Çanta ve çanta çeşitleri kıyafetlerin tamamlayıcısı olarak yetişkinler tarafından sıklıkla tercih edilir. Yetişkinlerin yanı sıra çocuklar ve gençlerde çanta kullanır. Çanta kullanım alanı oldukça geniş olarak biliniyor. Çanta sektörünün farklı modeller üzerindeki çalışmaları kullanıcıları yeni çanta trendleri ile buluşturuyor. Her dönemde trend olan birkaç çanta modeli mutlaka vardır. Çanta ve çanta modelleri her dönemde kullanılan bir aksesuardır. Kullanıcılarının çok olması ve yeni modellere talep olması sebebiyle üretimi ve tüketimi en fazla olan aksesuarlardan birisidir. Çanta almaya karar verdiyseniz piyasaya sürülmüş tüm çanta modellerine göz atmalısınız. Çanta modellerine genel olarak bakacak olursak şu şekildedir:

· Kapitoneli, askılı, zincir askılı olan omuz çantalarının kullanımı oldukça fazladır. Kullanımı da kolay olan omuz çantaları birçok yetişkin tarafından tercih edilir. Günlük hayatta kullanım için en uygun olan çantalardan birisidir. Omuz çanta çeşitlerinin kendi arasında farklı renkte ve farklı kumaşta modelleri vardır. Size en uygun olan modeli çanta mağazalarından seçebilirsiniz. Mağazalarda kendinize uygun model bulamadıysanız internet sitelerinden de omuz çantası modellerine bakabilirsiniz.

· Şişme çanta modelleri ise son dönemlerin trend çanta modeli olarak bilinir. Farklı renklerde ve farklı boyutlarda şişme çantalar vardır. Gençlerin arasında sıklıkla tercih edilen ve geniş bir model olan bu çantayı mağazalarda bulabilirsiniz. Bu çanta modelinin sık tercih edilmesinin bir nedeni de iç kısmının geniş olmasıdır.Şişme çanta modellerinin birçok çeşidi mağazalarda ve internet sitelerinde vardır. Şişme çanta modeli günlük yaşamda, pikniğe ve çarşıya giderken kullanılabilir. Şişme çanta modelinin iç kısmı geniş olduğu için pikniğe giderken kullanmak için uygundur. Şişme çantaların bazı modelleri de kaba görünebilir eğer bu model size uygun değilse daha küçük modellere bakabilirsiniz.

· Son yılların trend modeli olan bel çanta ise şu anda da sıklıkla tercih edilen çanta modeli olarak bilinir. Bel çantası modelleri farklı renklerde, desenlerde ve şekillerde vardır. Bel çantası kullanımı kolay ve pratik olduğu için her yerde her zaman kullanıma uygundur. Bel çantasının boyutu diğer çantalara kıyasla küçük gözükebilir ancak içerisindeki alanı oldukça geniştir. Bel çantası kullanımının bu kadar yaygın olmasının sebebi de içerisine çok eşya alması ve kullanışlı olmasıdır. Bel çanta çeşitlerinin en son modelleri ise tek renk, üzerinde küçük logo olanlarıdır. Bu çeşidi de sade ve şık göründüğü için sık tercih ediliyor. Bel çantası ve modellerine mağazalardan ulaşabilirsiniz. İnternet sitelerinden kısa bir araştırma yaparak daha fazla bel çantası modeline ulaşabilirsiniz.

· Çanta modellerinin bir diğer çeşidi ise postacı çanta olarak adlandırılan düz ve ince çantalardır. Evrak veya bilgisayar taşımak için kullanılan bu çantaların farklı modelleri vardır. Şekilleri, renkleri ve modelleri farklı olan bu çantaların kullanımının da sık olduğu biliniyor. Postacı çantanın kullanımı da oldukça kolaydır. İşe veya okula giderken evrak taşımanız gerekiyorsa bu çanta modelini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mağazalarda çeşidi az olan bu modelin birçok çeşidine Pazarama.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Güvenilir bir internet sitesinden size uygun olan modeli sipariş edebilirsiniz.

· Kanvas adı verilen pamuktan yapılan bir kumaş ile yeni çanta modelleri üretiliyor. Kanvas çanta olarak adlandırılan bu modeller sade ve şık görünümlü çantalardır. Her mevsimde kullanılması rahat olan bu bez çantalar oldukça kullanışlıdır. Kanvas çanta modellerinin farklı şekilleri, boyutları ve de renkleri vardır. Beğendiğiniz bir model ise mağazalardan ve internet sitelerinden bu çanta modeline ulaşabilirsiniz. Kanvas çanta modelinin tercih edilme sebebi ise doğaya zarar vermemesi ve el yapımı olmasıdır. Kanvas çanta modeli günlük kullanım için de uygundur.

