Bosch Mutfak Şefi

Mutfaklarda harikalar yaratmak, leziz sofraları kısa sürede hazırlamak ve misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlamak istemez misiniz? O halde mutfakların donanımlı malzemelerinden biri olan Bosch mutfak şefi çeşitleri ile tanışmaya hazır olabilirsiniz. Oldukça kullanışlı, pratik aparatları bulunan ve dilediğiniz tüm tarifleri hazırlamanıza yardımcı olan bu şefler ile mutfağınızda leziz mi leziz yiyecekleri çıkarmaya hazır olabilirsiniz. Hem kendi damak zevkinize uygun hem aileniz hem de misafirleriniz için mükemmel yiyecekler hazırlayabileceğiniz bu şefler, mutfakların en sevilen ve en donanımlı ürünleri olarak kabul edilir. Kullandıkça pratiklik kazanacağınız ve her geçen gün mutfağınızın vazgeçilmezi haline gelecek olan mutfak şefleri içerisinde birçok aparat mevcuttur. Her bir aparat farklı bir tarifi hayata geçirmenizde sizin sağ kolunuz olacaktır. Son dönem teknolojisi kullanılarak tasarlanan mutfak makineleri daha hızlı şekilde yemeklerinizi hazırlamanıza yardımcı oluyor. Hız seçeneklerine, geniş kapasitelerine ve çeşitli fonksiyonlarına bağlı olarak farklı özelliklerini ve hünerlerini gözler önüne seren Bosch mutfak şefleri ile hamur işlerinden tatlı tariflerine, krema tariflerinden smoothie tariflerine varana kadar tüm farklı içerikler hazırlayabilirsiniz. Üstün teknoloji kullanılarak tasarlanan mutfak şefleri sayesinde mutfakta daha fazla vakit geçirmek isteyecek ve en zor tarifleri bile pratik şekilde yapıyor olacaksınız. Kullanım kolaylığıyla, kalitesiyle ve uygun fiyatlarıyla öne çıkmayı başaran Bosch mutfak şefleri sayesinde yoğurma işleminden çırpma işlemine, karıştırma işleminden kıvam verme işlemine varana kadar tüm zor eylemleri kısa sürede yapabilirsiniz.

Bosch Mum S2VM00 Mutfak Şefi

En çok tercih edilen modellerden biri olan Bosch mum s2vm00 mutfak şefi, yer kaplamayan çok özel bir tasarıma sahiptir. Motor gücü 900 Watt olan bu model 24 ay garantiye sahiptir. Daha çok hamur yoğurmak için tercih edilen s2vm00 modeli, en yoğun hamurlarınızı dahi tam kıvamında yoğurur. Hamurunuzun tam kıvamında olması, en güzel şekilde kabarması ve iç kısmında çiğ bölümler kalmadan güzelce pişmesi için uzun süre ve yoğun şekilde yoğurulması gerekir. El ile mümkün olmayan yoğurma işlemini bu mutfak şefi ile kısa sürede yapabilirsiniz. En zor ve katı malzemeleri karıştırırken dahi sizlere zorluk çıkarmaz ve hızlıca tüm malzemelerin homojen bir şekilde karışmasına olanak sağlar. El ile yoğurma yapmak hem fiziksel açıdan fazla yorulmaya hem de gıdaların birbirine homojen şekilde karışmamasına sebep olur. Bu nedenle de hazırlanan içeriklerin kabarmasında ve pişmesinde de sorun meydana gelir. Bu tür sorunların yaşanmaması ve en güzel hamur tariflerinin hazırlanabilmesi için çeşitli renk seçenekleri bulunan Bosch mum s2vm00 modeline göz atabilirsiniz. 7 farklı hız seçeneğine sahip olan bu mutfak şefinin hız ayarını ve yoğurma süresini tamamen elde etmek istediğiniz tarife göre ayarlayabilirsiniz. Park pozisyonu özelliğine sahip olan bu modellerde eklemek istediğiniz tüm malzemeleri tek tek rahatlıkla ekleyebilirsiniz. 3,8 litrelik geniş bir hazneye sahip olan Bosch mum s2vm00 modeli paslanmaz çelikten üretilir. Uzun yıllar boyunca aşınma, paslanma ve küf gibi sorunlar meydana gelmeden kullanımına devam edebilirsiniz. Geniş haznesinden ötürü tek seferde kalabalık misafir grubunuza dahi rahatlıkla yemek hazırlayabilirsiniz. Hızlı ve homojen bir karışım için üç boyutlu karıştırma özelliği mevcuttur. Aynı zamanda alt kısmında yer alan kablo saklama bölümü sayesinde görüntüsünden yana da bir sorun yaşamazsınız. Takıp çıkarılabilen tüm aksesuarları da bulaşık makinesinde yıkanmaya uygundur. 

Bosch Mum 59M55 Mutfak Şefi

Çeşitli aparatları sayesinde severek kullanılan modeller içerisinde yer alan 59M55, Bosch mum 5 mutfak şefi çeşitlerinden birisidir. 1000 watt gücünde motora sahip olan ürünün performansı oldukça yüksektir. Yoğun hamur işlerinizden katı içerikli tüm tariflerinize varana dek en güzel yiyecekleri hazırlamanıza olanak sağlar. Çok miktarda malzeme içeren karışımları rahatlıkla karıştırır ve homojen hale getirir. Keklerden börek hamurlarına, kurabiyelerden kıymaya tüm yemek ve tatlı tarifleri için mükemmel bir performans sunar. Geniş ve son derece kullanışlı haznesi sayesinde kalabalık yemek sofraları için de kısa sürede hazırlık yapabilirsiniz. Üç boyutlu karıştırma özelliği ile mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlar. Geniş bir aksesuar gamına sahiptir. Çok yönlü kullanımı mevcuttur. Birbiriyle uyumlu aksesuarların kullanımı tüm tariflerin homojenliği için önem arz eder. Birden fazla aparatı ile bu uyumu elinde tutar. Geniş hazne kapasitesi yaklaşık olarak 3 litredir. Yüksek hacimli karışımları dahi hızlıca elde etmenizi sağlar. Otomatik park pozisyonuna sahip olan mutfak şefini ister tezgah üstüne sabitleyebilir istediğiniz zaman da çıkarıp kullanabilirsiniz. Optimum tüm tarifler için yedi farklı hız seçeneğine sahiptir. İçeriğinde yer alan tüm aksesuarlar için farklı hız seçeneğini kullanmanız doğru olur. Hızlı şekilde karışması gereken tarifleriniz için Pulse fonksiyonunu kullanabilirsiniz. Tek bir dokunuşla kolaylıkla kaldırılabilen gövdesi oldukça hafiftir ve zorlanmadan tüm tarifleri hazırlamanıza olanak sağlar. Hız ve pratik kullanımda her zaman ön planda olan 59M55 model mutfak şefinin parçaları bulaşık makinesinde ya da elde temizlenmeye uygundur. Alt tabanında yer alan kauçuk ayaklar, tezgah üstünde daha sabit bir kullanım avantajı sunar ve kaydırma yapmaz. Elektronik güvenlik kapatma sistemi ve kablo saklama bölümü sayesinde motor daha güçlü ve daha verimli çalışır. Bu özellik aynı zamanda motorun aniden durmasını da önler. Güvenle ve gönül rahatlığıyla tariflerinizi hazırlayabilirsiniz. 

Bosch Mum 58720 Mutfak Şefi

Sevilen modeller arasında yer alan Bosch mum 58720 mutfak şefi interaktif tüm yemek tarifleri için DVD özelliğine sahiptir. Tüm pişirme ve hamur işlerinizde günlük en büyük yardımcınız olan bu mutfak şefi, aksesuar çantasıyla ve tüm ekipmanlarıyla birlikte gönderilir. 1 kiloya kadar unlu mamuller hazırlayabileceğiniz mutfak şefi ile kesme, doğrama ve rendeleme gibi işlemleri de yapabilirsiniz. Çok fonksiyonlu özelliği sayesinde uzun yıllar boyunca mutfakta en sevdiğiniz yardımcınız olmaya devam eder. Üç boyutlu karıştırma gücü ile en katı içerikleri dahi tamamen karışana kadar işlemine devam eder. Anlık çalışma fonksiyonuyla beraber 7 farklı hız ayarı mevcuttur. İçinde yer alan üç bıçaklı doğrayıcı aparatıyla tüm kesme işlemlerinizi güvenle yapmanıza olanak sağlar. 3,9 litrelik karıştırma haznesinde birçok malzemeyi aynı anda ya da tek tek ekleyerek karıştırabilirsiniz. Doldurma yardımı sağlayan şeffaf hazne kapağı ise karışımı net bir şekilde görmenize olanak sağlar. Alt kısmında yer alan, kaymayı engelleyen ayaklar sarsıntısız bir çalışma konforu sunar. 50’den fazla aksesuarı bulunan 58720 mutfak şefinde üç farklı ayarda disk bulunur. Doğrama diski, orta ve ince kesme diski, dilimleme diski ile salata hazırlığı dahi yapabilirsiniz. Sınırsız tarif seçeneğini hayata geçirebileceğiniz mutfak şefinde tekrar çalıştırma emniyeti de mevcuttur. Yoğurma ucuyla hamur işlerinizi, çırpma ucuyla krema tariflerini ve karıştırma ucuyla diğer tüm içerikleri hazırlayabilirsiniz. Gıda ile temasa geçeceği için tüm yüzeylerinde paslanmaz çelik kullanılmıştır. Uzun yıllar boyunca kaliteli ve parlak bir şekilde kullanmaya devam edebileceğiniz 58720 mutfak şefinde aşırı ısınmaya karşı da motor korumasına sahiptir. Gövde malzemesi ise ısıya karşı dayanıklı plastikten elde edilir. Bağlantı değeri 1000 watt’dır. Frekansı 50/60 Hz’dir. Gerilimi 220-240 Volttur. Brüt ağırlığı 7,6 kg, net ağırlığı 6,3 kg’dır. 

Bosch Mum 58020 Mutfak Makinesi

İçeriğinde yer alan Bosch mutfak şefi aparatları ile kolay ve hızlı bir kullanım sunan Bosch mum 58020 mutfak makinesinde mavi ve pudra gibi sof renk tonları tercih edilir. Tüm mutfaklarda kullanıma uygun olan bu makinede derinlemesine karıştırma özelliği bulunur. Üç boyutlu şekilde karıştırma yapan mutfak makinesi güvenli bir kullanım sunar. Aparatlarını ister elde ister bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Ancak hemen tarifinizi hazırladıktan sonra yıkamanızda fayda vardır. Benzersiz bir mikser dişlisi özelliği taşıyan 58020 mutfak şefi, 3,9 litrelik hazne kapasitesine sahiptir. Hiçbir yüzeyinde Bpa bulunmaz ve böylece tüm gıda malzemeleri en güvenli şekilde karışır. Doldurma yapmanıza yardımcı olan şeffaf hazne kapağı aynı zamanda malzemelerin etrafa sıçramasını da önler. Yoğurma ucundan çırpma ucuna, karıştırma ucundan dilimleme diskine, doğrama diskinden orta ve ince kesme diskine varana kadar tüm malzemeleri rahatlıkla tarife ekleyebileceğiniz aparatları mevcuttur. Lastik ayaklar kaymayı engeller ve hiçbir şekilde sarsıntı meydana gelmeden kullanım avantajı sunar. Anlık çalışma fonksiyonu bulunan bu modellerde gözde malzemesi plastiktir. Hem ısıya karşı dayanıklıdır hem de son derece kolay bir şekilde temizlenir ve leke tutmaz özelliğe sahiptir. Kablo dolama yeri sayesinde etrafından kablosu çıkmaz ve kötü bir görüntüye neden olmaz. 1,25 litrelik plastik mikser aparatı sayesinde ise sıvı ve kıvamlı karışımlarınızı tam istediğiniz düzeyde hazırlayabilirsiniz. 

Bosch Mum 58K20 Mutfak Makinesi

Kullanımı pratik, tasarımı nezih ve Bosch mutfak şefi en ucuz modellerden biri olan mum 58K20 mutfak makinesi, mükemmel tarifler hazırlamanıza yardımcı olur. Mutfağınızın en çalışkan üyesi haline gelen 58K20 modelinde yavaş motor kalkış özelliği bulunur. Kablo dolama yeri tasarımda en sevilen kısımlardan birisidir. Etkili tarifleri, zor tarifleri ve lezzetli tarifleri hem pratik şekilde hem de damaklara damga vuracak şekilde hazırlamak istediğinizde en büyük yardımcınız olacaktır. Tüm malzemeleri homojen bir şekilde karıştırmaya yardımcı olan 58K20 modelinde sınırsız tarifi hayata geçirebilir ve mutfağınızın baş aşçısı olabilirsiniz. Bir aşçı kadar lezzetli ve profesyonel yemekler ve tatlılar hazırlamak istediğinizde, sofralarınızı ve masalarınızı rengarenk ikramlıklarla donatmak istediğinizde, bu mutfak şefi ile amacınıza ulaşabilirsiniz. 4 litrelik haznesi, paslanmaz çelik aparatları ve plastik gövdesi ile büyük bir uyum yakalayabilirsiniz. Hiçbir yüzeyinde kimyasal içerik ve Bpa bulunmayan bu makinede tariflerinizi gönül rahatlığıyla hazırlayabilirsiniz. Tüm uçları ve diskleri eksiksiz bir şekilde paketin içerisinde yerini alır. Gıdalarınıza toz dahi bulaşmaması için hazne üzerinde koruyucu kapak kısmı mevcuttur. Bu kapak sayesinde hem hazneyi tamamen açmanıza gerek kalmaz hem de tek dokunuşla tüm malzemeleri tek tek ekleyebilirsiniz. Aşırı ısınmaya karşı emniyetli olan modelde kaymayı engelleyen lastik ayaklar da mevcuttur. Bu sayede tezgah üzerinde kayma meydana gelmez. Gövde malzemesi olarak plastik tercih edilir. Sert ve kaliteli plastik kullanılarak tasarlanan bu modellerde leke ve toz tutma sorunu bulunmaz. Temizliğini yaparken hafif nemli bir bezle silmeniz yeterli olacaktır. Aparatlarını ise ister sıcak suyla ister soğuk suyla dilediğiniz şekilde yıkayabilirsiniz. 

Bosch Mum 9YX5S12 Optimum Mutfak Şefi

Optimum modeller arasında yer alan Bosch mum 9YX5S12 mutfak şefi kusursuz sonuçlar elde etmenize olanak sağlıyor. Tek tuşla birçok şeyi halledebileceğiniz bu mutfak şefinde eş zamanlı olarak üç boyutlu karıştırma özelliği mevcuttur. Malzemeleri dilediğiniz hızda kolayca karıştırır. İsteğe bağlı olarak değiştirebileceğiniz aksesuarları bulunur. Aksesuarlarını kişiselleştirerek tamamen kendi istek ve ihtiyaçlarınıza göre kullanabilirsiniz. Malzemelerinizi hazneye eklemeden önce tam ölçüsünde ayar yapmak istediğinizde hazne tartısını kullanabilirsiniz. Oldukça geniş aksesuar yelpazesi içerisinde tartı özelliği de bulunur. Bu özelliği sayesinde tüm tariflerinizi tam ölçülü ve tam kıvamında yapmanız mümkündür. Aksesuarların her biri birbiriyle uyum içerisinde çalışır. Yoğun kıvamlı ve yüksek hız isteyen tariflerinizi dahi hızlıca yapabilirsiniz. Rahat bir kullanım ve tam kıvamında tarifler için dakika ayarı da mevcuttur. Dahili sayaç özelliği sayesinde tariflerinizin kıvamı tutmuş mu diye artık endişe etmenize gerek yoktur. Ayarınızı yaptıktan sonra beklemeniz yeterlidir. Süreyi kendiniz ayarladıktan sonra başka yapmanız gereken hiçbir şey kalmaz. Makineniz geri sayım yaparak süre bittiğinde durur. Böylece tarifleriniz tam kıvam alır. Aynı zamanda rahat ve kolayca kaldırılan hafif cihaz gövdesi, cihazı her yerde kullanabilme avantajı sunar. Otomatik kablo sarma ve saklama sitemi ise ekstra yorulmanızı önler. Akıllı aksesuar sensörü sayesinde de hangi aksesuarı taktığınızı cihaz anlar ve ona uyumlu şekilde çalışmaya başlar. Tüm bu eşsiz özellikleri kullanabilmeniz için tek bir tuşa basmanız yeterlidir. Aynı zamanda aksesuar bölmelerinin her birinde kapak koruması mevcuttur. Bu sayede son derece güvenli bir kullanım imkanınız vardır. Fırçalanmış paslanmaz çelikten elde edilen Bosch mum 9YX5S12 optimum mutfak şefi malzemeleri karıştırırken hiçbir kalıntı bırakmaz. Özellikle doğru bölme ve doğru aksesuarları kullandığınızda malzemeleriniz daha hızlı ve daha güvenle, sıçrama meydana gelmeden karışır. Kalın camdan elde edilen ve ısıya dayanıklı olan blender haznesine de sahiptir. Bu hazne ile çorbalarınızı ve içeceklerinizi pürüzsüz bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Üstelik sessiz özelliği sayesinde hiçbir şekilde rahatsız olmazsınız. Net ağırlığı 12,8 kilo olan bu modelinde gövde malzemesi metalden elde edilir. Önceden ayarlanabilir işlem süresi, solo konstrüksiyon şekli, kullanma lambası, anlık çalışma fonksiyonu, cihaz emniyeti, aksesuar torbası ve hafif ağırlığı ile mutfağın en sevilen ürünü olmaya adaydır. 

Bosch Mutfak Şefi Fiyatları

Birbirinden eşsiz özelliklere, son derece donanımlı teknolojik detaylara, 50’den fazla aksesuar içeriğine sahip olan Bosch mutfak şefi fiyatları oldukça idealdir. Kolay ödeme seçenekleri ve kampanya dönemleri sayesinde uygun fiyatlar kapsamında temin edebilirsiniz. Tek tıkla sepetinize ekleyeceğiniz mutfak şefleri kısa sürede adresinize iletilir. Hem kullanım kolaylığı hem de şık tasarımları ile dikkat çeken mutfak şefleri mutlaka her evde bulunması gereken önemli bir role sahiptir. Sınırsız tarif hazırlayabileceğiniz, yemeklerinizin lezzetine lezzet katabileceğiniz ve damaklarda mükemmel hisler yaratabileceğiniz mutfak şefleri kalitesiyle online raflarda yerini alıyor. Hız kesmeden ve ara vermeden üretilmeye devam eden Bosch mutfak şefleri ve makineleri, mutfaklarda en büyük yardımcınız haline geliyor. Kırmızıdan mora, siyahtan gümüşe, altın sarısından beyaza tüm renk tonlarını üzerinde taşıyan geniş model yelpazesine sahiptir. 

Bosch Mutfak Şefi Aparatları Nelerdir?

Yoğurma aparatı, karıştırma aparatı, doğrama aparatı, kesme ve rendeleme aparatı, çırpma aparatı ve inceltme aparatı gibi pek çok farklı aksesuar mevcuttur. Her bir aparatın kullanım amacı farklıdır. 

Bosch Mutfak Şefi Renk Seçenekleri Nelerdir?

Mutfaklarınızın dekor ve dizaynına uygun Bosch mutfak şeflerini bulmanız mümkündür. Koyu renk mutfaklar için kırmızı ve siyah tonları tercih edebilirsiniz. Açık renk mutfaklar için pudra ve nane yeşili renk tonlarını tercih edebilirsiniz. 

Bosch Mutfak Şefi Tüm Mutfaklara Uygun mudur? 

Hem spor mutfaklar için hem de klasik ve avangart mutfaklar için Bosch mutfak şefleri uygundur. Hem Tasarım açısından da fiyat açısından da ihtiyacınıza yönelik modellere göz atabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bosch Mutfak Şefi

16 ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Toplam 16 / 16 ürün
DSACategoryId/2147483637/22001/232495/bosch