Akıllı Bileklik

Dijital devrim sonrası üstün teknolojiyi eşsiz tasarımlarla bütünleştirerek farklı ürün grupları ve modellerine yenilerini ekleyen elektronik markaları hayata kısa sürede adapte edilebilen ve yaşamı kolaylaştıran ürünler geliştirmeye devam ediyor. Dünyanın dört bir yanında tüketicilere son teknolojiye sahip üstün nitelikli ürünlerini ulaştırarak ayrıcalıklı deneyimler yaşatmayı amaçlayan firmalar son yılların gözdeleri olan giyilebilir teknolojiler ile dikkat çekiyor. IT ve telekom ürünleri, beyaz eşya, kişisel bakım ve ısıtma-soğutma sistemleri haricinde bulut servislerindeki başarıları ile de farkını ortaya koyan teknoloji markaları hayatı daha keyifli hale getiriyor. Mobil ürün grubunki giyilebilir cihazlar arasında yer alan akıllı bileklikler de kullananlara sıra dışı ayrıcalıklar sunuyor. Teknolojinin günlük yaşama uyarlanmasının en iyi örneklerinden biri olan akıllı bileklikler çok farklı özellikleri ve faydalı uygulamalarıyla tüketicilerin hayatına kolayca adapte oluyor. Devrim yaratan bir teknolojiyle üretilen akıllı bileklik fiyatları da uygun seçenekleriyle kullanmak isteyenlerin yakından tanıma fırsatı bulmasını sağlıyor.

Hayata Renk Katan Akıllı Bileklik Modelleri

Nitelikli teknolojilerin ve premium tasarımlarla birleştiği akıllı bileklikler farklı çerçeve boyutları, stilleri ve renk seçenekleriyle sunuluyor. Siyah, beyaz, gümüş, dore ve rose renkler haricinde kırmızıdan laciverte, turuncudan yeşile ve metalik renklere kadar geniş bir renk skalasında sergileniyor. Bileğe rahatça tek el ile takılabilen akıllı bileklikler neredeyse ağırlığı hiç hissedilmeyen, konforlu bir kullanım sağlıyor. Kullanıcıların günlük bilgi ve ihtiyaçlarını karşılayan akıllı bileklik modelleri modern tasarımlarıyla her kullanıcının kendine has stilini ön plana çıkarmasında etkili oluyor. Şık duruşları, kıyafetlerle uyumlu değiştirilebilir renkleri ve havalı görünümleri ile vazgeçilmez günlük aksesuarlar olarak yerini alıyor. Spor yapan kişilerin tüm antrenman aktivitelerini kayıt altına alabilen, kan basıncı ve kalp ritmi ölçebilen, adım sayabilen ve kalori hesabı yaparak ne kadar enerji harcandığını gösteren tüm özellikleri depolayan akıllı bileklikler daha düzenli bir hayat yaşamaya adım atılmasını sağlıyor.

Geleneksel Dizayna Dijital Dokunuş

Geleneksel saatlere benzer tarzda dizayn edilen yuvarlak, oval ya da kare tasarımlı akıllı bileklikler ile kullanıcılar kendileri ve çevreleriyle ilgili her şeyden her saniye haberdar olabiliyor. Dijital içeriğe sahip modeldeki akıllı bileklikler cep telefonlarına gelen uyarı ve mesajları anında bildirerek kullanıcıları sürekli telefona bakma zahmetinden kurtarıyor. Güçlü donanımlarının yanı sıra modaya uyumlu tasarımları ile de ön plana çıkan bileklikler farklı tonlardaki kayışlarla da kullanılabiliyor. İster deri ister silikon veya metal yapıda üretilen bileklikler ince ya da kalın görünümlü olarak tercih edilebiliyor.