· Heybe çanta modeli de son zamanlarda sık tercih edilmeyen çanta modelleri arasındadır. Kanvas çantalarla heybe çantalarının kullanım yapısı benzerdir. Kanvas çantalar son zamanlarda daha sık tercih edildiği için genellikle daha ön plandadır.

· Parlak, simli, kasalı çantalar ise daha küçük boyutlu çantalardır. Özel gece ve özel günlerde daha sık kullanılan bu çanta modelleri şık görünümlüdür. Şık bir kombinin yanına bu çanta modellerinden birisi kombini tamamlar. Bu çanta modellerine mağazalardan ve internet sitelerinden ulaşmak oldukça kolaydır. Neredeyse tüm çanta mağazalarında bu modeller için bir bölüm ayrılır. İstediğiniz çanta modelini burada bulamazsanız internet sayfalarında da araştırma yapabilirsiniz.

· Özel günlerde kullanılan diğer bir çanta modeli ise baget çeşididir. Baget çantaların kullanımı hem özel günler için hem de günlük kullanım için uygundur. Baget çanta ve modellerine mağazalardan, internet sitelerinden ulaşabilirsiniz.

· Çanta çeşitlerinin büyük bir kısmını oluşturan modellerden birisi de kesinlikle sırt çantalarıdır. Sırt çantaları farklı boyutlarda, renklerde ve şekillerde üretilir. İstediğiniz boyutta sırt çantası bulabilirsiniz. Büyük boy, orta boy, küçük boy ve daha küçük boy sırt çantası bulabilirsiniz. Sırt çantası modellerinin klasik, spor ve günlük çeşitleri de vardır. Günlük kullanım için sırt çantası arıyorsanız orta ya da küçük boy bir çanta seçebilirsiniz. Spor tarzda bir çanta istiyorsanız bu modellere bakarak karar verebilirsiniz. Spor çantalarının her boyda modeli vardır, size uygun olan modeli kullanmanız önerilir. Sırt çantası modellerine mağazalardan veya mağazaların internet sitelerinden ulaşabilirsiniz.

· Bebekli aileler için de bebek eşyalarını koymaya yardımcı bebek bakım çantaları vardır. Bebek bakım çantaları genellikle orta büyüklükte yumuşak dokulu çanta olarak bilinir. Bebekli ailelerin özellikle seyahat esnasında kullandıkları bu modelin farklı çeşitleri vardır. Siz bebeğinize ve size uygun olan modeli tercih etmelisiniz. Bebek bakım çantalarının orta ve büyük boyutta modelleri vardır. Bebek çantası boyutunu da düşünerek tercih yapmanız önerilir.

· Küçük çanta modellerinin şık görünümlü olan modellerinden birisi de el çantalarıdır. El çantası modelleri günlük yaşamda ve özel günlerde kullanılan bir modeldir. Bu model dikkatinizi çekiyorsa internet sitelerinde ve çanta mağazalarında bu modele ulaşabilirsiniz.

· Çanta modelleri arasında cüzdan boyutunda ve cüzdan şeklinde olan modelleri vardır. Bu çanta modelleri özel gün ve özel gecelerde daha sık tercih edilir. Sade ve şık bir kombinin tamamlayıcısı olarak cüzdan çanta modeli kullanılabilir. Cüzdan çanta modelleri mağazalarda sık bulunmasa da internet sitelerinde mutlaka çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Çanta modellerine bakarken ve çanta modelini kullanırken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta vardır. Öneri ve dikkat edilmesi gereken noktalar şunlardır:

1. Gelişme düzeyini tamamlamamış olan çocuk ve gençlerin çanta kullanımına dikkat etmesi gerekiyor. Vücut tipine uygun olmayan ve yanlış kullanılan çantalar sağlık problemlerine yol açabilir. Bel, sırt ve ense ağrısı oluşturabilir.Çanta seçimi yaparken ve kullanırken doğru ve modeline uygun bir şekilde kullanmalısınız. Gelişim düzeyini tamamlamayan bireylere ebeveynleri öneride bulunabilir.

