Apple Watch Seri 7 Akıllı Saat

Apple watch seri 7 akıllı saat yeni nesil saatler arasında zamanı kusursuz bir şekilde size sunar. Teknolojinin en yeni örneği olan saat modeli, sağlam kordon özelliği ve su geçirmez cam özelliği ile kolay kullanıma sahiptir. İdeal kordon uzunluğu ve dirençli saat gövdesi ile uzun süre kullanıma uygundur. Yüksek performans özelliği ve hücresel ağ seçeneği ile aralıksız bağlanma imkanı sunar. Renkli yapısı ile zarif bir seçenek imkanı sunar. Grafit paslanmaz çelik kasa ve alüminyum kasa çeşitleri ile uzun süre dayanıklı bir yapıya sahiptir. 

Apple Watch Seri 7 Akıllı Saat Özellikleri

İçerik fonksiyonları geniş kapsamda çalışma özelliği gösteren Apple Watch 7 seri dayanıklı yapısı ile beğeni alır. Kullanım sırasında bilinmesi gereken içerik özellikleri ise, çatlamalara karşı dayanıklı ön kristale sahiptir. Hızlı şarj özelliği ile kısa sürede pili şarj olur ve ömrü uzar. Kanda oksijen miktarı ölçümü ve EKG uygulaması ile gelişmiş en geniş sağlık özelliklerinden yararlanmanızı sağlar. 

Apple watch seri 7 akıllı saat özellikleri arasında paslanmaz çelikten üretilen spor kordonu bulunmaktadır. Kılıf renklerinde ise, gümüş, mavi, yeşil, gece yarısı, yıldız ışığı, altın, grafit ve red tonları hakimdir. Retina serisi ile %30 oranında geniş ekran yapısı hakimdir. Düzensiz kalp ritmi bildirimi, acil SOS ve uluslararası arama imkanı sunmaktadır.

Apple Watch Seri 7 Akıllı Saat Kırılmaz Yapı

Apple watch akıllı saat modelleri, spor görünüşü ve çelik kordonlu sağlam yapısı ile her yerde size eşlik eder. İçeriğinde yer alan özellikler sayesinde geniş kapsamlı bir kullanım imkanı verir. Apple watch modelleri arasında en büyük ekrana sahip olan 7 serisinde ekran parlaklığı oldukça kuvvetlidir. IP6X sertifikasına sahip olması ile toza dayanıklıdır.

AR50 suya dayanıklı bir özelliğe sahiptir. %50 daha kalın ön kristal sayesinde kırılmaya izin vermez. Dokunmatik sensörü OLED ekran yapısı ile güçlü formunu korur. Apple watch seri 7 akıllı saat çeşitleri ise gövde ve kordon renklerinde değişim gösterir. Bu sayede tarzınıza uygun birçok model seçeneğine sahiptir. 

Apple Watch Seri 7 Akıllı Saat Fiyatları

Geniş kapsamlı yapısının yanı sıra yüksek teknolojiye uygun özelliklere sahip Apple Watch seri 7 akıllı saat, üstün teknolojiye sahiptir. Uzun süre kullanıma uygun yapısı ile teknolojik tasarım örneği olan model aynı zamanda uygun maliyette satışa sunulur. Geniş kapsamlı modeller arasında gelen Apple Watch serisi spor aktivitelerinizi kayıt özelliği ile üstün performans özelliği sunar. Sesli geri bildirim özelliği sayesinde kısa sürede gelen bildirimleri görmenizi sağlar. 

50 metre derinlikte suya dayanıklı bir yapı sergileyerek sıvı ile temas ettiğinde etkilenmez. 90 milyonun üzerinde müziğe Apple music ile bileğinizde yer verebilirsiniz. Harita sistemi ile yollarda kaybolmadan ulaşım sağlamanıza yardımcı olur. Geri dönüşüme uygun paslanmaz çelik ve alüminyum malzemeden üretilir. Bu sayede dayanıklı gövde ve kordon yapısı ile ideal kullanımı destekler. Apple watch seri 7 akıllı saat fiyatları ise uygun değerlerdedir. İstediğiniz renk ve içerik yapısı ile kullanım kolaylığı sağlar. 

Apple Watch Seri 7 Akıllı Saatlerde Pil Ömrü Ne Kadardır?

Şarj süresi çevre etkenlere göre değişim gösterse de 18 saatlik pil ömrüne sahiptir. 

Apple Watch Seri 7 Akıllı Saat Modelinde Kordon Değişimi Mevcut mudur?

Birçok kordon çeşidi mevcut olup her biri kolaylıkla değiştirilebilir. 

Apple Watch Seri 7 Akıllı Saatlerde Kasa Genişliği Ne Kadardır?

Kasa genişliği 41 mm. olarak belirlenmiştir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Apple Watch Seri 7 Akıllı Saat Fiyatları

14 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Marka
Toplam 14 / 14 ürün
DSACategoryId/2147483642/371967/60003676/60003676