Vücuda Entegreli Akıllı Bileklikler

Kullanışlı özellikleri ve ergonomik yapıları ile vücut ile tamamen entegre olabilen akıllı bileklik modelleri sayesinde daha bilinçli ve kaliteli bir hayata adım atılıyor. Gerçek zamanlı kalp atış hızından dinlenme zamanlarındaki kalp atış hızına, aktivite takip opsiyonundan kat edilen mesafe takibine kadar yapılan aktiviteleri izleyen bileklikler tüketicilerin kendilerini daha iyi gözlemlemesine yardımcı oluyor. Gözlemlenen değerlere bağlı şekilde herkesin kendi idman programını ve yoğunluğunu ayarlamasına imkan tanınıyor. Uyku düzeni, gündelik takvim takibi ve hatırlamalarıyla herkesin kişisel asistanı görevini gören akıllı bileklikler sunduğu raporlarla da daha planlı ve bilinçli olunmasını sağlıyor.

Günlük Yaşamın Vazgeçilmezi Akıllı Bileklikler

Rutin hayata teknolojinin dahil edildiği cihazlardan biri olan akıllı bilekliklerle atılan her adımdan her türlü yemek içme alışkanlığına kadar birçok detayı takip etmek mümkün oluyor. Yalnızca yapılan etkinlikleri takip etmek için değil aynı zamanda daha düzenlik olmaya ve doğru alışkanlıklar kazanmaya da yardımcı oluyor. Çoğu hem Android hem de iOS işletim sistemiyle çalışabilen akıllı bileklikler uyandırma alarmı, uyku düzeni takibi, spor aktivitelerinde adım sayma, kalori ölçme gibi özellikleriyle fonksiyonel bir aksesuar niteliği taşıyor.

Sağlıklı Yaşama Akıllı Bileklik Desteği

En merak uyandıran ve kolay satın alınabilen giyilebilir teknolojik gelişmelerin başında gelen cihazlardan biri olan akıllı bileklikler hızla teknoloji meraklıları arasında yayılıyor. Akıllı bileklikler sensörlerden gelen verileri akıllı telefonlara kablosuz olarak bluetooth aracılığı ile aktarabiliyor. Gün içinde gerçekleştirilen tüm hareketler, his değişimi, sportif aktivitelere göre vücuttaki değişimler, kilo kaybı, uyku düzeni, hava durumu, günlük takvim gibi süreçler hakkında detaylı bilgiler raporlanabiliyor. Bazı akıllı bilekliklerde cep telefonuna ulaşan mesaj, bildirim ve e-postalar eş zamanlı şekilde bilekliğin net görünümlü dijital ekranından takip edilebiliyor. Uyku evrelerini izleyerek daha kaliteli bir dinlenme için önerilerde bulunan akıllı bileklik modelleri çeşitli spor aktivitelerini tanıyabilmesiyle kişiye özel egzersiz tasarlanabilmesine olanak sağlıyor. Günlük aktivitelere ait tüm verileri toparlayarak istatistiklerini kontrol etmeyi mümkün kılan akıllı bileklik modelleri göz alıcı tasarımları, kaliteli donanım malzemeleri ve üstün dijital özellikleriyle hayatı daha sağlıklı, izlenebilir ve ölçülebilir hale getiriyor.

Uzun Süreli Kullanım Avantajına Sahip Akıllı Bileklikler

Cihazların içerisindeki bataryaların mAh değerine göre 7 güne kadar dayanabilen akıllı bileklik modelleri manyetik şarj istasyonları ile çok kısa sürede şarj edilerek tekrar kullanabilir hale geliyor. Dahili RAM ve depolama alanlarıyla kişiye özel tutulan tüm raporları saklamaları mümkün oluyor. Evde, ofiste, sporda, alışverişte ve günlük aktivitelerde rahatlıkla kullanılabilen akıllı bileklikler hafifliği, konforu ve küçük bir bileklikten beklenmeyecek teknik özellikler içermesiyle işlevsel bir kullanım sunuyor.

