Teknoloji dünyasında kısa süreden beri var olmasına karşın hem yenilikçi hem de rekabetçi ürünleri, erişilebilir fiyat aralıklarına konumlandırarak, kullanıcı kitlesini arttıran Çin merkezli Xiaomi, kulaklık setleriyle dikkat çekiyor. Müzik ve multimedya tutkunlarının ihtiyaçlarına yanıt verebilen pek çok ürüne hayat veren Xiaomi, hem kulak üstü hem de kulak içi kulaklıklarıyla sektörün önde gelen markalarından birine dönüşüyor. Sahip olduğu kulaklık setlerinin performansına ve sunduğu deneyime önem veren kullanıcıların yönelebilecekleri Xiaomi kulaklık seti modelleri, takip edilen müziğin türü fark etmeksizin görevini başarıyla yerine getiriyor.

Xiaomi Kulaklık Seti

Üst düzey ürün olduğunu yalnızca görünümüyle değil teknik özellikleriyle de ispat eden Xiaomi kulaklık seti çeşitleri, akıllı cep telefonları ve tabletlerin yanı sıra bilgisayarlarla da değerlendirilebiliyor. Kulak üstü kulaklık kullanmak arzusundakileri, geliştirdiği modellerle sevindiren marka, tatmin edici ses çıkış gücüne sahip kulaklıklarıyla mükemmel bir müzik deneyimi vadediyor. 3,5 mm jak fişleri altınla kaplı olması sayesinde, ses kaynağının oluşturduğu sinyalleri mükemmel şekilde oluşturan kulak üstü kulaklıklar, dâhili mikrofonları ile sesli iletişim süreçlerinde görev alabiliyor. Yeterli uzunluktaki kabloları aracılığıyla müzik tutkunlarının kulaklığı kullandıkları esnada rahatça hareket edebilmelerine zemin hazırlayan kulak üstü yapıdaki Xiaomi kulaklık seti modelleri, kablo kalitesiyle de öne çıkıyor. Özel kaplamalı bakır tellerin yer verildiği kablolar, dayanıklılık ve kaliteden konusunda fark yaratıyor. Taşınabilirlik noktasında da memnuniyet yaratan kulak üstü kulaklıklar, üst düzey materyallerden geliştirilmiş olmalarıyla ağırlık konusunda sınıfı geçmeyi başarıyor.

Kulaklıklardaki sürücülerin bulunduğu yastık kısımları, uzun soluklu kullanımlarda rahatsızlık yaratmazken kafa bantları ise kolayca ayarlanarak kullanıcıların ileri seviye konfor yaşaması sağlanıyor. Ölçüleriyle sektör standartlarını yakalayan Xiaomi kulaklık seti çeşitleri; müzik, film, oyun gibi dijital içeriklerin takibini alabildiğine keyifle hâle getiriyor.

Xiaomi Kulaklık Seti Modelleri

Kulak üstü kulaklıklarıyla bu alanda iddialı olduğunu kanıtlayan Xiaomi, kulak içi kulaklıklarıyla da büyük beğeni topluyor. İmza attığı ürünlerin bazılarıyla tasarım ödüllerine layık görülen markanın müzikseverlere yönelik geliştirdiği kulak içi kulaklık setleri, sesi dengeli ve gerçeğe en yakın şekilde verebiliyor. Uzay sınıfı materyallerden destek alınarak geliştirilen ve hassas ölçümler yapılarak güçlendirilen modeller; bas, mid ve tiz seslerin eksiksiz işitilebilmesine yardım ediyor. Özel kaplamalı kabloları, manyetik alanlardan herhangi bir biçimde etkilenmeyen Xiaomi kulaklık seti modelleri, yüksek kaliteli sese sahip dijital içeriklerle zaman geçirenlerin vazgeçilmezi oluyor. Hareketli bir yaşantısı olan teknoloji ve müzik tutkunlarını, uzunluğu bir metreyi aşan kablosuyla mutlu eden kulaklıklar, dolanma ya da karışma gibi sorunların yaşanmasının önüne geçiyor.

Teknoloji tutkunlarının kulaklarını rahatsız etmeyecek silikonlarla donatılan ve kutu içeriğinden, farklı boyutlarda silikonlar çıkabilen ürünler, uzun süren yolculukların ve antrenmanların keyifli geçmesine olanak veriyor. Dünyaca ünlü sanatçı ve prodüktörlerden yardım alınarak geliştirilen kulak içi kulaklıklar, zengin ve doğal sesler oluşturabiliyor. Müzikseverlerin ezbere bildikleri şarkıları, gerçek halleriyle deneyimleyebilmelerini sağlayan ve bunu, grafen diyaframının yanında, tamamen dinamik sürücüleriyle mümkün kılan kulak içi kulaklık modelleri, teknik kabiliyetleriyle hayranlık uyandırıyor. Ürünlerinin teknik özellikleriyle olduğu kadar tasarımlarıyla da farkını ortaya koyan Xiaomi, kullanıcıların tarzlarını kulaklıkları aracılığıyla yansıtabilmelerine imkân tanıyor. Gerek renk gerekse tasarım bakımından çeşitlilik arz eden Xiaomi kulaklık seti çeşitleri, yenilikçi ve aykırı görünümleriyle takdir kazanıyor.

Geliştirdiği birçok ürünle adından söz ettiren Xiaomi, müzik tutkunlarının yanlarından ayırmak istemeyecekleri kulaklık seti modelleri ile büyümeye devam ediyor. Kaliteli ses verebilen kulaklıklara yatırım yapmayı hedefleyenler de alışveriş listelerine Xiaomi’nin ürettiği kulaklıkları ekliyorlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Xiaomi Kulaklık Seti Fiyatları

21 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı