Kişisel ve ev elektronik ürünlerin depolanabilir enerji ihtiyaçlarına çözüm sunan Ttec şarj cihazları, voltaj dengesini sağlayarak cihazlarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Fonksiyonel tasarımları ve ihtiyaçlara yönelik çözümleriyle ön plana çıkan Ttec şarj cihazlarının evde ve araçlarda kullanılabilecek farklı özellikte pek çok modeli bulunur.

Ttec Ev Şarj Adaptörü

Cep telefonu, tablet, kamera, fotoğraf makinesi gibi cihazlarınızı şarj etmenizi sağlayan Ttec ev şarj adaptörleri, işlevsel özellikleriyle dikkat çeker. Doğrudan prize bağlanarak kullanılan modeller, farklı bağlantı noktalarına sahiptir. Cihazınızın tasarımına uygun olarak USB, Type-C bağlantılar bulunan ev tipi şarj aletlerini kullanabilirsiniz. Pek çok ev tipi şarj cihaz USB kablosu aracılığıyla başlığa takılarak kullanılır. Böylece USB’yi powerbank ya da bilgisayar gibi farklı elektronik aletler için de kullanabilirsiniz. Ancak doğrudan priz bağlantısı olan Ttec ev şarj adaptörü seçenekleri de bulunur.

Alacağınız Ttec ev tipi şarj cihazına karar verirken akım gücüne dikkat etmenizde fayda vardır. Cihazlarınızın daha uzun ömürlü olması için tavsiye edilen optimum değerlerde şarj cihazları kullanılması son derece önemlidir.

Cihazınızın şarjının dolup dolmadığını gösteren, verilen gücü bildiren Ttec şarj cihazları oldukça kullanışlıdır. Ayrıca modellerin önemli bir kısmında devre koruması bulunup voltaj dengesizliği nedeniyle cihazların arızalanmasının önüne geçer.

Ttec Araç Şarj Cihazları

Günün önemli kısmında aktif olarak kullanılan elektronik cihazların şarjları gün içerisinde tükendiğinde Ttec araç şarj cihazları kurtarıcınız olur. Araç çakmağına takarak kullanabileceğiniz şarj cihazları ile telefonlarınızı kolayca şarj edebilirsiniz. Araç çakmağından güç almayı sağlayan aparat USB girişlerine uygundur. Bir tarafı USB bir tarafı ise cihazınıza uygun şarj ucu olan kabloları kullanarak telefon ve tabletlerinizi kolaylıkla şarj edebilirsiniz.

Araçta geçirilen zamanların değişken olduğunu göz önünde bulunduran Ttec, araç şarj cihazlarının önemli bir kısmında hızlı şarj özelliği bulundurur. Çok sayıda elektronik cihazı sıklıkla kullanıyor ve şarj sorunu yaşıyorsanız adaptöründe birden fazla USB bölümü bulunan modelleri de tercih edebilirsiniz.

Kaliteli malzemelerden üretilmeleri sayesinde uzun süre rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünleri mümkün oldukça katlamadan saklamanızda fayda vardır.

Ttec Kablosuz Şarj Cihazları

İleri teknolojinin kullanıldığı Ttec kablosuz şarj cihazları, ergonomik kullanımlarıyla ön plana çıkar. Cihazlarınızı kullanırken özgürce hareket edebilmenizi mümkün kılan cihazlar farklı özellik ve tasarımlara sahiptir.

Ttec kablosuz şarj cihazları Qi desteği bulunan telefonların yanı sıra Qi özelliğini desteklemeyen modellerde de kullanılabilir. Fonksiyonel özellikleri kadar estetik görünümleriyle de dikkat çeken Ttec kablosuz şarj cihazları, prize bağlanan bir stanttan oluşur. Telefonunuzu stant üzerine bırakarak şarj olmasını sağlayabilirsiniz. Gelişmiş özelliği bulunan üst düzey Ttec şarj cihazları, hızlı ve yavaş şarj seçenekleri de sunar.

Ttec Çoklu Şarj Cihazları

Günün her anında kullandığınız telefon, tablet, fotoğraf makinesi, akıllı saat gibi elektronik cihazlarınız bulunuyorsa Ttec çoklu şarj cihazları tam size göre. Birden fazla çıkışı bulunan ürünler, hızlı ve yavaş şarj seçenekleri sunar. Android ve IOS telefonlarla uyumlu olan Ttec çoklu şarj cihazlarıyla, bir ucu USB olan tüm cihazlarınızı şarj edebilirsiniz. Kimi modellerinde şarj doluluğunu gösteren ekran seçenekleri de bulunan çoklu şarj aletleri voltaj dengesini de kontrol altında tutar. Alacağınız ürüne karar verirken cihazlarınızın mAh değerleri ile uyumlu olup olmadığına dikkat edebilirsiniz. Cihazınızın optimum akım değerinden küçük akımlı ürünler, şarj olma süresini uzatırken yüksek değerli şarj aletleri elektronik cihazlara zarar verebilir. Ttec çoklu şarj cihazlarını set olarak alabileceğiniz gibi yalnızca şarj başlığını alarak cihazlarınızın kablosunu kullanmaya devam edebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Ttec Şarj Cihazı Fiyatları

83 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Markalar A-Z
  1. Ttec Şarj Cihazları
  2. Apple Şarj Cihazları
  3. Samsung Şarj Cihazları
  4. Xiaomi Şarj Cihazları
  5. Anker Şarj Cihazları
  6. Spigen Şarj Cihazları
  7. Case 4U Şarj Cihazları
  8. Baseus Şarj Cihazları
  9. AUKEY Şarj Cihazları
  10. Case Man Şarj Cihazları
  11. Syrox Şarj Cihazları
  12. S-Link Şarj Cihazları
  13. Mobillife Şarj Cihazları
  14. Subzero Şarj Cihazları
  15. Ldnio Şarj Cihazları
  16. Sunix Şarj Cihazları
  17. INOVAXİS Şarj Cihazları
  18. KTOOLS Şarj Cihazları
  19. Syronix Şarj Cihazları
  20. Powerway Şarj Cihazları
 5. Bağlantı Tipi
 6. Qualcomm Quick Charge
 7. Kablosuz Şarj
 8. Araç Şarjı
 9. Fotoğraflı Değerlendirme
 10. Hızlı Şarj (Quick Charge)
 11. Fırsat Ürünleri
 12. Seyahat Şarjı
 13. Satıcı A-Z
 • Marka Ttec
DSACategoryId/2147483642/371967/16113/ttec
Başa dön