Hoparlör

Telefon Hoparlörü

Müziğin, sinemanın, sunumun, iletişimin veya keyfin her anında ses oldukça önemlidir. İletişim ve teknoloji çağında sadece telefonla dahi birçok ihtiyacınızı tamamlayabiliyorsunuz. Ancak bunun için çok önemli bir araç olan hoparlöre ihtiyaç duyabilirsiniz. Telefon hoparlörü ne kadar kaliteli olursa sizin ihtiyacınız da o denli tamamlanmış olacaktır.

Radyo, TV veya bilgisayar gibi cihazları ev, ofis, sahne, açık veya kapalı mekanlarda etkili bir biçimde ses iletiminin net ve sorunsuz olması gerekir. Ses iletimi ile ses erişiminde tek ihtiyacınız olan hoparlörün, bütçenize ve ihtiyacınıza göre seçenekler arasında sizi yönlendirecek modelleri vardır. Ses sistemleri arasında hoparlörler ile ulaşmak istediğiniz hedefe tasarım alternatifleri veya yeni nesil teknolojiler ile ses erişiminde birçok imkana kolayca varabilirsiniz. Telefon hoparlörü arasında öne çıkan en popüler seçenekler yerlerini alarak, ses erişiminde üstün başarı sağlayan cihazlar üretilmiştir. 

Cep telefonu hoparlörleri sayesinde 10 metreye kadar kesintisiz müzik veya video bağlantısı sunabilirsiniz. İçeri de veya açık havada olması fark etmeden 20 metrelik bir alan içinde dilediğiniz noktadan hoparlöre erişim mümkün olabilmektedir. Cep telefonu hoparlörü ile kablo dağınıklığını ortadan kaldırmak için bluetooth’u mümkün kılabilirsiniz. Bu sayede hem oyun konsolları ve müzik çalarla hem de masa üstü ve diz üstü bilgisayarlarla eşleşebilen özelliği bulunmaktadır. Hoparlörler modellere ve markalara göre değişiklik göstermektedir. Yalnızca müzik dinlemekle yetinmeyenler için hoparlör cihazlarını telefon görüşmeler sırasında da kullanabilirler.

Cep Telefon Hoparlörü 

Cep telefonu hoparlörü modelleri arasında dekoratif seramik olan gramofonlar, son derece kaliteli kil hamurundan yapılmıştır. Bu modeller üç boyutlu makinalara dökülerek, cep telefon hoparlörü aracı olarak ses yükseltmede kullanabilirsiniz. Gramofonların vintage, avangart ya da klasik modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Tüm dekorasyona uyum gösteren bu cihazlar son yıllarında en çok tercih edilen ve trend haline gelen cihazlar olarak tercih edilmektedir. Bu ürünleri istediğiniz taktirde farklı renklere boyayabilirsiniz. Bu sayede ürünleri zevkinize uygun hale getirebilme imkanına da sahip olmuş olursunuz. Tok gönümü, seramik işlevselliği ve kusursuz detayı ile aksesuar olarak bulunduğunuz ortamda boy gösterecektir.

Dekoratif ve seramik görüntüye sahip olan gramofon cep telefonu hoparlörü her sezon için mükemmel detaylara sahiptir. Cihazın üzerinde yer alan ışık, gölge farkları sanatın büyüleyici görüntüsünü muhteşem bir biçimde yansıtmaktadır. Cep telefonunuzdan gelen müzik seslerini akustik bir biçimde yansıtma özelliğine sahiptir. Bu kadar uzun bir şekilde bu modeli anlatmamızdaki neden ise modern ve klasik tarzdan vazgeçemeyecek olan kullanıcılar için özel bir detaydır. 

Telefon hoparlörleri, değişen müzik stillerinin bir neticesi olarak ortaya çıkmıştır. Dinlenilen ya da izlenilen görüntünün çok daha yüksek sesle dinlemek isteyenler için cep telefonundan %500 oranında çıkan bir ses ile multimedya kullanımına izin verebilirsiniz. Cep telefonu hoparlörü, kompakt tasarımları ile taşınmaya müsait ürünlerden biridir. İstediğiniz yerde ve zamanda müzik dinleyebilir, istediğiniz yüksek noktada video izleyebilirsiniz. 

Telefon Hoparlörü Fiyatları

Hayatınızı pratiğe dönüştürmek için telefonunuza hoparlör bağlayarak, modelleri arasında değişen fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu telefon hoparlör fiyatları cihazın özelliklerine göre değişmektedir. Bu özellikler hem kalite hem de markaya göre belirlenmektedir. Üretim teknolojisi olan bu hoparlörler, donanımları ve üretim sırasındaki kullanılan malzemeler yönünden daha kaliteli modeller olduğu için yüksek fiyatlar belirlenebilir. Modellerin sahip olduğu özellikleri bakımından kablosuz ve kablolu kullanım özellikleri bakımından da fiyat farklılıkları görülebilir. 

En iyi telefon hoparlörü fiyatları her bir parça yönünden daha iyisini sunan modeller için daha fazla ödeme yapabilirsiniz. Kablolu ve kablosuz hoparlörler olarak üretilen modeller arasında da yine fiyat farklılıkları meydana gelecektir. Aynı anda birçok telefonlar ile bağlayabilir, dilerseniz USB girişi ile bağlantınızı yapabilirsiniz. Cep telefonu için üretilen tüm hoparlörler garantilidir. Böylece satın almış olduğunuz markanın teknik servisine başvurabilir gerekli tamirini yapabilirsiniz. İsterseniz hoparlörün batarya değişimi hizmetini de talep edebilirsiniz. Cep telefonu hoparlör fiyatları arasında en sık sorulan sorular arasındadır. Bu noktada söylenecek en önemli doğru tanım ise fiyatlar markaya ve modele göre değişmektedir. 

Sunulan tüm markaların hoparlörleri, cep telefonlarının garantili olduğunu özellikle ifade etmek isteriz. Satın almış olduğunuz tüm hoparlörlerin kullanıcı hatası olmadığı takdirde garanti kapsamında olduğu sürece herhangi bir ücret ödemeden onarıma alınacaktır. Buna ilave olarak kullanıcı hatası dahi olsa onarımları da uygun fiyatlarla gerçekleşecektir. Telefon hoparlör fiyat aralıkları markalara göre belirlendiği için seçtiğiniz modelini temin etmek için fırsat sunulmaktadır. Bu fırsatlardan ilki kampanyalardır. Bu kampanyalar belli aralıklar özel günlerde yapılan indirimli ücretler belirlenmektedir. Diğer kampanyalar ise peşinatta veya kredi kartına sunulan indirimlerdir, dilerseniz onları da yakından takip edebilirsiniz.

Telefon Hoparlör Filtresi

En yeni nesil hoparlör modelleri parçası gelişen teknolojiye uygun olarak, geniş model yelpazesi sunulmaktadır. Bu telefon hoparlör filtresi ile seçenekler arasında çalışma mekanizması, teknik yapıları, teknolojik özellikleri, tasarımları ve donanımları ile farklılaşan alternatif seçenekler sunularak bu modellere ulaşabilirsiniz. Çalışma mekanizmaları bakımından ulaşabileceğiniz tasarımların ilki, kablolu ve kablosuz olarak çalışan hoparlör modelleri oluşturulmuştur. 

Kablolu ve kablosuz hoparlör modelleri avantajlı kullanım olanağı sunan seçenekler bulunmaktadır. Teknoloji sayesinde kablosuz olan ses aktarımı en mükemmel olan modelleri arasında filtreleri en yüksek seviyede üretilirken ve beraberinde elektrik kaynakları ihtiyaç duymaksızın portatif kullanım imkanı da sunan modellerdir. Elektrikle, şarjla ve pille çalışan seçeneklerine de erişebilirsiniz. Bu bağlamda model yelpazesi ile şarjla çalışan hoparlörlerin kullanım süreleri farklılaşmaktadır. Buna bağlı olarak alternatiflere de rastlayabilirsiniz.

Hoparlörleri HDMI veya USB ses çıkışı portlarına sahip modeller arasında dilediğiniz zaman kabloluya geçebilirsiniz. Parçaları arasında teknolojiye yer verilen modeller, dağılımı bakımından ideal olmayan ortamlarda dahi sesin eşit dağılımını mümkün kılacaktır. Böylece yüksek frekanslı seslerde dahi gerçeğe yakın net bir sese erişebilirsiniz. Hoparlör parçalı modeller için geçerli olan modeller ile yüksek bas seslerinde netlik imkanı elde edebilirsiniz. Ses çıkışı gücüyle farklılaşan modeller arasında yapacağınız seçimlerinizde ses düzeyinde kaliteli bir erişime kavuşabilirsiniz. 

Hoparlörde zamanla oluşabilecek su, yüksek ısı veya yüksek soğukluk ile toza karşı güçlendirilen modeller tercih edildiğinde net sese erişim deneyimleri çok daha uzun saatler aralıksız hizmet alabilirsiniz. Diğer taraftan görsel kimliği ile motive sunan bir hoparlöre sahip olabilirsiniz. Hoparlörler arasında duvara asılan, masaüstü veya yer zemininde de muhafazaya uygun bir biçimde kullanabilirsiniz. Renkler arasında siyah, gümüş, gri gibi renk seçenekleri arasında zevkinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Büyük boyutlarda olduğu gibi cep boyutları da olan modelleri de vardır. Bu cep modelleri arasında kare, dikdörtgen, oval ve daha değişik birçok modelleri vardır.

Telefon Hoparlör Çeşitleri

Hoparlörlerin genel olarak çalışmaları ortam seslerini, bas ve tiz seslerini aynı anda dışa vurabilen bir yardımcı araç olarak görülür. Son yıllarda kullanım alanlarına göre değişen birçok hoparlör çeşidi vardır. Bunlar arasında uydu hoparlör adı verilen bu model, diğerlerinden biraz daha farklıdır. Bu modelde hoparlörün ortama verdiği ses farklılıklarını ayrıştırarak vermesidir. Çünkü aynı anda hem bas hem de tiz seslerini verir. Orta veya tiz seslere odaklananlar için ses kalitesini güçlü bir şekilde artırmaktadır. Uydu hoparlörler diğer hoparlör çeşitlerine göre boyut olarak daha küçüktür. Bu hoparlörlerde yine kablolu ve kablosuz modelleri bulunmaktadır. 

Birçok markanın üretimi olan telefon hoparlör çeşitleri arasında en ideal seçimi yapabilirsiniz. Hoparlörlerin kullanım beklentileri ile koşullarınızı göz önünde bulundurmalısınız. Öncelikle modeller arasında değişen boyutları, tasarımları ve renklerine göre tercih yapabilirsiniz. Kullanım imkanı kolay olan portatif kulplarına sahip ve küçük boyutlu modellerine yönelmeler oldukça fazladır. Duvarlarda ya da farklı yerlerde asacak şekilde kullanabileceğiniz modellerden biridir. Cep telefonu hoparlörleri ürün kategorileri Wi-fi özelliği olan modelidir. Wi-fi özelliği olan hoparlörleri mobil interneti kullanarak da internete bağlanabilirsiniz. Bu nedenle bağlantı kalitesi artarken, Wi-Fİ’nin kapsamı alanı da paralel olarak genişler. Hoparlör çeşitleri birçok faktöre bağlı olarak değişmektedir. Bu nedenle hoparlörleri kullanacağınız alanlara ve amaçlara göre seçmelisiniz. 

