Siyah buzdolabı içinde bulunan yiyeceklerin ve içeceklerin bozulmamasını veya bozulmasını geciktirmeyi sağlar. Uzun süreler boyunca beyaz eşya olarak üretilmiş ve tasarlanmıştır. Fakat teknolojinin geldiği nokta ve tüketici istekleri üzerine siyah buzdolapları da üretilmeye başlanır. Siyah renk buzdolabı modelleri farklı tasarım ve şık hatlar ile üretilir. Siyah buzdolabı modelleri farklı tasarımlar ile mutfağınıza çok yakışır ve farklı bir hava yaratır. Mat siyah buzdolabı modeli koyu renk olması sebebiyle mutfağınızdaki koyu eşyalarınız ile iyi bir kombin yakalar. Açık renkli eşyalarınız ile ise zıt renkleri bir arada bulundurarak farklı zevklerde bir özellik yaratabilirsiniz. Siyah buzdolabı ile mutfakta ki bölgenizi oldukça tasarruflu kullanır ve şık tasarımları ile birçok özelliğe bir arada sahip olursunuz. Eski model buzdolaplarına nazaran daha hafif şekilde üretimi sağlanan siyah buzdolaplarını mutfağınızdaki istediğiniz alana taşıyabilir ve şık tasarımının zevkini yaşayabilirsiniz. Tüketicilerin ihtiyaç duydukları alanlara göre farklı yerlerde de kullanılır. Ofislerde veya kafelerde de vazgeçilmez eşyanız olur. Siyah buzdolaplarının dışı cam ve alttan soğutma özelliği olan modelleri de mevcuttur ve çoğu üründe nem kontrol özelliği mevcuttur. Camlı olan siyah buzdolabı modellerinde çekmeceler çıkarılabilir özelliktedir. İhtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak olan siyah buzdolabı fiyatları bütçe dostudur.

Kullanışlı ve Şık Tasarımlı Siyah Buzdolabı

Siyah mat buzdolabını ve siyah ankastre setler ile uyumlu ve şık şekilde kullanabilirsiniz. Mutfağınız göze daha güzel ve şık gözükmesi için cam siyah buzdolabı modellerini de tercih edebilirsiniz. Siyah buzdolapları farklı boyutlarda ve tüketici ihtiyaçlarına göre tasarlanır. Siyah buzdolabı yorumlarını inceyeleyerek bütçenize uygun ve isteğinizi karşılayacak buzdolabını rahatlıkla bulabilirsiniz. Çift kapılı siyah buzdolabı kullanıcıların deneyimine sunulduğu gibi tek kapılı buzdolapları da üretilir ve kullanıcı deneyimine sunulur. Çift kapaklı siyah buzdolabında soğutucu kısımlarına daha rahat ulaşılması hedeflenir ve üretim tüketicinin bu ihtiyacına göre yapılır. Dondurucu ve soğutucu özelliklerine bir adada size sunan tek kapılı ya da çift kapılı siyah buzdolaplarını isteğine göre tercih edebilirsiniz. Dondurucusu aşağıda ki bölmede yer alan siyah buzdolaplarını dondurucu bölmeye daha rahat ulaşmanız sebebiyle tercih edebilirsiniz. Dondurucu bölmesi üst tarafta olan siyah buzdolabı modellerini de gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz ve bu bölmeye rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Siyah cam buzdolabı fiyatları tüketiciler tarafından oldukça merak konusudur. Siyah buzdolapları hacim, boyut, marka, görünüşlerine göre değişkenlik gösterir. Siyah buzdolabı en ucuz olan modelleri de tüketicilerin ihtiyaçlarını oldukça karşılar. Beyaz eşyalar yıllardır tüketiciler tarafından daha çok tercih edilir fakat tüketicilerin mutfaklarına yeni bir görünüm kazandırmak istemeleri ve daha fazla seçenek istemeleri siyah parlak buzdolabı üretimini hızlandırır. Buzdolapları genellikle mutfaktaki eşyaların arasında tasarımı en göz alıcı olması istenen eşyadır. Pürüzsüz yüzeyleri ve tasarımı çeşitliliği sayesinde siyah buzdolabı kullananlar sevdiklerine bu model buzdolaplarını gönül rahatlığı ile önerirler. Siyah ankastre buzdolabı herhangi bir tadilat veya işlem gerektirmeden mutfağınızın görünümünü hızlıca değiştirir. Mutfağınıza modernlik ve farklılık katar. Ayrıca siyah buzdolabınız lekeleri daha az gösterir ve bu da bir tercih sebebidir.

