketicilerin isteği ve ihtiyacı doğrultusunda sürekli geliştirmek için çalışan Ttec’in geniş ürün yelpazesine Ttec marka sayfasından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kalitenin ve uzmanlığın bir arada bulunduğu yenilikçi ürünleriyle her zaman alıcısına seri çözümlerle ulaşmayı hedefleyen teknoloji gurusu, en çok tanınmış ürünleri olan Ttec bluetooth kulaklık ve Ttec batarya ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz daha birçok ürünü bulabileceğiniz marka sayfasıyla sizlere daha kolay ulaşmanın verdiği sevinci yaşıyor. Ürün özelliklerini birbirleri ile karşılaştırabilir ve ihtiyacınıza en uygun olanını dilerseniz hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Siz de Ttec dünyasında aradığınız mobil cihaz aksesuarına ve daha fazlasına hepsiburada.com kalitesi ve hizmetleriyle kolayca ulaşabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ttec

1844 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Bilgisayar
Telefon
Ev Elektroniği
Beyaz Eşya / Mutfak
Foto / Kamera
Spor Outdoor
Kozmetik Kişisel Bakım
Anne / Bebek / Oyuncak
Hobi ve Oyun Konsolları
Yapı Market / Bahçe / Oto
Pet Shop
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler