Teknoloji çağının yaşandığı şu günlerde cep telefonları insan hayatı için önemli bir konumda bulunuyor. İletişim aracı olarak tasarlanan telefonlar, gün geçtikçe geliştirilerek artık sosyal bir hayatı da beraberinde getiriyor. Hal böyle olunca cep telefonu kullanımı da önemli derecede artıyor. Ancak kullanıma bağlı olarak veya kazara cep telefonlarında bazı sorunlar ile karşılaşılabiliyor. Bu gibi durumlarda ise yedek parça ihtiyacı ortaya çıkıyor. Telefonlarda oluşan sorunları aşmanızı sağlayacak veya daha iyi bir kullanıma olanak tanıyacak cep telefonu yedek parça seçenekleri sizlere sunuluyor.

Cep Telefonu Yedek Parça Fiyatları

Telefon kullanımınıza kesintisiz devam etmenizi sağlayacak ve istediğiniz kalitede bir deneyim sunacak cep telefonu yedek parçaları, telefon modellerine göre farklılık gösteriyor. iPhone, Samsung, LG ve Huawei gibi dünya devi markaların telefonları için farklı farklı seçeneklerde sunulan birbirinden kaliteli yedek parça, telefon kullanım deneyiminizin yarıda kalmasını önlemek için sizleri bekliyor. Dokunmatik soketlerden LCD ekran seçeneklerine kadar birçok yedek parça, farklı fiyatlar ve özellikler ile kullanıcısının ihtiyaçlarını karşılamak için geliştiriliyor. Ekranın boyutuna, teknik özelliklerine, dokunmatik soketlerinin işlevlerine, LCD panellerin teknik detaylarına göre farklılık gösteren fiyatlar, aynı zamanda telefonun markasına göre de farklılık gösterebiliyor.

Sosyal çevrenizle birlikteliğinizi ve iletişiminizi sağlayan telefonlarınızın beklenmedik sorunlar karşısında ihtiyaç duyduğu birçok farklı ürün, kolay ulaşılabilirlik ve bütçenize göre fiyatlar ile sizleri bekliyor. Kullandığınız telefonun markasına göre seçebileceğiniz, ister paket halinde tamir kiti ile birlikte, isterseniz de tek olarak satın alabileceğiniz onlarca farklı ürün, telefon kullanım keyfinize devam etmeniz için sizlere yardımcı oluyor. Dokunmatik özelliklerinde sorun olan ya da ekranı çatlamış telefonlarınızı cep telefonu yedek parçaları ile yenileyerek ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Hemen herkese göre bir seçenek oluşturan cep telefonu yedek parça fiyatları, hayatın artık vazgeçilmez bir bütünü haline gelen telefonlarınıza gerekli özeni göstermenizi ve oluşan sorunların üstesinden gelebilmenizi sağlıyor.

Cep Telefonu Yedek Parça Çeşitleri

Android ya da iOS işletim sistemine sahip onlarca farklı telefon modeli için ayrı ayrı geliştirilmiş cep telefonu yedek parçaları, telefonun modeline ve özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Geniş ekran akıllı telefonlar için üretilmiş LCD ekran parçaları, sökmenize ve takmanıza yardımcı olacak aparatlar, telefonunuzun dokunmatik özelliğindeki sorunu onarmanızı sağlayacak soketler ve daha birçok farklı yedek parça çeşidi, ihtiyacınıza göre sizleri bekliyor. Telefonunuzdaki sorunu tespit ettikten sonra gerekli parçanın siparişini vererek, telefonunuzun ihtiyaç duyduğu onarımı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca birçok parçanın yer aldığı bölümde; ekranınızın rengine, boyutuna, dokunmatik ölçülerine göre farklı yedek parçaları ve telefonunuzun teknik özelliklerine göre gerek duyulan telefon parçalarını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Her daim yanınızda taşıdığınız, iletişim ve sosyalleşme için en gerekli araçlardan biri olan telefonların başına gelen istenmedik sorunları, cep telefonu yedek parça çeşitleri içerisinden ihtiyacınız olan parçayı seçerek rahatlıkla giderebilirsiniz. Çatlamış ekranınızı yedek bir ekran ile değiştirebilir, dokunmatik özelliği işlevselliğini kaybetmiş olan soketlerinizi yenileri ile değiştirebilir ve telefonunuzu tekrar eski performansına kavuşturabilirsiniz. İşlevsel ve kullanışlı, birbirinden kaliteli cep telefonu yedek parça modelleri sayesinde zarar görmüş telefonlarınızı çöpe atılmaktan kurtarabilir, yeniden kullanılır hale getirebilirsiniz. Telefonlarınız ile birebir uyumlu çalışacak şekilde tasarlanmış bu ürünler sayesinde telefon deneyiminize kaldığınız yerden keyifli bir şekilde devam edebilirsiniz. Arka pil batarya kapağı, LCD ekran paneli, siyah ön cam, dokunmatik soketi, bellekler ve hatta anakartlara kadar birçok çeşitli telefon yedek parça seçeneği, farklı fiyatlar ve teknik özellikler ile sizleri bekliyor.

Cep Telefonu Yedek Parça

3.459 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Case 4U
  2. Samsung
  3. Ttec
  4. LG
  5. Huawei
  6. Ally
  7. Teleplus
  8. Kvy
  9. Protech
  10. Nokia
  11. Casper
  12. Casecrown
  13. Tiger
  14. Subzero
  15. OEM
  16. Cekokenomik
  17. Deji
  18. Sunix
  19. Akıllıphone
  20. Able
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483642/371967/60007722
BAŞA DÖN