Siyah Buzdolabı Modelleri

Tüketicilerin tüm istekleri göz önüne alınarak siyah buzdolabı modelleri üretimi gerçekleşir. Dondurucu kısımları üst bölmelerde bulunan siyah buzdolaplarında üst kısımları dondurucu olarak kullanılabilir, alt bölmeleri ise yiyecek ve içeceklerinizi taze kalması için kullanabilirsiniz. Her alanın çok önemli olduğu mutfağınızda alanı iyi yönetmek için bu modeli tercih edebilirsiniz. Alt kısımları dondurucu olan siyah buzdolabı mutfaklarınız için iyi bir tercih olabilir. Bu modelde dondurucu üst kısım yerine alt kısımda bulunur. Siyah büyük buzdolabınız içini daha rahat görebilimeniz ve istediğiniz yiyeceğe veya içeceği daha kolay ulaşabilmenizi için üretilir. Alt dondurucusu olan buzdolapları diğer modellere göre daha büyüktür. Siyah gardrop tipi buzdolabı ortadan ikiye bölünmüş şekildedir. Gardrop tipi siyah buzdolabı modellerinin çoğunda sol bölmede dondurulmuş yiyecek ve içecekler, sağ bölmede ise taze yiyecek ve içecekler bulunur.Siyah gardrop buzdolabında kapılar çift taraflı açıldığı için geniş alanlara sahip olan mutfaklarda kullanılır. 4 kapılı siyah buzdolabı ve dondurucu bölmesi olmayan buzdolapları da diğer modellerdir. Siyah tezgah altı buzdolabı ve diğer modellerde ürünler buzdolabına doğru bir şekilde yerleştirilmelidir. Çünkü buzdolabında ki bölmeler farklı ısı ile kontrol edilir. Eğer muhafaza edilecek ürünler doğru bölmeleri konulmazsa alması gereken doğru ısıyı alamaz. Elektrik kesintisi olduğu durumlarda buzdolabı kapağının açılmaması önerilir. Siyah buzdolabını uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanmak için temizliğine de önem göstermelisiniz. Buzdolabını bir temizlik bezi yardımıyla kolay bir şekilde sıklıkla temizleyebilirsiniz.

Taze Tutma Özelliği ile Siyah Buzdolabı

Siyah buzdolabı sayesinde mutfağınızda modernliği ve şıklığı yaşayabilirsiniz. Eviniz için güvenilir ve ihtiyacınızı karşılayacak bir buzdolabı almak artık zor değil. İhtiyaçlarınızı karşılayacak bir buzdolabı satın alırken tasarımdan ve şıklıktan vazgeçmek zorunda değilsiniz. Siyah retro buzdolabı modelleri ve markaları ile mutfaklarınızda kusursuz bir görünümün yanı sıra buzdolabı kullanmanın en kolay halininin de tadına varabilirsiniz.Siyah rustik buzdolabı mutfağınıza farklı bir hava da katar. Siyah buzdolaplarının en önemli özelliklerinden biri de enerji tasarrufu sağlamanız için üretilmiş olmasıdır. Siyah buzdolabı çift kapılı modeller ihtiyacınızın olduğu bölmeyi açmanızı sağlar. Bu şekilde diğer bölmenin ısı kaybı yaşamaması sağlanır. Kapı tutma yerleri oldukça kullanışlı olan çift kapılı buzdolabı modelleri ile ellerinizi rahat biçimde kullanarak buzdolabından ihtiyacınız olan yiyecek veya içeceğe kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yiyecek ve içeceklerinizi bozulmayacak şekilde saklamak için ve gıda muhafazası sağlamak için modern tasarımlı ve yüksek teknoloji çeşitliliği ile üretilmiş olan siyah buzdolabı modellerini kullanabilirsiniz. Siyah buzdolabı modelleri ve fiyatlarına Hepsiburada’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Siyah Buzdolaplarını Neden Tercih Etmeliyim?

Siyah ve mat renkler dış cephe boyalarında, oturma odaları dekorunda sıkça kullanılır. Artık gelişmiş teknoloji ve tüketici isteklerini karşılama isteği sebebiyle beyaz eşyalar da siyah olarak üretilir. Siyah ve mat renklerde üretilen beyaz eşyalar mutfak eşyaları için önemli bir renk boşluğunu doldurur. Modern ve minimalist olarak üretilen mini siyah buzdolabı mutfağınıza şıklık katar. Küçük hacimleri nedeniyle daha az yer kaplarlar ve içlerine daha az eşya yerleşir.

Siyah Buzdolabı Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

Şık ve modern tasarımlarıyla tüketicilerin oldukça ilgisini ve dikkatini çeken siyah buzdolabı modelleri tüketici dostu olarak üretilmiştir. Oldukça kullanışlı olan siyah buzdolabı modellerinin en hacimli olanı siyah geniş buzdolabı olarak adlandırılır. Çift kapılı ve dört kapılı siyah buzdolapları en geniş hacimli olanlardır. Tek kapılı olan buzdolapları küçük mutfaklarda daha çok kullanılır.

Siyah Buzdolabı Nasıl Kullanılır?

Siyah buzdolapları dikkatli kullanıldığında ve yeterince özenli olunduğunda uzun süreler boyunca kullanılır. Tabi ki uzun yıllar kullanabilmemiz için dikkat etmemiz gereken maddeler vardır. Öncelikle siyah cam kapaklı buzdolabı ve diğer modellerin kurulumu oldukça dikkatli ve doğru şekilde yapılmalıdır. Kurulum için profesyonel yardım gerekebilir. Siyah aynalı buzdolabı dengede kurulmalıdır. Yoksa ses çıkarabilir ve sizi rahatsız edebilir. Ahşap siyah buzdolabı kurulduktan sonra iki kenarında da boşluk bırakılır. Bundan sonra dengede duran ve kenarlarında boşluk olan siyah buzdolabını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Siyah Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

84 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Marka
Toplam 36 / 84 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?