2. Çanta ve çanta çeşitlerini araştırmakla doğru çanta kullanımının arasında çok fark vardır. Çanta ve modellerini araştırırken kullanım şekillerinin de araştırılması gereklidir. Çanta kullanımının araştırılmış olması da olası bir sorun çıkma ihtimalini azaltır. Çantalar ile ilgili tüm araştırmaları internet üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Sizin ve çevrenizdekilerin sağlığı için bu araştırmayı yapmalısınız.

3. İnsan vücudunun en hassas ve dar olan yerlerinden birisi omuz bölgesidir. Kollara ve omuza fazla yük verilmemelidir. Çanta kullanırken fazla ağır şeyler taşınmamalıdır. Eğer fazla ağır bir şey taşımak zorunda kaldıysanız sırt çantası modelini tercih etmeniz daha doğru olur. Sırt çantası modelleri çantanın içerisindeki yükü iki omuza eşit bir miktarda dağıtmayı sağlar. Sırt çantası modellerinin çoğunda kol kısmı ve bel kısmı yumuşak bir dokuyla yapılır. Çantanın kol kısımlarının yumuşak olması omuz ağrılarını önler. Çantanın bel kısmının yumuşak olması da bel ağrısını önler. Omuz ağrısı yaşamamak için kol ve bel kısımları yumuşak olan sırt çantalarını tercih etmeniz önerilir. Sırt çantası kullanırken tek omuz değil iki omuzlu kullanmaya özen göstermelisiniz.

4. Askılı çanta kullanımında da dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Askılı çantanın askı kısmı omza zarar verebilir. Askı kısmının hangi maddeden yapıldığı önemlidir. Omzunuzu rahatsız edecek bir modeli tercih etmemelisiniz. Çocuk ve gençlerin bu modeli kullanması önerilmiyor.

Benetton Çanta Modelleri

Çanta model ve marka çeşitleri oldukça fazladır. Sık tercih edilen birkaç markalar son dönem trend çantaların üreticisi olarak biliniyor. Benetton markası da en sık tercih edilen markalardan birisi olarak biliniyor. Benetton markasının çanta çeşitleri oldukça fazladır. Benetton markasına ait mağazalara büyük şehirlerde ulaşabilirsiniz. Benetton markasının mağazalarında erkek, kadın, çocuk ve gençler için ürünler bulabilirsiniz. Benetton markasına ait her türlü kıyafet ve aksesuara ulaşmanız mümkündür. Kadın ve erkek kazakları, tişörtler, pantolon ve çantalar bulabilirsiniz. Benetton ürünlerinin farklı renkte ve farklı modellerde seçeneğinin olması da sık tercih edilmesinin nedenlerinden birisidir. Kendi bedeninize ve zevkinize uygun tüm kıyafet çeşitleri bulabilirsiniz.

Çanta ve çanta modellerinin çoğunu Pazarama.com üzerinden temin edebilirsiniz. Benetton markasının çanta çeşitleri arasında baget çantalar, askılı çantalar, cüzdan çantalar, sırt çantaları ve daha birçok çeşidini bulabilirsiniz. Benetton markasının özellikle çanta modelleri kullanıcılar tarafından sık tercih ediliyor. Benetton markasının şık görünümlü ve kaliteli ürünleri sık kullanılma nedenlerinden birisidir. Özel bir gün için hazırlanıyorsanız benetton un şık ve gösterişli çanta modellerine bakabilirsiniz. Farklı çeşitleri olan şık çanta modellerinin arasından size uygun olan modeli seçebilirsiniz. Benetton markalı çantalara Pazarama.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Pazarama.com üzerinde bulunan ürünlerin tüm özelliklerini kontrol ederek adresinize sipariş oluşturabilirsiniz. Benetton çanta modelleri arasından dilediğinizi seçerek adresinize gelmek üzere sipariş edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

United Colors Of Benetton Kadın Çanta Modelleri

1364 ürün listeleniyor
Giyim / Ayakkabı
Giyim / Ayakkabı
Kadın
Kadın
Çanta
Çanta
Sırt Çantası
Sırt Çantası
Omuz Çantası
Omuz Çantası
Çapraz Çanta
Çapraz Çanta
Cüzdan
Cüzdan
Portföy Çanta
Portföy Çanta
Clutch
Clutch
Bel Çantası
Bel Çantası
Makyaj Çantası
Makyaj Çantası
Hepsiburada Limiti
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Renk
Toplam 36 / 1364 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?