Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Anker Soundcore Liberty 4 NC TWS Bluetooth 5.3 Kulaklık - Hibrit Aktif Gürültü Önleme - LDAC ve Hi-Res Wireless Sertifikalı - A3947 - Lacivert (Anker Türkiye Garantili)

Anker
2.699,00 TL %2
2.649,00 TL
( / adet)
Satıcı: Hepsiburada
Resmi Satıcı
Ek hizmet ister misin?
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (2)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

2.799,00 TL
DSACategoryId/2147483642/371967/16218

Anker Soundcore Liberty 4 NC Kablosuz Gürültü Engelleme Özellikli Kulaklık, %98.5 Gürültü Azaltma, Kulaklara ve Çevreye Uyarlanabilir Gürültü Engelleme, Yüksek Çözünürlüklü Ses, 50 Saatlik Pil Ömrü, Kablosuz Şarj, Bluetooth 5.3
Gürültüyü %98.5'e Kadar Azaltın:Liberty 4 NC gürültü engelleme kulaklıklar, yüksek hassasiyetli kulak içi ses sensörü, aşırı büyük sürücü ve %98.5'e kadar gürültüyü iptal eden yenilikçi bir gürültü izolasyon odasına sahiptir, böylece sakin bir seyahat için gerekli sessizliği sağlar.
Gürültü Engelleme Kulaklara ve Ortama Uyar:Adaptive ANC 2.0, gerçek zamanlı hesaplamalar yapar ve kulak kanallarınıza ve dış ortama en iyi sessizliği sağlamak için ayarlar.
3 Kat Daha Detaylı Net Ses:11mm özel ayarlı sürücüler, sürekli olarak net ve detaylı ses sunar. Yüksek Çözünürlüklü kablosuz ses deneyimi ve LDAC teknolojisi sayesinde normal Bluetooth'a göre 3 kat daha fazla veri aktarır, kablosuz müziği hayata getirir.
Ses Profilinizi Şekillendirin:Herkes aynı şekilde dinlemez, bu nedenle sizin için mükemmel ses profili için HearID 2.0'yi kullanın. Eğer değiştirmek isterseniz, EQ tamamen ayarlanabilir veya sesinize uyacak 22 ön ayarı seçebilirsiniz.
10 Saat / 50 Saat Endişesiz Pil:Tek bir şarj, ABD çapında kesintisiz eğlence için yeterlidir. Liberty 4 NC'yi sonraki maceranız için yanınıza alın ve pil kaygısı olmadan 1.000 şarkı dinleyin veya ardışık olarak 30 film izleyin.
Kolay Bağlantılar için Tasarlandı:Liberty 4 NC, Android™ cihazlarla hızlı ve sorunsuz Bluetooth eşleştirme, giyildiğinde otomatik oynatma ve duraklama, Bluetooth 5.3 ile çok noktalı bağlantı imkanı sunar.
IPX4 Su Geçirmezlik:Ani bir sağanak yağış veya kazayla dökülen kahve sizi yolculuğunuz sırasında rahatsız etmesin. Liberty 4 NC kablosuz gürültü engelleme kulaklıklar, seyahatiniz sırasında size huzur sağlamak için IPX4 su geçirmezlik ile gelir.
6-Mikrofonlu Akıllı Çağrılar:Telefonda yüksek sesle bağırılan kişi olmayın. 6 ışın hattı mikrofonu ve bir yapay zeka algoritması, arka plan gürültüsünü azaltırken sesinizi yükseltir, böylece arabada herkesin sizi dinlemesine gerek kalmadan telefon görüşmesi yapabilirsiniz.

Gürültüyü %98.5'e Kadar Azaltarak Rahatça Seyahat Edin

Dış gürültüyü etkili bir şekilde algılayan ve %98.5'e kadar iptal eden son teknoloji gürültü engelleme sistemimizle gürültüsüz seyahatin tadını çıkarın.

