Akıllı Bileklikler

Giyilebilir teknolojiler artık insan hayatının bir parçası olmaya başladı. Akıllı bileklikler insan hayatına teknolojinin farklı bir boyutta sunulması ile ortaya çıkan kullanışlı ürünlerdir. İnsan hayatının kalitesini arttırmaya yönelik olan giyilebilir teknolojiler arasında yer alan bileklikler ile her saniyenizin farkında olarak yaşayabilirsiniz.

Akıllı Bileklikler

İnsanın aldığı nefes, attığı adım, içtiği su hayat kalitesine doğrudan etki eder. Gün içerisinde yaptığınız her aktivite sizin o günü nasıl tamamlayacağınızın veya ertesi güne nasıl başlayacağınızın habercisidir. Akıllı bileklikler kullanıcılara daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam motivasyonu sağlar. Ayrıca yaşadığınız her anın kalitesini yükseltmenize yardımcı olan bu bileklikler sayesinde her anınızdan aldığınız keyfi arttırabilirsiniz. Taşıması oldukça kolay olan ürünlerin kullanımının da bir o kadar kolay olması, her yaş grubuna hitap etmesini sağlıyor. Günlük yaşamınıza farklı bir tarz katacak bilekliklerin spor, klasik, minimal, modern pek çok tasarımı bulunuyor. Kullanmaya başladıktan sonra her anınıza eşlik edecek bileklerin değiştirilebilir kayışları sayesinde her daim şık olabilirsiniz.

Akıllı Bileklik Fiyatları

Akıllı bilekliklerin, akıllı telefonlar ile yapılan hemen her şeyi yaptığı söylenebilir. Telefonunuza gelen her bildirimi size ileten bilekliklerden, sadece adımlarınızı ve günlük aktivitelerinizi sayan bilekliklere kadar geniş bir yelpazede çeşitler bulabilirsiniz. Gelen aramalarınızı cevaplamanızı sağlayan bileklikler, akıllı telefonların asistan aksesuarları olarak kullanılabilir. İhtiyacınız olan doğru bilekliğe karar vermeden önce kullanım amacınızı iyi belirlemelisiniz. Özelliklerine göre akıllı bileklik fiyatları oldukça geniş bir yelpaze oluşturur. Mobil uygulamaları, akıllı telefonlarınızla uyumu ve kullanım yelpazesinin genişliği gibi yazılım özellikleri, bu fiyat farklılıklarının temel belirleyicileridir. Ayrıca akıllı bilekliğin fiziksel özellikleri de farklılık gösterebilir. Toza, suya ve darbeye dayanıklı akıllı bileklikleri kullanım alanınıza veya kullanım şeklinize göre tercih edebilirsiniz.

Akıllık Bileklik Nedir?

Akıllı bilekliklerin temelinde insanın bir gün içerisinde yaptığı aktivitelerin izlenmesi yatıyor. Uyanık olduğunuz veya uyuduğunuz zamanları ayırt etmeksizin aktivitelerinizi takip eden akıllı bileklikler geçirdiğiniz her anı analiz ediyor. Bilekliklerden gelen raporlar sonucunda eksik ya da fazla yaptığınız aktiviteleri rahatlıkla görebilirsiniz. Bu raporlara göre hayatınızı düzenleyerek ihtiyacınız olan sistemi kolayca elde edebilirsiniz.

Bileklikler mobil cihazlarla uyumlu çalışır. Her bilekliğin iOS, Android gibi mobil işletim sistemlerinde çalışan mobil uygulamaları mevcuttur. Mobil uygulamaların yanı sıra bilgisayarınızdan da bileklikleri takip etmenizi sağlayan programları kullanabilirsiniz. Aynı zamanda farklı sağlık uygulamaları ile senkronize çalışan bileklikler, raporlarınızı ve verilerinizi paylaşmanızı, takip etmenizi ve hedeflerinizi incelemenizi sağlıyor. Almış olduğunuz verileri sosyal medyada paylaşabilir, arkadaşlarınızla rekabet edebilir ya da günlük hedeflerinizi tutturma oranınıza göre yeni düzenlemeler yapabilirsiniz.

Akıllı Bileklik Ne İşe Yarar?

Giyilebilir teknoloji harikası akıllı bileklikler sağlığınızla ilgili aklınıza gelebilecek her şeyin takibini yapabilir. Gün içerisinde kaç adım attığınızı, ne kadar mesafegittiğinizi ölçen bileklikler aynı zamanda kaç kalori yaktığınızı da size söyleyebilir. Sadece hareketliliğinizi değil, hareketsiz kaldığınız zamanları da ölçen bileklikler sayesinde günlük aktivite oranınızı dengeleyebilirsiniz. Bunların yanında nabız, kalp atış hızı gibi hayati değerlerinizi de günlük olarak kaydeder.

Uyanık olduğunuz zamanlar elbette sağlığınızla ilgili en yoğun takibin yapıldığı zamanlardır. Ancak uyku, insan sağlığının en temel yapı taşları arasında yer alır. Günü zinde ve formda geçirmeniz için sağlıklı bir gece uykusu en önemli ihtiyaçlarınız arasında yer alır. Uyku düzeninizi takip eden bileklikler sayesinde gece ne kadar verimli uyuduğunuza, kaç kere uyandığınıza dair takipler yapabilir ve uykunuzun konforunu arttıracak değişikliklere başvurabilirsiniz. Her an yanınızda olan bileklikler alarm uygulamaları ile senkronize çalışarak en uygun anda uyanmanızı sağlar.


Akıllı Bileklik Fiyatları

97 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Samsung
  2. Xiaomi
  3. Fitbit
  4. Polar
  5. Garmin
  6. Case 4U
  7. Lenovo
  8. Huawei
  9. Alcatel
  10. Jawbone
  11. Elba
  12. APPScomm
  13. Everest
  14. Misfit
  15. Voit
  16. Sbs
  17. Sony
  18. Aprolink
  19. Dark
  20. Isport
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Garanti Tipi
 6. GPS (Küresel Konumlama Sistemi)
 7. Uyumlu Marka
 8. Uyku Takibi
 9. Kalp Ritmi Ölçme
 10. Adımsayar
 11. Sesli Görüşme
 12. Titreşim
 13. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483642/371967/60004670
BAŞA DÖN