Kalite Performansıyla Eşleşen Akıllı Bileklik Fiyatları

Teknoloji ve spor tutkunu kadın ve erkeklerin kendilerini daha iyi tanıyabilmeleri, egzersiz programlarını daha iy ayarlayabilmeleri için harika bir cihaz olan akıllı bileklikler sahip olduğu tüm niteliklerle büyük ilgi görüyor. Herkesin hayatına harika bir programlayıcı ve sağlık kontrolü aparatı olarak giren akıllı bileklikler şık bir spor aksesuarı ve hediye alternatifi de sunuyor. Birçok farklı modeli olan akıllı bilekliklerin sahip olduğu teknik nitelikler çoğaldıkça fiyat aralığı da artış gösteriyor. Tercih edilen özelliklere göre yüzlerce seçeneği bulunan akıllı bileklik fiyatları herkesin bütçesine göre avantajlı imkanlar sunuyor. Kolay erişilebilir fiyatlara sahip olan standart akıllı bilekliklerin yanı sıra akıllı telefonlarla senkronize edilebilen, çok gelişmiş teknolojiye sahip modeller de kullanıcılar için cazip ödeme imkanlarıyla satışa çıkarılıyor.

Akıllı Bileklik Özellikleri

 • Nabız ölçümü
 • Kronometre
 • Adım sayısı hesaplama
 • Kalori hesaplama
 • Uyku düzeni takibi
 • Titreşimli alarm seçeneği
 • Hatırlatma bildirimleri
 • Bluetooth
 • Cep telefona ulaşan bildirimleri anında iletme
 • Mesafe ölçümü

Hayatı Kolaylaştıran Fonksiyonlarıyla Akıllı Bileklikler

 • Hareketli ve hareketsiz kalınan süreleri hesaplayarak kaydediyor, böylece kullanıcısına daha aktif olması için uyarı veriyor.
 • Günlük, aylık ve yıllık ajanda takvimine eklenen etkinlikleri titreşimli veya sesli bildirimlerle hatırlatarak hiçbir şeyi unutmamayı garanti altına alıyor.
 • Herkesin kendi hızına göre belirleyebildiği egzersiz hedeflerini takip ederek gelişmelerin raporlayarak incelenmesini sağlıyor. 
 • Kolayca değiştirilebilen renklerdeki kayışlarıyla giyiminde modaya ve uyuma önem veren kadın ve erkekler için birçok alternatif sunuyor.
 • Sürekli çalışmasına rağmen uzun süre dayanan pil ömürleri sayesinde şarj problemine bir son veriyor.
 • Klasik saat görünümlü bilekliklerin yanı sıra çok daha minimal görünümlü modern ve zarif modelleri de bulunuyor.
 • Sade görünüme sahip bazı modeller aktif hale geldiğinde göz kamaştıran led ekranlarıyla ya da bileğe verileri projeksiyon tarzı yansıtabilen özellikleriyle kullanıcılara görsel bir şölen yaşatıyor.

Konforlu ve Üstün Donanımlı Malzeme

 • 50 metrelik derinliğe kadar su geçirmeyen üstün donanımı sayesinde yüzme ve su sporları antrenmanlarında güvenle kullanılabiliyor. Duş yaparken de çıkarılmasına gerek kalmıyor. 
 • Canlı ve net ekranları yüksek çözünürlüklü ve kaliteli bir görüş açısı sunuyor.
 • Dışarıdan gelebilecek darbelere, tere, kötü hava koşullarına, ısı değişikliklerine karşı dayanıklı malzeme içeriğiyle üretiliyor.
 • Çevre dostu materyaller kullanılarak üretilen bileklikler, yumuşak ve esnek yapılarıyla sürekli takıldığı bileklerde herhangi bir tahriş, kaşıntı ya da cilt sorununa sebep olmuyor.
 • Yıllarca deforme olmadan kullanılabilen dayanıklı akıllı bileklik modelleri vücut verilerini hatasız şekilde toplamasının yanı sıra cep telefonlarını tamamlayan bir kullanım sunuyor. 

Pratik ve Konforlu Kullanım Sunan Akıllı Bileklikler

Hayata kolayca adapte edilebilen ve telefonla hemen senkronizasyon sağlayabilme avantajına sahip olan akıllı bileklik modellerinin çoğu Windows dahil tüm popüler işletim sistemlerini destekleyebiliyor. Bileklikte kayıt altına alınan tüm datalar akıllı telefonlara, tablete, notebook ve masaüstü bilgisayarlara yüklenerek takip edilebiliyor. Tüm gün yapılan her türlü egzersiz, hareket ve etkinliklerin otomatik olarak kaydedilebildiği bileklik, kullanıcının uyku halinde bile nabız ve vücut fonksiyonlarını izlemeye devam ediyor. Rahatça yönetilebilen ekranları ve arayüzleri ile alışmakta sıkıntı çekilmeyen bileklikler kalp atışı, hatırlatma gibi özelliklerinin yanı sıra GPS bağlantısı ya da etkinlik algılayıcısı özellikleriyle de kullananların beğenisini kazanıyor.

Akıllı Bileklik Kutu içerikleri

Satın alınan kutunun içerisinde akıllı bileklikler haricinde şarj cihazı, kullanım kılavuzu, garanti belgesi de bulunuyor. Bazı modellerde akıllı bilekliğin yanında farklı renklerdeki ince ya da kalın görünümlü kayış seçenekleri de sunulabiliyor.

Akıllı Bileklik Kullanımının Faydaları

 • Sağlıklı bir yaşam için gereken egzersizler konusunda kullanıcısına hatırlatmalarda bulunarak herkesi hareketli bir yaşama teşvik ediyor.
 • Telefonlara gelen mesajlar, aramalar ve diğer bildirimlerin hemen fark edilmesini sağlayarak ve günlük takvimdeki etkinlikleri hatırlatarak daha iyi zaman yönetimi yapılmasına olanak veriyor.
 • Kullanıcıların sağlıklarıyla ilgili bilgilerin raporlamasını anında yaparak kendilerini daha iyi tanımalarını ve daha kaliteli bir hayata sahip olmalarını sağlıyor.
 • Sıradan saatlerden çok daha hafif ve esnek yapılı oldukları için ağırlığı hissedilmeyen, konforlu ve havalı bir görünüm yaratıyor.
 • Uzun süreli pil ömrü sayesinde cep telefonuyla sürekli bağlantıda kalarak telefon kullanıcının yanında olmasa bile önemli bildirimlerin kaçırılması gibi risklere engel oluyor.
 • Su ve toz geçirmez yapıları sayesinde ister denizde ister duşta çıkarmak zorunda kalınmayan bileklikler 7 gün 24 saat boyunca rahatsız olunmadan kullanılabiliyor.

Sporu ve Programlı Yaşamayı Seven Herkes İçin Mükemmel Bir Seçenek: Akıllı Bileklikler

Türkçe içerikleri ve güçlü teknik aksamları ile hayata karışarak çabucak benimsenen akıllı bileklikler her gün daha fazla tüketici tarafından keşfediliyor. Kendine ait önemli sağlık uyarılarını, sosyal aktiviteleri, güncel olaylar ve hava durumu bilgilerini her zaman elinin altında tutmak isteyenler için harika bir alet olan akıllı bileklikler son derece kolay kullanımlarıyla da hayatı daha kolay ve eğlenceli hale getiriyor. Bisiklet, koşu, yüzme, futbol, tenis, basketbol gibi farklı spor dallarını yapanların her birindeki durumunu da eş zamanlı takip edebilmeyi sağlayan akıllı bileklikler ince ve zevkli tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Bluetooth bağlantı imkanıyla diğer cihazlara kolayca adapte olarak da kullanılabilen akıllı bileklik modellerinin bir kısmı alüminyum gövdeleri ve rahat takılan silikon kayışlarıyla uzun süreli ve konforlu bir kullanım ömrü vadediyor. İçerdiği teknik özelliklere ve kullanılan malzemeye göre farklılaşan akıllı bileklik fiyatları da ekonomik seçeneklerle herkesin bütçesine uygun bir satın alma imkanı veriyor.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
1/4
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Akıllı Bileklik Fiyatları

1152 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 44 / 1152 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?