Günlük hayatta hemen herkesin en çok ihtiyaç duyduğu teknolojik ürünlerin başında kulaklıklar geliyor. Özellikle toplum içinde veya yalnız kalmanız gerekenler zamanlarda kulaklık kullanımı neredeyse büyük bir ihtiyaç halini alıyor. Apple, her türlü teknolojide olduğu gibi kulaklıklarda da üstün kalite ve performans farkını ortaya koyan ürünler geliştiriyor. Kulaklık, son derece basit bir ürün gibi görünse de satın alırken dikkat etmeniz gereken pek çok teknik detay bulunuyor. Uzaktan kumandalı ve mikrofonlu Apple kulaklık setleri, rahatça müzik dinlenmeniz için kulağı rahatsız etmeyen tasarımlarıyla fark yaratıyor. Bu son teknoloji ve kaliteli işitsel deneyimler sunan Apple kulaklık setleri, iPhone cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor. Bu yüzden kulaklığınızla akıllı telefonunuza gelen çağrılar cevaplanabiliyor ve sonlandırılabiliyor. Ayrıca uzaktan kumanda sayesinde müzik yönetimi de kolayca gerçekleştirilebiliyor. Apple kulaklık seti fiyatları, ürünlerin özellik ve ekstra donanımlarına göre farklılık gösterebiliyor. 

Minimal ve Modern Tasarım

Apple, hemen her ürününde koruduğu yalın ve modern dizayn çizgisini kulaklık modellerine de yansıtıyor. Bu yönüyle Apple kulaklıklar, göz yormuyor ve her türlü kulağa uyum sağlayabiliyor. Geleneksel yuvarlak kulakiçi kulaklıkların aksine Apple kulaklıkların tasarımı, kulağın formuna uygun şekilde sunuluyor. Böylece kulağın yapısına uygun şekliyle kullanıcılarına herhangi bir rahatsızlık hissi vermiyor. Öte yandan ultra hafif yapıdaki bu kulaklık modelleri, pürüzsüz yüzey ve form faktörü dolayısıyla kulaklarınızda neredeyse fark edilmiyor. Ayrıca bu kulaklıklar, nefes aldırmaları sayesinde uzun süreli kullanımlarda dahi rahatsızlık yaratmıyor. Setin içerisinde yer alan kutusu ile ürün, kullanılmadığı zaman kolayca muhafaza edilebiliyor. Bu özellik, en çok karşılaşılan kulaklık karışma sorununa da çözüm oluyor. 

Kolay Kullanım ve Yüksek Performans

Apple, tasarımlarındaki sadelik ve netliğe karşın ürünlerin içeriğinde oldukça yüksek performans sunuyor. Kulaklıkların içindeki hoparlörler, ses kaybını en aza indirmek ve ses çıkışını en üst düzeye çıkarmak için tasarlanıyor. Böylece Apple, kulaklık setleri ile dinlediğiniz her türlü içeriği orijinal kalitesinde deneyimlemenize de aracılık ediyor. Tüm bunların yanı sıra Apple kulaklıkların üzerinde yer alan kontrol şeması, basit ve verimli şekilde çalışıyor. Nitekim bu yalın kumanda sistemi, sesle ilgili temel işlevleri sağlıyor.

Kumanda sisteminde yer alan artı ve eksi butonları sayesinde müzik atlama, ses seviyesini azaltma ve artırma gibi işlemler gerçekleştirilebiliyor. Düğmeler, basıldığında tatmin edici bir tıklama sağlıyor. Ayrıca bu kumanda üzerinde yer alan butonlar sayesinde akıllı telefonunuza gelen çağrılar da cevaplanabiliyor. Böylece bu kulaklık seti, kolay kullanımının yanı sıra maksimum verimlilik sağlıyor. Öte yandan bu kulaklıklar 3,5 mm jakı sayesinde Apple cihazların yanı sıra aynı girişe sahip diğer cihazlarda da kolaylıkla kullanılabiliyor. 

Verilerinizi Güvenle Aktarın

Apple kulaklık setleri, kulaklığın yanı sıra bazı gerekli ekstra kablolar da sunabiliyor. Bu anlamda set içerisinde cihazlarınızın veri aktarımı ve şarjı için en önemli kablolardan biri olan USB lightining data kablosu ve adaptörü de yer alabiliyor. USB data kablosu sağlam, güvenli ve yüksek kalitede veri aktarımı yapmanıza yardımcı oluyor. Tüm bunların yanı sıra adaptörü ile güç kaynaklarından ya da USB destekli cihazlardan şarj etmenize de izin veriyor.

Veri senkronizasyonunu rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz Apple USB lightining data kablosu, iPhone, iPod, iMac ve iPad cihazlarıyla uyum sağlıyor. Böylece farklı kaynaklardaki datalarınıza kolayca erişim sağlanabiliyor ve sarj yapılabiliyor. Apple USB data kabloları, ihtiyaca göre 0.5 m, 1 m ve 2 m boyutlarında sunulabiliyor. Kulaklık setlerinin içindeki USB kabloları genellikle 0.5 m uzunluğunda oluyor. 

Apple Kulaklık Seti Fiyatları

2 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Apple
  2. Xiaomi
  3. Case 4U
  4. Samsung
  5. Jabra
  6. Ttec
  7. LG
  8. Huawei
  9. Teleplus
  10. Enopot
  11. Vidvie
  12. Baseus
  13. Hytech
  14. Motorola
  15. Joyroom
  16. OEM
  17. Snopy
  18. Soultech
  19. Celebrat
  20. Klipsch
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı
 • Marka Apple
DSACategoryId/2147483642/371967/16117/apple
BAŞA DÖN