Dünya çapındaki ilk on akıllı cep telefonu üreticisi arasında yer alan Alcatel, geliştirdiği ürünlerle iletişim ve eğlence gereksinimlerini eş zamanlı karşılamak arzusundaki herkese hitap ediyor. Tatmin edici performans sunan donanımları, güncel işletim sistemleri, genellikle tek elle kullanılabilecek genişlikteki ekranları ve sahip olduğu ekstralarla beğeni kazanan Alcatel cep telefonu modelleri, yeni bir telefon edinmek isteyenlerin alışveriş listelerine giriyor.

Alcatel Cep Telefonu Modelleri

Tercih edilen modele bağlı olarak 5.0 inç ve üzeri ekranlarla üretilen akıllı cep telefonları, gerek işletim sistemlerinin gerekse yüklenen uygulamaların ya da çoklu ortam içeriklerinin eksiksiz takibini sağlıyor. Sanal veya kapasitif yönlendirme tuşlarıyla zenginleştirilen ürünler, kullanıcıların, gün içerisinde azalan batarya nedeniyle herhangi bir aksaklık yaşamamaları için yüksek kapasiteli Li-Ion ya da Li-Po yapıdaki bataryalarla geliyor. Yonga setlerine göre hızlı şarj özelliğiyle güçlendirilebilen aygıtlar, kısa sürede tam doluluğa ulaşarak iletişim ve eğlence sürecinin kesintisiz devam ettirilebilmesine zemin hazırlıyor. 4.5G desteğiyle mobil iletişim teknolojilerinin ve internetin en iyi şekilde kullanılabilmesini mümkün kılan Alcatel cep telefonu modelleri, çalışmalarına yolculuklarında da ara vermeyen profesyonellerin takdirini kazanıyor. Kimi modeller, çift SIM kart desteği sunarak, bu yöndeki beklentilere yanıt veriyor.

Üzerinde bulunan hoparlörleriyle müzik, video, oyun gibi işitsel yönü olan dijital içeriklerin takibini alabildiğine keyifli hale getiren ürünler, donanım bileşenleri sayesinde akıcı bir telefon deneyimi yaşatıyor. Güncel işlemcileri, yüksek kapasiteli bellekleri, üç boyutlu oyunların yeterli performansla çalışmasını temin eden grafik yongaları ve gelişmiş bağlanabilirlik seçenekleriyle pek çok açıdan sınıfı geçen gösteren telefonlar, radyo gibi özellikleri de beraberinde getirebiliyor. Kulaklık çıkışlarından berrak ve kaliteli ses sağlayarak, sevdiği müzikleri telefonu aracılığıyla dinlemeyi hedefleyenleri mutlu eden Alcatel cep telefonu modelleri, depolama alanlarının genişletilebilir olmasıyla dikkat çekiyor. Seçilen ürüne bağlı olarak çeşitli kapasitelerdeki hafıza kartlarıyla değerlendirilebiliyor. Özellikle; müzik arşivini, sık kullandığı uygulamaları ve oyunları daima yanında taşımak isteyenleri sevindiren aygıtlar, gelişmiş kameralarıyla yer aldıkları segmentte fark yaratıyor.

Alcatel akıllı cep telefonları, düşük diyafram açıklığıyla yüksek oranda ışık alarak hem gündüz hem de gece çekimlerinde son derece başarılı fotoğraf ve videolara imza atan arka kameralarla donatılıyor. Seyahatlerinde ve tatil yerlerinde kompakt fotoğraf makinelerini daima yanında taşımak istemeyen teknoloji tutkunlarının ihtiyaçlarına çözüm sunan ürünler, birçok çekim moduyla öne çıkıyor. Bunların yanında; filtre, pozlama ayarları, görüntü efektleri ve daha sayısız ekstrayla zenginleştirilen kamera arayüzleri, her türlü kullanım ve çekim senaryosunun üstesinden geliyor. Arka kameradaki başarısını ön kameralarında da sürdüren modeller, geniş açılı çekimlerin pratik biçimde yapılabilmesini mümkün hale getirirken; ailesi, sevdikleri ve iş arkadaşlarıyla görüntülü görüşmeler gerçekleştirmeyi hedefleyenleri de cezbediyor. Yüksek çözünürlüklü ön kameralarıyla net görüntüler elde edilebilmesine olanak veren Alcatel cep telefonu çeşitleri, ön ya da arka kameralarında yer alabilen dijital görüntü sabitleyicilerden aldığı destekle değerini bir kat daha arttırıyor.

Alcatel Cep Telefonu Fiyatları

Yeni nesil iletişim ve eğlence olanaklarından eksiksiz istifade edilebilmesine yardımcı olan telefonlar, işletim sistemi ve kullanıcı arayüzünün izin verdiği ölçüde kişiselleştirilebiliyor. Arka plan, tema, simge, zil sesleri ve benzeri birçok özelliğin arzu edildiği gibi düzenlenebildiği ürünler, Android dünyasıyla yeni tanışacak teknoloji tutkunları için de ideal seçenekler arasına giriyor. Halihazırda kullandığı düşük performanslı telefonunu değiştirmek isteyenlerin rahatlıkla tercih edebilecekleri Alcatel cep telefonu modelleri, düzenli olarak güncellenen yazılımları ve dayanıklı yapılarıyla uzun soluklu kullanımlar için uygunluk gösteriyor. Alcatel’in sektördeki söz sahibi markalardan biri olmasına katkı sağlayan aygıtlar, Alcatel cep telefonu fiyatları üzerinden yeni kullanıcılarıyla buluşuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Alcatel Cep Telefonu Fiyatları ve Modelleri

14 ürün listeleniyor
Telefon
Telefon
Cep Telefonu
Cep Telefonu
Android Telefonlar
Android Telefonlar
Diğer Telefonlar
Diğer Telefonlar
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Fiyat Aralığı
Toplam 14 / 14 ürün
DSACategoryId/2147483642/371965/alcatel