Bardak sürahiler, her gün kullandığınız su bardakları ve suyun her zaman ulaşabileceğimiz yakınlıkta olmasını sağlayan sürahiler olarak işlevsel kullanım sunar. Estetik tasarımları ile davet sofralarına zarafet katarak rengarenk desenleri ile mutfak malzemeleri arasında dekoratif bir nesne olarak her zaman göz doldurur. Hem işlevsel hem de estetik yanı ile vazgeçilmez mutfak gereci bardak ve sürahileri Paşabahçe, Sena, Evino gibi kaliteli markaların koleksiyonlarında bulabilirsiniz.

Sürahi ve Bardak Modelleri

Bardak sürahi modelleri arasında su, meşrubat, çay, rakı, bira, şarap, şampanya bardakları, 2’li ya da 6’lı meşrubat bardağı ve sürahi takımları, desenli kahve fincan takımları ve özel tasarım kupalar yer alır. Ayrıca bardak altlıkları, ayaklı kadehler, çay setleri, cam şişeler, kapaklı ve kapaksız sürahi modellerini de bulabilirsiniz. Çocuklar için çizgi kahramanların basılı olduğu bardakları, çiçek desenli tabak setlerini, farklı tasarımlar için kavanoz kupaları da bardak ve sürahi modelleri arasında görebilirsiniz. Filtre kahveleri ve bitki çaylarını demlemek için french press’leri de pratik çözümler ve şık sunumlar için tercih edebilirsiniz.

Farklı pek çok tasarım arasında, ihtiyacınıza yönelik ürünler bulabileceğiniz gibi, birçok değişik ürün çeşidi ve yaratıcı fikirlere de rastlayabilirsiniz. Çay poşeti sıkmalı kupalar, esprili mesajlara sahip kupa bardaklar, rengarenk camdan dondurma kaseleri ve Osmanlı Türk kahve fincan takımları arasından zevkinize göre seçimler yaparak farklı parçaları mutfağınızda kullanabilirsiniz. Özel davetlerde kullanılabilecek cam, ince, uzun, ayaklı birçok modelde kadehler, zarif kahve fincanları, estetik görünümü ile öne çıkan çay bardaklarını detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Günlük kullanıma uygun desenli meşrubat bardakları, her evde bulunması gereken cam setler de pratik çözümler sunar. Setler içinde sürahi, su bardağı, ayaklı kadeh, meşrubat bardağı, şekerlik gibi her zaman kullanabileceğiniz parçalar yer alır.

Bardak ve sürahiler şık sofraların baş tacıdır. Misafirleriniz için hazırladığınız sofrada, bir adet su bardağı ve bir adet alkol ya da meşrubat için ayaklı kadeh mutlaka bulundurmanız gerekir. Alkol ve meşrubatları servis edebilmek için, karaf ve cam şişe modellerini inceleyebilirsiniz. Sabah kahveleriniz ya da akşam yemekleri üzerine ikram edeceğiniz kahveleriniz için şık fincan setleri, 2’li ve 6’lı fincan takımları, yanında ikramlık tabakları ile birlikte şık sunuma sahip tasarımları da kullanabilirsiniz.

Bardak Sürahi Modelleri

Bardak ve sürahiler, genellikle su, ev yapımı meşrubat, şerbetler, meyve suları için kullanılır. Ancak ürünleri farklı kullanmak ihtiyaçlarınıza ve yaratıcılığınıza göre değişebilir. Günlük içtiğiniz suyu renklendirmek, cam sürahinize görsellik katmak için farklı çözümler bulunabilir. Örneğin, sürahinin içine limon ve portakal dilimleri, taze nane yaprakları, tarçın kabukları, elma dilimleri, mevsime göre çilek ya da vişne parçaları koyup üzerini su ile doldurabilirsiniz. Hem görsel olarak şık bir sunum gerçekleştirip hem de su içme zevkinizi renklendirerek su içme alışkanlığınızı düzenleyebilirsiniz. Böylece suyun sağlığından da yararlanırsınız.

Bardak sürahiler, kolay temizlenen ürünlerdir. Ama bazı özellikli, tasarım ürünler için farklı kullanım talimatları olabilir. Bu yüzden genellikle aldığınız ürünün kutusunun içinden çıkan talimatlara ya da kutu üzerinde yazan yönlendirmelere uymanız önerilir. Bardak ve sürahiler çoğunlukla bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkanabilir Ancak bazı desenli ürünlerin yıkanması uygun olmayabilir. Desenli modelleri bulaşık makinesinde yıkamak, desenlerin kısa süre sonunda silinmesine neden olur. Metal, nikel gibi ürünleri elinizde yıkamanız ve ilk günkü parlaklığını koruması için yumuşak bir bez yardımı ile kurulamanız tavsiye edilir. Böylece üzerinde su damlaları olmadan ilk günkü gibi servisinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bardak ve Sürahiler

Seçimlerinize uygun ürün bulunamadı
DSACategoryId/2147483637/22500/238098