Adaptive Aktif Gürültü Engelleme 2.0

Kulaklarınıza ve çevrenize gerçek zamanlı olarak adapte olan kişiselleştirilmiş gürültü engelleme. Kablosuz gürültü engelleme kulaklıkları, kulak içi ve dış gürültü sensörleri ve bir yapay zeka algoritması ile her zaman ve her yerde maksimum sessizliğin tadını çıkarmanızı sağlar.

4 Seyahat Modu ile Ayarlanabilir Ortam

5 seviyede gürültü engelleme, 2 şeffaflık modu veya seyahatin belirli modlarına uygun 4 gürültü engelleme modu arasından seçim yapın: Uçak, Tren, Otobüs ve Taksi.

Sürekli Net Ses

11mm sürücüler, Yüksek Çözünürlüklü sertifikalı ve LDAC teknolojisi ile kulaklarınız için HD açıyormuş gibi hissettirir. Mükemmel EQ profilinizi bulmak için HearlD 2.0 testini yapın, tamamen özelleştirilebilir EQ ile karıştırın veya sesinize uyacak 22 ön ayar arasından seçim yapın.

Kesintisiz Dinleme için Ultra Uzun Pil

10 saatlik çalma süresi ve şarj kılıfıyla 50 saatlik süre ile müzik hiç durmaz, ayrıca kablosuz şarj uyumluluğu ve 10 dakikalık hızlı şarj ile 4 saatlik dinleme süresi sunar.

Kullanımı Kolay Teknolojiyle Dolu

Bu kablosuz gürültü engelleme kulaklıklar, herkesin kullanabileceği basit teknolojiye sahiptir. Liberty 4 NC, Android™ cihazlarla hızlı ve sorunsuz Bluetooth eşleştirme, kablosuz şarj, giyildiğinde otomatik oynatma ve duraklama, Bluetooth 5.3 ile çok noktalı bağlantı imkanı sunar.

Yoğun Kalabalıklarda Sorunsuz Görüşmeler

6 ışın hattı mikrofonu ve bir yapay zeka algoritması sesinizi yükseltirken arka plan gürültüsünü azaltır, böylece sesiniz her zaman net bir şekilde duyulur.

IPX4 Su Geçirmezlik

Liberty 4 NC kablosuz gürültü engelleme kulaklıklar dayanıklıdır ve sabah kahvenizin aniden dökülmesi veya yağmur gibi ani durumlarla başa çıkabilir.

Anker Soundcore Liberty 4 NC Bluetooth Kulaklık Siyah
%98.5'e kadar gürültü azaltma özelliği ile yüksek hassasiyet sağlayan Anker bluetooth kulaklık, yüksek çözünürlüklü ses özelliği ile size harika bir müzik deneyimi sunar. Çevreye ve kulaklara uyarlanabilir gürültü engelleme donanımı ile her nerede olursanız olun kaliteli müziğin keyfini sürebilirsiniz. 10 saatlik çalışma süresi, normal ürünlerden 3 kat hızlı veri aktarma hızı ve özel kişiselleştirilebilen modları ile Anker Soundcore Liberty 4 NC Bluetooth Kulaklık Siyah, özel bir deneyim arayanların ürünü!

Anker Bluetooth Kulaklık ile Çevredeki Gürültülere Aldırış Etmeyin

Anker kulak içi bluetooth kulaklık modelinde gürültüyü %98.5'e kadar iptal eden yenilikçi gürültü izolasyon odası mevcut. Yüksek hassasiyetli kulak içi sensörü ve aşırı büyük sürücü gürültüleri engellemeye yardımcı olur. Bluetooth kulaklık kulak içi modelinde Adaptive ANC 2.0 teknolojisi bulunur. ANC 2.0 teknolojisi gerçek zamanlı hesaplamalar yaparak en iyi sessizliği sağlamayı amaçlar. Dış gürültüyü etkin biçimde algılayarak büyük oranda iptal eden yeni nesil donanımlar sayesinde gürültüsüz seyahatin tadını çıkarabilirsiniz.
Üründe kulak içi ve dış gürültü sensörleri ile birlikte yapay zeka algoritması da yer alır. Sensörler ve algoritma kulaklarınıza ve çevrenize gerçek zamanlı entegre olarak kişiselleştirilmiş gürültü engelleme fırsatı sağlar. Böylelikle maksimum sessizliğin keyfine varabilirsiniz. Müzik dinleme, film izleme deneyimlerinizi kişiselleştirmenizi sağlayan çeşitli modlar da donanımda mevcut. 5 seviyede gürültü engelleme, 2 şeffaflık modu ile birlikte ulaşım araçlarına uygun modlar da donanımın önemli bileşenleri arasında. Uçak, tren, otobüs, taksi olmak üzere 4 farklı gürültü engelleme modu da seçenekler arasında bulunur. Seyahatinize göre bu modlardan birini seçebilir ve ortamınızı kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

Görüşmelerinizi Taşınabilir Anker Bluetooth Kulaklık ile Gerçekleştirin

En iyi kulak içi bluetooth kulaklık modelleri arasında yer alan ürün, yapay zeka algoritması ve 6 ışın hattı mikrofonu ile sesinizi yükseltirken arka plandaki gürültüyü azaltır. Bu sayede sesinizin karşı tarafa net ulaşmasını, karşı tarafın da sesinin size net ulaşmasını sağlar. Pratik kullanım esas alınarak üretilen modelde herkesin kullanabileceği basit teknolojiler yer alır. Bluetooth 5.3 ile çok noktalı bağlantı imkanı, Android cihazlarla sorunsuz ve hızlı eşleşme, kablosuz şarj, otomatik oynatma gibi avantajları beraberinde getirir.
Kompakt yapısı ile ufak çantalarda dahi rahatlıkla taşınabilen model aynı zamanda su geçirmez. IPX4 su geçirmezlik teknolojisine sahip kulaklıklar oldukça dayanıklıdır. Bu sayede yağmurun aniden yağmasından veya sporda terlemekten endişe etmenize gerek kalmaz.

Anker Soundcore Liberty Kulaklık ile Net Sesler

Anker kulak içi bluetooth kulaklık donanımında 11 mm özel ayarlı sürücüler yer alır. Bu sürücüler sürekli olarak detaylı ve net sesler sunmak adına donanımda bulunur. LDAC teknolojisi ve yüksek çözünürlüklü kablosuz ses deneyimi aracılığıyla standart bluetooth bağlantısına nazaran 3 kat daha fazla veri aktarır. Böylece kablosuz müzik adeta hayatınıza getirilmiş olur.
Gelişmiş teknolojiler sayesinde kulaklarınız HD açıyormuş gibi hissedebilirsiniz. HearID 2.0 testini yaparak sizin için mükemmel EQ profilini bulabilirsiniz. Ardından tamamen özelleştirilebilir EQ ile karıştırabilir ya da sesinize uyacak 22 ön ayar içerisinden seçiminizi yapabilirsiniz.

Uzun Süren Müzik Keyfiniz için: Anker Kablosuz Kulaklık

Anker'in kablosuz kulaklık modeli güçlü bataryası sayesinde 10 saatlik çalma süresi sunar. Bu süre şarj kılıfıyla birlikte 50 saate kadar yükselir. Kablosuz şarj uyumluluğu da sunan cihazı 10 dakikalık hızlı şarj ettiğinizde 4 saat dinleme keyfine ulaşabilirsiniz. Gelişmiş teknolojilerle üretilen en iyi bluetooth kulaklık, günlük hayatta müzik dinlerken karşılaşabileceğiniz sorunlar gözetilerek üretilmiştir. Müziğinizi keyifle dinlemenizin önüne geçen tüm etkenler düşünülmüş ve hepsi için çözüm sunulmuştur.
Siz de bu üstün teknolojiden faydalanmak için Anker'e başvurabilir bluetooth kulaklık fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Kulak üstü ve kulak içi bluetooth kulaklık fiyatlarını inceleyerek ihtiyacınız olan modeli seçerek kalitenin keyfini sürebilirsiniz.

 

Bluetooth Versiyon 5.3
Suya & Tere Dayanıklı Evet
Aktif Gürültü Önleme (ANC) Var
Kulaklık Tipi TWS
Çift Telefon Desteği Var
Müzik Dinleyebilme Var
Kullanım Tipi Kulakiçi
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00004U1ZQX
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Huawei Freebuds Pro 3 - Buz Grisi Huawei Freebuds 5i - Nebula Siyahı Huawei Freebuds 5 - Buz Grisi Jabra Elite 4 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Xiaomi Redmi Buds 5 Pro Anker Soundcore Life Q30 Bluetooth Kablosuz Kulaklık - Hibrit Aktif Gürültü Önleyici ANC - Siyah - A3028 (Anker Türkiye Garantili) Jbl Live 770 Bt Nc, Wireless Kulaklık , Oe, Siyah Anker Soundcore Liberty 4 TWS Bluetooth 5.3 Kulaklık - Hibrit Aktif Gürültü Önleme - LDAC ve Hi-Res Wireless Sertifikalı - A3953 - Gece Yarısı Siyahı (Anker Türkiye Garantili) Xiaomi Flipbuds Pro Bluetooth Kulaklık Samsung Galaxy Buds 2 Bluetooth Kulaklık Black SM-R177NZKATUR Jabra Connect 5t Kablosuz Kulak Içi Kulaklık - Titanyum Siyah Anker Soundcore VR P10 TWS Oyuncu Kulaklığı - Meta Quest 2, PC, PS5, Xbox Uyumlu - 2.4 Ghz USB-C Aparat ile 30MS Düşük Gecikme - A3850 (Anker Türkiye Garantili) Anker Soundcore Sport X10 TWS Bluetooth 5.2 Kablosuz Kancalı Spor Kulaklık - IPX7 Suya Dayanıklı - Siyah - A3961 (Anker Türkiye Garantili) Edifier Neobuds Pro 2 Gerçek Kablosuz Gürültü Önleyici Kulak Içi Kulaklık Anker Soundcore Liberty 3 Pro TWS Bluetooth 5.2 Kulaklık - Hibrit Aktif Gürültü Önleme - LDAC ve Hi-Res Wireless Sertifikalı - A3952 - Gece Yarısı Siyahı (Anker Türkiye Garantili) Anker Soundcore Space Q45 Bluetooth Kablosuz Kulaklık - LDAC Hi Res Kablosuz Ses Aktarımı - Hibrit Aktif Gürültü Önleyici ANC - Siyah - A3040 (Anker Türkiye Garantili) Apple AirPods 2. Nesil Kulaklık MV7N2TU/A (Apple Türkiye Garantili) Jabra Elite 4 Active Kulak İçi Bluetooth Kulaklık - Güvenli Aktif Oturma Özelliği, 4 Dahili Mikrofon, Aktif Gürültü Engelleme ve Ayarlanabilir HearThrough - Lacivert Jbl Tune Flex Nc Kulakiçi Tws Kulaklık, Siyah Philips TAT5506BK Gerçek Kablosuz Kulaklık Anc Pro Ipx5 8+24SA Bt 5.2 Qi Uyumlu Kılıf Mono Mod Siyah Anker Soundcore Life P3 TWS Bluetooth 5.2 Kulaklık - Oyun Modu - Hibrit Aktif Gürültü Önleme Beyaz - A3939 (Anker Türkiye Garantili) Sennheiser Sport True Wireless Bluetooth Kulaklık 1More Daha Şık Gerçek Kablosuz Kulak Içi Kulaklıklar Tws (Yurt Dışından) Edifier Neobuds Pro Aktif Gürültü Engelleme ve Oyun Moduna Sahip Kablosuz Stereo Kulaklık Siyah
Başa dön