2010 yılında kurulan ve inanılmaz bir hızla büyüyüp dünya devleri arasına girmeyi başaran Çinli teknoloji markası Xiaomi, akıllı ürünleriyle kullanıcıların beğenisini topluyor. Markanın akıllı ürünleri arasında popülaritesini her geçen gün biraz daha artıran akıllı saat modelleri de bulunuyor. Pratik kullanımları ve hayatı kolaylaştıran özellikleriyle kullanıcılarının ayrılmaz bir parçası hâline dönüşen Xiaomi akıllı saat modelleri, giyilebilir teknolojinin cazibesini net şekilde ortaya çıkarıyor. Akıllı telefon kontrolünden yön bulmaya, spor istatistiği tutmaktan sağlık ölçümüne kadar birçok özelliği bir araya getiren Xiaomi imzalı akıllı saatler, kullanıcılara teknolojini gücünü tam anlamıyla hissettiriyor.

Xiaomi Akıllı Saat Nasıl Çalışır?

Şarj edildikten sonra kullanıma başlamak için hazır duruma gelen Xiaomi akıllı saat, uyumlu akıllı telefon modelleriyle eşleştirilmek suretiyle çalıştırılıyor. Böylelikle kullanıcılara akıllı saat modellerinin eşleştirildiği akıllı telefon modellerini yönetme olanağı da sunulmuş oluyor. Markanın akıllı saatleri fonksiyonel yapılarıyla dikkat çekiyor. Akıllı saat modellerinde yer alan her fonksiyon farklı bir amaca hizmet ediyor. Fonksiyonların kullanımı için akıllı saatlerin talimatlara uygun biçimde kullanılması gerekiyor. Markanın akıllı saatleri, zengin özelliklerinden ötürü günün 24 saati etkin olarak faydalanılan bir mobil asistana dönüşüyor.

Xiaomi Akıllı Saat Nasıl Kullanılır?

Xiaomi akıllı saat modelleri, çok yönlü yapıya sahip oldukları için kullanıcılara birçok özelliği aynı anda kullanma fırsatı veriyor. Kolay ve hızlı bir kullanım olanağı sunan akıllı saatler, dokunmatik ekranları üzerinden yönetiliyor. Markanın tıpkı bir saat gibi giyilerek kullanılan akıllı saat modellerinin kullanıcı seçimiyle devreye giren özellikleri yanı sıra otomatik olarak çalışan özellikleri de bulunuyor. Kullanıcı seçimiyle devreye giren özellikler için kullanıcının istediği uygulamayı seçmesi ve başlatması yeterli oluyor. Otomatik şekilde çalışan özellikler ise kullanıcı isteğine bağlı olarak sonlandırılabiliyor.

Xiaomi Akıllı Saat Modelleri Nasıl Seçilir?

Xiaomi akıllı saat modelleri arasından seçim yapacak olan kullanıcıların öncelikli olarak ürün teknik detaylarına göz atmaları tavsiye ediliyor. Böylelikle kullanıcı akıllı saat modelinin talep ettiği özellikleri taşıyıp taşımadığını öğrenmiş oluyor. Kullanıcının akıllı telefonuna ve telefon işletim sistemine uyumlu bir akıllı saat modeli seçmesi de eşleştirme problemi yaşamamak adına son derece önem arz ediyor. Kullanıcı teknik detayların dışında çerçeve şekli, ekran büyüklüğü ve kordon malzemesi gibi estetik detaylara göre de model seçimi yapabiliyor. Xiaomi’nin farklı görsel tasarımlara sahip olan akıllı saat modelleri bulunuyor.

Xiaomi Akıllı Saat Ne İşe Yarar?

Xiaomi akıllı saat modellerini fiziksel bakımdan saat görüntüsü vermelerine ve saat fonksiyonuna sahip olmalarına karşın bir giyilebilir teknolojik ürün olarak değerlendirmek gerekiyor. Markanın üstün özelliklerle donatılmış olan akıllı saat modelleri, zaman kontrolünden antrenman takibine, nabız ölçümünden uyku kontrolüne kadar günlük şekilde istifade edilebilecek birçok fonksiyonu yerine getiriyor. Akıllı saatler, eşleştirilmiş oldukları akıllı telefonları cevaplama olanağı da sunuyor. Böylece ellerini kullanamayacak durumda olan ya da akıllı telefonunun yerini bulamayan kullanıcılar, gelen aramalara akıllı saatleriyle cevap verebiliyor.

Xiaomi Akıllı Saat Kimler İçin Uygundur?

Xiaomi akıllı saat çeşitleri, uyumlu bir akıllı telefon modeline sahip tüm kullanıcılar tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor. Markanın akıllı saat modellerinin kullanımı için herhangi bir yaş sınırlaması da bulunmuyor. Xiaomi akıllı saatler, düzenli şekilde spor yapan, sağlığına dikkat eden ve gün içerisinde sıkça teknolojiden faydalanan kullanıcılara hitap ediyor. Xiaomi akıllı saat fiyatları ise her model özelinde değişkenlik gösteriyor. Xiaomi kullanıcıları, performanslarından son derece memnun oldukları akıllı saat modellerinin fiyatlarını da son derece ekonomik buluyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Xiaomi Akıllı Saat Fiyatları

14 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Xiaomi Akıllı Saatler
  2. Huawei Akıllı Saatler
  3. Apple Akıllı Saatler
  4. Samsung Akıllı Saatler
  5. Case 4U Akıllı Saatler
  6. HONOR Akıllı Saatler
  7. Fitbit Akıllı Saatler
  8. Alcatel Akıllı Saatler
  9. Garmin Akıllı Saatler
  10. Michael Kors Akıllı Saatler
  11. Polar Akıllı Saatler
  12. Bakeey Akıllı Saatler
  13. Yukka Akıllı Saatler
  14. Dtno.1 Akıllı Saatler
  15. Smartbell Akıllı Saatler
  16. Olevs Akıllı Saatler
  17. Buyfun Akıllı Saatler
  18. Amazfit Akıllı Saatler
  19. ZeBlaze Akıllı Saatler
  20. SmartBlade Akıllı Saatler
 4. Cinsiyet
  1. Erkek
  2. Kadın
 5. Sesli Görüşme
 6. GPS (Küresel Konumlama Sistemi)
 7. Kalp Ritmi Ölçme
 8. Adımsayar
 9. Titreşim
 10. Renk
  1. Siyah
  2. Beyaz
  3. Lacivert
  4. Bej
  5. Kırmızı
 11. Uyku Takibi
 12. Fotoğraflı Değerlendirme
 13. Fırsat Ürünleri
 14. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Xiaomi
DSACategoryId/2147483642/371967/60003676/xiaomi
Başa dön