Akıllı telefon teknolojisi sürekli bir gelişim halinde olduğu için her yeni model yazılımsal ve donanımsal yenilikler ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Akıllı telefon modelleri teknik anlamda zenginleşirken boyut bakımından ise incelip küçülebiliyor. İncelen ve küçülen akıllı telefonların darbe ile hasar alma ihtimali artmış oluyor. Dolayısıyla da fiziksel olarak korunmaları gerekli hale geliyor. Samsung'un Galaxy serisinde yer alan S3 mini modeli, ince ve hafif yapısı ile dikkat çekiyor. Akıllı telefonun ekranının, kamerasının ve gövdesinin alınabilecek darbelerden korunması önem arz ediyor. Galaxy S3 Mini cep telefonu kılıfları, akıllı telefonu saran yapıları ve darbe emici özellikleri ile etkin bir muhafaza sağlamayı başarıyor. Kullanıcıların akıllı telefonlarını herhangi bir tedirginlik yaşamadan rahatça kullanmalarını mümkün kılıyor.

Samsung Galaxy S3 Mini'nin 480 x 800 piksel çözünürlükteki ve 4 inç boyundaki ekranının gövdeye oranı % 59.45 olarak ölçülüyor. Akıllı telefonun ön cephesinin büyük bir kısmını dokunmatik yapıdaki cam ekran oluşturduğu için ön cephe Galaxy S3 Mini cep telefonu kılıfları içerisinde yer alan ekran koruyucular vasıtası ile korunuyor. Kırılmaya dayanıklı, çatlamayı engelleyici ve çizilmeyi önleyici yapıdaki cep telefonu kılıfları, ekran muhafazası için kesin çözüm anlamına geliyor. Akıllı telefonun arka yüzeyinde 5 MP çözünürlükteki arka kamera yer alıyor. Arka yüzey ve arka kameranın korunmaması halinde çizilme gibi sıkıntılar ile karşılaşılabiliyor. Arka kapağın üzerine oturmak sureti ile arka yüzeyi tamamen çevreleyen cep telefonu kılıfları, uzun ömürlü ve verimliliğin sürekli üst düzeyde seyrettiği bir kullanımı da beraberinde getiriyor.

Galaxy S3 Mini Cep Telefonu Kılıfları

Akıllı telefonların günlük hayatta yaygın şekilde kullanılan aksesuarların başında geldiği düşünülecek olursa, görünümleri de son derece önem taşıyor. Galaxy S3 Mini cep telefonu kılıfları ile akıllı telefonların farklı renklere ve temalara bürünmesi mümkün oluyor. Böylece kullanıcılar cep telefonu kılıfları ile akıllı telefonlarının dayanıklılıklarını arttırırken, kişisel seçimleri doğrultusunda dış görünümde değişiklik yapabilme imkanına da kavuşuyor. Cep telefon kılıfları, önem verilen, beğeni duyulan ya da eğlenceli bulunan bir temanın akıllı telefon üzerinde kullanılmasına olanak sağlıyor. Baskılı modeller sayesinde onlarca çeşit renkli ve canlı tema, akıllı telefonlarda hayat buluyor. Baskılı cep telefonu kılıfları arasında hayvan figürleri, otomobil markalarının logoları, futbol kulüplerinin armaları, çizgi film ya da oyun karakterleri ve sayısız farklı desen içeren model seçenekleri bulunuyor. Pencereli ve çift pencereli cep telefonu kılıfları her iki yüzü birden korumakla beraber ön yüzde ekran bildirimlerini görmeye izin veren pencere ya da pencereler bulunduruyor. Açılır kapanır kapaklı modeller, pratik bir kullanım sağlıyor. Stantlı ve cüzdanlı modeller ise estetik görünüşlerinin yanı sıra çok yönlü kullanım şansı da yaratıyor. 

Galaxy S3 Mini cep telefonu kılıfları üretildikleri materyal bakımından da kullanıcılara seçim yapma olanağı veriyor. Zira cep telefonu kılıflarının üretiminde kullanılan her malzeme, farklı dayanıklılık, sertlik ve kalınlığa neden oluyor. Dolayısıyla yumuşak ya da sert, ultra ince ya da katmanlı model alternatifleri mevcut bulunuyor. Malzeme itibari ile en çok tercih edilen cep telefonu kılıfları silikon, sert plastik ya da suni deri modeller oluyor. Silikon malzemeli cep telefonu kılıfları, kullanıcılara renk ve parlaklık seçimi yapma fırsatı da veriyor. Transparandan çok renkliye, mattan parlağa kadar çeşitli seçenekler kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Sert plastik modeller, darbeye karşı ekstra dayanıklılık sağlıyor. Suni deri modeller ise şık görünüş ve yumuşak bir dokunuş hissi yaratıyor.

Galaxy S3 Mini Cep Telefonu Kılıfları

302 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Galaxy S3 Mini
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. iPhone 6 Plus
  14. Galaxy J5
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy Note 4
  17. Galaxy A5
  18. iPhone 5
  19. Galaxy A7
  20. Galaxy Note 3
  21. G4
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Malzeme Türü
 8. Markalar A-Z
  1. Case 4U
  2. Samsung
  3. Microsonic
  4. Addison
  5. Teknomeg
  6. Remeto
  7. Teleplus
  8. Mobillife
  9. Mycolors
  10. Fuqqa
  11. Lopard
  12. Srx
  13. Sunix
  14. Belkin
  15. Blueway
  16. CepToys
  17. Cepstore
  18. Cover Me
  19. CoverZone
  20. Ebox
 9. Satıcı A-Z
 • Telefon Modeli Galaxy S3 Mini
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN