Kadın çantaları modanın vazgeçilmez aksesuarlarından biri olarak görülüyor. En az seçilen kıyafet kadar önemli olan çantalar kıyafetleri tamamlamakla kalmıyor, adeta kişiliği tanımlıyor ve hatta imaj yaratıyor. Fonksiyonu oldukça önemli olan çantaların estetik görünümüne de çok dikkat ediliyor. Pek çok kadın için bir tutku olan çantalar ortama, giysi seçimine, kişisel zevklere göre değişik tercihlerde bulunmayı gerektiriyor. Herhangi bir kombin tasarlanırken mutlaka kullanılacak çanta da titizlikle belirleniyor.

ÇÇS Kadın Çanta Modelleri

ÇÇS yani Çavuşoğlu Çanta Sanayi ve Tic. Ltd. Şti., bundan 33 sene önce bu amaçla kurulmuş olan, hala çanta sektörüne büyük katkılar sağlamaya devam eden bir marka olarak sektörde ön plana çıkıyor. Üretilen çantaların kalite standardı yüksek olduğu için uluslararası arenada birçok ünlü markaya distribütörlük veren firma, dünya çapınca her geçen gün daha fazla tanınıyor. Bugün hem iç piyasaya hitap eden, hem de ihracata yönelik çalışmalarını sürdüren ÇÇS, kadın çantaları koleksiyonu, zengin model çeşitleri ile sayısız alternatif sunuyor.

Pratiklik, dayanıklılık, kalite, fonksiyonellik, farklı ortamlarda kullanabilme imkanı çantaların seçim kriterlerini etkiliyor. Uzun ömürlü, ilk günkü görünümünü uzun yıllar kaybetmeyen çanta satın almak isteyen kadınlar için kalite son derece önemli bir özellik olarak görülüyor. Estetik görünüme de kalite kadar önem veriliyor ve çanta seçimleri hemen her kadın tarafından titizlikle yapılıyor.

ÇÇS kadın çanta modelleri, konusunda uzman ustaların ellerinden çıkan, temiz ve düzgün işçilik dikişleriyle dikkat çekiyor. Modellerin zorluk derecesi ne olursa olsun çantanın bütününde ve her ayrıntısında son derece titizlikle çalışılmış olduğu herkes tarafından kolaylıkla fark edilebiliyor. Kullanılan malzemelerdeki seçicilik ürüne ayrı bir değer katıyor. Aynı seçicilik çanta üzerinde bulunan metal aksesuarlarda da görülüyor. Klasik model ve renklerin dışında spor çizgilere de önem veren firma, ürettiği rengarenk çantalarla kadınların dünyasına apayrı bir güzellik katıyor. Çalışan kadınlara alternatif ve zengin modeller sunan, kıyafetleriyle uyum sağlayacak koleksiyonlar üreten firma, çift renkli modellerde de ayrı kombinasyonlarla kullanım imkanı sunuyor. Sadece ana malzemede değil aynı zamanda iç kısımlarda kullanılan çanta astarlarına da ayrıca özen gösteriliyor. Çanta içinde kullanılan cüzdan gözleri ve ayrıştırılmış diğer gözler pratik kullanım imkanını arttırıyor. Çanta askılarının boyları kişinin kullanımına göre ayarlanabilir ölçülerde yapılıyor. Son dönemde çok sevilerek kullanılan ve ön plana çıkan sırt çantalarının değişik varyasyonları da koleksiyona oldukça dinamik bir hava katıyor

ÇÇS Kadın Çanta Fiyatları

Uluslararası kalite standartlarına önem veren firma kullandığı malzemelerde kanserojen içeren, insan tenine zarar veren hiç bir malzemeyi kullanmıyor. Sağlıklı, geri dönüşüme izin veren, doğal ve doğa dostu malzemeler kullanılarak üretilen çantalar bu konulara duyarlı olan tüketicilerden tam puan alıyor. Özellikle nikel malzeme kullanımı konusunda son derece hassas olan firma, ürünleri ile hem insan sağlığını, hem de doğayı koruyor.

ÇÇS kadın çantaları işçilik açısından birçok rakibiyle rahatlıkla rekabet edecek düzeyde görülüyor. Bununla birlikte fiyat konusunda avantaj sağlayacak yapısıyla da ilgi çekiyor. Geniş koleksiyonunda yer alan spor, klasik, dinamik modelleri, günün moda renkleriyle harmanlayan firma aynı çeşitliliği fiyat skalasındaki farklı fiyat gruplarıyla da gösteriyor ve müşterilerine alternatif fiyat seçenekleri sunuyor.

ÇÇS kadın çanta fiyatları tasarımlara, boyutlara, işçiliğe ve malzemeye göre değişkenlik gösteriyor. Günün modasına, kullanım alışkanlıklarına ve yaşam şekline uygun olarak, birçok farklı profile hitap edecek şekilde tasarlanan çantalar üretimin en başından en sonuna dek çok sayıda kontrolden geçiyor.  Zorlu kullanım koşullarına uyum sağlayabilen çantalar uzun yıllar boyunca kullanılabiliyor.

Ççs Kadın Çanta Modelleri

870 ürün var
 1. Alt Kategoriler
  Diğer Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Ççs
  2. Koton
  3. DeFacto
  4. LC Waikiki
  5. Pierre Cardin
  6. U.S. Polo Assn.
  7. Nike
  8. Collezione
  9. Mavi
  10. Kemal Tanca
  11. Adidas
  12. Only
  13. Faik Sönmez
  14. Loft
  15. LTB
  16. Tommy Hilfiger
  17. Hummel
  18. Colin's
  19. Puma
  20. RealHomes
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Renk
  1. Siyah
  2. Mavi
  3. Yesil
  4. Kahverengi
  5. Gri
  6. Kirmizi
  7. Bej
  8. Gumus
  9. Mor
  10. Sari
  11. Pembe
  12. CokRenk
  13. Turuncu
  14. Krem
  15. Beyaz
 5. Ürün Puanı
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
 • Marka Ççs
DSACategoryId/2147483636/12087178/60000163/ccs2
Başa dön