Yüzeylerde kullanılan hoparlör çeşitlerinden geniş modellere göre muhafaza edilebilecek boyutları seçebilirsiniz. Kullanıcıların zevklerine uygun olarak üretilen bağlantı soket yuvaları, ses çıkış noktaları ve çalışma mekanizmasına göre üretilmektedir. Telefon hoparlör çeşitleri arasında yapacağınız seçimler ile kullanım koşullarınızı, ses çıkış seviyelerini sağlayan cihazları incelemelisiniz. Hoparlörlerin uzun ömürlü, dayanıklı bir modeline erişmek isterseniz bu koşulda ayrıca modellerin kalite standartlarına ve sertifikalarına dikkat etmelisiniz. Markalara ait pek çok modeller arasında kesintisiz müzik süresi ortalama olarak 5-10 saat arasında hizmet alabilirsiniz. 

Cep telefonu hoparlör çeşitleri birçok faktöre, markaya ve özelliklere göre değişiklik gösterir. Ses frekansları en ince ses olan tiz seslerden, en kalın bas olan seslere kadar saniyedeki hızına göre değişmektedir. Yön değiştirme hızı, elektrik akımı değişimleri, ses titreşimleri ve kullanıcının dilediği ses seviyesine kadar her şey hoparlör özelliklerini belirlemekte etkili faktörlerdir. Evde, arabada, ofiste veya açık havada dilediğiniz her yerde dilediğiniz ses seviyesinde dinleyebilirsiniz. Hoparlörlerin işlevselliğini artıran sistem elemanlarından biri de mıknatıslardır. 

Modeller arasında tüm özellikleri incelemek, erişmek istediğiniz tüm kullanım avantajlarına sahip modelde karar verebilirsiniz. Cep telefonu hoparlör çeşitlerinden onlarca farklı markaya ait yüzlerce ürünü bulabilirsiniz. Ürünler arasında; bluetooth olanlar, ışıklı, FM radyo özelliği olan, led ışıklı modelleri ve uydu modelli hoparlörler en çok tercih edilenler arasındadır. Kullanıcıların tarz ve zevklerine, ihtiyaçlarına uygun hoparlörü bulması çok kolaydır. Size uygun olan telefon hoparlörü sayesinde tarzınızı istediğiniz her yere taşıyabilirsiniz. Bu bağlamda kategoriler arasında yer alan ürünler garanti koşullarını ve garanti sürelerini üretici firmalar belirlediği için bu konuda herhangi bir söz sahibi değiliz. Bunu da özellikle belirtmek isteriz. 

Cep Telefonu Hoparlörünü Neden Kullanılmalıdır?

Cep telefonunda müzik dinleyenler için kulaklık insan sağlığına oldukça büyük zararlar verebilir. Yüksek sesle müzik dinlemek için kullanılan kablolu ya da kablosuz kulaklarının kulak içinde bakteri oluşumuna ortaya çıkabilir. Cep telefonu için üretilen hoparlörlerde bu durum ortadan tamamen ortadan kalkacaktır. 

Cep Telefonu Hoparlörü Kullanım Avantajları Nelerdir?

Cep telefonu hoparlörleri şarj edilebilir ürünler olması nedeniyle uzun yıllar kullanımlarına oldukça uygundur. Dilerseniz otomobil içinde de kullanabilirsiniz. 

Cep Telefonu Hoparlörü Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ses frekanslarını, en uzak mesafedeki seviyelerine kadar pürüzsüz bir şekilde sağlamasına, kaliteli ses iletimini veren cihazlar seçilmelidir. Enstrüman seslerini, insan sesleri ile ayrıştırabilen hoparlörler seçilmelidir. Ürünün iç mekan için mi dış mekan için mi kullanılacağına bakılıp karar verilmelidir. Bazı ürünler iç mekan için daha uygun olabilirken, diğerleri dış mekana özel tasarlanabilmektedir. Diğer taraftan her iki alan için de kullanmak için bir ürün arıyorsanız hem iç mekan hem de dış mekan için kullanılabilecek ürünler de mevcuttur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Telefon Hoparlörü

1886 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 1886 ürün
DSACategoryId/2147483642/371967/60007722/60007729