ARA
Loading interface...
Loading interface...
Vestfrost
Vestfrost VFCM 9122 T A+++ 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Vestfrost VFCM 9122 T A+++ 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Vestfrost
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483637/235604/155121
Vestfrost VFCM 9122 T A+++ 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.

Vestfrost VFCM 9122 T A+++ Çamaşır Makinesi, teknolojisi ve donanımı ile beğeni toplar. Ürün, 9 kg yıkama kapasitesi ile çamaşırlarınızı bölmeye gerek kalmadan tek seferde yıkamanıza imkan sağlar ve günlük yıkama gereksinimlerinizi karşılar. 1200 sıkma hızı sayesinde yıkanan çamaşırlar, kısa sürede kurur. Vestfrost çamaşır makinesinin hızlı yıkama ve zaman erteleme ek fonksiyonları ise hayatınızı kolaylaştırır. Program düğmesi, devir ayar düğmesi ve dijital elektronik gösterge, tüm kullanıcılar için kullanım kolaylığı sunar.  

Üstün Performans 

  • Vestfrost VFCM 9122 T A+++ 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi, A+ enerji sınıfında yer alır ve tasarruflu enerji tüketimi ile bütçenize katkı sağlar.
  • Çamaşır makinesi, beyaz rengi ve ideal boyutları ile banyonuza mükemmel şekilde uyum gösterir. Tezgah altı kullanım seçeneği dar ve küçük alanlarda yerden tasarruf etmenize imkan tanır.
  • Ürün, su kesik emniyeti ve dengesiz yük kontrolü sayesinde güvenliğinizi artırır. Dengesiz yük kontrolü, makineye yıkama kapasitesinin üzerinde çamaşır yerleştirilmesi durumunda yıkama programının başlatılmasını önler.
  • Dijital kontrol panelinde bulunan fonksiyon butonları, kullanıcı dostudur. Kolay ütüleme ve gecikmeli başlama gibi işlevler kontrol panelinde bulunan butonlarla yönetilir. 

Öne Çıkan Teknik Özellikleri 

  • Yıkama Kapasitesi: 9 kg
  • Enerji Sinıfı: A+++
  • Devir Hızı: 1200 Devir
  • Ürün Boyutları (Y x G x D): 85 x 60 x 60 cm 

Kutu İçeriği

Vestfrost VFCM 9122 T A+++ 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi ürün kutusunda garanti belgesi, ürün kullanım kitapçığı ve güç kablosu da yer alır.   

Marka Hakkında

1963 yılında Danimarka'da kurulan Vestfrost, Avrupa'nın önde gelen beyaz eşya üreticileri arasında yer alır. Üretiminin çoğunu Slovenya ve Türkiye'de gerçekleştiren marka; ocaktan bulaşık makinesine, buzdolabından fırına kadar birçok çeşitte ürün sunar. Vestfrost çamaşır makineleri de kullanıcı dostu işleyişi ve sağlamlığı bir araya getirir. 

Maksimum Konfor

Vestfrost çamaşır makinesi, özellikleri ile her türden tekstil için mükemmel temizlik sağlar. "Pamuklular", "sentetik", "yünlü", "hızlı 15 dk", "günlük 60oC-60 dk", "gömlek / bluz", "karışık", "bebek giysileri", "spor giysileri", "eko 20oC ve "ipekli" yıkama programları, ideal süre ve sıcaklık ayarları ile hayatınızı kolaylaştırır.  Bebek giysileri yıkama programı, bebekler için maksimum hijyen sağlar. Hızlı 15 dakika yıkama programı, az kirli giysilerinizi bekletmeden yıkama imkanı verir ve 15 dakikada maksimum temizlik sunar. İpekli yıkama programı, ipekli ve hassas çamaşırlarınızın yıpranmadan yıkanmasına ve ilk günkü gibi yeni kalmasına olanak tanır. Ayrıca, çamaşır makinesinin kolay ütüleme işlevi de sıkma sürecinde oluşan kırışıklıkları azaltarak konforunuzu artırır. 

Pratik Kullanım

Vestfrost çamaşır makinesi; program düğmesi, devir ayar düğmesi ve dijital panel ile kolaylıkla yönetilir. Program, kontrol panelindeki "başlat / beklet" butonu ile başlatılır. Her iki tarafa çevrilebilen program düğmesi kullanılarak kumaş türüne en uygun yıkama programı seçilir. "Sıkma yok" seçeneğinden 1200 devre kadar sıkma hızının ayarlanabildiği devir ayar düğmesi sayesinde uygun yıkama hızı, pratik bir şekilde ayarlanır. Gerek gördüğünüzde yıkama programına otomatik tanımlı sıcaklık ayarı, kontrol panelinde yer alan sıcaklık ayarı butonu ile değiştirilebilir. Tercih edilen yıkama programına ilişkin bilgiler, dijital göstergeden takip edilebilir. Ayrıca, zaman erteleme işlevi sayesinde yıkama programının başlatılmasını sizin için en uygun zamana öteleyebilirsiniz. Donanımı ve sağlamlığı ile beğeni toplayan ve işlevleri ile hayatınızı kolaylaştıran Vestfrost VFCM 9122 T A+ 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi fiyat seçenekleri ile de tam not alarak kullanıcıları beğenisini kazanır.


Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön