United Colors Of Benetton Kadın Çanta

United Colors Of Benetton kadın çanta modelleri özgün tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Kadınların en önemli aksesuarları arasında yer alan çanta modelleri, sağlam ve kaliteli malzemelerden imal ediliyor. Uzun ömürlü kullanım olanağı sunan ürünler, kısa vadede yeni bir çantaya ihtiyaç bırakmıyor. Geniş bir yelpazede sunulan kadın çantalarının kullanım amacına göre seçilmesi önem taşıyor. Kullanım amacına uygun bir çanta seçimi avantaj sağlıyor. Her mevsimde rahatlıkla kullanılabilen çantalar, zorlu hava şartlarında da kişisel eşyaları koruyor ve yıpranmalarını önlüyor. Eski çantasını değiştirmek ya da yeni bir çanta almak isteyen kadınlara önerilen modeller, kaliteli ve işlevsel alternatifler arasında bulunuyor. 

Kısa ve Uzun Süreli Yolculuklarınızda Kişisel Eşyalarınızı Rahatlıkla Taşıyın

Kategoride yer alan sırt çantaları üniversite öğrencileri tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor. Ders kitapları ve okuma kitaplarının yanı sıra dizüstü bilgisayarları da taşımayı kolaylaştıran modeller, freelance olarak çalışan kadınlar için pratiklik sunuyor. Geniş iç hacimleri çok fazla eşyayı taşımayı mümkün kılıyor. Kısa ve uzun vadeli seyahatlerde ihtiyaç duyulan eşyaları her yere götürmeyi sağlayan United Colors of Benetton sırt çantaları, uçaklarda el bagajı olarak da değerlendirilebiliyor. Egzersiz ve antrenman eşyalarını yanlarına almak isteyen kadınların tercihleri arasında yer alan modeller, eşofman, tayt ve tişört gibi kıyafetleri tek seferde taşımayı sağlıyor. Birden fazla çanta taşımaya gerek bırakmayan ürünler, fermuar detaylarıyla dikkat çekiyor.

Vücut Ergonomisine Uyum Sağlayan Çok Amaçlı Sırt Çantası Modelleri

Çoklu göz sistemi ise kişisel eşyaları organize etmeyi kolaylaştırıyor. Yan kısımlarında suluk bölmeleri bulunan ürünler, spora giderken hazırlanan smoothie ve diğer içecekleri taşımayı da kolaylaştırıyor. Fonksiyonel  kullanım özellikleri ve dayanıklı kumaş yapısı sırt çantalarını tercih etme sebepleri arasında yer alıyor. Vücut ergonomisine uyum sağlayan çantalar, kadınların hareket kabiliyetini sınırlandırmıyor. Eşya ağırlıklarının omuzlara eşit şekilde dağıtılması omuzlarda, sırt ve bel bölgesinde istenmeyen problemlerin oluşumunu önlüyor. Kişisel eşyaları muhafaza etmeyi kolaylaştıran modellerin taşıma sapları fermuar yardımıyla kapatılarak tek bir sap haline getirilebiliyor. Sırt çantaları isteğe bağlı olarak el tutma aparatıyla da taşınabiliyor. 

Stil Sahibi Kadınlara Hitap Eden Omuz Çantaları

Kategoride bulunan omuz çantaları kadınların günlük hayatta sıklıkla kullandıkları modeller arasında yer alıyor. Kişisel eşyaları omuzda taşımak isteyen kadınlar cüzdan, telefon ve  MP3 çalar gibi materyallere kısa sürede ulaşabiliyor. Kurumsal hayatta çalışan kadınların stillerini tamamlayan çanta modelleri fermuar ve toka detaylarıyla dikkat çekiyor. İşlevsel bir şekilde kullanılabilen çapraz çantalar ise küçük cepleriyle beklentileri karşılıyor. Not defteri, kalem, anahtarlık gibi materyalleri koymak için kullanılan cepler, eşyaların kaybolmasını önlüyor. Çapraz çantalar, kısa veya uzun formda kullanılabiliyor. Kadınların boylarına göre uzunlukları ayarlanabiliyor. Farklı kıyafetlerle birlikte kombin yapılabilen modeller her renge uyum sağlıyor. Topuklu ayakkabıyla kullanılabilecek çapraz çanta modelleri isteğe bağlı olarak spor ayakkabı ve eşofmanlarla da kombinlenebiliyor.

Eşyalarınızı Kolaylıkla Organize Etmenizi Sağlayan Çantalar

Hafif yapılarıyla ön plana çıkan United Colors Of Benetton modelleri, içlerine eşya konulduğunda ağırlığı dengeli bir şekilde dağıtıyor. Çantaların boş ağırlıklarının hafif olması her yere rahatlıkla taşınabilmelerini kolaylaştırıyor. Kategoride yer alan çanta çeşitleri farklı amaçlar için kullanılabiliyor. Küçük boyutlarıyla her yere rahatlıkla taşınabilen çapraz çantalar, önemli eşyalarını yanından ayırmak istemeyen kadınlar tarafından rağbet görüyor. Zımba detaylarıyla tarzını yansıtmayı seven kadınlar tarafından ilgi gören modeller, iç bölmeleriyle de eşyaları yerleştirme kolaylığı sunuyor. Kategoride bulunan cüzdan modelleri ise çeşitli kartları kaybetmeden taşımayı kolaylaştırıyor. Çok gözlü cüzdanlar, kartların ve diğer objelerin profesyonel bir şekilde gruplandırılmasını sağlıyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

United Colors Of Benetton Kadın Çanta Modelleri

Giyim / Ayakkabı
Giyim / Ayakkabı
Kadın
Kadın
Çanta
Çanta
Sırt Çantası
Sırt Çantası
Omuz Çantası
Omuz Çantası
Çapraz Çanta
Çapraz Çanta
Cüzdan
Cüzdan
Bel Çantası
Bel Çantası
Seyahat Çantası
Seyahat Çantası
İndirimli Ürünler
Renk
Toplam 24 / 735 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60000163/unitedcolorsofbenetton